2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • wellman
    #720
    12k? Az erdekes abba feltehetoen minden belehalt mert a fekete sarkanyokat is sebzi az armageddon :)
  • penge25
    #719
    Szóval akkor magától változik békává, oks mert néha jól jönne a kigyókra meg a spiderekre adott bonusza :)
  • AnubisEE
    #718
    Nekem random valtozott vissza bekava . Egyszer csak kiirta hogy atvaltozott raneztem es beka volt onantol kezdve csak cvartyogott :DD
    Amikor beszelgettel volna vele minden kerdesedre brekegett viszont van egy opcio amikor megcsokolod ha arra ranyomsz akkor ismert atvaltozik emberre.
  • penge25
    #717
    Elírtam elnézést 12k+ sebzés :)
  • penge25
    #716
    Én mage vok, de még csak lvl 10-es kevés időm van játszani baba mellett :). De a másik fórumon ott biza van egy mage aki nagyon durván tolta és sz ucsó hős egy armageddon spell volt neki csak lol ennyi :) 24k sebzést tol neki az armagedon.

    Más, kérdés: ha a békacsajszinak született egy gyereke, akkor már nem tudom békává változtatni? Mert nekem kurvára csak 3 opció van, amikor beszélek vele - gyerekcsinálás, elküldés, meg a beszélgetés befejezése. A zombis csajt ide oda lehetet változtatgatni még akkor is mikor gyereke volt!!!
  • Lammer
    #715
    hat ez kiraly vóóót ;)

    Knightok nagyon durvan apritottak a vegen a fohos sarkanyait ^^

    egyebkent mindig meg kell talalni a Zellenszeret az eppen aktualis ellenfeleknek...
  • persil
    #714
    Én arra használom, hogy a nehezen feltölthető egységekből(mert kevés van, messze van etc) veszem meg az összeset, és így mindíg tudom tölteni a sereget:)
  • AnubisEE
    #713
    Hat ez a reserve a legjobb talent a vilagon ! tudod magaddal cipelni akar tobb ezer hulladek sereget is tolteleknek tok jo :)
  • persil
    #712
    A sheep spellről jut eszembe, hogy szerintem sokkal nagyobb kitolás, ha ellenünk nyomnak ilyet(mert, akkor nem megy le 1 kör alatt a csata, hanem elnyúlik) mint amikor mi csináljuk(mert akkor "csak" nem sebez az ellen egy csapata) :D
  • persil
    #711
    Ja sheep:D
    Hát, ha nem tudsz írni, akkor nem értelek... :D

    Szerintem nem elkúrás, sőt talán jobb is így, nekem is "hibrid" karakterem van :)
    Orrba-szájbba varázsolok:D(bár főleg csak support)
  • Lammer
    #710
    nem is neked szantam a tuzesot ;)
    (hint: "ki hogy")

    btw sheepelni... :p

    egyebkent egy kicsit elqrtam(:D) a fejelsztest, mert egy kicsit erosebb vagyok harcos teren mint egy full magus, de gyengebb is vagyok egy full magusnal(blasting damage, max a tuzesom 3500 viszont magas a lidershipem meg eleg jo a vedelmem) :C
    olyan mindenhez erto :C
    jol elqrtam :]
  • persil
    #709
    Meg mivel warrior vagyok, nekem semmiféle 6000ret sebző tűzesőm nincs :DDD
  • persil
    #708
    Jahm így jó, logikus :)
  • persil
    #707
    'siipelni' ---> Ez mit jelent?

    3000 csontváz meg hasonló szarságok semmit sem érnek, mert zero a def és hp-juk is 5-10 bármilyen erősebb lény vagy varázslat, esetleg egy black hole többszázat öl meg egyszerre, sebezni meg ennyien sem sebeznek "sokat" .
  • Lammer
    #706
    egyebkent hol tartasz?

    mert en ott, hogy siman jon 3000 ijaszcsonti meg 2000 furious goblin meg 60 ogre, meg ilyen nyalanksagok :D
    nem gyozok 'siipelni' ...

    btw erdekelne a 6000et sebzo tuzeso "receptje" ;)
    ki hogy epitette fel, targyak stb...
  • Avenger
    #705
    Én általában a gyors egységekkel, amik amúgy is kezdenék a kört várakozok az első körben, mivel ha közel mennék lehetnének veszteségek amikor az ellenség jön, és így az 1. végén meg a 2. kör elején is azok lépnek, így kétszer jönnek egymás után, sokkal több taktikai lehetőséget nyújtva így. A géptől lestem el ezt a taktikát :) Sárkányok meg lovasok pl ezért nagyon jók.
  • penge25
    #704
    Na gyorsfordítás utolsó laphoz, tuti lesz kieg:

    It describes a new boss (in expansion I suppose) called "Borer":

    Type: Big mechanical boss.
    Size and mass: Impressive.
    Chassis type: Mechanical, on steam engine.
    Body: Metallic, standard.
    Intellect: Managed by three crazy gremlins.
    Weapon: Big mechanical mining tools.
    Exploitation rules: To see, to take fright and to run away!
  • penge25
    #703
    gyááááááááá, találtam a hivatalos oldal forumában egy letölthető kézikönyvet sajnos orosz nyelvű, de remélem lesz angolul is. Elég részletes pöttyet 132 oldalas, de ami fontos a kézikönyv végén van egy boss ami biza nincs benne a játékban vagyis jön az új kieg


    kb
  • Count Adyn
    #702
    Nekem mágussal a gejzir-gejzir-feketlyuk kezdőkör játszott:D Aki túlélte azt lelőtték a távolsági egységeim.
  • persil
    #701
    Bocsánat a lovasnak 9... :D
  • persil
    #700
    Még mindíg nem érted, hogy bármit betehetnék arra az egy slotra, mert MINDEN egységem ELŐBB lép, mint az ellenség!!:D
    Vazz a büdös sárkányoknak is csak 7es a kezdeményezője, nekem meg ott a lovas, a cannoneer, a beholder és az óriás, amiknek mind 8... tehát, mire jönne a sárkány, már rég meg van dögölve, NINCSEN, mert beverem, eddig tök mindegy mennyi jött, mert első körben, mielőtt pislogna, már hulla! Comprende?:)
    Ha meg uram bocsá ezeket túlélné, akkor elnyomok egy black hole-t... az óriás meg természetesen nem a repülő szörnyeket öli meg, ez talán logikus.

    "most direkt kiprobaltam... UBERISZONYATGAGYI :D 14 oriasom lehet(meg mindig MAGE!) most jelenleg a karinak es olyan szinten szanalmasan szar, hogy sirtam :D"
    Ez blahblah duma, nagyon jó egység, csak te nem szereted.

    De értsd meg, én azt mondom, hogy ÉN SZERETEM, és ezért van bent, de parasztokat is tehetnék végülis arra a helyre.... csak azért nem teszem mert alapból óriásnak is 5, onszlóttal 8as a kezdeményezője, és mivel én kezdek, lép minden egység + rage, semmi esélye nincs a maradék legyötört csapatnak, mivel már rég nincs sárkány, meg ilyesmi ami megölhetne... nah érted-e?:)

    Ez a lényeg, hogy mielőtt bármi történne megölöm az ütőképes egységeket.
    1.lovas... nem kell komment 3-4 sárkányt is bőven tönkretesz, crit sem kell hozzá.
    2.cannoneer szintén hasonló effekt
    3.beholder, mint az előzőz csak többet sebez
    4.óriás, mert
    a. Lépek vele 2őt, aztán Földrengés, és oda a sok kis csicska népség, tehát a csapataimmal tudok koncentrálni az ellenfél keménymagjára(pl sárkány akár)
    b. Beteleportálom az ellen közvetlen képébe, Földrengés és a repülőkönkívül szinte semmi nem marad
    Iyenkor léphet a maradék sárkány, 7es kezdeményezővel, de általában semmi nem marad a potenciálisan veszélyes egységekből, logikus, hogy az ember azt veri el először.
    5. íjászok meg leszedek a maradékot, szintjéhez képest bestiálisat sebez a majd 400 darab.(bár lassan ideje nekem is cserélni őket)

    Szal végszó az óriás jó egység, csak te nem bírod.
    Teljesen más taktikát igényel eleve a két karakter(tied meg enyém) és attól, hogynálad nem jött be, itt még nagyon is megállja a helyét.

  • persil
    #699
    Griffet a griffkirálytól lehet venni, asszem logikus :D
    A master of spirit pedig a rage spiritnek ad extra xp-t.
  • Lammer
    #698
    nekem meg PONT azert nincs oriasom :D
    most direkt kiprobaltam... UBERISZONYATGAGYI :D 14 oriasom lehet(meg mindig MAGE!) most jelenleg a karinak es olyan szinten szanalmasan szar, hogy sirtam :D
    nemtudom te melyik jatekkal tolod(:p), de a voros sarkany jobb nala kapasbol, sorba tuz sokkal hatekonyabb, smaragd sarkany meg elkap es manat tolt gyilokert... csontisarkany meg ugye mergez maga korul... mindegyik SOKKAL hatekonyabb(taktikan is van egy pont es altalaban beszallnak a sarkanyok irtani az elso korben, ritájelét nelkul :D)... en egy pontot pazaroltam az onslaughtra... boven eleg, mert peldaul nekro is elobb jon mint az ellen sarkanya... lvl3 tuzeso lvl3 fagyi es utana a sarkanyok bezuzzak a maradekot meg a nekro ugye eleszt vissza ^^
    eskuszom ha mozoghatna 2ot vagy 3at az orias tok tuti lenne...

    szoval GIANT -> FOZS!
  • Cshigi
    #697
    Sziasztok!

    Lenne pár kérdésem:
    - Megcsináltam a griff koronás küldetést, de mégsem tudok a fővárosban korlátlanul griffeket vásárolni.
    - Az 1. szigeten a temetőből elhoztam egy tárgyat (nem emlékszem, hogy mit) és leadtam egy MagicSchool -ban. Erre felajánlja, hogy csinál nekem egy Silver Sword -ot. Kell hozzá 2000 arany, 2 mind rune, 5 magic kristály. De sajnos erre csak azt tudom válaszolni, hogy nincs elég pénzem. Pedig 200k felett vagyok és többi feltétel is megvan.
    - Harcos hőst indítottam. Van a fában egy Master of Spirit nevű tulajdonság (2. sor jobbra). Ez elméletileg adna +20% experience -t. Ezt most tényleg megadja a TP-t, vagy csak ennyivel gyorsabban tölti vissza Rage -et?

    Előre is köszönöm.
  • penge25
    #696
    Nos akik szeretnek csittle játszani én tuti nem fogok egyet se próbálni:

    Hold down the Shift + ~ keys, and a message box will appear in the middle of the screen. Type in any of the codes below while in Adventure Mode.

    money <#> Add or Subtract gold
    leadership <#> Adds any amount of leadership.
    doublearmy <slot> Available slots are 1-5, it will double the number of troops in that slot. If you do not choose a slot number, it doubles all your troops.

    magicbook Gives all level 1 spells in your spellbook, and gives 7 of each spell in scroll form.

    rune <#> Gives the number of all 3 runes specified.
    crystal <#> Gives the number of crystals specified.
    levelup <#> If you type a number, it will give you that many levels of experience. If no number is typed, it just gives one level
    .
    mana <#> Increases maximum mana by number specified. If no number is given it only refills your mana.

    rage <#> Increases maximum rage by number specified. If no number is given it only refills your rage.

    spirit <#> Levels up your spirits. Maximum level = 30.
    clearwife Removes wife and children.
    name <name> Rename your hero.
    boat Summons your boat if you have purchased one.

    Contributed By: xInfinity
  • Avenger
    #695
    Az a tekercsekre vonatkozik, adj el párat, és lesz hely.

    Evil book arra jó hogy egy ütést felfog az ellenségtől :D általában az kapja az elsőt miután megidézted. Annyi manából meg inkább phantom egy íjjász csoportra szerintem.
  • penge25
    #694
    Ezt az evil book spellt próbálta már valaki, érdemes ennek a megtanulására kristályt pazarolni?
  • sandros
    #693
    Hmmm... akkor valamit nem ertek.
    Jelenleg nem tudok vasarolni vagy megtanulni uj spellt mert hogy megtelt a spellbookom. Akkor ilyenkor mi van?
  • penge25
    #692
    bazz írni se tudok bocs a sok félregépelésért
  • penge25
    #691
    Talált már valami valami komolyabb inteligenciára adó tárgyat én még csak egy staffot ami upgredelhető de az csak +2 intet ad, van egy küldi ahol egy tornyot kell kipucolni a végén mintha egy varázsbálcával kellene megküzdenem az jobb lezs majd a jelenlegi staffomtól, sajna még nem bírok a seregével
  • persil
    #690
    Egy kis kieg. Gavrill nevű gyereket valaki elírhatta, mert neki Gabriel a neve.
  • persil
    #689
    Varázslatot a könyvből kitöröl teljesen felesleges, mivel nincs meghatározva a maximum :)
  • persil
    #688
    Hinteket meg annak szórj, aki nem tud angolul... :D
    Nagyon jól tudom melyik egység mit csinál, és PONT ezért van óriásom.
  • persil
    #687
    Mint már említettem a leglassabb egységemnek is 7es a kezdeményezője...
    Nyíilván nem a földrengéssel ölöm meg a sárkányt, de mivel minden egységemmel előbb lépek mint az ellen... Mire a sárkány jönne a csatában, már rég nincsen sárkány. Ha meg uram bocsá marad a bandából 2-3 annál közelharcban sokkal betyárabb az óriás.
    De nem baj, ha nem érted:)
  • penge25
    #686
    Szia varázslatot nem fogsz kitörölni ha már beleírtad szerintem, ha a tekercsekre gondolsz azt meg a legközelebbi várba eladod, jobbklikk a tekercsre :)
  • sandros
    #685
    Hali,
    Hogyan lehet kitortolni a spellbookbol varazslatot? Sehogy se jottem ra.
    Koszi.
  • penge25
    #684
    Gyááá ezt a Gendalf gyereket kellene összehozni még valahogy +20% inteligencia hmmm nem rossz szerintem :)
  • penge25
    #683
    Na gyerekek mit találtam nektek másik fórumon mindent a feleségekről és lehetséges kölkeikről eheheheh:

    WIVES
    Notes:

    * If you divorce with a wife you can't get her again.

    1. Feanora - Marshan Swamps
    You have to agree to help the Frog princess during the quest given you by Earl *** in Arlania.
    * Human Form - +3 Intellect
    * Frog Form - +100% to the Attack of Snakes and Spiders

    SLOTS: 1 Head, 1 Belt/Artifact, 2 Artifact
    POSSIBLE CHILDREN: Ajven, Ambrella, Angelika, Anna, Gavrill, Googlik, Gendalf, John, Laura, Neiron, Serg, Elly

    2. Mirabella - Eastern Islands of Freedom.
    You must defeat both her fiance and the Kraken. The quest crashes on the some versions though and you can't get her as a wife.
    * +100% to Attack to Pirates and Robbers

    SLOTS: 1 Weapon, 1 Boot, 1 Belt, 1 Regalia
    POSSIBLE CHILDREN: Adamus, Alexsander, Gomer, John, Dmitry, Janna, Richard, Laura, Neiron, Robbert, Serg, Elly, Emmanuel

    3. Rina - Greenwort.
    Must finish the quest with the Zombie Miller. After that you can buy her from the pirate chief.
    * Human Form - +1 to the Speed and Initiative of Robbers and Pirates
    * Zombie Form - +1 to the Speed and Initiative of Undead creatures

    SLOTS: 1 Armor, 1 Belt, 1 Artifact, 1 Boots
    POSSIBLE CHILDREN: Adamus, Angelika, Gavrill, Gomer, John, Dmitry, Laura, Robbert, Serg, Elly

    4. Gerda - Lower Haddar
    You must save her from the Cyclops who kidnapped her.
    * +1 to the Morale of Dwarves

    SLOTS: 1 Armor, 1 Shield/Regalia, 1 Regalia, 1 Boots
    POSSIBLE CHILDREN: Alexander, Ambrella, Angelika, Gavrill, Gomer, John, Dmitry, Janna, Laura, Robbert, Serg

    5. Xeona
    * +1 to the Morale of Demons

    SLOTS: 2 Weapon, 1 Boot, 1 Belt/Artifact
    POSSIBLE CHILDREN: Alexander, Adamus, Angelika, Gomer, John, Dmitry, Janna, Laura, Richard, Emmanuel

    6. Neoka
    * +1 to the Morale of Elves

    SLOTS: 2 Regalia, 1 Regalia/Belt, 1 Artifact
    POSSIBLE CHILDREN: Ajven, Adamus, Angelika, Googlik, Gendalf, Janna, Neiron, Elly, Emmanuel


    CHILDREN
    Notes (Thanks to spamm):

    * The child is born 10 Battles after you ask your wife about it.
    * Each wife have a pool of children from which the children is chosen.
    * Which child will be born to certain wife is determined at the start of the game.

    * Adamus +20% Attack
    * Ajven +30% Mana
    * Alexnader +10% Leadership
    * Ambrella +4 Scrolls
    * Angelika +10 Mana
    * Anna + 8 Scrolls
    * Dmitry + 10% Experience in combat
    * Elly +20% to Mana
    * Emmanuel +20% to rage
    * Gavrill +5 Defence
    * Gendalf +20% Intellect
    * Gomer +3 Attack
    * Googllik +5 Intellect
    * Janna +10% Leadership
    * John +10 Rage
    * Laura +10% Mana
    * Neiron +5% XP from combat
    * Richard +5% Leadership
    * Robert +5% Leadership
    * Serg +20% Defence
  • penge25
    #682
    Nos megszületett első porontyunk a béka nénivel :) Elég jó bonuszt ad +30% mana nem rossz az egy magnek :) Szerintem több nem lesz mert nem hinném hogy ettől van jobb bonusza a babáknak
  • Lammer
    #681
    LOL!

    megnezem a "szuper" oriasodat amikor az ellenfelben CSAK sarkanyok vannak... mondjuk 50... majd ha kicsit elorebb jarsz mint en, akkor sirva fogsz fakadni, hogy az orias ZERO hatekonysagu sarkanyok ellen ;)

    (hint: amikor elsuti a giant a speckojat sarkanyok szepen felrepulnek ;)