2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • gandrus
    #1080
    Na, végigvittem én is. Szuper volt ez a játék. Amikor megjelenik magyarul is, akkor megveszem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért az utolsó csata két armageddon első körben, meg egy támadás az első két egységemmel, és nyertem. :) Haas még csak nem is került sorra. :D Eléggé könnyű lett a vége normalon a többi csatához képest, de végül is ez nem baj.
  • Jocisan
    #1079
    Arlania a barlangon keresztűl tudsz Kordarba jutni, ha van engedéjed a királytól. A barlangban a kastély előtt lift, rá állni és tovább.
  • Zóanagyvarázsló
    #1078
    Jelenleg a seven m honlapján decemberi magyar megjelenést írnak.

    A King's Bounty még máshol sem jelent meg EU-ban "kívánatos" nyelven, a play.com pedig egyenesen arra vetemedik, hogy február 13-at ír az előrendelési lapon. Persze warezben már megjelent...
  • Janoooo
    #1077
    Én meg akarom várni a magyar változatot, de semmi hír róla a CD Galaxis oldalon.
    Nem sokára jön a kiegészítő, nálunk meg még meg sem jelent. És akkor csodálkoznak a magyarok, h mindenki inkább letölti.
    Ugyan ez van a FarCry 2 -vel. Már kijött 1 patch hozzá, de a játék még sehol. :(
  • gandrus
    #1076
    Egy kis segítség Haas labirintusához (a képet nem én készítettem, csak jegyzeteltem rá egy keveset):

  • ollie
    #1075
    Na csak hogy a saját kérdésemre is válaszoljak: a demo csak az első térképet tartalmazza (a training utánit).
  • csokasg
    #1074
    2vel előted linkelték be a végigjátszást és egyéb hasznos dolgokat tartalmazó oldalt... ott megtalálsz mindent
  • ollie
    #1073
    Demo vagy teljes verzió?
  • JackSparrow88
    #1072
    csá, Kordar-ba hogyan lehet átmenni, mert már kaptam egy küldit a királytól amit ott kéne megcsinálni, de nemtok sehogysem elmenni oda...
  • ollie
    #1071
    Kösz, akkor még várok a megvétellel. Egyébként a letölthető demo is a teljes, csak időkorlátos változat? Mert lehet egy kulccsal aktíválni, viszont tény, hogy még kb 960 napot ír ki, mint hátralévő játszható idő.
  • Jocisan
    #1070
    Nekem is sikerült már végig tolni, ezt a gyöngyszemet. Szerintem 10 évente jön ki ilyen szinvonalas játék. Magyar felirattal csak decemberben fog ki jönni a K.B.. Most hardon kezdtem el wariorral, hát nem egyszerű történet.
    Van a főszálról végigjátszás, térképek, cheat, mod....
    Ha valakit érdekel innenguberálhat.
    Jövő nyáron legkésőbb, jön a kieg. Nagyon várom már.
  • Zóanagyvarázsló
    #1069
    Európában még nem jelent meg angolul. Németországból lehet rendelni, de én rákérdeztem egy német eladónál, és szerinte csak németül tud.

    EBGames-ről megrendelheted Amerikából a DVD-tokos kiadást, de én inkább még várnék. Pontosabban várok is :)
  • ollie
    #1068
    Tudja valaki, hol lehet megvásárolni a játékot? Csak a Direct2Drive-on találtam meg eddig, eBay-en pl. sehol sincs. Fura, hogy már szeptemberben megjelent az angol nyelvű kiadás, de még sehol sem lehet kapni.
  • csokasg
    #1067
    az elsőt ha legyőzől pár mágust, a 2.-at ha megetetsz vele elég pókokat vagy kígyókat, 3.-at ahogy a törpékhez átérsz és jobbra aktiválod, 4.-et ha a főküldiben elfoglalod Bogacho várát (taron mines-ban)
  • Szid
    #1066
    kosz
  • penge25
    #1065
    Zerok, Spirit of the Stone.

    In the world semireasonable Zerok was the weapon intended for destruction of magicians.
    (All beings with the latent feature the magician receive a double loss from Zerok’s attacks.)
    Created of splinters of the Black Star and impregnable for any magic, it as well as possible suits for
    this role. The spirit of the Stone will obey, if you destroy for it small group of magicians.

    Abilities: Striking Sword, Stone Wall, Rockfall, Underground Blades

    Sliim, Spirit of Bogs.

    The race of huge pangolins scraggs to which Sliim belongs, once occupied Endoria, but has been destroyed by the titans who have sent Great Winter. The crown prince of Great Bogs, Sliim will agree to name you the friend if you to satiety feed with its poisonous beings.

    Abilities: Poisonous Spittle, Infernal Jamb, Poison cloud, Glot's Armour

    Lina, Spirit of Ice.

    Fighting the magician from the world techno-magic, lost the body in severe to fight, Lina it is full of desire to return normal shape. It is ready to be employed on service if you help to charge its magic devices which energy almost was completely exhausted for centuries of an imprisonment.

    Abilities: Energizers, Ice Sphere, Ice Thorns, Gizmo

    Reaper, Spirit of Death.

    The terrible and powerful Guard of the Temple of Time, the Reaper searches for the lost Symbol of the Guard. Help it, and the Spirit of Death begins you to serve. The power over time and space, a life and the death, granted to all guards of the Temple, does the Reaper by rather useful assistant.

    Abilities: Soul abduction, Fury gathering, Time Back, Black Hole

  • Szid
    #1064
    Ha valaki lenne olyan jószívu és bemásolná ide melyik "szorny" (4féle Ragebol) milyen varázslatot tanulhat meg.
    A melóban le van tiltva a gammeres oldalak nézése.:(

    Elore is kosz
  • Bleach2
    #1063
    A 4 szörnyet a Boss of rage -ból mikortól lehet használni?
  • penge25
    #1062
    Magyar nyelv nehezen is lenne benne, mivel november végefelé fog csak megjelenni magyarul!
  • Wanted
    #1061
    Kintvan a multi4-es verzió, 4 nyelvvel, de magyar sajnos nem választható még mindíg. :((
  • penge25
    #1060
    Thx Zóannagyvarázsló a sok infót!
  • Demeter
    #1059
    Igen Zóanagyvarázsló jól mondja egy óhajt próbáltam kifejezni. :) De amúgy a magyar verzió még lehet idén kijön de ahogy elnézem a kieg állását, a Disciples III előbb fog kijönni mint az. Bár az közel sem gond! :D
  • RZoli89
    #1058
    Hmm, igéretesnek tűnik :)
  • Zóanagyvarázsló
    #1057
    Akkor jöjjenek az egyebek a kiegről.

    Hivatalos oldal
    Másik hivatalos oldal (a kiadó részéről)

    Az előbbi Google Translate-telÉs az utóbbi

    A három screenshot nagyobb felbontásban
    Az új főmenü
    Amelie

    Fórum infók:

    Thinking about the little that we know so far, I have a couple of questions...

    1. Will Princess Amelie be the only character you can choose? If this is so (as it appears to be) will there be any replayability in the game at all? Currently we have 3 different classes.

    Sure, there are still 3 classes.

    2. Will the tech tree be altered? (Might, Mind, Magic). Does this mean there will only be one tech tree, or what?

    Skill trees will be changed significantly, with new skills added. Also, the whole Medal thing will act sorta like the 4th tree.

    3. The pet dragon sounds okay, but only 9 skills compared to 16 in the main game is a bit of a reduction. Will there be any diversity in the way you play the game?

    No details yet.

    4. Will Princess Amelie marry husbands and have children etc. Personally I wouldn't mind, but I doubt the developers will do it like this. Will there be another system in place instead?

    Apparently, the family system is replaced with hirable henchmen.


    - new storyline, new gameworld
    - new woman hero: princess Ameli with more 50 levels
    - hero can flying on the pegassus at the global map

    * 3 clasess: warrior, paladin, mage with only one portrait
    * medail for excellent playing with bonuses
    * new rage spirit - domesticous dragon with 9 unique attacks
    * new race - lizards
    * promptly traveling on the sea
    * you can hire the squire
    * contract system for chase trophies
    * improved RPG system with more abilities, tree system 13-13-14
    * new Traveling magic for the global map and some new spells
    * 5 new unique bosses: Borer, Gremlion, Archidemon Baal etc.

    Added infos from devs at russian forum:
    * best optimalization for minor system requirements
    * playing time more 10 hours
    * quickly hero leveling
    * more complicated battles
    * demo - maybe
    * you can't attack from the air
    * abilities have 8-12 levels (in old KB only 3)
    * spells have again 3 levels
    * release date is maybe april 2009 (russian version)
    * not multiplayer
    * more colors for Drago spirit (yellow, black, blue...)
    * flying is for quickly traveling too


    Forrás
  • penge25
    #1056
    Ehehe a kiegről, aki tud oroszul :) Amit kihámoztam belőle és nincs a gamestar oldalán leírva 5 brutális boss lesz

    kiegészítő
  • Zóanagyvarázsló
    #1055
    Az alapjáték magyar felirattal jelenik meg elvileg rövidesen, ezt eddig is tudtuk, a kiegészítőről még nem tudni semmit, az a mondat egy óhajt hivatott kifejezni ;)
  • gaspijoci
    #1054
    Te tudsz ebből magyar változatról?????? Hol van, vagy mikorra várható??????
  • Demeter
    #1053
    Yepppi!!!! :) Csak jönne már és persze nem lenne gond ha mondjuk az is lenne magyar nyelven.
  • gandrus
    #1052
    King's Bounty küldetéslemez címe várhatóan:
    Princess in Armor
    Info
  • csokasg
    #1051
    uhhh... ott járok most h bekommandóztam már a démonokhoz, találkoztam is egy démonnal aki megkérdezi ugye h mivel támadja meg a törpöket: én mondtam h elfekkel ... erre visszamegyek a törpök főkastélyához amit ugye elfoglalt, megtámadom, erre úgy elvert mint szódás a lovát:DDD esélyem sincs ellene :S megyek tápolni sztem az elfekhez mert ott még csak körbehajóztam az egészet de belül még semmit se csináltam egyelőre :)
    amúgy démonoknál rohadt jó varázstárgyakat találtam: +800 Leadershipes, +4 def-es zászlót, +3 def-es és +400 LS-es sisakot, +6 def-es és sárkányok ellen 50% def-et adó pajzsot, Keru kardját is ugye (+3 attack, +3 int, +30%dmg a démonok ellen)
    + találtam náluk Demon-t, amit majd sztem veszek is csak még egyelőre elrontaná a moralt... durva egy jószág: mindig visszatámad, +50% dmg az 1-3 lvl szörnyekre, le tud rakni olyan pentagrammot is és még szörnyet is tud idézni :D
  • Demeter
    #1050
    Igen sajna nem lesz több boss fight sajna. :( Pedig az a pókos milyen jó is volt. Ahhoz képest a polip semmiség volt. Amúgy minden tiszteletem a tiéd, hogy warrival tolod és már ott jársz.

    Amúgy azért haldoklik a topic mert mindenki végigtolta és egyenlőre nincs semmi kérdés, felvetés. Talán majd ha kijön a magyar verzió vagy netán egy kieg akkor fog csak igazán feltámadni hamvaiból mint ama bizonyos főnix madárka! :)

    De addig is jó játékot minden bátor kalandozónak....
  • csokasg
    #1049
    nem lesz több sajnos... pedig lehetne több sztem:) talán a kieg-ben (lásd 1024. hsz)
  • RZoli89
    #1048
    Hát ja, pedig most nemrég találtam ide :)

    Na de most lenne egy kérdésem. lvl 14-es warrior vagyok és most öltem meg azta nagy pókot, lesz még ezután boss és ha lesz milyen lesz? Amúgy érdekes volt ez is, mert aszthittem, hogy a bossfight-ok mind a föküldetés közbe jönnek be, de már ez is és az előző is csak egy mellék küldetéshez kellett...
  • Fairy Elf
    #1047
    Látom kezd meghalni ez a fórum......
  • Demeter
    #1046
    Azt a k*va ha én ezt tudom!! :) Nem kellett volna annyit rohangálnom a sárkányok miatt. :( No de sebaj, az ember holtig tanul. ;)
  • csokasg
    #1045
    na de a rendes helyekre nem olyan egyszerű több egységet beszerezni mint amennyit lehet :D
  • Zóanagyvarázsló
    #1044
    Végülis a többi slotban is annyi egységet tartasz, amennyit nem szégyellsz, csak csatában csúnyán visszaüthet :)
  • csokasg
    #1043
    uhhh... jó sokat rohangálhattál akkor mindig utánpótlásért:D az a jó amúgy még benne h ott végtelen számú egységet tárolhatsz... azaz ott nem számít a leadership:D
  • Demeter
    #1042
    Nagyon köszi és remélem hamarosan hasznát is vehetem mondjuk egy kieg kipróbálásánál. Vagy ha majd kijön a magyar változat.
  • zsotesz
    #1041
    A mind skilleknél van egy olyan, hogy reserve. Ezzel tudod aktiválni a két tartalék helyet.