3291
  • LeventeV
    #2011
    ket filler szezon utan (vagyis inkabb masfel, ugy reszek szama alapjan mint a otrtenet alapjan) ertheto lenne. de a soul carnival 2-ben latott jelenet utan nagyon varos az ichigo vs ulqiorra harc.
  • Lelouch
    #2010
    Ezek a mostani filler részek... Aki még nem kezdte el annak nem is ajánlom :D
    266. résztől új OP, azaz végre jön majd HM a várva várt harccal :D Bár olyan rémhíreket is olvastam, hogy az egész rész flashback lesz...
  • LeventeV
    #2009

    ahogy mondod
  • armageddon666
    #2008
    Eh.. Keikaku doori :D
  • LeventeV
    #2007
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na Aizennek nincs hollow ereje, de van helyette hougyokuja
  • LeventeV
    #2006
    egyetertek. joval tobb potencial lett volna abban a harcban, csak elcseszettul rosszkor hoztak be.
  • armageddon666
    #2005
    csak ilyen Shit no one cares about szintű a harc, úgyhogy elhalasztották...
  • LeventeV
    #2004
    meg nincs vege annak a harcnak.

  • knightbali
    #2003
    Hali
    Én voltam figyelmetlen, vagy még nem mutatták végig.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kenpachi és Byakuya harcát Yammyval
  • Lelouch
    #2002
    Már vannak spoilerek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    WW hamar ki lett ütve. Valamint arra is fény derült, hogy Aizen miért nem csinált semmit.
  • SMGBAS
    #2001
    Én szeretem mindkettőt (: Mondjuk Bleachet csak 110-ig láttam hely és időhiány miatt de majd folytatom.
    Köszi!
  • armageddon666
    #2000
    Nagyon jó lett :) csak blöeh, Dragon Ball :D
    Jók a rajzaid :)
  • SMGBAS
    #1999
    Ezért kérdeztem
  • SMGBAS
    #1998
    Köszi! (:
  • armageddon666
    #1997
    nadrág
  • SMGBAS
    #1996
    Lenne egy kérdésem: Amikor Ichigo Bankaiozik (nem tudom értelmesen leírni xD) akkor ami rajta van az nadrág vagy szoknyacucc? Tehát elkülönül a két lába, vagy sem?
  • LeventeV
    #1995
    elolvastam , de kosz az infot.
  • Timbo
    #1994
    ráadásul itt feltehetőleg mégtovább tudják majd húzni :P
    a
  • 0Fritz0
    #1993
    A szokásos "emelem a tétet" játék, amivel elmegy majd még pár rész:
    - Látom imba vagy, de én még faszább.
    - Fasza vagy, de én meg még überebb.
  • Lelouch
    #1992
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aizen azt várta, hogy WW majd simán le fogja rendezi az öreget, így azt gondolhatta, minek avatkozzon közbe, ha nem muszáj. Csak most egy kis hiba csúszott a "just as planned" gépezetbe :) Meg gondolom, arra is kiváncsi volt, mire képes Yamamoto a kardja nélkül. Jövőhéten már beszáll ő is szerintem.

  • NEOreg3
    #1991
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az egy dolog, hogy Yamamoto a puszta kezével szarráalázza Wonderweiss-t, de Aizen meg miért áll és nézi, mint egy fasz? simán levághatná miközben harcolnak, már ha tényleg ennyire "parázik" a Ryujin Jakkától
  • Lelouch
    #1990
    Ha érdekel, már egy ideje kint van :)
  • Bulykin
    #1989
    már csak 6 db filler rész
  • sanchaboy
    #1988
    hy. Imádom az animet es azt szeretnem kerdezni h raw(nincs egetett felirat semmilyen) os epizodokat honnan lehet letolteni fizetos ftp is jo csak tutira legyen fent. 215-260 ig kene :D
    koszi
  • Lelouch
    #1987
    China arc melyik része? Ott elég sok dolog történt :) De ezt inkább az anime topikban folytassuk szvsz.

  • armageddon666
    #1986
    ha minden igaz az egész China arc filler, de nekem fel sem tűnt XD úgyhogy egész jó munkát végeztek O.o

    Inkább kár hogy a végén azt írták ki: FIN :(
  • Lelouch
    #1985
    D.Gray-Man tényleg jó, főleg a második felétől. Kár, hogy az eleje tele van unalmas filler meg novellás részekkel
  • armageddon666
    #1984
    Tousen maszkja nagyon jó volt... az egyik legjobb szerintem... kicsit a Level3-as démonokat idézte a D. Gray-manből, azoknak meg olyan volt a tálalásuk, hogy féltem tőle mikor először megjelent :D

    na a D. Gray-man az egy jó shounen, pedig annak is megvan az egyik legjellemzőbb shounen hibája, az elnyújtott harcok, de mégis :D sokkal komorabb, komolyabb, jobb :D nézzetek D. Gray-mant!
  • LeventeV
    #1983
    kosz... mar varom.
  • Lelouch
    #1982
    Spoiler már van, ma vagy holnap már jön az új fejezet szerintem.
  • Lelouch
    #1981
    Vagy ha mégis, ott lesz Orihime hogy feltámassza.
  • LeventeV
    #1980
    uj manga mikorra varhato?
  • LeventeV
    #1979
    en is remenykedek uraharaban. es nyilvan aizen is rendelkezik a hollow erovel. de tousennek a maszkjan biztos sokat gondolkozhatott kubo...
  • armageddon666
    #1978
    Ha érdekel nagyon: nullán...
    Ebben senki nem hal meg :\
  • Lelouch
    #1977
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy az egy ellen Ichigo úgy se menne semmire... Szerintem egyértelmű, hogy Aizen is birtokában van már hollow erőknek, amit bármikor előhúzhat a seggéből ha bajban érezné magát.
    squad zero meg remélem nem lesz még egyelőre, már így is túl sok a szereplő, rengeteg kedvenc karakterem már így is alig szerepel

  • 0Fritz0
    #1976
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A végén betoppan a squad zero, a vöröske meg Vasto Lorde-ra váltva levágja Aizent.
    Ennél nagyobb fordulatot már nem igazán várok.
  • Lelouch
    #1975
    Itt segítség nélkül nem lesz sok esélye a még talpon állóknak... Remélem fel fog tűnni Urahara és bandája Bár szerintem itt Mayuri is nagy erősítés lenne.
  • LeventeV
    #1974
    vaizardok <spoiler>hat nem is tudom... annyira nem tudtak ervenyesulni. love es rose harcolt egy kicsit starkal, tala le is gyoztek volna. lisanak es hiyorinak se hagytak tul sok idot, mivel aizen vegzett harribellel. hachi gyozott, a tobbiek inkabb hollowot irtottak.</spoiler>

    amugy meg
    <spoiler>aizen k*rva eros... es hogy letrehozott egy arrancart csak azert hogy elintezze yamamotot... nagyszeru. azert meg arra kivancsi leszek, hogy a vegere hanyan fognak meghalni a jok kozul.</spoiler>
  • Lelouch
    #1973
    Ha már vaizardok...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem nagy csalódás volt a teljesítményük, többet vártam volna tőlük... Hacchi kivételével mindenki csúnyán elvérzett...
  • Timbo
    #1972
    nagy unalmamban szerintem én is elkezdem :D