3291
  • armageddon666
    #2851
    Na ez a chapter kivételesen tetszett. Mármint a vége. A névsorolvasás továbbra is gagyi és nem kéne erőltetni.
  • RAZOR27
    #2850
    azért kiírom ha vki nemvágná, mangareader.net-en néztem, régebben blícsexilen, de ők néhány órával később rakják csak ki :)
  • CharrDen
    #2849
    ahh semmi, megtaláltam máshol
  • CharrDen
    #2848
    hol láttad? hisz csak holnap reggel jön ki
  • RAZOR27
    #2847
    na vissza is szívtam a 3al lejjebbi kommentemet :D jó volt az eheti fejezet :)
  • Lelouch
    #2846
    Bár most hirtelen Tsukishima is nyomtalanul eltűnt.
  • Lelouch
    #2845
    Mondjuk ez az épület felé célzás nem volt túl átgondolt cselekedet Ichigótól... :D A többiek még ott lehetnek a földszinten.

    Amúgy elég gáz az is, hogy Chad és Orihime hirtelen eltűnt, pedig illett volna valamit reagálniuk, vagy lépniük a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ginjou megvágása
    utáni eseményekre, elvégre a szemük előtt történt minden...
  • RAZOR27
    #2844
    kíváncsi leszek az elkövetkező 4-5 fejezetre o.O ha most eperke ilyen tápos akkor ki lesz az aktuális főköcsög? mert úgynézki a mostaniak közelse fognak elbírni vele x_X

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Abból kiindulva, hogy Ikkaku alapból shikaiba van, valós hogy az érkező brigád is beszáll a harcba. btw Ikkaku karján van valami változás vagy csak én látom bele hogy ott van valami furaság, a vállánál... mind1. Remélem táposabb az eltelt másfél év alatt, mert nálam nagy favorit :D


  • Lelouch
    #2843
    Az mindenesetre tény, hogy erősebbnek látszik. A kardtól eltekintve, a rajta lévő keresztek(vagy X-ek, kinek hogy tetszik...) alapján meg olyan találgatásokat is lehet olvasni, hogy a reiatsu feltöltés során visszatért a fullbring ereje is, és ez valami fúziós forma... Alapozva ezt arra, hogy a shinigami helyettes jelvényen is ott van a kereszt. Én egyelőre nem foglalok állást. :D
  • NEOreg3
    #2842
    ha annak az alaknak a shikai formája, akkor talán van benne logika
  • Lelouch
    #2841
    A dangai edzés utáni bankai formáján ezek szerint nem észleltél semmilyen változást? :D
  • NEOreg3
    #2840
    akkor abban mi a logika, hogy a ruhája és a kardja megváltozott ha ugyanaz az ereje (eddig a hollow maszkján kívül semmi nem változott bármilyen power upot kapott)
  • Lelouch
    #2839
    Ebben az esetben igen.
  • NEOreg3
    #2838
    bleach és a logika?
  • Lelouch
    #2837
    Szvsz teljesen illogikus lett volna, főleg hogy anno Isshin ereje se változott meg.
  • NEOreg3
    #2836
    attól még reméltem, hogy más ereje lesz...
  • Lelouch
    #2835
    Attól még ugyanúgy Zangetsu...
  • NEOreg3
    #2834
    kicsit másabb a ruhája és a zanpakutoja is
  • Lelouch
    #2833
    Mi alapján?
  • NEOreg3
    #2832
    meh

    reméltem, hogy valami új ereje lesz :(
  • NEOreg3
    #2831
    az szerintem kínszenvedés volt, és amúgy az az arc nem volt filler, mert a mangában is megtalálható volt (az már más kérdés, hogy megnyújtották pár filler versenyszámmal)
  • Ariakus
    #2830
    One Piece fillerek 80%-a teljesen jó (pl. Foxi Pirates Arc).
  • Lelouch
    #2829
    Ha már ennyi részen túl vagyok belőle, már végignézem... Sajnos túl optimista voltam, és ezúttal valami normális fillerre számítottam, de ismét csalódnom kellett.
  • Drephis
    #2828
    el se hiszem, hogy létezik olyan ember aki fillert néz :D
  • Lelouch
    #2827
    A rész végére érve viszont elmondható, hogy ezt is csak a Shinigami Golden miatt volt érdemes megnézni...
  • Lelouch
    #2826
    A 335. részt nézem éppen, és most az egyszer valamiben logikusabb a filler, mint a manga... :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ichigo már itt is elveszítette az összes erejét, de mégis láthatja Rukiát és Renji-t, mert gigai-t használnak... Hát igen, még mindig a fejemet fogom azon a timeskip előtti Ichigo-Rukia búcsúzkodáson. :D
  • Lelouch
    #2825
    230-265 egy hosszú filler, azt hagyd ki szerintem. Utána a 311. résztől indul egy újabb fillerözön, ami még most is tart. Ezt se ajánlom. :D 265-311 között csak néhány egyrészes filler van, de meg lehet nézni őket.
  • ronihun
    #2824
    valahol 220 körül kb :)
  • Lelouch
    #2823
    Pontosan hol hagytad abba?
  • ronihun
    #2822
    sziasztok! nagyon rég jártam itt, meg nagyon rég is néztem Bleachet, a Karakura Town arcnál hagytam abba, a visszatekintés után, mert elég nagy színvonalromlást láttam, viszont szerettem a Bleacht szóval azóta milyen a helyzet? még mindig rengeteg filler van és húzzák vonják?
  • armageddon666
    #2821
    Első mondatra reagáltam, aztán úgy voltam vele: "Á, minek javítsam most. Majd szól, és elintézzük akkor." És akkor most itt vagyunk :)
  • Lelouch
    #2820
    Én mást írtam volna? :D
  • armageddon666
    #2819
    Megmagyarázta az erejüket.
  • Lelouch
    #2818
    Visszahozta őket a képbe??? De hiszen eddig is ugyanúgy szerepeltek... Igaz, kevesebbet, de nem csoda, mivel elég sok karaktert kellett megmozgatni a háborúban. Emlékeim szerint Ichigo-val is megesett, hogy majd' 1 évig hanyagolva volt. :]

    Ezzel se feltétlenül értek egyet, de konkrét véleményformáláshoz még érdekelne engem a legújabb fejleményekre néhány magyarázat. Annyit azért megjegyeznék, hogy Kubo már rég bejelentette, hogy lesz egy rövidebb arc a következő hosszabb előtt, és ez lett a fullbring arc. Annyi értelme már volt, hogy kiderült Chad és Orihime erejének az eredete, de az arc célja nyilvánvalóan Ichigo erejének visszaszerzése volt. Ez csak egy ilyen felvezetés szvsz az elkövetkezendő eseményekhez, mivel a fullbringerek ezután nem sok sót fognak megenni.
  • Bucser
    #2817
    szvsz a fullbring arc egyetlen értelme, hogy visszahozza chadet meg orihime-t a képbe...

    Egyebken szerintem kubo sem tudja mi a halált akar vele....
  • LeventeV
    #2816
    azt valóban nagyon elrontották... inkább lett volna különálló ahogy te is mondtad.
  • Lelouch
    #2815
    De legalább különálló filler lenne, mert Ichigo erejével ezt a kavarást már önmagában egy kész szenvedés nézni.
  • LeventeV
    #2814
    az a bizonyos jó abban a sok rosszban?
    én is gondolkodtam a filleren, de ezek szerint nem sok értelme van megnézni.
  • Lelouch
    #2813
  • BEAST #2812
    Bár a filler nevetséges, de az ending tetszik. :D