3291
  • armageddon666
    #1491
    képet:)
  • Black Hawk
    #1490
    a elnéztem halibel frakcióját lehet nem lesz olyan komoly a mellcenzúrás dolog :)
  • Count Adyn
    #1489
    Ja azért egy darabig eltartott míg oda tudtam nézni ahova kelett:DDD
  • LeventeV
    #1488
    ez mar kicsit tulzas azert. nyomjanak egy 16os korhatart ra es mutassak a komoly seruleseket es Halibel melleit is
  • LeventeV
    #1487
    nezzuk mi, csak az elmult reszek olyanok voltak, hogy azt egybe kellett volna inkabb megnezni...
  • faláb
    #1486
    Gondoltam hogy lesz cenzúra, de azért ez már túlzás... Hülyén veszi ki magát hogy egy horzsolástól ott haldoklik :O
  • armageddon666
    #1485
    MEGKARCOLÓDOTT A BŐRE ÁÁÁÁÁÁÁÁ SZEGÉÉÉÉÉÉÉNY :'(((

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mangában meg kitépte a fél tüdejét meg veséjét
  • faláb
    #1484
    Senki se néz már Bleachet? Pedig az eheti részben már Allon durvulása megy :O
    A RAW-ba belenéztem Rangiku miatt, és hát sikerült megoldani a sérülését...így
  • macleod2005
    #1483
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valahogy meg kell oldani, hogy mégse Yammi legyen a legerősebb , legalábbis remélem, hogy erre megy ki az egész
  • faláb
    #1482
    Már 100%, van spoiler kép is :]
  • NEOreg3
    #1481
    ha igaz, akkor agyfaszt kapok
  • faláb
    #1480
    Akkor kiváncsi vagyok mit fogsz szólni az eheti fejezethez
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Stark-Lilinette fúzió leszXD
  • armageddon666
    #1479
    nemtom mibajod :C epic sugárvető... de ezt a "nem szeretem a Zanpakutom valódi alakját" cuccot Yumichikánál már ellőtték :( meg a feketehajúnál is... meg még korábban is párszor szerintem... egyre uncsibb :(
  • NEOreg3
    #1478
    hát ez a Bankai lófasz volt...
  • faláb
    #1477
    Ja, a lényeg úgyis az hogy Aaronieroban kötöttek ki... :]
  • armageddon666
    #1476
    nem kell... egyik belülről válik eggyé vele, másik felfalja és magába olvassza... végeredmény tök ugyan az -.-
  • faláb
    #1475
    Most írjam le mi a különbség a kettő között vagy mi? :/
  • armageddon666
    #1474
    nem mindegy hogy belemászik és összeolvad vele vagy belemásznak (elnyeli) és összeolvad vele?!
  • faláb
    #1473
    Az csak megszállta, nem pedig elnyelte.
  • Black Hawk
    #1472
    nem aroniero nyelte el kaient hanem valami mestic nevű hollow aki mután visszakerült hueco mundoba aroniero reggelije lett. Amúgy mesticet is Aizen teremtette hogy shinigami hollow összeolvadást csináljon.
  • faláb
    #1471
    A vaizardokat nem azzal csinálta, az Uraharánál volt, másképpen hogy tudta volna őket megmenteni a hollowtól válástól? :)
    Aizen akkor azzal kisírletezett, hogy hollow-powert próbál adni a shinigamiknak, csak hol eltűntek, hol meg majdnem teljesen hollow-á váltak. Éppen ezért kellett neki a Hougyoku.
    Amúgy szerintem se gondolta át ezeket Kubo, és csak összevissza dobja befelé a dolgokat...
    Amúgy eszembe jutott közben egy espada aki magától szerzett shinigami erőt: Aaroniero, aki elnyelte Kaient :]
  • armageddon666
    #1470
    és ahogy telik az idő úgy lesz egyre rosszabb :\ néha vannak jó pillanatai, de egyre kevésbé... visszasírom az első évad hangulatát, mikor Byakuya először megjelent és instant legyőzte Ichigot... addig nagyszerű volt, aztán mentek Soul Societybe, ahol már érezni lehetett hogy olyan lesz mint a többi shounenfight az elhúzódó harcokkal, de ez a két évad még jó volt... csak a jó részek egyre ritkulnak... a hangulat meg nagyon más lett... részben jobb részben rosszabb, másabb... de összértékben gyengébb.
  • armageddon666
    #1469
    Hougyoku nélkül csinált ... csak gyengébbek lettek... vagy már nála volt... már akkor is nála volt mikor a Vaizardokat csinálta... azzal csinálta őket... pedig csak 3. évad végén szerezte meg :) szal akkor azt hogy ? :P

    egyébként mint korábban mondtam: ez a szar tele van plotholekkal... neked is lehet igazam, nekem is... mindketten meg tudjuk indokolni a saját igazunkat, és ez a plothole, mert ha nem lenne luk, akkor az a kis plusz info eldönthetné a vitát :) alapjában ez egy harmadrangú shounenfight manga/anime jó ötletre építve, de messze nem eléggé kidolgozva...
  • faláb
    #1468
    SPOILER!!!!!

    Ichigo akkor szerzett hollow-erőt, mikor Uraharánál megszerezte a saját shinigami erejét.
    Noitora és Nel meg a visszatekintésben éppen VL-eket kerestek Aizennek, tehát már Aizennek melóztak... De akkor hogy lehettek arrancarok, ha még nem volt Aizennél a Hougyoku?
    Mert Noitora akkor ha jól emlékszem 9. espada volt, és miután Aizen elszökött SS-ből, szinte azonnal feltűnt Karakurában Ulquiorra és Yammi...
    Ilyen rövid idő alatt nehezen tudom elhinni hogy 4-et lép előre...

    SPOILER!!!
  • armageddon666
    #1467
    Ennyi? omg... ez nem támasztja alá egyértelműen az állításod :\ Aizen odament, csinált Espadakat, aztán ahogy a Hougyoku egyre erősebb lett, egyre erősebbeket tudott csinálni, illetve azok ugye edzettek is, meg erősödtek, ezért a számok cserélődtek szépen, és így aki 10 fölé jutott az kiesett onnan, de nem nevenincs senki lett, hanem kapott még egy számjegyet... ez sokkal valószínűbb... lévén az Espadak, Arrancarok azok a Shinigamik felé mozdulnak el, "természetesen" ilyen nem hiszem hogy lehetséges lenne... Ahogy a shinigamik sem természetes úton váltak Vaizardokká, hanem Aizen kísérletei által... És jön is egy plot hole: Ichigo miért is Vaizard? :) Mert nem úgy tűnik hogy sok köze lett volna Aizenhez átváltozása előtt... Ha meg spontán átalakult Vaizarddá, akkor Aizan nem is annyira komoly csóka :\
  • LeventeV
    #1466
    en ugy tudom, hogy nemelyikuk azert kerult ki mert csinlat valamit amit nem kellett volna: lasd Nnoitra mikor szovetkezett Szayel Aporroval 194. resz 15:23-nal elhangzik az a mondat Nnoitra szajabol, hogy "Te mar nem vagy Espada", tehat Szayel Aporro csinalhatott valamit ami miatt kitettek az Espadabol, de kesobb visszament.
  • faláb
    #1465
    Privaron Espada: Másnéven a Lefokozott Espada-k avagy a Tres Cifras. Rangjuk egy háromjegyű szám. Miután Aizen a Hueco Mundoba ment, és a Hougyokuval erősebb Arrancarokat hozott létre, mint az akkori Espada tagjai, így a legtöbbet kitették az Espadaból. Nnoitra és Nel volt az egyetlen akik bent maradhattak, de később Nel is kikerült.
  • armageddon666
    #1464
    hát ez nem rémlik hogy Aizen előtt lettek volna :\
  • faláb
    #1463
    Harcoltak Ichigoék a Privaron Espadakkal(Dordoni, stb..), akik Aizen előtt voltak az espada tagjai...
  • armageddon666
    #1462
    előtte hogy lettek volna? nem a houkashukakamukival hozta létre őket a Gayekből meg Varas Lókból? ja meg valami Adjukált is volt...
  • armageddon666
    #1461
    LIDÉRC
    halálisten csak simán gáz de az az eredetiben is az :C
  • faláb
    #1460
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát nem tudom milyen lehet Soi Fon bankai-a, de furcsa, hogy nem merte addig használni, míg hozzá nem kötözte magát egy épülethez...
  • faláb
    #1459
    Most is csak Aizen miatt háborúznak, előtte a mangában még csak utalások se voltak az espadakra, pedig már előtte is voltak...
    Szóval a gondolkodni képes arrancaroknak szerintem semmi okuk nincs a harcra, és a shinigamik is éppen ezért nem zargatták őket eddig. A sima hollow-k meg tudjuk milyen értelmi szinttel rendelkeznek...
    De ott van Nel és a bandája, akik szépen összehaverkodtak Ichigoékkal, szóval olyan nagy ellenségeskedés nem lenne Aizen hiányában.
    És NEOreg3 is jól mondja, arrancarok nem mentek át előtte az emberi világba, de még SS-be se.
  • NEOreg3
    #1458
    nem emlékszem, hogy a mangában lett volna rá példa, hogy kaja reményében Gillian-nál erősebb hollow átjött volna az emberi világba (az is csak Ishida csalija miatt)

    hueco mondoban mégis kinek ártana?
  • 0Fritz0
    #1457
    "...és békén fog hagyni mindenkit."

    Lehet, hogy unja az egészet, de azért a halálistenek és a lidércek esetében mégiscsak két ellentétes, sőt ellenséges létformáról beszélünk.
  • armageddon666
    #1456
    ő az a tipikus nem tipikus rosszfiú :\
    egyébként Grimmjow sem az a gonosz rosszfiú volt, hanem a tipikus legerősebb akar lenni és persze a főhős a konkurencia és csak ezért van harc -.-
  • NEOreg3
    #1455
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Halibel nem feküdt ki ilyen könnyedén, ő lenne a 3. espada? Abból következtetve, amit eddig láttam tőle, szerintem Grimmjow is kicsinálta volna.

    Stark-ék meg még mindig jól elszórakoznak, de ideje lenne már komolyan venni a küzdelmet. Mellesleg Stark szerintem nem az a tipikus rosszfiú, ha előbb végeznek Aizen-nel, mint vele, akkor szerintem semmi oka nem lesz a Shinigamik ellen harcolni és békén fog hagyni mindenkit.

    Soi Fong-ra meg kíváncsi vagyok, hogy a körbetekert házzal és a Bankai-ával mihez fog kezdeni


  • armageddon666
    #1454
    Okok... Bountos még elment... (csak utólag jöttem rá mennyire silány szar volt, és voltak benne jó pillanatok azért) de az AmaFUCK tájcsós szutykot nem bírtam végignézni :D skip >.< a plüsskecyket meg már egy jóideje nem láttuk szerencsére x) hátha egy Arrancar eltaposta őket >.<
  • vixo
    #1453
    jaja,ez a bountos évad, éreszhetően filler,de annyira nem gáz,nekem bejönnek Ririnék :D
  • faláb
    #1452
    Azért a bountos fillerből berakták Ririnéket és Kariyát is az alaptörténetbe -.-