2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • jocika
    #760
    Van egyolyan problémám, hogy amikor a griff tojást kéne megszereznem, még az első részben, akkor nem tudom megtámadni az őrzőt. Egész egyszerűen nem férek hozzá, mert rossz helyen áll és nem megy odébb. Találkozott valaki ilyesmivel? Tudott rajta segíteni?
  • jocika
    #759
    Esetleg a lovagok is elérhetőek lesznek később? Már úgy értem nem korlátozott számban.
  • persil
    #758
    Horsemen akkor lesz elérhető, ha haladsz a fősztoriban és megcsinálod a király küldetését a törpökkel kapcsolatban.

    Óriás meg valahol a törpöknél már vehető.(ha jól emlékszem, akkor már creiston bányában is, ha kipucoltad a kastélyt)
  • lordpeter
    #757
    Kösz az infókat!
  • hapi
    #756
    Végig toltam Hardon harcossal. Kicsit elszúrtam mert minden feleséget kipróbáltam és sokszor lecseréltem a seregem hogy kipróbáljak minél többet, így a végére nem nagyon volt pénzem. A démonoknál nem is sokat jártam a fővárosukat le sem nyomtam. Így is 3. lettem.

    Szerintem nagyon jó kis game ez várom a kieget.
  • Ebola
    #755
    Hálás lennék, ha valaki leírná hol tudok Giantokat toborozni. Esetle mikor lesz elérhető a Horsemen. A törpe bányákban járok per pill. Köszi!
  • Lammer
    #754
    fuuu nem mondod! :D

    (mar vegigtoltam fullos kifejlesztett targyakkal a gamet ;)
  • persil
    #753
    Még ennyit azért hozzáfűznék...

    "Annyit még elárulok, hogy nem egy speciális probléma, hanem mindenkinél jelen van, aki az 1.6b7 verziót használja.
    Fórumon is írták már a patch helyét, ahonnan le lehet tölteni(1.6.4) de van egy apró fix is, ami csak ezt javítja."

    Ha ez neked nem segítség és ezek alapján nem megy, akkor meg is érdemled :D
  • persil
    #752
    Haladsz a storyban és majd "maguktól" jönnek. Szólni fognak, ha arra a helyre érsz, ahol "aktiválni" lehet őket. De a jeges csaj szerintem annyira szánalmas, hogy az nem igaz :D Szar is meg bénán is néz ki :D Reaper rulez :)
  • persil
    #751
    De most őszintén... ha azzal kezdted volna, mint minden normális ember, hogy UTÁNAKERESEL és mégsem leled a választ, akkor baromi szívesen segítek.
    Mert nem hiszem el, hogy beírtad google-be ezt "kings bounty mirabelle" és semmit sem adott ki, ha ezt mondod, az hazugság.
  • persil
    #750
    Fú azt én úgy utálom :S
  • Tutilevi
    #749
    előtte is lehet küzedni az őreivel. néha érdemes is mert átalakulhat/fejlődhet a cucc, elég szép pluszokat adva
  • lordpeter
    #748
    Ez a Mirabellásnak szól?
  • Demeter
    #747
    Itt egy link ahol fenn van a probléma javítása.

    http://darh.tvn.h...abella.zip
  • lordpeter
    #746
    Merre keressem Bare Hornet-et??? Melyik sziget... semmit nem ír róla segítsek kérlek!!!
  • lordpeter
    #745
    Hogy jutok fel a bányában a vízeséshez? honan kell oda bejutni, mert a kezdő szigetről nem tok felmenni, szal egy másik helyen kell lenie a bejáratánk annak a felső szintnek
  • Lammer
    #744
    "kivéve, ha lemegy nullára, mert akkor nem ad bónuszt.(tulképp nem működik, mintha nem lenne rajtad)"

    jah es akkor lehet kuzdeni az item orzoivel :D
  • lordpeter
    #743
    Bocs rosz vok angolból..:D
  • lordpeter
    #742
    Jaa és h lehet "uralmam alá" hajtani a chestben az alsó 2 lényt (aza hulla, meg jeges csaj)?
  • lordpeter
    #741
    Oks elakadtam a Collect the ore for to make the gilttel is...
  • lordpeter
    #740
    Tényleg csak nekem szokott olyat csinálni, h amikor mondanám Mirabellának, h kinyírtam Lucky-t akkor kilép a játékból?
    És ki hol tart? Tudna nekem segíteni valaki? Van pár quest amit nem tok megcsinálni, pedig már végig hajóztam az összes területett és beszéltem(amiről tok) mindenkivel... és semmi...
    Tehát:
    Tell Bar Hornet That you have assumed the dept
    És Hol tok kükoploszot venni?
    Meg van azombi kiscsaj az elejéről, legyőztem a gyűrű őrzőit, és le tudtam adni a malomban, de előtte nem tudtama kiscsajt meggyógyítnai vele... Valaki tud segíteni?
  • Demeter
    #739
    Köszönöm kedves válaszod akkor majd időközben gyorsan meegtanulok angolul, illetve ezt a topikot meg nem sűrűn fogom látogatni, mivel ahogy elnézem rossz helyen kopogtattam. Én hülye még azt hittem, hogy ez egy olyan topik ahol a kérdések válszt nyernek.

    Ja és kössz a kioktatást....
  • persil
    #738
    Egyébként ha nem használsz kalóz egységeket, akkor felesleges mirabellát elvenni.
    (quest meg nem vonatkozik rá, tehát, ha nem akarod elvenni, akkor felesleges vele egyáltalán foglalkozni)
  • persil
    #737
    Igen van megoldás, és kb tízezerszer le lett írva ide is, hivatalos fórumra is, mert ezerötszáz másik helyre is.
    Tessék szépen elolvasni a fórumot(akár keresni is lehet, durva nem...?) vagy beírni google-be.
    Meg lehet tanulni angolul is, akkor pedig csodák csodájára nagy segítséget nyújt a hivatalos fórum is e téren.

    Annyit még elárulok, hogy nem egy speciális probléma, hanem mindenkinél jelen van, aki az 1.6b7 verziót használja.
    Fórumon is írták már a patch helyét, ahonnan le lehet tölteni(1.6.4) de van egy apró fix is, ami csak ezt javítja.

    Keresd meg.
  • persil
    #736
    Attól függ...
    Melyik morálról beszélsz? A tárgy, vagy az egységek morálja?
    Mert, ha az egységeké, akkor ahogy csokasg mondta, le van írva, ha rámész egérrel.
    Ha meg tárgyak morálja, akkor semmi értelme, kivéve, ha lemegy nullára, mert akkor nem ad bónuszt.(tulképp nem működik, mintha nem lenne rajtad)
  • Demeter
    #735
    Srácok olyankor mi van mikor leöltem a Kraken-t majd visszamegyek Mirabella-hoz és miután rátérek arra, hogy James halott a gém kifagy és kidob a az desktop-ra? Tízből tízszer!? Vki tapasztalt már ilyet? Remélem van vmi megoldás mert szétbasz az ideg emiatt!!!
  • csokasg
    #734
    ráviszed és kiírja... plusz attack és defense , nagyobb esély a kritikus sebzésre :)
  • AnubisEE
    #733
    Amugy mi ertelme van a moralnak azt vagomhogy ha nem jo az nem jo:D
    De ha mondjuk kurva jo az mit eredmenyez ?
  • persil
    #732
    Mármint ha a tárgynak van morálja, félre ne érts! :D
    Szóval a tárgy morálja változik.
  • persil
    #731
    Nem, viszont morál szempontból fontos.
    Pl:nekem van törp tárgyam, és ha törp fajú ellenfeleket ölök, akkor elég gyorsan leszalad a morál, ellenben ha elfeket(természetes ellenségek) akkor felfele megy.
  • BlackShadow
    #730
    na én most úgy vagyok h lvl17 mage.. freedom island kivégezve.. a törpik első zónája szintúgy.. a második viszont hemzseg a slightly stronger strong very strongoktól .. s nincs sok kedvem fél óránként ugyan annyi idő alatt visszaszedni a teamet.. vmi tipp? :)
  • mnorbi
    #729
    amikor egy itemen fent van hogy race : human akkor az csak human faju egysegekre hat ?
  • AnubisEE
    #728
    Elejen enis nagyon vigyaztam a penzre mostmar latom total felesleges volt most 22 vagyok 2millio goldal mondjuk miota megtalaltam a sea dog nevu egyseget en folyamatosan azzal tolom annal jobb nincs szamomra es az apal kepessege +10% gold bar attol meg nem ertem miert van ennyi goldom pedig mar nem is nagyon sporolok!
  • penge25
    #727
    Lehet mire végigtolom , már kint lesz a kieg is :)
  • penge25
    #726
    Ehhhe egy cipőben járunk Persil, én is keveset tolom, de legalább így sokáig kitart, állítólag 80-100 órát is eléri benne a teljes játékidő :)

    Figyuzatok már az első nagy szigetről először csak freedom szigetre lehet csak menni? Elég tápos csibék vannak arra, az első nagy szigeten meg már nincs csak három olyan küldim ami meglenne, de a seregem totál leamortizálódna és hát hardon vigyázni kell nincs igazán fecsérelni való pénz:)
  • persil
    #725
    Magától szokott, azzal a blahblah dumával, hogy "nem figyelsz rá, nem törődsz vele" és ezért puff, megint béka. De ha megen megcsókolod(pfúj) akkor "újraéled a szerelem" és hajdeszép lány lesz újfent.
  • persil
    #724
    Nincs leggyengébb, de szerintem ez egyértelmű:)
    Ráadásul a skilleket is úgy fejleszted, ahogy akarod, nekem spec harcosnak 3as szintű order/distortion magic-je van .. :D

    Hogy mikor játszom ki, azt meg senki sem tudja, mivel eleve nem sokat tolom, most meg ráadásul egyáltalán nem xD
  • AnubisEE
    #723
    Az tuti hogy enis vegignyomom magyarul es szinten impossible fokozaton na meg paladinnal :) a 3 clas kozul szerintetek melyik a leggyengebb ?
    ( a magus tartom en a legdurvabnak mar az elejen veget tud vetni szinte veszteseg nelkul minden csatanak )
  • penge25
    #722
    Így van azt mondta a srác az utolsóó csat neki egy armageddon volt és kész, neki is csak pár egysége maradt, mert tudtommal a saját egységeid nem 100%-ot sebződnek az armagedontól. Én is hardon tolom, nem egyszerű, de okosan kell csinálni. Akiket le tudsz nyomni kisebb veszteséggel azokat nyomod le, meg nem eszetlenül fejleszted a skilleket, spelleket :) Ha kijön magyarul, mégegyszer nekiugrok majd impossible fokon de még messze vagyok az angol verzió végétől is :)
  • AnubisEE
    #721
    Amugy ti milyen fokozatba nyomjatok ? En nagykepuen hard ba kezdtem el hat nem egyszeru :D