47
Szal..
  • Dzsini
    #7
    azért ezt a Sky csinálja - angolföldön elég jól ismert Pratchett mester világa, és tudják, miről szól ez a világ, ezért is kezdtek be a Hogfatherrel és lett akkora siker. Én egy Mort-ot (nagy kedvenc) látnék legszívesebben, meg örültem volna, ha a Wyrd Sisters és a Soul Music után a Reaper Man-t is megcsinálják rajzfilmben... a Soul Music végén van Reaper Man trailer... kb. 10 éve nincs belőle semmi.

    Sephi: nézd meg a Hogfathert ha hozzáférsz, nagyon élvezetes úgy is, ha nem olvastad a könyvet - hű az eredetihez az átirat.
  • Lacee
    #6
    egyetértünk, szerintem is elég lightos bármelyik későbbihez képest. de hát "ki a kicsit nem becsüli"... :)
    csak nehogy emiatt bukjon. mondjuk bevezetésnek teljesen jó, szerintem a sorozatot nem ismerők azért kapkodhatták a fejüket a hogfatheren, itt talán megismerkedhetnek a világgal
  • Dzsini
    #5
    már rajzfilmben beszélt nyomtatott nagybetűvel, tökéletesen megy neki :)

    A Hogfather film tényleg nagyon jó lett, várom én is a Colour of Magic-et (bár a sztori nem egy nagy durranás, ez meg a Light Fantastic nagyon kilógnak a sorból....)
  • Shiwo
    #4
    Christopher Lee ... The Voice of Death


    nyeheheheheheeee... bár még neki is nehéz lesz csupa nagybetüvel beszélni :P
  • Sephi
    #3
    Azt nem lattam , mert sajnos nem sikerult elolvasnom meg a konyvet :D
  • Lacee
    #2
    nagyon jó hír!
    nekem már a karácsonyi film is tetszett, amit a Hogfatherből csináltak. nagyon kiváncsi leszek!
  • Sephi
    #1
    Na kerem alasan. Lassan 15 eve varok erre a pillanatra. A legnagyobb csodalkozasomra viszont , ez a film nem egy nagy Hollywood-i studio finasza allat van hanem a Sky sorozataihoz tartozik.

    Igen draga Korongvilag rajongok...

    IME :


    THE COLOUR OF MAGIC


    Nem kell megijedni mert TV -es film , ezek sokszor 100x jobban sikerulnek mint a Amcsi fajtak.

    Itt egy magyar cikk link :

    HW - Korongvilag