3291
  • faláb
    #1371
    Szerintem irtó gagyi a tánc, ez csak a Naruto ending gyenge koppintása.
    A harcuk tényleg poén volt, de hogy hogyan illik hozzá a tánc azt nem vágom. Ennyi erővel Allon doktor úr Matsumoton végzett karcsúsításához is illik.
  • armageddon666
    #1370
    a tánc a legjobb benne :D és Yumichika vs Charlottehoz simán illik xDDD
  • faláb
    #1369
    Hát ehhez a full-harcos részekhez valami dinamikusabb openinget vártam, de nem is az állóképekkel van a bajom, hanem a táncikálással, ha filler-sagáról lenne szó akkor több mint tökéletes, de kérem szépen, most háború van, nem nagyon kapcsolódik a részek hangulatához :|
    Az ending jobban bejön most, ez is ritka.
  • armageddon666
    #1368
    és az baj? :C állóképekkel is lehet jó egy opening...
  • Black Hawk
    #1367
    Asda :D Kopár az amúgy Stark akar lenni :D
  • Black Hawk
    #1366
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    először is leszögezem hogy németet tanulok úgyhogy ha valamit félrefordítok nem kék leugatni a fejem THX Barragan azt mondja hogy a fő emberi tulajdonságokat szétosztották az espada 10 tagja között
    Ulquiorra - pusztítás
    Halibel - áldozat
    Kopár - magány
    Nnoitora - kétségbeesés
    Grimmjow - rombolás
    Zommari - függőség
    Szayel - elmezavar
    Aaroneiro - kapzsiság
    Yammy - harag
    Barragan - öregedés
  • macleod2005
    #1365
    Na hogy boldogítsalak titeket kicsit:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "Barragan says those are the ten major themes of death in humans, and those themes have been given to each of the Espada to govern over."

    Ulquiorra - Desolation
    Halibel - Sacrifice
    Stark - Loneliness
    Nnoitora - Despair
    Grimmjow - Destruction
    Zommari - Addiction
    Szayel - Insanity
    Aaroneiro - Greed
    Yammy - Wrath
    Barragan - Aging



    (Sorry, nem fordítom most le, mert rohanok ZH-t írni, talán lesz majd valaki olyan nagylelkű, hogy megteszi)
  • faláb
    #1364
    Ennyi állóképet még egy openingben se láttam.
  • armageddon666
    #1363
    Áááh de jó az új opening :DDD

    Anata ga inai toriai atteieru wagamama...
  • faláb
    #1362
    Szerintem most is egy elég jó harc ment, Coolhorn vs. Yumichika, utóbbi shikai képessége nagyon durva.
  • LeventeV
    #1361
    az animaxon most fognak menni a bountos reszek, azok nem nagyon tetszettek, es az anime is eleg esemenytelen most, azert remelem, hogy 1, 2 het es lathatunk mar valami kapitanyi szintu harcokat is.
  • Euronymous
    #1360
    Jah jó.A lényeg h nem lesz,köszi a válaszért.
  • NEOreg3
    #1359
    ezen a héten nem lesz
  • Euronymous
    #1358
    Nemtudjátok véletlenül h tényleg igaz a hír,miszerint jövő héten nem lesz
    Weekly Shonen Jump(Bleach,Naruton,One Piece)?
  • RAZOR27
    #1357
    Amikor mutatták Unohana Zanpakutouját, annak fordították a Minatzuki-t

    de akkor is a kídóba vannak a legjobb fordítások :D
  • faláb
    #1356
    Húsnyelő? Az mikor volt?
  • RAZOR27
    #1355
    Én a "húsnyelő"-nél kaptam agyfaszt xD
  • NeverwinterKING
    #1354
    végre megkapta az kis hülye gyerek :D
    a csaj se semmi :D
  • Black Hawk
    #1353
    Nem sokat szarozott vele az tény :D és alakaja
  • Lord Nomak
    #1352
    Mostani anime Work Diary vége krva jó volt =D Többet ért nekem az utolsó 5 másodperc mint az egész =D
  • macleod2005
    #1351
    Hmmm, mostani manga vége tetszett nagyon. Azt hiszem megvan az új kedvenc
  • LeventeV
    #1350
    igaz, de en a Hueco Mundo-s harcara gondoltam ;)
  • BEAST #1349
  • 0Fritz0
    #1348
    Legelőször a 36. epizódban harcolt, azóta eltelt egy kis idő.
  • LeventeV
    #1347
    a 196. reszben jelent meg Kenpachi es a 203. reszben hasznalta a ketkezes harcmodot. ha eltekintunk attol, hogy volt olyan resz amibe nem szerepelt akkor durvan 6 vagy 7 resz kellett hozza.
  • Timbo
    #1346
    csak gondolj bele, hogy hány rész kellett ahhoz hogy kenpachi elővegye a 2 kezes harcmodort :D
  • ronihun
    #1345
    ez a rész nagyon unalmas volt. majdnem elaludtam rajta
  • Count Adyn
    #1344
    Ez a 4 nyomi vagy 10 részt elszenved majd egymással szerintem...
  • armageddon666
    #1343
    aztán rájönnek hogy ha nem csak állnak egyhelyben hanem csapnak is a karddal az mennyivel hatásosabb... (ld. Kenpachi 2kezes támadása)
  • Timbo
    #1342
    hát szerintem szokásos bleach-es időhúzás jön :D köv. részben kb 1 kardcsapás aztán méregetik egymást, hogy ki milyen erős :D
  • LeventeV
    #1341
    nem lesz olyan hu de nagy durranas a kovetkezo resz sem, de azert ha beindulnak a harcok valamivel csak porgosebb lesz a jovoheti resz.
  • LeventeV
    #1340
    szerintem is, olyan kislanyos es buzis...
  • Black Hawk
    #1339
    az angol olyan mint egy kislány :D de a röhögése az tetszik :D
  • LeventeV
    #1338
    egyezzunk meg abban, hogy a japan a legjobb ;)
  • armageddon666
    #1337
    angolban

  • armageddon666
    #1336
    Hollow Ichigo (vagy Ogichi vagy Shirosaki xD) hangja nagyon durva tényleg >.< de szerintem visszaadható egy hasonló... a kis torzítással illetve visszhangos fura effekttel, illetve a beszédstílus komoly megváltoztatásával ^^ mennyire más már mint a rendes? :D

    egyébként csak szerintem néz ki egyre gagyibban a hollow maszk? :S mármint egy darabig egyre gagyibbnak tűnt -.- aztán megint mintha kezdene jó lenni ^^ de az elején volt a legjobb :D
  • LeventeV
    #1335
    aaa... megeloztetek. en is pont azt akartam, beirni, hogy H Ichigonak mi szar volt a szinkronja. szinte mintha csak magaban beszelt volna. ha nem lattam volna japanul nem nagyon ertettem volna, hogy mi folyik ott. H.I.-nek a japan hangja beszaras, foleg az az orult nevetese. kar, hogy nem tudtak visszaadni azt amit a japan verzioban lathattunk (azert szerintem nem is nagyon probalkozott a tag).

    egy kis emlekezteto
    es itt az IGAZI
    nevetes
  • armageddon666
    #1334
    erre azt sem mondhatják hogy kölcségvetés... egy kis torzítást rányomni nem nagy kunszt sztem... random geeket felkapnak az utcán megcsinálja jó eséllyel >.<
  • faláb
    #1333
    Próbálta hozni H. Ichigo őrült stílusát, de a japán Ichigo jobban elváltoztatta a hangját H. Ichigoként.
    Torzítással monjuk jó is lett volna szerintem, de így mikor magával beszélt nagyon LOL volt...
  • armageddon666
    #1332
    omg ez még rosszabb XD és legalább ugyanúgy beszélt a szinkronos csóka? :D