3291
  • LeventeV
    #2371
    szerintem Isshinel is ez tortent, es akkor ez csak ideiglenes.
  • armageddon666
    #2370
    Szóval akár ilyeneket linkelhetnétek is...

    bannerbe: aktuális chapter, aktuális spoiler.
  • armageddon666
    #2369
    fingom sincs, mert nem találom ezt a szart... google nem segít.
  • Lelouch
    #2368
    Akkor miért nem akarták megtanítani neki a technikát?
  • armageddon666
    #2367
    Vagy éppen egy magasabb szintre emelkedik ami már nem az...
  • Lelouch
    #2366
    Az elsőben variációban reménykedek én is.
  • NEOreg3
    #2365
    de lehet, hogy csak ideiglenes lesz, mert annyira kimeríti

    vagy az lesz mint Ishidánál és van valami módszer a visszaszerzésre
  • Lelouch
    #2364
    manga spoiler:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ichigo: "Once I use this technique... I will lose all my abilities as a shinigami..."


    Ne már. Olvastam ilyen teóriákat, de reméltem hogy nem fog bejönni... Ha ez lenne az utolsó arc akkor azt mondanám oké, de így hogy 2 még biztos lesz... :S
  • armageddon666
    #2363
    Ichigo nagyon menőn néz ki így az új cool styleban...
    Meg Aizen zombie-face sem rossz...

    Kubo Tite elmehetne karakterrajzolónak... csak a storyírást meg a háttereket adja át másnak :D
  • vixo
    #2362
    Persze lesz majd neki egy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Final - Final GT, de ha az sem jönne be,akkor majd egy Final - Final - Final GT és így tovább...

  • LeventeV
    #2361
    emlekszel dragon ball-ba mikor buu-t kellett legyozni akkor Vegito tudta csak megverni. aztan buu-bol kid buu lett, elvileg erosebb lett sokkal de ahhoz mar goku ssj3-as atvaltozasa is eleg volt.
  • Lelouch
    #2360
    Azért kiváncsi vagyok rá, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ichigo tarsolyában lesz-e még valami, ha esetleg tényleg nem működne majd a Final GT.
  • LeventeV
    #2359
    ez mar kezd unalmas lenni...
  • Lelouch
    #2358
    manga spoiler

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aizen egyre szebb. :D De hányszor fogja még ezt a továbbfejlődést eljátszani? Már kezd nagyon unalmas lenni. Gondolom majd a Final GT se fog érni szinte semmit ellene. :S
  • Lelouch
    #2357
    Nekem bejön, hogy végre bukott Aizen elképzelése. Már túl sok volt a "just as planned".
  • NEOreg3
    #2356
    kiegyenlített küzdelmet vártam, nem azt, hogy Ichigo unott fapofával bealázza
  • Lelouch
    #2355
    Most mit vártál amúgy? Hogy Ichigot megint péppé verik azonnal?
  • Lelouch
    #2354
    Ez mikor volt?
  • armageddon666
    #2353
    itt megjegyzem, hogy mikor anno ezt megemlítettem, akkor le lettem hurrogva egyesek által (nem tudom kik, nem is számít), hogy mekkora hülyeség ez.
  • CharrDen
    #2352
    Hát azért az animébe legalábbis elég durván elrepítette ichigot azzal, hogy mellé csapott kardal
  • Lelouch
    #2351
    Szerintem meg menne.
  • CharrDen
    #2350
    Emlékszel, amikor ichigo bankai nélkül verte el kenpachi-t? Most maszkal és bankai-al nem menne neki.
  • NEOreg3
    #2349
    részről részre borulnak az erőviszonyok, már tiszta dragon ball...
  • CharrDen
    #2348
    Jah, főleg amikor perceken keresztül csak ezt hallotam...
  • LeventeV
    #2347
    az animebe mar irritalo volt.
  • NEOreg3
    #2346
    KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN KUROSAKI-KUN
  • Timbo
    #2345
  • armageddon666
    #2344
    Story? What story?
  • berlinboy6329
    #2343
    Na én meg azt modntam h elkezdem a mangát ha most filler elsz,jó sokáig..De igy ugy néz ki nem..:C Hacsak később nem lesz egy hosszabb,akkor tuti...

    Eddig azé' nem olvastam mer nem akarom lelőni a poénokat előre...Ha már ismerem a sztorit már nem olyan jó nézni az animét,mer' tom mi lesz:C
  • Lelouch
    #2342
    Egy részes lesz.
  • RAZOR27
    #2341
    tudtok vmit arról, h hány részes lesz ez az ócska filler, mármint h nem-e egy nagyobb filler fejezet jön utána?
    (a végén még átállok mangára, rohadjak meg... most volt tavasszal vége egy majdnem egy éves fillernek erre tessék, kapjákmárbe xD)
  • CharrDen
    #2340
    Vagy nem, ki tudja mit hoznak ki belőle... Remélem jön a régenvárt csata
  • Lelouch
    #2339
    Nem is nagyon lehetett volna mit írni róla. A következő fejezet lesz érdekes.
  • LeventeV
    #2338
    a multheti mangarol emlitest se tettunk... el is felejtettem elolvasni. ma reggel jutott eszembe.
  • Lelouch
    #2337
    Hiyori sérülése az animében.

    Mekkora csalódás... Bár nem tudom mit vártam. :D
  • CharrDen
    #2336
    Mi ez már, még mindig nincs kinnt :(
  • Lelouch
    #2335
    A fejezet még nincs kint sehol. Ezek csak spoilerek.
  • CharrDen
    #2334
    ezt hol láttad? mármint még manga streamen nincs
  • LeventeV
    #2333
    en is arra gondoltam. a visszatekintesek azok bejottek eddig.
  • Lelouch
    #2332
    Az új fejezet címe: "Deicide18: The End"
    Ezt is megéltük. XD

    Ja és egy nagy spoiler még:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úgy néz ki, hogy Gin meghalt...