3291
  • LeventeV
    #1451
    azok az evadok nem tartoznak bele az alaptortenetbe (ertsd nincs benne a mangaba ami alapjan keszul az anime), foleg a 9.
  • Black Hawk
    #1450
    pedig azok már a bountok ha minden igaz :D
  • vixo
    #1449
    ilyen rosszul sikerültek a 4.,5. illetve a 9.évadok? D:
    (én még csak a 70.résznél járok és eddig minden tetszett benne)
  • armageddon666
    #1448
    nemtom de 4. és 5. évadot semmiképp ne vedd meg :) kilencediket meg égesd el ha látod x)
  • vixo
    #1447
    Hi all!

    Nem rég kezdtem ismerkedni ezzel az animével és eléggé magával ragadott, ma rendeltem meg az első évadot díszdobozos DVD kiadásban.Esetleg nincs vmi info arról,h mikorra várható a 2. évad díszdobozos DVD kiadásban? ^_^
  • armageddon666
    #1446
    nem de gondolom mindent befagyaszt és fagyott is marad mert ilyen hypeolt hülye imba szar -.-

    egyébként bírom a seiyuut is meg a srác képességeit meg a karakter sem rossz, ahogy bánnak vele az a gondom :\ elkényeztetett story oldalról...
  • faláb
    #1445
    Láttad már a spoiler képet a technikájáról?
  • armageddon666
    #1444
    hülye nyálas pöcs kis HitsuGAYanak kitaposhatná már a belét az Elfelejtettemnevét csaj -.- szánalmas ez a jók sosem vesztenek mainstream shounen pestis :\
  • armageddon666
    #1443
    Ha megnézed mindenki olyan ellen harcol aki hasonlít rá, de mégis a Shinigami részről jobbak... pl. A Reina de Rosas... jééé eltakarja Yumichikát, aki tudja használni a durva képességét... Ugye a Hitsugaya vs víz... meg még van...
  • faláb
    #1442
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De érted, ott volt Ishida akit leszúrt, de nem a haverjával törődik, hanem azzal a majommal...
    De Orihime is ott volt a szeren...
    Ulquiorra nézzük miket is tett: kicsinálta Ichigot(kétszer is), levágta Ishida kezét, a végén ha nem porlad el akkor megy és levágja Ichigo végtagjait...
    Erre mit vág be Orihime? Hogy nem fél Uqluiorrától, plusz még nyújtja is a kezét neki, eszem megáll, tudom hogy naiv de azért ez már túlzás volt.... Nem tudom mi értelme volt akkor egy fejezetet elpazarolni hogy lássuk Orihime kétségbeesését miután Ichigot átlyukasztotta a cero...

    Hitsugaya meg szánalmas ahogy most fel van értékelve, ráadásul most nem kicsit érzek a hangjából arroganciát...
    Amúgy a sok fanja miatt le merném fogadni hogy ő fog győzni, Kubo előkészített neki egy víz beállítottságú ellenfelet, hogy tudjon nyerni, mert szerintem pl. Ulquiorra ellen semmi esélye nem lett volna...
  • NeverwinterKING
    #1441
    na igen :D
  • armageddon666
    #1440
    hát... nekem jobban betett hogy
    "vágd le a karom! fair harcot akarok"
  • NeverwinterKING
    #1439
    :DD
    hát igen ezek tényleg durva dolgok.
    az ulquiorra harcnál még az volt jó h ichigo átváltozott. és mikro vissza akkor eltünt a lyuk a mellkasáról. kicsit már kezd túlzásokba esni
  • armageddon666
    #1438
    Nyomokban spoilert tartalmaz:

    hát az szánalmas volt... tököm tele a "hú aszitted meghaltam, DE NEM MERT VAN EGY SZUPERKÉPESSÉGEM AMITŐL NEM! persze csak egyszer használhatom... na kezdjük az igazi harcot!!!!44" dolgokkal -.- ennél talán Ulquiorra volt viccesebb :D Nem tetszik a Resurreccion? hmmm én faszagyerek vagyok, és tudod van még1!!! én vagyok az egyetlen ilyen és Aizen sem tud róla!!!!4... najó... A nagydarab 10=0 túltesz rajta... "Ki mondta hogy 1-től van a számozás, ASDASDASDASD"... de talán Kenpachi "tudtad hogy két kézzel erősebbet csapsz?" fassága mindenen túltesz XD
  • NeverwinterKING
    #1437
    már elegem van h nem döglik meg :|
    én úgy láttam h levágta a kezét. erre az is ott van.
    én se vettem észre a virágokat...
  • Black Hawk
    #1436
    eddig nem láttam a jég virágokat vagy csak vak voltam?
  • faláb
    #1435
    Hát én nem tudom, de gondolom a Jump-ban fejezetenként, amúgy meg kötetenként.
  • LeventeV
    #1434
    a manga hogyan jelenik meg? kotetenkent, vagy pedig fejezetenkent?
  • LeventeV
    #1433
    majd szeptemberbe, csak gyozzuk kivarni. szemezgess meg a szamok kozott, mert vannak meg ilyen epic battle-hoz illok.
  • armageddon666
    #1432
    no igen... Fade to Black >.< de meg akarom nézni :D
  • LeventeV
    #1431
    huuu kemeny 12 percembe kerult mire megtalaltam

    ez az

    jobb oldalt az infoba van letoltolink is
  • LeventeV
    #1430
    ez engem is erdekelne
  • armageddon666
    #1429
    219. rész 16:21-18:58 megy egy zene harc alatt... azt mondja meg valaki melyik >.< le kéne már szednem OSTket csak annyi van ^^" és azért elég sok a gagyi zene is benne :\
  • armageddon666
    #1428
    te jó ég... erre előbb is gondolhattak volna -.-
  • LeventeV
    #1427
    legalabb nem lesz olyan ... mint az elozok. amugy meg 2 vagy 3 resz asszem lesz a shinigami vs arrancar harcokbol.
  • NeverwinterKING
    #1426
    az jó
    azt meg is nézem
  • 0Fritz0
    #1425
    Na, valami épkézláb ötlet.
    Végre nemcsak a pedofil, meg a babamániás rajongók kielégítése a cél. :)
  • faláb
    #1424
    De most megint hosszú filler lesz, kb. 20 rész vagy több...
    Ha minden igaz a témája a kardok szellemének/lelkének bemutatása lesz, mint már láthattuk SS-sagában Zangetsut és Zabimarut.
    És hogy ne barmoljanak szét semmit, Kubo is közreműködik benne.
  • armageddon666
    #1423
    megint filler? akkor biza nem lesz :D de bazz most volt filler :\ nem akarok többet >.< vagy ha lesz akkor legyen valami hülye slice of life :D aminél kiemelik hogy csak a karakterek azonosak egyébként tök más anime xD

    Valaki csinálhatna egy Bleach logót ami ugyan olyan mint a mostani, csak BLEACH helyett FILLER vagy beleírva -.- találóbb cím lenne...
  • faláb
    #1422
    Júliustól ha minden igaz filler, kiváncsi vagyok Ichigo harca lesz-e még előtte...
  • LeventeV
    #1421
    aaa... ertem a gondolatmeneted. de az ikkakus resztol tenyleg ne varj sokat, mert nem fogsz leesni a szekrol
  • armageddon666
    #1420
    jaja. általában egy résszel le vagyok maradva :D Ulquiorrásnál majd többel is lemaradok... azt egyben akarom ^^
  • LeventeV
    #1419
    te a 219. reszt nezted meg akkor, nem? ma volt a 220as. ikkakun tulestunk es jo szar volt :D
  • armageddon666
    #1418
    Exacta csávós elleni harcos rész kurva jó volt... tud még kellemes meglepetést okozni a Bleach :) köv részt nem várom mert ratyi az egész Ikkakus cucc :\ majd mikor Matsumoto jön x) meg... nem spoilerezek xD

    Ulquiorras harcnál ajánlom hogy legalább ilyen legyen a szint -.-
  • LeventeV
    #1417
    teljes mertekben egyetertek veled. es az elozetes tenyleg biztato volt
  • RAZOR27
    #1416
    Esküszöm, az előző 3-mon jobban izgultam mint a mai részen, nem volt valami nagy szám, de ha jól látom az előzetest a nagyok is mozgásba jönnek majd, még ha csak egy kicsit is.
  • LeventeV
    #1415
    az eheti resz sokkal pusztabb volt mint a multheti, de hatha beindulnak mar egy kicsit az esemenyek.
  • LeventeV
    #1414
    de nezd ezt a kepet...
  • 0Fritz0
    #1413
    Kezd kissé sok lenni az egy karakterre jutó tejcsarnokok száma... :)
  • LeventeV
    #1412
    kar. na majd halibel karpotolni fog minket erte