2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • mzprox
    #800
    Én lvl 22 mage vagyok jelenleg és a kígyókra kombózok. Találtam két kígyógyűrűt még elég hamar, ezek upgradelve +3 intet és +3 méregsebzést adnak kígyóknak. Így a mezei kígyó 3-6 sebzéséből lesz 9-12, ez kombinálva van a békaasszony +100% attack to snakes képességével, van egy kígyó csizmám ami +1 speed és initative kgyóknak meg egy másik tárgyam ami szintén +1 initiative. A seregemet 3 kígyó egység, evil beholderek és újabban fekete sárkányok alkotják. Hardon játszom, mostanra már az "overpower"-nek titulált seregeket is könnyedén megetetem a kígyókkal :P.
  • penge25
    #799
    Halljátok ha a patkányokat, amiket a törpmunkásoktól lehet venni megeszem akkor örökre adják a bonust +2 a ragre és +2 a manára ( persze van negatív hatása is -50 leadership)?
  • apedro
    #798
    Penge25, köszönöm, hogy reagáltál a problémámra. A gyanúm az - bár nem igen értek hozzá - hogy itt már alaplap problémák lehetnek. Elég régi, úgyhogy hiába pakolom rá a hardvert, még ha el is bírja, de valószínűleg nem elég, hogy kihozza a 100%-ot a cuccokból. Egy sor másik játéknál(Pl legutóbb a Mass Effect-tel) is belefutottam abba, hogy bár a rendszerkövetelménynek közepesen megfelel a gépem, a játék csak döcög. Na, de ez már lassan off.
  • penge25
    #797
    Akkor neki fogok a gyerek gyártásnak, ott ahol gyors 10 csata lesz és hátha nekem is lesz egy kis Gandalf. Apedro sajna nem tudok segíteni ugyan ilyen kártyám van csak pci-os, nem értem mitől lassulhat be nektek. Ez a videókártya még mindig nagyon komolyanak számít szerintem, legalábbis nekem még a Crysis se fogott ki rajta.
  • apedro
    #796
    Szia!

    ATI X1950 Pro, 512 mb, AGP port. Ram: 2 GB, Proci 2,8 Ghz Intel.
  • jocika
    #795
    Másodikra lett meg, azóta se hagy békén, oéyan jól sikerült. Azt hiszem az első nekem is a 30-as.
  • penge25
    #794
    apedro mekkora a videókaridnak a memóriája és mi a pontos típusa?
  • apedro
    #793
    Szia!

    Olvastam a hozzászólásod, PERSIL (318), és nekem is hasonló a problémám. Én is abban a hitben élek, hogy egy jó közepes gépem van, ráadásul a drivereket is most frissítettem, letöltöttem a patch-t is. Ehhez képest néhány töltés után belassul a program. A javasolt megoldásod valóban működik, de hosszú távon elég lehangoló állandóan állítgatni a grafikai beállítást. Nem tudom, mennyire általános ez a probléma, és kíváncsi lennék, azóta te találtál-e más megoldást.
  • penge25
    #792
    Jocika, neked a gandalf gyerek, hanyadikra lett meg. Mert én a béka csajnak csináltam egy porontyot, aki +30% manát ad és nem mertem többet csinálni, nem véletlenül neked is az első gyerek +30% manát adott és utánna lett meg a gandalf nevű kisbaba? Mert akkor gyártok még egy babát
  • penge25
    #791
    Nem létezik magyarosítás még, de november-december magaslatában magyarul fog nálunk megjeleni, maga a játék még nem is kapható angolul se nálunk tudtommal, csak külföldről tutdod rendelni.

    Ehehe gondoltam hogy itt a pala egy csatamágusnak felel meg :)Szerintem majd újra játszásnál majd őt fogom preferálni a warrior helyett, bár azt mondják, hogy az impossible fokozat az kegyetlen nehéz, bár mit is várna az ember egy ilyen nehézségi szinttől :)
  • luy
    #790
    Sziasztok!
    Van ehhez a gamehez valami magyarosítás, vagy hol lehetne beszerezni a magyar verziót?
    Üdv!
    Luy
  • jocika
    #789
    Az ő lapja a középső a mágiák között, ott meg csupa szép meg jó van. A fény őrzője, meg a gonosz pusztítója,diplomata, az "erő világos oldala" meg egyéb...
    De amikor(mert még csak az van és nem tudom hol lehetne magasabb szintűt venni vagy szerezni) a jégkígyó beindul az ellen soraiban vagy a démon ládalakó beindítja a pokolpengéit vagy valami hasonló nevűt, akkor kéjes érzés jelenik meg az arcán...
    Igen, azt hiszem a megfelelőbb a csatamágus megnevezés.
  • penge25
    #788
    A paladinhoz nem értek, de ő olyan kicsit mindenhez értő kari nem? Mondjuk szerintem csatmágus, tud spellezni is de harcosként is megállja a helyét, mert gondolom a leadershipje nagyobb mint egy magenek. Ha majd kijön magyarul is novemberben, akkor impossible fokon is neki esek mondjuk lehet palával, most hardon vagyok a kis magemmel, de így is van pár nagyon durva csata, meg olyan hely is ahová csak később megyek csak vissza. Remélem mire kétszer kipörgetem, megjelenik a kieg hozzá, bár ez még csak pletyka szintjén megy, de a 130 oldalas orosz manual legvégén azért van utalás a kiegre :)
  • jocika
    #787
    Nekem összejött a Gandalf kölyök; így paladinként 19 vagy 20 intem van. Minden követ megfogtam és ha jól emlékszem nem választottam szintlépésnél int-et. Inkább az a bajom, hogy hozzá képest kevés az attack-om, talán 12-es.
    Level:15.
  • penge25
    #786
    A játék elég hosszú 80-100 óra benne a játékidő. A max szint tudtommal pedig 31. Hát magegel nem tudom hogy nem sikerült feltornáznotok az intelligenciát én lv 13 mage vagyok és 19 az intelligenciám (és még ettől is lehetne szerintem jobb), mondjuk az inteket nem szintlépéskor szeded majd össze, hanem a tárgyak meg a béka asszony adja. Szerintem magnek a legjobb asszonyka a béka +3 intelligenciát ad ember formában, aztán vannak a varászbotok amiket lehet upgradelni az egyik legjobb +5 intelligenciát ad, illetve vannak olyan szobrok amiket ha megfigsz autómatikusan ad +1 inteligenciát, sőt van egy olyan tárgy is ha az 30 győztes csatáig viseled akkor kapsz örökre+ 3 intet stb stb. szóval az intet fel lehet nyomni 31-35 körülre simán a végére azzal meg már nagyon csunya dolgokat lehet művelni. Nekem most a fire rain a kedvencem nagyon csúnya sebzése van :)Még egy szint és meglesz a magem skillje, amikor egyszere két spellt tud elcasztolni , na akkor fekszik mindenki Ja és ha mázlista vagy lehet egy un gandalf nevü kölköd aki +20% intet ad hmm nem rossz de nekem még ez a poronty nem jött sose össze, ezért inkább tárgyakat adok az asszonynak.
  • AnubisEE
    #785
    Jo sok jatekido szeritem mar tolom egy idelye amikor csak raerek .
    A feleseg Mirabella egyertelemu nem is csereltem le semmire amugy most neztem mar 650 sea dogs nyomom:) a strategia egyszeru teleportalom oket az ellenseg szajaba es ott elso korben kivegez 3 mat nekem ez eleg jol bejott. Warrior toltam amgy , a jo teleporthoz kell sajna lvl 2 de az meg nem veszes elerni. Ha megvan dara !
  • Demeter
    #784
    Ok azt vágom, hogy nagyon jò egysèg èn is preferálom " gyalogos " ként. De ha már Sea Dog-nàl tartunk akkor feleségkènt gondolom egyèrtelműen Mirabella?! Mert nálam most ő van, csak van vele egy kis bibi. Mivel a babái ugye random jönnek, ha szerencsès az ember akkor hasznos bónusz-al lesznek megáldva. Na én nem vagyok szerencsès. 4-ből 2 felejtős! :(
    Viszont azt mondod most vagy 27? Ha nem vagyok indiszkrèt hány óra játèkidőd van már benne? Csak mert èn így 17-es színten nem kevés időmet foglalta le. Ès akkor még hol a vège???! :)
  • AnubisEE
    #783
    Demeter A Sea Dog a legkiralyabb cucc en 27 vagyok de meg mindig azokat hasznalom !! Csata elejen odateleportalom oket 600 db van mar belole 12k vernek 3 celpontra jobbat meg nem talaltam !
  • Demeter
    #782
    Én épp most léptem meg a 17-es szintet és a varimnak 21-es az int-je. Ha megtarom a bekucit akkor most 29 lenne meg +30% mana. :(
  • Demeter
    #781
    Az baró! Asszem akkor elcsesztem mert a békucit lecseréltem Mirabella-ra. Mondjuk a +100% az nem rossz de sajna már a második poronty után is csak + rage jár. :( Szal sokra mentem vele. Bár igaz, hogy Sea Dog-ból van utánpótlás dögivel, csak kicsit macerás mindig visszamenni értük....
  • farferi
    #780
    A francba ezzel a random szintlépéssel.Már 16. szintű mage vagyok és az int-em alacsonyabb mint a def, mert szintlépéskor ritkán adta az int-et választási lehetőségként.Olvastam itt 10k tűzesőkről, hát én 1100-et sebzek a tűzlabdával, nem tudom mi lesz később.Menni kéne az elfekhez,a korábbi helyeket már kipucoltam, de félek, hogy nem leszek elég erős.Ja, a káosz magic meg a destroyer skill is maxon van tehát nem ezért sebzek keveset.Más is járt így?(12 def, 11 int.)
  • penge25
    #779
    Pénzért asszem már csak magát a csajt veheted meg, nem adta oda tuti már a gyűrűt? Mert akkor még azt biza vissza kell vinni a mágia suliba, ahol elmondja hogy átok van rajta és csakis úgy szabadul meg az átoktól a gyűrű ha a benne lévő keepert lenyomod egy kissebb csapat lesz :)
  • Cshigi
    #778
    Kösz, akkor próbálkozom tovább.
    Próbáltam pénzért is megvenni, de az sem sikerült.
  • jocika
    #777
    Mintha pénzért is odadná...
  • penge25
    #776
    Udvarolni kell a zombi csajnak, hogy milyen szép stb addig kell erőltetni a párbeszédet, míg oda nem adja a gyűrűt ennyi :) A lényeg hogy mindig zat a szöveget válaszd amiben szépeket mondasz róla
  • Cshigi
    #775
    Zombie csaj küldetése

    Visszaolvastam a fórumon,de mégsem látom a megoldást. Pedig nem lehet bonyolult. :)
    Megtaláltam a házat. Benne a Haze nevű faszit legyűrtem és tudok a csajjal is beszélni. De akárhogyan is kedveskedek a gyűrűjét nem akarja nekem adni. Kér helyette másikat, de olyan nincs nálam, amit el is fogadna.

  • penge25
    #774
    A feleségek gyerekei random vannak. De ha indítasz egy új játékot akkor már a legelején gyakorlatilag meg van szabva kik lesznek a gyerekei, tehát felesleges azzal vacakolnod, hogy a 10. csatánál mindig visszatöltöd és várod a csodát, hátha a jobb bonusszal rendelkező poronty születik. De mint mondtam az elején minden egyes játékkal ez random generálódik, akárcsak a várba vehető tárgyak spellek és a térképen található cuccok többsége is random. 4 gyerek és kész, de szerintem nem éri meg a gyerek sokkal jobb tárgyakat aggathatsz az asszonykára a pulyák helyett.
  • Demeter
    #773
    Na megmondom a frankót nem gondoltam volna, hogy ez vmi bug és úgymond "normális" azt hittem, hogy az én verzióm lehet hibás és azért csinálja. Szal bármilyen fura ezért nem fordultam egyből a google-hez. Gondoltam itt előbb nyerek bizonyosságot e felöl. Neked meg ahelyett, hogy "kioktattál" elég lett volna csak annyit mondanod, hogy ez egy általános hiba és patch javítja. Amit meg is tettél csak előtte azért belém döfted azt a bizonyos "mérgezett tőrt". Viszont azért köszönöm, hogy végül is csak segítettél. ;)

    De ha már itt tarunk volna egy kérdésem, mitől függ az, hogy az épp aktuális feleségtől melyik gyermek születik? Csak azért érdekelne, mert a bónuszok miatt nem mind1. Ez random vagy van benne rendszer? Illetve egy azon anyának csak max 4 gyereke lehet és kész? Vagy még később is fog születni és azokat lehet valahogy variálni?
  • jocika
    #772
    Na, ez egy jó ötlet, ki is próbálom este ...
  • Cshigi
    #771
    Rage:
    Az első kettőt aktiválni tudod, a hős karakterlapján velük beszélgetve.
    A Sleem (zöld) -hez alapból kaját kell neki adni (Royal Snake vagy Spider)
    A Zerock (piros) -hoz csatázni kell vele. elég könnyű!
    A másik kettő később jön.

    Ezek után csata közben is használhatod körönként (1x) a folyamatosan elnyert skillek, mintha varázsolná, csak ezt még +1 csapás.
    A rage csata közben folyamatosan töltődik fel az általad megölt lények XP-nek arányában. Ez csata után folyamatosan visszacsökken 0-ra.
    De a vér szökőkutaknál újratölthető, mint a manna.

    Remélem segítettem.
    Bővebben: http://www.kings-bounty.com/eng/spirits.php
  • penge25
    #770
    A rage spiriteket nem kapod meg alapból, csak akkor ha a fő küldikből megcsinálod a 3-kat akkor jutsz majd hozzá. 4 spirit van mindegyik aktiválása máshogy történik majd, van akivel egy kisebb sereget kell legyőzni és onnan áll a szolgálatodba. Van amelyikkel pókot és kigyót kell etetni, akkor lesz a szolgálód stb. Ha már megvan és aktiváltál a 4 közül legalább egyet a használatuk egyszerű a csaták alatt folyamatosan termelődik majd a rage pont, és ezekből a pontokból tudod megidézni a spiritek bizonyos speckóját. Ja egy spiritnek 4 féle spéci képesége van :) Ennyi röviden, de erről több oldalt is lehetne írni
  • ult1mate
    #769
    Hogyan lehet hasznalni ezt a Rage-t? vagy alapbol muxik? Plz valaki regelje el nekem.
  • penge25
    #768
    Jocika, hogy hogy nem tudod megszerezni a griff tojást? Nem köt beléd, aki védi? Arra gondoltam lehet nagyon erős már a csaptod és akkor van olyan, hogy bizonyos ellenségek nem kötnek beléd. Erre talán az a jó megoldás, ha kiraksz szinte mindenkit a csaptból és akkor már talán bele tudsz kötni, ez csak egy tipp, de remélem működik :)
  • jocika
    #767
    Na, találtam küklopszot helyette...
  • Tutilevi
    #766
    arcozni nem kell
    kommentedből úgy látszott hogy esetleg nem tudod, ezért megjegyeztem
  • AnubisEE
    #765
    Hat ez kurvajo jol kitalaltak ezt a ruszkik :D
  • jocika
    #764
    Például? Kerestem már a váltását, de nem találtam szimpatikust.
  • persil
    #763
    Sajnos nincs. De a dolog iróniája, hogy ha mind rúnából lenne sok, akkor a Runic Stone skillel(ha paladin vagy) be tudnád cserélni :D
    (a skill 10 mind rúnáért ad 10 might és 10 magic rúnát)
  • persil
    #762
    Lovagot nem találtam csak pár darabot tudtam venni a mocsárban. De később már eleve volt jobb egység helyette szóval e miatt ne aggódj :)
  • AnubisEE
    #761
    Egy kis kivancsisag van 45 MIGHT runam hogy mi a raknak azt nemtudom viszon MIND meg MAGIC semennyi ! A labirintusnal jarok kesobb lesz arra lehetoseg hogy mondjuk 2:1 aranyba vagy akarhogy ezeket atvaltsuk ?
    Amugy ez a kiba* labirintus ban eleg csunyak ezek a sarkanyok :) Kicsit szenvedek veluk el is ment a goldom :P