3291
  • Bucser
    #2211
    Talán komolyabb műveket kéne nézni nem Shoneneket:)
  • Count Adyn
    #2210
    A naruto a szememben annyival több, hogy megmerik húzni hogy meghaljon valaki:)
  • tothy91
    #2209
    http://pontpark.eu/b_regisztracio/0f33cdaeed19d813e4fd8e929f1be3c2
    Regelj gyűjts pontokat és beválthatod értékes dolgokra
    pl: telefonok, lap top, xbox, PS3, LCD TV.
  • Lelouch
    #2208
    Érdekes hogy pont a megmentős részt hozod fel, ami a Naruto egyik legnagyobb gyengéje szerintem. :D A történet fele óta tök feleslegesen próbálja jó útra téríteni Sasukét Naruto. Pedig már többször is kiderült, hogy "Sasuke's darkness is too strong". Ez az egész megszállott üldözés teljesen elrontotta Naruto karakterét, aki egészen úgy viszonyul Sasukéhoz mint egy... Tudjátok mire gondolok. :D Plusz amúgy szerintem nem is voltak olyan nagy haverok a part1-ben se... Nem tudom honnan jön ez az egész legjobb barát dolog. Na mindegy, legalább mostanában valamennyire visszanyerte Naruto a régi önmagát.
    Ja és ha már megmentős rész, ott volt Gaara is, úgyhogy a Narutoban sincs kevesebb megmentős rész, ennyit erről. Milyen érdekes hogy a Narutoban mindig meg kell menteni egy fiút.
  • BEAST #2207
    A Naruto legalább olyan rossz mint a Bleach. Mindkettőben csak az első ~50-60 rész volt jó, azóta pedig fokozatosan süllyed a zs kategória felé.
  • Kövesdi A
    #2206
    Hát szó mi szó a sasukes részeket én se nagyon szeretem , de még mindig jobb mint a bleach álando lassan folytonos kőrforgós sablon története
    (gondolok itt ara hogy milyen érdekes mindig meg kell menteni egy lányt )

    Amúgy én nem hinném , hogy a narutoban meg hal naruto , talán inkább sasuke észhez tér és meg menti őt a végén és igy ő hal meg
    Végülis neki már nagyon nincs hova visszatérnie
    De a naruto története mé mindig csak a 3/4edénél art lesznek még ott dolgok

    Amúgy meg naruto nem tanult semmit az anyától ,az max segített neki azzal hogy meg kötözte a foxot
    Ezek után kushina úgy fog el tűnni ahogy jött ,max mond valamit narutonak mint anno itachi tette sasukeval a rejtet családi helyről
    De ezek meg amiket más meg jósol csak találgatások , úgy is az lesz amit a kishi akar

    Amúgy a mostanában a bleach is kezd jó lenni föleg miota ichigo faterja meg jelent , de nekem a SoulSociety részek jobban bejöttek azóta lényegesen vissza eset a sorozat !
  • LeventeV
    #2205
    ezen felnevettem... teljesen igazad van.
  • armageddon666
    #2204
    "hogy naruto az anyjatol fog tanulni valamit amitol eleg eros lesz hogy harcba szalljon sasukeval"

    Mert ez nem egy tipikus shounenes mozzanat és marha nehéz megjósolni...
    Megjósolom, hogy lesz a Narutoban egy olyan rész, ahol majd edzenie kell Narutonak, mert egy sokkal erősebb ellenféllel találkozik.
    vagy...
    Megjósolom, hogy lesz filler!
  • LeventeV
    #2203
    tudom ez nem fog bekovetkezni de en minden este azert imadkozok, hogy sasuke legyen vegul a fogonosz es muszaj legyen megolni.

    a lakotarsam azt josolja, hogy naruto meghal a vegen es sasuke eszhez ter es o viszi tovabb "naruto orokseget". amugy o megjosolta, hogy naruto az anyjatol fog tanulni valamit amitol eleg eros lesz hogy harcba szalljon sasukeval, es ugy ahogy bejott neki.
  • Lelouch
    #2202
    LOL, nézd meg jobban hogy mire válaszolt Bucser. :D

    Én meg a Naruto-ért nem vagyok annyira oda, de legalább feljavult mióta nem a Sasuke b*zulás(bocs a kifejezésért, de ez fejezi ki legjobban) megy.
  • Kövesdi A
    #2201
    Szerintem ez egy kicsit téves ,mivel a narutot 1999 ben kezdték el kiadni
    A bleach-et meg 2001ben ,nah meg naruto haja citrom sárga ichigo-é meg narancssárga , így egy kicsit eltérő a két karakter kinézete , de még jellemüket nézve se hasonlítanak egymásra
    Amúgy is , inkább kubora jellemző ,hogy erő szeretettel használja fel más mangakák ötleteit , Kishi-re ez nem jellemző

    Amúgy én a mostani mangákon , meg az animeket annyira unnom
    Narutot hétről hétre várom , de a bleach meg általában egészben olvasok végig 10 fejezetet
  • Lelouch
    #2200
    Soifon bankai animálva még viccesebb...
  • Kövesdi A
    #2199
    Hát tényleg igaz , hogy Kubo más szerzőktől is szívesen vesz ötleteket , ez a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    200szor lassabban telik az idő mint a kinti világban , elégé a dragon ball z re hajaz

    Elegem van már a sokadik isten gyilkosból
  • Lelouch
    #2198
    Akkor nézd végig a többi mangaka Naruto/One Piece-s alkotását, hogy hányan rajzoltak hátteret. Itt azért úgyse azon volt a hangsúly, de mindegy.
  • Győri Devi
    #2197
    jah egyértelműen Kubo hiszen nincs háttér XD
  • Bucser
    #2196
    Szerintem Naruto 1-az 1-ben Ichigo lett csak kapott 3 bajszot meg egy fejpántot...
  • LeventeV
    #2195
    igazad van.
  • Lelouch
    #2194
    Mikor a hollow énje ellen harcolt Ichigo a vaizard training során, akkor nem jelent meg Zangetsu...
  • LeventeV
    #2193
    jo resz volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bar tensa zangetsu azt mondta hogy azert nez ki ugy, mert ichigo bankai formaban latogatta meg ot. de mikor legyozte hollow ichigot akkor is bankai formaba volt es mikor legyozte akkor az oreg zangetsu tert vissza, de akkor meg ichigo bankai-ba volt, nem?
  • Lelouch
    #2192
    Zangetsu nagyon érdekes lesz az eheti fejezetben...
  • ronihun
    #2191
    Luffy nagyon hasonlit eredetire de a Naruto elég bleaches.
  • LeventeV
    #2190
    orochimarun latszik azert hogy mas munkaja.
  • Lelouch
    #2189
    Ezeket már láttátok?
    Kubo-féle Naruto
    Kubo-féle Luffy
  • Lelouch
    #2188
    Nem sok dolog történt, de a jövőheti fejezet érdekes lesz.

  • LeventeV
    #2187
    Istengyilkos 10...
  • Dani95
    #2186
    csá!
    Egy animés oldalt inditottam pár napja!Feltöltőket keresek!Aki szeretne az oldalt segiteni az jelentkezzen: [email protected] MSN cimen!
    Remélem jeliztek!
  • Lelouch
    #2185
    A Studio Pierrot sajnos nem tartozik a legjobb stúdiók közé :D
  • LeventeV
    #2184
    nem semmi... de ezt hogy nem veszik eszre?
  • Lelouch
    #2183
    Jól láttad, az előző részben nem voltak megrajzolva, az eheti részben is hol megvoltak, hol meg nem...
  • vixo
    #2182
    Pont most akartam kérdezni,hogy hova tűntek Hitsugaya jégvirágai,de a mostani részben megint feltűntek,viszont az elmúlt pár részben nem lehetett látni őket vagy csak én voltam figyelmetlen? (Mondjuk már arra sem nagyon emléxem,hogy mangában megvoltak e rajzolva ezeknél a részeknél De nem úgy van,hogy Toshiro-nál,hogy amikor a bankai-t használja állandóan ott vannak a jégvirágok felette???
  • Lelouch
    #2181
    Nincs még semmi.
  • Lelouch
    #2180
    Mármint mi?

    Amúgy Barragan nagyon imba egy állat, nem tudom miért előzte meg Stark a rangsorban...
  • LeventeV
    #2179
    az eheti mangahoz megvan mar a spoiler?
  • berlinboy6329
    #2178
    Bár elég kakin néz ki...:C
  • Lelouch
    #2177
    Nocsak, Soifon nem lett cenzúrázva az animében.
  • LeventeV
    #2176
    hala az egnek... :P
  • Lelouch
    #2175
    Eléggé megalázta őt Aizen...
  • LeventeV
    #2174
    igaz, de azert egy kis hitsugaya alazast neztem volna meg.
  • Lelouch
    #2173
    Na vannak spoilerek, nem sok dolog fog történni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aizen a nagy arca miatt most lehet bajba fog kerülni... :)
  • Lelouch
    #2172
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egy dolog, hogy még nem veszített Harribel, de előbb-utóbb tuti elbántak volna vele hárman... Már Hitsu ellen se tudott egyértelmű fölénybe kerülni, a vaizardok meg tudjuk milyen erőt képviselnek. Ráadásul Aizen szemében már akkor elbukott az Espada-projekt, amikor Stark és Barragan elesett a harcban. Mondhatjuk úgy is, hogy ezzel a tettével magára vonta a figyelmet, hogy minél hamarabb véget vethessen az egész FKT-s háborúnak. Így utólag ki lehet jelenteni, hogy jó döntés volt részéről...


    Bár lehet, hogy csak ez áll a háttérben.