3291
  • Lelouch
    #2291
    Bár hátha részletezve lesz még...

    Amúgy most tényleg nagyon durván feltűnő volt a hátterek hiánya is, az egész fejezet olyan félkész hatást keltett rajzolás szempontjából is.
  • Lelouch
    #2290
    Jah. Gin flashback is elég LOL, ha tényleg csak ennyi volt az indítéka.
  • NEOreg3
    #2289
    Aizen egyre rondább
  • Lelouch
    #2288
    415. fejezet

    Na ne már... Az rendben van, hogy volt bábállapot, de mi ez az új forma?
    Amúgy ilyen kevés szöveg és történés régen volt már. Az a kevés is... Ha az előző fejezet egy lépés volt előre, akkor ez kettő vissza kb...
  • armageddon666
    #2287
    Szerintem az előző invitálásodat már minden itt fórumozó látta, úgyhogy ha arra nem reagáltak, erre sem fognak. :)
  • ninana
    #2286
    Halihó, nem akar valaki jönni játszani eredeti karaktert a Bleach szerepjátékba? Erősen eredeti karakter-hiányban vagyunk, nincs olyan aki segíthetne a történetszál haladásán. :)

    Bleach szerepjáték
  • NeverwinterKING
    #2285
    azt már annyira megszoktam.nincs kedvem váltani :D
  • LeventeV
    #2284
    uraharashop.hu adja ki a leghamarabb. aztan a bleachhun.hu inkabb ezeket lapozgasd mint a gportalost.
  • NeverwinterKING
    #2283
    nem halok bele ha 2-3 nappal megjelenés után olvasom el :D
  • Lelouch
    #2282
    gportal? Ha magyar fordítással akarod nézni, máshol már találhatsz azt is.
  • NeverwinterKING
    #2281
    gportalon még nincs fenn, akkor várok még. köszi
  • Lelouch
    #2280
    Ja, sokkal jobb lett volna, ha Keigoék verik le Aizent, micsoda váratlan fordulat lett volna!!!!
  • Black Hawk
    #2279
    már megint egy "váratlan fordulat" ... :D éljen a manga
  • LeventeV
    #2278
    de van.
  • NeverwinterKING
    #2277
    a héten nincs manga?
  • LeventeV
    #2276
    nem vagyok jo a nevek megjegyzeseben, ami azert eleg nagy hatrany foleg, hogy a hobbim az animek es a filmek nezese, de viszont a lenyeget nagyon jol kitudom ragadni, a suliba is dicsertek, hogy jo vazlatokat keszitek.
  • armageddon666
    #2275
    Tényleg Yumichika.... de ő ráadásul duplán -.-

    Ez a valódi alakja
    Ez a valódi valódi alakja

  • Lelouch
    #2274
    Mert ugye egyik se kamuzott az erejével kapcsolatban. :) Ulquiorra is csak titkolta. Nekem csak Yumichika jut eszembe, aki kamuzik a képességével kapcsolatban.
  • Lelouch
    #2273
    Sztem nem igazán helytállóak ezek a példák.
  • armageddon666
    #2272
    Yammynál 10=0
    Ulquiorránál segundo geci
    aztán rémlik még valakinek a Bankaiánál is szinte szó szerint az a szöveg amit most eltolt... :\
  • Lelouch
    #2271
    Miért, hányszor lőtte már el ezt?
  • armageddon666
    #2270
    Kubo nem unja már ezt a "valójában nem is ez a képességem, hanem..." marhaságot? Mert én már eléggé ^^, Viszont most kíváncsi vagyok hogy folytatja...
  • Lelouch
    #2269


    Kyōka Suigetsu
  • LeventeV
    #2268
    mi aizen kardjanak a neve? eloszor azt hittem az az istengyilkos.
  • armageddon666
    #2267
    erre azt hittem válaszoltam :C

    Én vagyok a balansz :))
  • LeventeV
    #2266
    en is remelem.
  • NEOreg3
    #2265
    mostani manga után nagyon remélem, hogy Kubo nem fogja eljátszani 20-adszorra is a "végig illúzió volt" trükköt
  • Lelouch
    #2264
    Nocsak, a spoilerek alapján végre jó fejezet elé nézünk ezen a héten.
  • LeventeV
    #2263
    megis itt vagy


    (harag nelkul )
  • armageddon666
    #2262
    True...

    NNNOOOO AZ EGÉSZ BLEACH EGY KONSTANS TRAINING-ARC!!!!

    :) de már nem nézem XD
  • Lelouch
    #2261
    Ilyen elven az SS arc is az volt...
  • armageddon666
    #2260
    "ha legalább haladna Ichigo edzése is..."

    Hopp, még egy training-arc! :D a shounenek lépfenéje...
    másrészt, az egész hueco mundos rész training arc volt XD
  • Lelouch
    #2259
    Igazából nem lenne nagyobb bajom ezekkel a fejezetekkel se, ha legalább haladna Ichigo edzése is...
  • NEOreg3
    #2258
    dobálják meg Aizent papírgalacsinokkal

    szerintem tuti megfekszik tőle!
  • LeventeV
    #2257
    jovoheten kiderul
  • vixo
    #2256
    úristön,tud még ennél is mélyebbre süllyedni a manga??? -.-
  • LeventeV
    #2255
    rossz volt az eheti manga (is).
  • ninana
    #2254
    Igen, ez pont ilyen, csak nem követjük a történet szálait, szóval nincs kötelező ragaszkodjunk a történethez dolog... És régen nagyon jó társaságot sikerült összehoznom, csak sajnos az igazi játékig nem jutottunk el, mert kevés volt az ember és időhiány miatt senki nem járt fel.. Most úgy gondoltam, hogy újraélesztem az egészet, hátha... Márcsak a megfelelő emberek kellenének. Bár ezt a kielemzést...jézusmária, nem vállalnám, az 100%. Megfájdulna a fejem, mire kitölteném az összes plothole-t :D
  • armageddon666
    #2253
    Ez ilyen, odamegyek, regelek, hasamra ütök, leszek mondjuk, Ulquiorra, és akkor a szerepjátszók tulajdonképpen alkotnak egy storyt a Bleach világát, karaktereit alapul véve? Minden játékos a karakterén keresztül reflektál más játékos cselekedeteire? Ezt mind szöveges formában.

    Érdekesnek hangzik, komoly, kreatív, de mégis megfelelően konzervatív emberekkel egész jó storyt lehetne csinálni... Talán jobbat, mint az eredeti :D Mondjuk egy ilyen játékot először úgy kezdenék, hogy kielemezném a Kubo által alkotott, ezer sebből vérző világot, és megpróbálnám ezeket a foltokat minél logikusabb módszerekkel betömni, réseket áthidalni, alkotni egy egészet a sok töredékből, a nem tökéletesen összeillő elemeket összecsiszolnám, hogy tökéletesen passzoljanak, és kapnánk egy kidolgozott, csodás képet ebből a kirakósból.
    Mert ugye az alapkoncepció, és több részlet nagyszerű a Bleachben, csak ha az egészet nézzük, akkor látjuk hogy.............




    Egyébként sok időt elvesznek ezek, a játékok, úgyhogy nem hiszem hogy érdekel.
  • ninana
    #2252
    A nagy morgolódás közepette valaki jelezne valamit a hozzászólásomra?:)