3291
  • RAZOR27
    #2891
    sztem nemvolt annyira gáz, tetszett ahogy kivesézték a senbonzakurát, viszont a fő harcból is mutathatnának némi anyagot az igaz :/
  • Klemice
    #2890
    elég kaka a manga
  • Lelouch
    #2889
    Nem hittem volna, hogy Tsukishima ilyen komoly ellenfél lesz Byakuya számára... Rukia szénája se áll túl jól. Amúgy Kubo mutathatna már valamit a Ginjou elleni harcból is.
  • RAZOR27
    #2888
    patent (:
  • davidka003
    #2887
  • Lelouch
    #2886
    Szerintem nincs vele semmi baj.
  • mosoporr
    #2885
    jó volt ez
  • mosoporr
    #2884
    a zene nem nyerő...
  • Lelouch
    #2883
    Az új OP:


    Jobb video még nem található, de nem csoda a múltkori feljelentgetések után. :)
  • Lelouch
    #2882
    Ezek a fullbringerek nem érnek semmit.
  • RAZOR27
    #2881
    érdekes volt a filler befejezése és ezalatt aztértem hogy nemfeltétlen szar :D rosszabbra számítottam, volt egy kemény 5perc ami már majdnem epik volt :D viszont nemértem ebből hogy vezetik majd rá a sztorit a fullbringer fejezetre :|
  • Lelouch
    #2880
    Az újabb mangakötet borítókon használ ilyesmi stílust Kubo. Most egyelőre nekem is furcsa, de majd csak megszokom.
  • armageddon666
    #2879
    eh, nem tetszik.
  • Lelouch
    #2878
    Következő résztől stílusváltás?
  • Lelouch
    #2877
    + DB, DBZ
    Inuyasha
    Yu Yu Hakusho
    Hunter x Hunter
  • armageddon666
    #2876
    D. Gray man
    Gintama
    Fairy Tail
  • davidka003
    #2875
    Tudtok olyan animéket amikből már ilyen sok rész ment le vagy sok részesre tervezik és jó?
  • Lelouch
    #2874
    Arra egy darabig most úgyse fog visszatérni Kubo, de szvsz úgyis egyértelmű a harc kimenetele, nem hinném hogy Tsukishima sok vizet tudna zavarni Byakuya ellen. Szerintem nem fog tovább tartani, mint Kenpachi harca, de most Renji is elég hamar túl lesz a saját ellenfelén.
  • NEOreg3
    #2873
    úgy ért véget az előző, hogy Byakuya majd hűdenagyon begyakja Tsukishimát, erre semmi
  • Lelouch
    #2872
    Mit vártál?
  • CharrDen
    #2871
    erre?... erre vártunk ennyit?
  • CharrDen
    #2870
    nem tudom, de alig bírok már várni :D
  • RAZOR27
    #2869
    báze, holvan már az eheti manga? :D
  • Swarczi
    #2868
    Valaki meg tudná mondani hogy a Bleach-ben a kb. 160. rész után mettől meddig vannak fillerek? Csak mert kíváncsi vagyok hogy az animében hogy oldották meg a fightokat(160-adik résztől csak a mangát olvasom :D)
  • Lelouch
    #2867
    Bleach Anime to Enter Shinigami Daikō Shōshitsu Arc
  • Lelouch
    #2866
    Ono Daisuke lesz Tsukishima hangja.
  • Lelouch
    #2865
    Itt max. Riruka lesz puszipajtás.
  • armageddon666
    #2864
    A végén mindenki túléli és puszipajtások lesznek a bandával.
    Shounen'd!
  • Lelouch
    #2863
    339. Protect Ichigo! The Bonds of Friends!
    一護を護れ!仲間たちの絆!
    Ichigo o mamore! Nakama tachi no kizuna!
    Air date: 2011-09-13

    340. Reigai vs. Original, The Fierce Fighting for Gambled Pride!
    霊骸VS原種、誇りをかけた激闘!
    Reigai VS genshu, hokori o kaketa gekitō!
    Air date: 2011-09-20

    341. Invading Army Arc, Final Conclusion!
    侵軍篇、最終決着!
    Shingun hen, saishū kecchaku!
    Air date: 2011-09-27

    342. Thank You
    ありがとう
    Arigatou
    Air date: 2011-10-04

    Ezzel biztossá vált a fullbring arc októberi indulása.
    A mangában amúgy kiváncsi vagyok meddig húzódnak majd a harcok, még Giriko-t se írnám le, elvégre az idővel manipulál... De lehet Kubo gyorsan le akarta rendezni... :D
    Riruka nyuszifüle meg elég mókás. Vele egyébként kiváncsi vagyok mi lesz, eléggé kilóg a fullbringer bandából.
  • CharrDen
    #2862
    ez az új szemkötő :/
  • Drephis
    #2861
    manga

  • Lelouch
    #2860
    Ennél sokkal rosszabb is volt már a rajzolás, úgyhogy nekem ez megfelel. A lidérc forma meg inkább ez legyen, mint a szarvas, ha már csak ilyen összetákolt ereje van Ichigónak.

    Amúgy nem késő elkezdeni mást is nézni. :]
  • RAZOR27
    #2859
    hát az eheti rész rajzolása valami iszonyat kula volt, meg megint erőltetik ezt a dagadt-lidérc formát... egyszerűen hígszar, végignézni is gyötrelem volt... egyébként a bleach az egyetlen anime/manga amit nézek, szolidaritásból a fillereket is nézem többnyire, hamár eddig néztem akkor már nem hagyom abba. A filler után meg még ottlesz a kb féléves dögunalom részek... kilátástalan az egész....
  • Lelouch
    #2858
    Szerintem a filler rajzolása rendben van, a története viszont tényleg nagyon ótvar. De az már régen rossz, ha ez a viszonyítási alap. :D

    Amúgy meg a manga se valami nagy szám. Kár érte, pedig régen ott volt a kedvenceim között.
  • RAZOR27
    #2857
    azok is. Anime párti vagyok, de kénytelen vagyok a mangát nézni mert a filler olyan szar hogy az hihetetlen, nemcsak a rajzolás (jóég, bárcsak annyi baj lenne vele) de az egész egy falhozvert lóf@sz, sztem bármelyikünk jobb sztorit írna hozzá. Ezek után a film felüdülés volt (:
  • Lelouch
    #2856
    Akkor elég alacsonyak lehettek az elvárásaid. :D
  • RAZOR27
    #2855
    nekem kellemes csalódás volt
  • LeventeV
    #2854
    szerintem sem egy nagy eresztés.
  • Lelouch
    #2853
    Megnéztem az új movie-t, sajnos ez sem kápráztatott el túlságosan... :D
  • Lelouch
    #2852
    Bárcsak a "névsorolvasás" lenne a legnagyobb probléma...