3291
  • faláb
    #1411
    Noitora óta nem mutatták egy kép elejéig se a mangában...
  • NEOreg3
    #1410
    a kenpachi vs nnoitra harc óta nem lehetett látni
  • LeventeV
    #1409
    Neliel megjelenik a kozeljovoben? animezek, szoval a mangaval nem vagyok napirenden.
  • Black Hawk
    #1408
    Szép is volt meg nagyon jóra sikeredett Hisagi harca Klasz kis harc volt :D
  • LeventeV
    #1407
    csutortokon megjelent a Bleavh Heat The Soul ^ jatek psp-re. mindenki nagy oromere Halibel is helyet kapott a jatszhato karakterek kozott.
    az elobb keresgelve bukkantam erre a kepre. hatha megerjuk azt az idot amikor igy neznek majd ki a jatekban a karakterek (az animeben maradhatnak, nekem ugy is bejonnek)
  • Picar77
    #1406
    köszi ^^
  • NEOreg3
    #1405
    bár nem nézem egy ideje az anime-t, de ha Ikkakuval történt valami, akkor az a 326. rész a mangában
  • Picar77
    #1404
    valaki megtudná nekem mondani hogy az mangában hányas ahol most tart az anime:D ? köszi :P
  • RAZOR27
    #1403
    jajj bazz, tényleg állat rész volt, ikkakura én is nagyon kivi vagyok, elvégre egyik nagy kedvenc...
  • faláb
    #1402
    Nézd meg mihamarabb, mert nagyon jó rész volt... És végre nem fekete, hanem vörös volt a vér XD
  • armageddon666
    #1401
    csak annyi hogy fasz :\ mindennemű spoiler nélkül...
    egyébként meg 1399 ^^

    új részt meg még nem láttam :D
  • LeventeV
    #1400
    arra en is. nem olvastam el a spoilert
  • faláb
    #1399
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem használt bankait.
  • Picar77
    #1398
    ikkakura kiváncsi leszek mi történt :\
  • LeventeV
    #1397
    jo volt az eheti resz, tetszett a harc ;)
  • LeventeV
    #1396
    holnap uj resz, holnaputan uj bleach jatek psp-re... varom :P
  • NeverwinterKING
    #1395
    hülyeség :|

    barragan viszont nagyon kemény :O
  • NEOreg3
    #1394
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    reméltem is, hogy Hitsugaya meg fogja úszni:)

    Soi Fong meg lassan megmutathatná a ban-kai-át
  • armageddon666
    #1393
    nem :C de itt keresgélhetsz...
  • macleod2005
    #1392
    Azt tudja valaki, hogy a 166. részben 04:30-tól ami megy zene, annak mi a címe és (vagy) melyik ost albumon található meg?

    A választ előre is thx :)
  • faláb
    #1391
    Még mindig jobb mintha filler lenne.
  • armageddon666
    #1390
    csak engem zavar hogy egy rész 20%-t elveszi a flashback és az op meg ending?...
  • faláb
    #1389
    Méret és szín tényleg elüt, de csak gyorsan összeraktam egy Karakurás képből meg renderekből amiket találtam...
    Amúgy szerintem se a legjobb ötlet ennyi szereplőt rátenni, eléggé zsúfolt így, de hát nincs más ötletem, így vagy csinál valaki normálisat, vagy ha írtok ötletet hogy milyen legyen megpróbálom megvalósítani, bár hozzáteszem nem vagyok egy nagy PS-guru.
  • armageddon666
    #1388
    hát ez sztem nagyon más :D meg nekem nem tetszik :C meg ennyi erővel minden táncos videót lehetne egy kalap alá venni...

    Capu2 op meg még másabb és jobb mind2nél :D

    nem rossz a banner, csak kis utómunka kéne még rá... nagyon elüt egymástól néhány karakter... méretben, színben, etc... egyébként jó is lehetne... ha ragaszkodunk a sokszereplőshöz :C

    sztem elég lenne egy egyszerű logó, ami mindig az aktuális arc stílusához igazodna... hogy hogy azt már nemtom :D
  • macleod2005
    #1387
    izé, ha számít valamit, akkor nekem tetszik ez a banner
  • faláb
    #1386
    Mert a mostanit is én csináltam, ígért ronihun is bannert, de azóta se híre se hamva.
  • Timbo
    #1385
    nahh sztem zsír lett :D olyan van mint ami most van :D
  • faláb
    #1384
    De nem is jó
  • NEOreg3
    #1383
    hehe "TOP4":D

    amúgy nem rossz
  • faláb
    #1382
    Amúgy valaki nem üt össze egy aktuálisabb bannert? Ez még a HM-archoz van.
    Összeütöttem gyorsan egyet arra az esetre, ha nem lesz jobb,íme egy a TOP4 espada elleni harcokhoz.
  • faláb
    #1381
    Ennyi erővel az összes táncos openinget-endinget fel lehetne sorolni...
    Studio Pierrot csinálja a Bleachet és a Shippudent is, ugyanazt próbálták két helyen, de a Narutonál jobban sült el szerintem.
  • Timbo
    #1380
    ez meg Rosario + Vampire Capu2 - OP -ra hasonlít :D
  • faláb
    #1379
    http://www.youtube.com/watch?v=Akvd-crpQq0
    Szerintem ez legalább jó XD
  • armageddon666
    #1378
    egyébként melyik Naruto ending? :D megnézném xD
  • faláb
    #1377
    Ha már a fél mellét is cenzúrázták, akkor az egészet tuti nem fogják mutatni.
  • armageddon666
    #1376
    azt azért csak nem cenzúrázzák... UGYE??????
  • Black Hawk
    #1375
    neki teljes mellvértje lesz :D ebben majdnem 80% ig biztos vagyok :D ha meg nem akkor vagy deréktól lefelé vagy válltól fölfelé fogják mutatni :D
  • faláb
    #1374
    Ha már cenzúra, Halibel számát kiváncsi vagyok hová fogják tenni XD
  • Black Hawk
    #1373
    Most már megdögölhetne a jófiúk közül valaki ez a sorozatban az egyik olyan momentum amit ki nem állhatok :D mindenkinek egy Hekto vére van és mindenki halhatatlan :D kivéve a rossz fiúk. Matsumoto is belehalhatna a plasztikai beavatkozásába :D
  • armageddon666
    #1372
    simán ^^ egyébként az úgyis censored lesz :\