3291
  • Lelouch
    #1731
    Ha nem tudod az előzményeket nem kellene beleszólni.
  • UUUU
    #1730
    Okos. Annyira, hogy még az iróniát se tudja felfedezni egy hozzászólásban.
    Ezeket hívják taplónak a nagyvilágban. Thx Bye'
  • Kurafi
    #1729
    Te aztán egy okos gyerek lehetsz az óvodás durciddal.
  • Lelouch
    #1728
    Közben elolvastam. Hát megint nem lépett előre semmit a dolog, de szerintem nem volt rossz ez a Barragan flashback.
  • Lelouch
    #1727
    Szerintem ne égesd magad tovább.
  • [Jakuza]
    #1726
    DE elotte varjal meg ugy 50 darab fillert utana majd 3 reszben lezarjak azt a harcot. :D
  • Lelouch
    #1725
    Miért volt unalmas?
  • Black Hawk
    #1724
    ez a manga de kurva unalmas volt ...
  • BEAST #1723
    Az elozo Ichigo vs Zangetsu harc utan, szerintem eljatszak megint a "Yu Yu Hakusho" fele demoni meg szellemi ero egyszerre dolgot :p csak itt Hollow meg Shinigami erovel :)
  • Lelouch
    #1722
    Ez érdekes lesz mondjuk:
    236.
    Release! The New Getsuga Tenshō
  • armageddon666
    #1721
    nem canon...
    nem canon...
    nem canon...
    ...

    De az előzetes jó volt, meg a főzőcskézés is mókás volt, illetve Hollow Ichigo még így gagyi fillerváltozatban sem rossz, de érezhetően nem az igazi...

    továbbá ami elhangzik a fillerben az nem canon >.<

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ugye??? már annyi helyen rossz, hogy húúú >.< nem úgy volt hogy Kubo Tite is közreműködik? Mondjuk úgy nem is filler lenne :\
  • LeventeV
    #1720
    hat az nagy WTF volt
  • Lelouch
    #1719
    Azért érdekes döntés volt férfi hangot adni Zabimaru majom-részének
  • RAZOR27
    #1718
    múltheti előzetesből azt hittem lesz valami epik mára is... hát nem...
  • Black Hawk
    #1717
    a vége azért tetszett :D Done alredy? :D
  • LeventeV
    #1716
    hat az eheti reszbe nem sok minden tortent. na majd jovoheten.
  • Lelouch
    #1715
    Ööö, én hol állítottam be jónak a részt?
  • LeventeV
    #1714
    es meg eletembe nem hasznalta ilyen sokszor szovegbe az a szot, hogy erejet.
  • LeventeV
    #1713
    rukiaba meg nem volt benne a hougyoku mikor ichigonak adta az erejet. hanem mikor kapott egy pottestet uraharatol akkor kerult bele. azert is nem nyerte vissza az erejet. meg renji meg is jegyezte, hogy mar reg vissza kellett volna kapja a shinigami erejet. de miutan aizen kiszedte belole azutan visszakapta az erejet.
  • armageddon666
    #1712
    A Hougyoku elzárva volt Rukiában és "deaktiválva" tehát ez nem lehet :) meg egyébként is a többiek itt azt mondták, hogy nem is azzal csinálta eleinte Aizen a Hollowizálást ^^ (és tényleg)
  • stukker17
    #1711
    visszatrérve Ichigonak azé vannnak hollow képességei mer mikor rukiátol megkapta az erejét abban még benne volt a hougyuku vagy mi... és ezé kapott ilyen kevert erőt rajta nem kísérletezett senki... csak megint urahara kavart mint mindíg:D
  • armageddon666
    #1710
    mondjuk akár spoiler tagek közé is rakhattad volna :\
    ---
    de nem is volt olyan jó ahogy ti állítottátok be :) kompenzálni kell valamivel... egyébként tök objektívan nyilatkoztam róla :D
  • Lelouch
    #1709
    Azért ennyire nem volt rossz rész mint itt beállítod :D
  • LeventeV
    #1708
    muramasa mondja azt, hogy a zanpakutou egy onallo akarattal biro lelek amelyik a shinigamival egyutt szuletik es egy reiatsun osztoznak.

    amugy szerintem azert ideges muramasa, mert nem tudja, hogy Lelouch el-e meg vagy sem.
  • armageddon666
    #1707
    Kicsit túlfényeztétek ezt a részt :\ a rajzolás egyre csúnyább lesz, a rendezés filler szintű (animében ugye csak a mangapaneleket kell követni és akkor nagy gáz már nincs), és annyi marhaságot hordtak össze a részben... Rengeteg üresjárat volt benne, mikor semmi nem történik, de még zene sincs... legalább valami shounenes marhaságot mondhatnának :\

    Kuroi Getsuga Tenshou... shikaiban... hát az kurvára nem a Hollow formához tartozott, hanem a bankaihoz... értem én hogy valahogy el kellett különíteni, de akkor is :\ Aztán a hollow forma elég gyengén szerepelt... a normális részekben sokkal vadabb... de jobbat mondok... a Bounto fillerben is durvább volt (nem erősebb, durvább)... pedig az aztán elég selejtes (és hosszú) volt... meg ott is voltak problémás részek (Hollow maszk megjelent de a szeme fehér maradt Ichigonak)

    Azért kíváncsi leszek a következő részre... Hollow Ichigonak muszáj lesz beszélnie... az talán jobb lesz. De én azt hittem őt is kiszedik a testéből mint Zangetsut...

    Egyébként mondtátok hogy ebben a részben megmagyarázzák a Zanpakutous dolgokat... nos Nemu megmagyarázta... a Zanpakutou tulképp a Shinigami alteregója... én is kb. erre akartam kilukadni :)
  • armageddon666
    #1706
    Hmmm... Dattebayo releasek szaggatnak MPC Homecinemában... mitől lehet? :\ (WMP viszi rendesen... és eddig csak Dattebayo releasenél láttam ezt, annál is újabban jött elő, de régebbi részeknél is)

    így nem tudom megnézni az új részt :( előző után is hasogatott a fejem :D
  • Lelouch
    #1705
    Szerintem is gáz volt :S
  • armageddon666
    #1704
    mivel valszeg el lesz nyújtva, ezért ha mangát nem olvastad akkor várd meg. abban talán nagyobb hatása lesz :)
  • LeventeV
    #1703
    ezen beszartam. spoilereket nem olvastam, inkabb megvarom...
  • Lelouch
    #1702
    #1636
  • armageddon666
    #1701
    mondjuk Ichigo Ulquiora harc sem éppen jó... 3 részen át püföli Ulquiorra Ichigot aztán jön a száni, de gecijólkinéző
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    húúúúú második Resurreccion ... még Aizen sem tud róla

    aztán pwnage
    aztán amire lehetett számítani de azért mégis ütött és talán mégjobban kinéző
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    full-hollow berserker ichigo >.<

    aztán a fejemverem a falba
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "jajj, nem is én harcoltam, ez nem fair, vágd le a karom hogy igazságos legyen!!" rész, figyelmen kívül hagyva hogy 2 perce ölte meg Ulquiorra, levágta Ishida kezét, meg akarta ölni Orihimét, meg ilyen apróságokat

    rész

    aztán vége :D szal igazából tök gáz volt... DE KURVA JÓL NÉZETT KI >.< szal végülis tetszett :D

    a 10 = 0 rész után viszont úgy voltam vele, hogy nem csak az animével vannak komoly bajok :) mondjuk a Csontbáró menő, bár cenzúrákkal az animében gagyi lesz...

    na de nem ostorzom tovább az animét :D meg mangát... mert közellenséggé válok... nem nekem találták ki ezeket a végtelen-shouneneket :) de mainstream szal nézni kell :\ (Narutot nem >.< azt nem...)

    (Mondjuk D.Gray-man még az elnyújtott harcokkal is nagyon jó volt... kár hogy befejezték... illetve Gintama a legjobb... kár hogy lassan subolják... mondjuk komoly a nyelvezete :D)
  • LeventeV
    #1700
    jo, az teny, hogy olyan lyukak vannak a tortenetbe mint a szitan ami az ablakomon van (lasd ichigo apjat, isshint vagy yoruichi kardja), de en bizom benne, hogy az anime vegere mindenre feny derul... ha nem akkor meg igy jartunk.

    a 20bol 1 jo harc - ezzel tokeletesen egyetertek... nyomjak mar az ichigo - ulqiorra harcot... azert remelem karacsonyig eljutnak odaig :P
  • armageddon666
    #1699
    #1697

    Egyébként kiderült Muramasa kinek a kardja :)
  • Lelouch
    #1698
    Belemagyarázhatják, hogy alapformában ugyanolyan a kardja mint shikaiban... Csak nem tud használni Zangetsu-féle GT-t :)
  • armageddon666
    #1697
    Filler, nem derül fény semmire... nem canon, fasság... nem Bleach, Filler... azonos karakterek, alternatív világ... semmire nem derül fény :)

    (Ichigonak shikaiban marad a kardja mikor Zangetsuval harcol? :D na ezt hogy a fenébe magyarázzák meg? :D persze alapformát nem lehetett berakni, mert NEM CANON)
  • armageddon666
    #1696
    okéééé felfogtam elsőre is... másodszor az idézet miatt van csak benne...

    ha változó, akkor pedig szarul felépített világ... ha jobban belegondolok nincs is felépítve... tipikus shounen ahol a harc a lényeg, és abból is 20ból van 1 jó...
  • LeventeV
    #1695
    jaj most jutott eszembe, hogy te egy resszel mindig le vagy maradva... ez most eleg baj, mert a zanpakuto - shinigami kapcsolatra a mai reszbe feny derult :P nezd meg
  • LeventeV
    #1694
    Aizen a Hogyokuval CSAK ARRANCAROKAT hozott letre. a turn back t.p. reszek alatt valami mas modszert alkalmazott.

    Vaizard - shinigami hollow erovel - az, hogy erre az erore hogyan tesz szert az valtozo (lasd shinjiek es ichigo)
  • armageddon666
    #1693
    De az hülyeség mert az csak Ichigora ad magyarázatot, általában a Vaizardokra nem... és Ichigo is Vaizard... (és azt még bele sem kevertem hogy az apja is Shinigami... úgy már nagyon durva)

    Késő van, ilyenkor hülyén fogalmazok :)

    "Egyébként hogy lesz valaki Shinigami? "Kihúzzák magukból a kardot", mint Ichigo tette? De akkor a többinek miért nincs Hollow alakja? Ha Aizen csinálta a Vaizardokat a Hougyokuval (vagy mi volt a neve), akkor hogy lett Ichigo is Vaizard? Vagy minden Shinigamiban ott rejtőzik a Hollow, Aizen csak előhozta azt a Hougyokuval? Ichigoból meg azért jött elő, mert ő még tulajdonképp élt, mikor átváltozott?"

    Szal szerintem tulajdonképp akármelyik lélek lehet shinigami, ha megtalálja magában. Másrészt a hollow is ott rejtőzik mindenkiben. Ezért van az hogy valakiből egyik, valakiből másik lesz. Illetve az átmenetek. Hollowból Shinigamiszerű (Arrancar), Shinigamiból Hollowszerű (Vaizard). Aizen csak segített előhozni az elfojtott részt.

    Illetve az hogy "bennük van", az is úgy néz ki, hogy részük... Zanpakuto = Shinigami (= Hollow?)

    Vagy valami ilyesmi... de itt már belezavarodok... (nem tudok aludni a szúnyogoktól >.< fáradt vagyok, de nem álmos)

    Annyit szeretnék, hogy találjunk egy univerzális leírást a Bleach világára. Legalábbis a Plus - Shinigami - Hollow - Arrancar - Vaizard közötti összefüggésekre...

    (Aztán esetleg jöhet az, hogy a Quincy meg Chad meg Orihime hogy mászkált a "szellemvilágban", illetve hogy is van Chadnak meg Orihimének az ereje :) mármint azt tudom hogy Ichigo aurája miatt kapták... (sugárfertőzés :D))
  • Lelouch
    #1692
    Elég nyakatekerten fogalmazol, hallod :D

    Amúgy te mit is mondtál? Egyébként én is afelé hajlok mint amit LeventeV írt...