3291
  • tommyknockers
    #1611
    Most néztem meg a részt. Hát, szerintem kurva nagy. A bountó fillereket végig szenvedtem, a kapitányosat meg se néztem, de ez..ez felkeltette érdeklődésemet.
  • armageddon666
    #1610
    Valami menő latin szót akartam használni de nem jut eszembe...
    A lényeg: eddig szarok voltak a fillerek, ebből általánosítás, hogy a fillerek szarok... már 2 évad végig volt szenvedve :) egyébként kiemeltem hogy nem láttam, de mégiscsak szarfiller ésennyit annyira gondoltam komolyan, mint amennyire lehet azután, hogy nem láttam...

    Prince of Persia? Ja a Sandninja kalandjai a színésznővel? semmi köze nem volt a PoPhoz, korábbiak jobban tetszettek... sztem senki nem mondta hogy szar lesz a PoP... azt mondták, hogy nem PoP lesz, geciség a bevált nevet újrahasználni tök máshoz (bár jól is elsülhet, lásd: SoT trilógia... de ott legalább tényleg herceg volt és perzsa :D), illetve hogy szarabb lesz mint a SoT trilógia... és ebből szerintem mind3 igaz... mert PoPhoz köze nincs, és a SoT trilogy jobb volt :)
  • armageddon666
    #1609
    kiderül hogy azok nem is a zanpakutok lelkei, hanem valami gonosz erők amik elzárták az igazi zanpakutokat, vagy nemtom :)
  • Black Hawk
    #1608
    Imádom mikor úgy szaroznak le valamit hogy nem is látták vagy próbálták ki :D prince of persia új verziója példának nem ismerős?
  • LeventeV
    #1607
    Komamura sem ismerte fel elsore a kardjat. Lehet, hogy tenyleg kulon akarjak valasztani a ket tortenetet.
  • Lelouch
    #1606
    Szerintem ezekkel az új formákkal csak megoldották hogy ne zavarjanak bele a mangába ilyen téren... De akkor ezek szerint mégse canon. MIndenesetre én nem mondanám szarnak mert a sztori igencsak jónak néz ki elsőre
  • armageddon666
    #1605
    ja... ok... nem láttam még a részt mondom :D

    ezesetben mégiscsak szarfiller ésennyi :(
  • Lelouch
    #1604
    Nem a kardjuk miatt mondom hogy furcsák, hanem azért mert nem éppen sikerültek emberire
  • armageddon666
    #1603
    Hisagi és Mayuri nem ugranak be kik... mi a kardjuk hogy furcsa a kardjuknál?
  • Lelouch
    #1602
    Mivan?
  • armageddon666
    #1601
    miért, mi a kardjuk?
  • Lelouch
    #1600
    http://www.onemanga.com/Bleach/303.1/01/
    Nézd végig a fejezetet.
    Ez az emberi alak meg elég furcsa pl. Hisagi és Mayuri kardjánál
  • armageddon666
    #1599
    linket... szerintem is csak a támadás... illetve, bár az új részt nem láttam, de szerintem emberi alakot adnak mindnek... szal van a kard, van egy "állati alak" (Hyorinmaru - sárkány, Zabimaru - kígyófarkúmajom), és most kapnak emberit...
  • Timbo
    #1598
    hát arra én se emlékszek :D
  • armageddon666
    #1597
    Code Geassos vitának van értelme...
    agyatlan shounenen vitatkozni... az már a hülyeség kategória... plothole plothole hátán...

    Kenpachi kardjának az alakja meg... semmi... de geciokos ez a csávó, rájött hogy két kézzel erősebb... wow...
  • Lelouch
    #1596
    Az a jégsárkány Hyorinmaru igazi alakja, már volt a mangában is...
    Kenpachit meg szerintem csak azért hagyták ki, mert mivel rá nem vonatkozik ez a probléma, így simán bezúzhatott volna már mindenkit :D De ha eljön az ideje, szerintem ő is fel fog tűnni.
  • LeventeV
    #1595
    zabimarut meg en sem ertem, lehet abban biztak a keszitok, hogy mar a kutya sem emlekszik ra, hogy mar egyszer megjelent
  • LeventeV
    #1594
    haaaaaat nem tudom. elhangzott valami olyasmi, hogy fizikai alakot oltottek. Hyorinmaru is ugy szerepelt mint az uj vendeg. lehet hogy csak nemreg vette fel azt az alakjat. sarkany formaban lathattuk ebben a reszben is, de lehet nem az az igazi alakja, csak a tamadas formaja. de ezek mar megint olyan nincs megmagyarazva csak talalgatunk, szorszalhasogatos akarmi, mint a Code Geass-os vita az anime topikba.
    varjunk hatha kiderulnek a dolgok a vegen.

    UI:Zaraki Kenpachi eltunese vagy nem veletlen, es valami koze lesz meg az egeszhez, vagy csak siman kihagytak mert nem hasznalja a kardjat. mangat nem olvasok, de ha ott mar kiderult, hogy mi is az igazi alakja, akkor csak siman nem akarjak mar elore leloni a poent a keszitok.
  • Lelouch
    #1593
    Mondjuk most nem nagyon értem, hogy mik is ezek a megtestesülések, mert Zabimaru és Hyorinmaru(utóbbit láthattuk jégsárkány formában ebben a részben is) pl. teljesen máshogy nézett ki megtestesülve mint már láttuk őket korábban
  • armageddon666
    #1592
    A kérdés annyi, hogy lehet-e canonnak tekinteni... remélem :D fillerek többsége olyan ellentmondásokat hordoz a rendes világgal, hogy OMG... ez remélem nem olyan lesz.
  • LeventeV
    #1591
    szerintem megrajzolt egy-ket zanpakutot, es besegitett a tortenetbe is
  • Lelouch
    #1590
    Kérdés az, hogy miben és mennyire működött közre Kubo. Mert a manga mellett nincs sok ideje ilyesmire.
    Amúgy szerintem is jó lesz a filler, érdekes harcokra van kilátás
  • LeventeV
    #1589
    csak en vagyok igy vele, vagy ez a filler tenyleg jo lesz .
    szerintem latszik, hogy Kubo is kozremukodik.
  • Lelouch
    #1588
    Na megnéztem a részt is, szerintem jó volt :O És ez bizony nem csak egy bemutatós filler lesz, komoly a sztori is, most nem lövöm le a poént nézzétek meg...
  • Lelouch
    #1587
    Néztem a makróknál, onnan próbáltam csinálni de nem jött össze. Azért kösz!
  • 0Fritz0
    #1586
    A makró (a szmájlik mellett) gombnál van a leírása.
    Csak a vastag betűst kell változtatni: http://www.youtube.com/v/G0LtUX_6IXY
  • Lelouch
    #1585
    Köszi!
    Azért leírnád hogy hogy csináltad? Csak hogy legközelebb nekem is menjen :P
  • 0Fritz0
    #1584
  • Lelouch
    #1583
    Ez nem jött össze, hogy kell berakni youtube videot?
  • Lelouch
    #1582
    Az új ending, szerintem jó lett :]
  • Lelouch
    #1581
    Most néztem meg a 229. részt, bírom az ilyen állatságokat
  • Super Vegito
    #1580
    Én a 228-229 részen végig röhögtem magamXD
  • Lelouch
    #1579
    Na csak néztem tovább a Bleachet :D 227. rész elment egynek, a strandos rész meg jobb volt mint vártam, nekem tetszett :D
  • LeventeV
    #1578
    szerintem ez jo filler lesz, kepek alapjan annak tunik.
  • LeventeV
    #1577
    en is ugy hallottam, es ez csak jot jelent.
  • armageddon666
    #1576


    És ha minden igaz, Kubo Tite is közreműködik ezeknek a fillereknek a készítésében :D
  • Lelouch
    #1575
    http://img404.imageshack.us/img404/4315/36700.jpg
    http://img156.imageshack.us/img156/125/36701.jpg

    Kikerült két plakát az új részekkel kapcsolatban...
  • LeventeV
    #1574
    az eheti resz meg kulonallo filler lesz, es asszem jovoheten indul a hosszabb filler, ami a zanpaktoukrol fog szolni ha minden igaz, szoval nem lesz olyan rossz. de holnap minden kiderul, okosabbak leszunk ha megnezzuk a 229. reszt.
  • armageddon666
    #1573
    WoW O.o 227 kellemes csalódás... ez 0. rész vagy mínusz akárhányadik? :D
    228 az más lesz, 229 az ezt folytatja, vagy megint tök más? ilyen Ichigo pre-Shinigamis school comedy részeket elnézegetnék :)
  • XenHai
    #1572
    Utálom a fillert ez mg szarabb mint az előző volt.