3291
  • armageddon666
    #2931
    Úgy értem most hogy a fullbringgel upgradelődött a shinigami ereje, a hollow is biztos más lett :)
  • Lelouch
    #2930
    Bár jobban belegondolva, amilyen konzekvens Kubo bármi megeshet... :D
  • Lelouch
    #2929
    Akkor a Mugetsu előtt megpróbálta volna azzal kivégezni Aizent...
  • armageddon666
    #2928
    Maszk is upgradelődhetett :)
  • Lelouch
    #2927
    Már túllépte a maszk adta powerup szintjét, úgyhogy szerintem nála már nem nagyon fog előkerülni.
  • armageddon666
    #2926
    A hollowmaszk? Szerintem még előkerülhetne. Kardjánál meg elég lett volna megváltoztatni a markolatot. A penge az úgy volt szép ahogy.
  • Lelouch
    #2925
    Szerintem nem olyan vészes. Kellett valami frissítés, ha már a cool maszk valószínűleg végleg odalett.
  • armageddon666
    #2924
    Csak azok a fránya karakterdesignok... Kubo alá betolnának valakit aki ad neki normális storyt... Nagyon jó lehetne. Mondjuk Ichigo új Bankaijával nem vagyok kibékülve. Leginkább a kardjával. A fekete Katana az öltöny/köpennyel nagyon elegáns volt. Ez a mostani kard ronda, és semmi stílusa.
  • Holland Kemence
    #2923
    3 hétig nincs bleach?

    amúgy eléggé mélyre süllyedt a manga
  • Lelouch
    #2922
    Engem már sokszor szó szerint idegesített, de még így is sokkal jobb volt, mint a többi Xcution karakter, + ott van a jó kis troll képesség.
  • armageddon666
    #2921
    Hát szerintem tipikusan Kubosan szar ellenfél volt :S Ha jól rémlik elsütötte az összes marhaságát egy személyen, de nagyon darabokban olvastam, és nem teljesen emlékszem. :)
  • Lelouch
    #2920
    Ja.
  • armageddon666
    #2919
    Mármint Tsukishima karakterén kívül?
  • Lelouch
    #2918
    +1 Kubo nem tud arc-ot lezárni.
    De legalább kiderült, hogy mi lett a vaizardokkal. Most meg 3 hét szünet, remélem jobb lesz a következő arc, mert ez a mostani Tsukishimán kívűl egy nagy szemét volt.
  • RAZOR27
    #2917
    sztem inkább az játszhatott be, hogy (ahogy a mangában is) volt egy sor szövege :D úgymeg már nehéz eltitkolni kiaz, hogy hallani a hangját :D
  • xblades
    #2916
    Nem tudom nekem igy is bejött:)
    Bár szerintem úgy voltak vele hogy már ugyis mindenki tudja.
  • Lelouch
    #2915
    Az animében meg se próbálták leplezni, hogy ki a [URL=http://iaro.3dmax.hu/images/2011/12/27/rukia.jpg]"rejtélyes shinigami"[/URL]
  • Lelouch
    #2914
    Már megint egy "csodálatos" arc lezárás...
  • Lelouch
    #2913
    Milyen tartalék ötlet? :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már lehet meg is halt.
  • mosoporr
    #2912
    Szerintem van még neki tartalék 5lete. Nem mutatott még semmi extrát...
  • Lelouch
    #2911
    Ginjou jó gyorsan le lett rendezve.
  • xblades
    #2910
    Köszi
  • Lelouch
    #2909
    Látja... :)
  • xblades
    #2908
    A mangában gondolod?
    Nyilván :) mert az animeben sehol sem.
    A mangában már látja a túlvilágiakat?
  • Lelouch
    #2907
    Ichigo nem gyenge. :) Kiváncsi vagyok, erőben most hol állhat a dangai edzés utáni bankai formájához képest.
  • RAZOR27
    #2906
    ginjou érdekesen fest :D
  • armageddon666
    #2905
    Egy pillanatra meginogtam. Megfordult a fejembe hogy belenézek... Ono Daisuke tényleg jó választás a karakterhez :)
  • Lelouch
    #2904
    Hát nem... :D Egyébként valami komolyabb összeesküvésre számítottam, mint amivel végül előállt Ginjou.

    Más: Az új anime részben az különösen tetszett, ahogy megoldották Orihime megjelölését és utána az összezavarodását, már alig várom a többi ilyen creepy részt meganimálva. :D
    Ono Daisuke egyébként tényleg nagyon jó választás volt Tsukishimához.
  • Lelouch
    #2903
    Mangában jön most a pendulum 2?
  • berlinboy6329
    #2902
    a tegnapi részt én is vártam,modnom huu ez nem..Nem AZ a rész?

    U gec ez aaazz,na mutimutimutimutimutiii...

    Erre a pofámba vágnak vmi fail jelet....Meg BA-n azt írták,h az egész "prde" rész el lett baszarintva,azt nem tom mé,ők biztos én nem magnázok,csak felfigyeltem randomc-n a képre,h huha..Na erre kiváncsi leszek animében..Hát egy hatalmas fail lett az egész...

  • Ariakus
    #2901
    Miért van cenzúrázva? Mit jelképez? (Még nem láttam a fullbringjét)
  • Lelouch
    #2900
    Eléggé érthetetlen, hogy Ichigo fullbringje miért lett cenzúrázva, amikor a bankai kardjának a keresztvasa meg nem volt... Így veszít az értelméből a dolog.
  • xblades
    #2899
    Ez viszont igaz, de ebben igazán otthon vannak.
  • Lelouch
    #2898
    Egész jó időhúzó epizód volt az eheti.
  • xblades
    #2897
    Na megvan a válasz hogy kerül vissza hozzá. Főleg hogy hogyan találta meg, ha megnézed az utolsó 10 mp is
  • Lelouch
    #2896
    Ennyi QUALITY régen volt már, mint most a 346. részben.
  • xblades
    #2895
    Nem tudtok olyan oldalt ahol már az új kinézettel vannak képek?
  • Lelouch
    #2894
    A Ginjou elleni harc így egész érdekes lesz. :]
  • LeventeV
    #2893
    Kiváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből.
  • Lelouch
    #2892
    Az animében már elkezdték a kavarást... Ichigo bedobta a shinigami helyettes jelvényét a folyóba.