2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Sheltem
    #1120
    Gyerekek a magic academy hol van a játékban?
  • Zóanagyvarázsló
    #1119
    Máshol teljes áron adják a játékot.
  • saxicola
    #1118
    Majd este dolgozok a banneren.
  • Csokis
    #1117
    Így már értem mire gondoltál. Ellenben pont az a szégyen, hogy pl. az EA féle játékok (tisztelet annak a kevés kivételnek), amikről már ki tudja hanyadik bőrt húzzák le (ráadásul a játék maga is hulladék színvonalú), és mégis 10-12eHUF környékén adják őket. Igaz, még így is sokan megveszik. Úgy gondolom, hogy korrekt árat találtak ennek a játéknak (ha valóban ennyibe is fog kerülni). Se nem túl olcsó (2-3eHUF), se nem túl drága (10eHUF).
  • Szabi84
    #1116
    na ez tök jó, korrekt ár
  • Sheltem
    #1115
    Énis megveszem amint kapni a cdgalaxisba. Pedig nagyon megválogatom mit érdemes, de ennek a fiókomban a helye.
  • Demeter
    #1114
    Az biztos, hogy sokan megveszik majd! Nem azért mondtam, hogy olcsó mert úgy gondolom, hogy nem éri meg! Épp ellenkezőleg arra akartam célozni, hogy sokkal de sokkal gagyibb programok kerülnek ennek jóval a duplájába és ezt tartom nem reálisnak. Bár abban igazad van, hogy egy kis fejlesztő cég (főleg ha első komoly projectje) nincs abban a helyzetben, hogy "diktáljon". Mindenesetre nagyon remélem, hogy a kieg után is hallunk majd erről a cégről jobbnál jobb projectekkel, és nem fognak eltűnni a nagyok árnyékában. Maximálisan drukkolok nekik és gondolom nem vagyok egyedül vele....
  • Sheltem
    #1113
    Sry megtaláltam közben
  • Sheltem
    #1112
    Gyerekek egy küldetést nem tudok megcsinálni.
    The Seance nevezetű amit a nekromancer ad márpedig az, hogy ki kell ásni a pénzt ami a royal kastély mögött van. Hol van az pontosan? Egyéltalán az Ardan's peak pályai kastélyról van szó?
  • Szid
    #1111
    Kezdetnek nem rosz, de esetleg a Krakaen helyett lehetne más kép is. Mert enyhe spoiler :)
    5000 Ft meg tényleg nem nagy ár. Én is megveszem.
  • saxicola
    #1110
    Fejléc?
  • rotator
    #1109
    Köszi! :)
    Szerintem az ár igen korrekt.
  • Csokis
    #1108
    KATT!

    #1106 Demeter: Már miért lenne szégyen? Ez nem egy nagy kaliberű cég, nagy költségvetésű játéka, mondhatni "garázsproject". Ettől még igazán jól sikerült játék lett, korrekt árral (és szvsz elég sokan így meg is fogják vásárolni)!
  • Fairy Elf
    #1107
    csokasg: köszi. Sajnos én azt a barbár főnököt kinyírtam mert kaptam egy küldetést, hogy dádázzam meg.......
  • Demeter
    #1106
    Szégyen! Egy ilyen kaliberű játék sokkal több "elismerést" érdemelne. Nem vagyok a pénzem ellensége de ha azt vesszük alapul, hogy mennyibe kerülnek mostanság a játékok akkor ez irreálisan kevés érte. Főleg, hogy milyen gémről beszélünk! No de mind1 csak jönne már!
  • rotator
    #1105
    Hol láttad?
  • Csokis
    #1104
    Most láttam, hogy csak 5eHUF lesz az ára a magyar változatnak! Alig várom már, hogy megvehessem.
  • csokasg
    #1103
    verlon forestbe a barbárok főnökéhez a tengerparton. kapsz egy pajzsot ami +3def-et ill +2 attackot ad... az elején jó az:)
  • penge25
    #1102
    Így van ez a játék nagyon ott van, talán 5 évente ha kijön ilyen kaliberű játék, amiben ottvan a nagybetűs hangulat!
  • Demeter
    #1101
    Ahogy mondod! Bár szerintem (persze ez csak magánvélemény) nem üti meg a Heroes 3-at és szerintem senki nem is fogja, de mindenesetre felzárkózótt a képzeletbeli 3-ik helyre a Heroes 3 és a Disciples mögött. És ez szerintem nem kis teljesítmény egy úgymond ismeretlen csapattól. Szal már alig várom, hogy (kieg hiányában) kijöjjön magyarul, tuti egyből megveszem! Ezért abszolulte nem sajnálom a zsét!!!!!!!!!

    Le a kalappal a srácok előtt!!
  • Fairy Elf
    #1100
    hali,

    A barbár kőfejet pontosan, hova is kéne vinni, hogy megkapjam érte a "jutalmat"??

    köszi
  • Sheltem
    #1099
    Istenem mennyire csodálatos ez a játék...Azon gondolkoztam, hogy most érzem először a Heroes3 óta azt a tökéletességet amit annál, de mintha ez mégjobb lenne picit...Jött a Heroes3 után a 4 az egy rakás szar volt, aztán az 5, az már egy fokkal jobb volt, de valami hiányzott...És most itt ez a gyöngyszem és nem tudom lerakni.A világ annyira eredeti a lényekről nem is beszélve(pl a kis alchemistet imádom ahogy lötyög a lötyi a kannájában aztán a zsebéből kivesz egy kis üvegcsét és eldobja). Fantasztikus ez a játék...
  • csokasg
    #1098
    ahogy átérsz creiston minesból upper hadarba, na ott jobbra menj és ott lesz:)
  • Zóanagyvarázsló
    #1097
    Wallpaper - Amelie
    Wallpaper - Drako
  • Sheltem
    #1096
    Gyerekek a 3. rage lényemnek(Lina) hol találom pontosan az energiát az aktiválásához? Oké, hogy törpföldön, de pontosan melyik térkép az?
  • csokasg
    #1095
    közelíts rá a kamerával és ott a srác előtt levő masinán nyomogasd a jeleket a megfelelő sorrendben:D
  • JackSparrow88
    #1094
    hali, Kordarban asszem Upper Hadar földjén( a havas vidéken) van egy törp v. akármi(ki) ahol van egy rejtvény. Jeleket és számokat kell összepárosítani. Arra már rájöttem h melyik jelhez melyik számot vezet de h kell ezt megcsinálni, mert semmilyen gombra nem reagál amikor kattintanék, csak a szövegre lehet de akkor meg bezárja...
  • steweee
    #1093
    kieg? hát még a játé is csak most jelent meg, vagy rosszsul emléxem?
  • Demeter
    #1092
    Igen baba! Bárcsak kijönne már!
  • Zóanagyvarázsló
    #1091
    Új screenshotok a kiegből

    Karakterlap
  • penge25
    #1090
    Ja még egy kérdés van az a tárgy ami egy kis vár, nem jut eszembe a pontos neve. Nos ez egy minivár,ebben van valami tikos dolog, mert leírtottam benne mindent, annyi hogy találtam benne néhány fekete meg csontsárkány tojcit.
  • penge25
    #1089
    Kiváncsi vagyok hanyadik leszek a végén, mert idáig minden küldi kész, minden lény leirtva és igyekeztem vigyázni arra hogy mindig minimális vagy egyáltalán ne legyen veszteségem, kiváncsi leszek az impossible fokozatra, mert a hard nem volt annyira durva mage-el.
  • csokasg
    #1088
    a labirintus meg murok... az már nem sok :)
  • penge25
    #1087
    Hát egy két fekete sárkány kevés azért, mert az armageddon a te sárkányaidat is sebzi, nekem lvl 26 már 40 az inelligenciám és a saját sárkányaimon is kb 1000-1500 között sebez az armagedon az igaz, hogy az ellenség összes egységén meg 6-7k-t. Figyuzatok lassan demon worldöt kivesézem ezután már csak a labirintus van és vége a játéknak?
  • Demeter
    #1086
    Ne aggódj ha majd eljutsz a 30-ik szintre lesz abból 22k-is! :) De addigra már úgyis olyan erőknek (gondolok itt mágikus) fogsz parancsolni, hogy nem is kell más csak egy két black dragon és mehet az armageddon! :D
  • gandrus
    #1085
    Hehe. Nem számít, ha kevés a leadershiped varázslóként, mert a varázsló egymaga egy tömeggyilkos, ha megvannak a megfelelő varázslatai. :)
  • ollie
    #1084
    Pont ez a mágus hátránya, kevés a leadership. Előnye viszont a tápos varázslatok.
  • Sheltem
    #1083
    Baz lvl 6 on mágusként pont a fele leadershipem(1490) van mint neked.
  • gandrus
    #1082
    Nem rontottál el semmit, majd később lenyomod őket is. :) Nem tudod lineárisan játszani ezt a játékot, annak nem lenne sok értelme.
  • Sheltem
    #1081
    Sziasztok!

    Nemrég kezdtem el játszani a játékkal lenne 1-2 kérdésem.
    1. Level 5 vagyok de időnként ellenséges hösbe bukkanok akik már lvl10 körül vannak és very strongnak írja őket a gép. Kérdésem az, hogy én fejlődtem lassan ? Vagy ez normális? Pl a temetőben impossible lénycsoporttal is találkoztam úgy csináltam meg, hogy kikerültem őket. Valamit elrontottam?