3291
  • LeventeV
    #1651
    de szinte biztos, hogy nem ismert karakter zanpakutoja
  • LeventeV
    #1650
    szerintem majd megoldjak ugy mint a Sealed Sword Frenzy-be. egy addig ismeretlen shinigami zanpakutoja aki vagy valami rosszat tett a kardjaval vagy pedig csak lazan fellazadt ellene. az is elkepzelheto, hogy csak megemlitik, esetleg bevagnak egy-ket kepkockat amelyen latszik, ahogy muramasa megoli a gazdajat...
  • armageddon666
    #1649
    kár... akkor a 24. részben szereplő háttérben szaladgáló shinigami kardja...
  • Lelouch
    #1648
    Ő maga mondta az eheti részben :)
  • armageddon666
    #1647
    Szerintem nem kard...
  • LeventeV
    #1646
    en is kivancsi vagyok, hogy kie, de szerintem nem a Kenpachie, mert akkor benne lett volna a mangaba is. habar Kenpachi eleg verszomjas... de szerintem akkor sem az ove.
  • BEAST #1645
    Gondolom nem veletlenul kapta ezt a nevet,

    "Muramasa was a most skillful smith but a violent and ill-balanced mind verging on madness, that was supposed to have passed into his blades....They were popularly believed to hunger for blood and to impel their warrior to commit murder or suicide."

    de ezek utan tenyleg kivancsi leszek hogy kinek a kardja. :D
  • NEOreg3
    #1644
    vagy ez a Marumasa tag Kenpachi zanpakutoja és kurvára megunta, hogy nem tud vele kommunikálni és ezért csinált vele valamit
  • NEOreg3
    #1643
    az úgy nem lenne móka, ha mindenkit levágna kapásból a picsába
  • mosoporr
    #1642
    Vajon Kempácsi hol van?...
  • LeventeV
    #1641
    szerintem is jo resznek nezunk elebe, de mar kivancsi vagyok, hogy Muramasa hogyan vette ra a zanpakutokat, hogy kovessek. Shirayuki is vissza akart menni Rukiahoz...
  • Lelouch
    #1640
    Szerintem az eheti rész nem volt valami nagy durranás, de az előzetes alapján a jövőheti már jó lesz :)
  • Black Hawk
    #1639
    Eddig egész jó a filler. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.
  • armageddon666
    #1638
    Bleaches szinkronszínészek püfölik egymást Nintendo Wiin az általuk alakított karakterekkel :)






  • Timbo
    #1637
    tényleg nem rossz a filler :P csak ugye mostjön a szokásos harc elhúzás .. :D mindenki harcol vkivel(gondolom a saját zanpaktouval), aztán persze 2 rész alatt le is győznek majd vkit, aki persze shinigami nem lehet:)
  • Lelouch
    #1636
    Mindegy hagyjuk inkább
    Geass? :D
  • armageddon666
    #1635
    ezért mondtam hogy itt lehetne 52 rész... vagy csak akartam mondani? :\
  • Lelouch
    #1634
    Minden szép és jó, de a Bleachben nincs fél év szünet.
  • armageddon666
    #1633
    Mit tekintesz évadnak?
    -Amit egy év alatt sugároznak? (többnyire 26 rész, utána szünet)
    -Amin átível egy nagyszabásúbb történet? (Ezt arcnak hívják, magyar megfelelő nem tudom van-e rá)

    Az egy év alatt sugárzott részekkel az 52 tényleg lehetne... lévén hetente jönnek ki a részek :D de 26 szokott lenni, mert ugye van fél év szünet... a 2 évad között :)
  • Lelouch
    #1632
    Jó hát én abból gondoltam az 52 részt, hogy az anime csatornák 52 részeket szokat egyszerre venni hosszabb cuccokból, azaz egy évadot

    De ez is nézőpont kérdése.
  • armageddon666
    #1631
    List of Bleach episodes

    szerintem így vannak az évadok :C
  • LeventeV
    #1630
    lehet, majd elvalik. tul koran van meg a talalgatasokhoz. de nem banom, mert eleg erdekes ez a filler. messze a legjobb bleach filler.
  • Lelouch
    #1629
    Amúgy a Bounto-saga elején se volt még új opening.
  • Lelouch
    #1628
    Nálam egy évad 52 részből áll, Animax is úgy írja hogy most adják magyarul a 2. évadot
    Amúgy szerintem jóval több rész lesz még mint 8... Egyszerűen nem volt szívük 15 rész után leváltani az openinget.
  • LeventeV
    #1627
    ha fogod a sorozatot es "evadokra" bontod (egy "evadba" azok a reszek tartoznak amelyeknek ugyanaz az openingje) akkor atlagba 25 resz van egy evadba. mivel a mostani fillernek nincs kulonallo openingje azert ezt is a 10. evadba sorolhatjuk. a mai resszel osszesen 17 resz ment le ugyanezzel az openinggel (ami szerintem az eddigi legrosszab az egesz Bleach tortenelemben) es akkor ugye meg 8 resz kell, hogy meglegyen a 25 resz, es mivel ez a 25 scak atlag, nem torvenyszeru ezert irtam oda a +/- 1 reszt.
  • Lelouch
    #1626
    Mégis miből gondolod ezt a 8 részt?
  • LeventeV
    #1625
    szerintem meg 8 resz van ezeken kivul, +/- egy resz. az kb ket honap, ugyhogy olyan oktober kornyeken folytatodik majd a tortenet.
  • Lelouch
    #1624
    Még nem lehet tudni.
  • LeventeV
    #1623
    tetszik ez a filler. lehet mar tudni, hogy hany resze lesz?
  • mosoporr
    #1622
    Valaki nagyon unatkozhatott az este,már kora reggel kint a felirat:)
  • Lelouch
    #1621
    Hát van benne valami... :)
  • armageddon666
    #1620
    hát most meglepődtek azon hogy fizikai formájuk van... szerintem ez inkább csak ilyen jelenés...
  • Lelouch
    #1619
    Bankai tréningnél nem fizikai formában jönnek elő?

    http://i153.photobucket.com/albums/s216/phyreblade_blog/Weapons/Zabimaru/RenjiZabimaruAnimeEp48.jpg
  • armageddon666
    #1618
    Na megnéztem a részt... túl jóra számítottam... azért érződik a filler dolog... de majd meglátjuk mi lesz :)

    megjelenésből még tudok arra gondolni hogy ez a fizikai formájuk, amit meg láttunk anno pl. Zabimarut, az meg csak jelenésként van, szimbolikus megjelenés...
  • Lelouch
    #1617
    Perfect :)
  • armageddon666
    #1616


    ?? :)
  • Lelouch
    #1615
    Narutohoz találóbb lenne egy ilyen logo szvsz... Amúgy most én jobban várom a fillert mint a mangát XD
  • armageddon666
    #1614
    fuck.. kimaradt a katakana az aljából XD na mind1, ez már fotosoppal javítható XD
  • armageddon666
    #1613
  • XenHai
    #1612
    Ja ja ez egészen jó lett.Amúgy sem lehetett tudni szinte semmit a zanpakutokról.Várom a folytatást.