3291
  • armageddon666
    #1691
    tehát szarul felépített világ, random, összefüggéstelen, de mégis azonos végkimenettel rendelkező, vagy éppen hasonlóan végbemenő, de más végeredménnyel rendelkező eseményekkel tele :)

    VAGY, úgy van ahogy mondtam ^^ már ha mondtam valamit és nem csak gondoltam -.-
  • armageddon666
    #1690
    Kurosaki Ichigo van neki is odaírva, csak minden kanji tükrözve vagy :D
  • macleod2005
    #1689
    Yagami --> I'm a gay
  • LeventeV
    #1688
    lattam persze, de nem esik le a nev...
  • macleod2005
    #1687
    Death note-tal nem tom hogy állsz, de ha ismered akkor a visszafele olvasáshoz ajánlom Yagami Light nevét
  • Lelouch
    #1686
    Itt van Ichigo is, hátha segít valamit.
  • LeventeV
    #1685
    a vaizardok nem a hogyoku segitsegevel kaptak a hollow erejuket. a Turn back the pendulumos reszekbol tisztan latszik, hogy Aizen csinalt veluk valamit, de ugy hogy ok eszre sem vettek, csak mar mikor tul keso volt. Aizen azert akarta a hogyokut mert azzal konnyebben es egyszerubben at tudja szakitani a hatart shinigami es hollow kozott. ichigonak meg azert van hollow ereje mert mar elkezdett hollowva alakulni, de az utolso percben sikerult megtalalja a shinigami erejet es egy idore leallt az atvaltozasa. meg urahara mondta is, hogy elobb a test jelenik meg aztan a maszk, de ichigonal ez forditva volt azert mert kuzdott ellene.

    szoval a vaizardok aizentol kaptak a hollow erejuket, de ismeretlen modszerrel. ichigo pedig elkezdett lidercce valtozni, de mielott teljesen atvaltozott volna a shinigami ereje elnyomta a hollow erejet, de a harcok soran annyira megerosodott a benne levo hollow, hogy egy ido utan mar nem tudta uralni.
  • Lelouch
    #1684
    Én csak Ichigoról beszélek, én nem tudom hogy Aizen hogy érte el a hollowá válást Shinjiéken...
  • Lelouch
    #1683
    HTS 5 oldaláról itt egy kép
  • armageddon666
    #1682
    aham... de nem arról beszélek hogy Hollowvá kezdett változni, hanem hogy lett egy Hollow énje... hogy maszkja lett, hogy Vaizard lett... ha ugyan az az indok, akkor viszont minden Hollow Shinigamivá változhatna? És onnan meg Vaizarddá? :D
  • Lelouch
    #1681
    Hollowá meg azért kezdett átváltozni Ichigo, mert elvágták a lélekláncát, az egyik Kanonjis részben is így vált hollowá a kórháznál az a férfi ha jól emlékszem...
  • BEAST #1680
    A shinigamik ugy lesznek hogy tovabbtanulnak es ha lediplomaznak akkor vagy erosek lesznek egyszer, vagy nem. Ichigo azert lett kulonleges mert o mindent gyorstalpalon szerzett meg, es Urahara modszerei meg az allatkiserleteken sem mentek at.
  • armageddon666
    #1679
    Igazából benne volt animében is ez a rész, meg ezt mangában is elolvastam, szal vágom ezt ... olyan költői kérdés akart lenni ^^ szal, hogy Hollow Ichigo az Zangetsu... csak egy másik manifesztációja... másrészt... a Zanpakuto az része a Shinigami lelkének... tehát tulképp a Zanpakuto megegyezik a Shinigamival... csak mintha skizofrén lenne... és mikor összhangban van a kardjával, akkor valójában magával van összhangban, belső harmónia, és ezért lesz az imba reiatsu ^^

    szal Zangetsu = Ichigo = Hollow Ichigo

    Egyébként hogy lesz valaki Shinigami? "Kihúzzák magukból a kardot", mint Ichigo tette? De akkor a többinek miért nincs Hollow alakja? Ha Aizen csinálta a Vaizardokat a Hougyokuval (vagy mi volt a neve), akkor hogy lett Ichigo is Vaizard? Vagy minden Shinigamiban ott rejtőzik a Hollow, Aizen csak előhozta azt a Hougyokuval? Ichigoból meg azért jött elő, mert ő még tulajdonképp élt, mikor átváltozott?

    ------

    Levente, rakj be egy képet a Hollow Ichigo nevéről a játékból és kitalálom mi van odaírva
  • LeventeV
    #1678
    hat valamelyik heat the soul-ban, mondjuk a 6osban.
  • Lelouch
    #1677
    Melyik játékban? Mert van egy pár :D
  • LeventeV
    #1676
    Hollow Ichigo tokeletes nev. amugy a jatekba hogy hivjak? az azert mar eleg hivatalos. csak annyit tudok, hogy fekfete betukkel irjak feher arnyekolassal... nagyon eltalaltak. kedvenc karakterem reszben ezert.
  • Lelouch
    #1675
    Hát akkor hívd úgy
  • NEOreg3
    #1674
    mert szerintem az Ágoston egy tök jó név és tökre illene az Ichigoban lakozó Hollownak
  • Lelouch
    #1673
    Ez az Ágoston most honnan jött neked?
  • Lelouch
    #1672
    Ha már rákérdeztél XD
  • NEOreg3
    #1671
    eddig is értettem hogyan jöttek ki ezek a nevek, de miért nem Ágoston lett?
  • armageddon666
    #1670
    mert kb Ichigo invertálva (a ruhája) --> Ichigo megfordítva Ogichi
    aztán... fekete -> fehér... Kurosaki ugye a neve, kuro az feketét jelent --> Shirosaki (fehér = shiro)
    Hichigo, mint Hollow Ichigo...

    de sztem simán Hollow Ichigo... (de felőlem lehet Shirosaki Ogichih is... de hülyeségnek tartom hogy más legyen a neve... egyébként... esetleg... Zangetsu? ;))
  • NEOreg3
    #1669
    miért nem Ágoston lett?
  • armageddon666
    #1668
    Nem ez a neve... tulképp nincs is neve... fanok hívják Ogichinek vagy Shirosakinak... vagy Hichigonak... valahogy mégiscsak kell :)
  • LeventeV
    #1667
    hat en is inkabb elnezek egy muramasa hollow ichigo harcot, minthogy csak lazan kihivja ot is... szerintem most talan megtudunk valamit, hogy megis hogy hivja ki a zanpakutokat.
  • Lelouch
    #1666
    Úgy is szokták hívni hogy Shirosaki :D

    Amúgy úgy látszik neki nem tetszik az ötlet :D
  • Lelouch
    #1665
    + a markolat se stimmel...
  • LeventeV
    #1664
    ja Ogichi is beszall. nem tudtam, hogy ez a neve (de szerintem a sima Hollow Ichigo jobb nev). kicsit Alucard feelingje van :P Alucard-nal is lealltam gondolkozni, hogy honnan olyan ismeros a nev... beszarok ezeken a visszafeleolvasasokon.

    amugy tuti, hogy muramasa ot is ki akarja rancigalni ichigobol...
  • Black Hawk
    #1663
    HU-Hu-huuuu basszameg :D ez a rész de jó volt és jövőhéten még hollow ichi is harcolni fog :D:D:D:D
  • LeventeV
    #1662
    megeloztel :P

    47. resz 12. perc

    es jol emlekeztem, pedig vagy masfel eve lattam...
  • NEOreg3
    #1661
  • LeventeV
    #1660
    ha nem csal az emlekezetem akkor volt kardja yoruichinek... meg az elso reszekbe, mikor elviszi ichigot arra a helyre ahol megtanulja a bankait, van egy bejatszas amikor yoruichi mondja, hogy ok gyakoroltak ott uraharaval, megjelenik egy kep meg amikor fiatalok voltak, es ott latszik yoruichi derekan a kardja. megprobalom megkeresni es belinkelni. de szerintem se valoszinu, hogy az o kardja, sot tekintve, hogy fillerrol van szo nem hiszem, hogy olyasvalaki kardja aki szerepel a mangaban.
  • Lelouch
    #1659
    Nekem nem tűnt furcsának. Amúgy szerintem ez nem valószínű...
  • stukker17
    #1658
    amm sztem nem kenpachi hanem Yoruichi zanpaktuojam, elég feltünő h neki nincs kardja pedig kapitány is volt... me feltűnően furcsán viselkedett mikor ichivel átmentek..:D
  • BEAST #1657
    Tenyleg nagyon jo volt, nem hittem volna hogy ilyesmik lesznek benne :o
  • LeventeV
    #1656
    nagyon jo volt az eheti resz. jobban elveztem mint a hadnagy harcos nem filler reszeket... es jovoheten is jo resz var rank :D
  • Lelouch
    #1655
    Én meg nem vártam tovább, és a RAW-ban megnéztem a harcot.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hollow Ichigo vs. Zangetsu :D
    Jövőhéten meg lesz Ogichi is :D De régen szerepelt már...
  • armageddon666
    #1654
    na ez a rész is olyan volt mint egy filler :C
    tényleg Rukia kardja a legszebb ^^
  • Lelouch
    #1653
    Nálam nem volt probléma a résznél.
  • armageddon666
    #1652
    232 csak nálam ugrál? lassú jeleneteknél többnyire... mikor "kamera" pásztáz... mintha egy online játékban lag lenne, úgy néz ki...