2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Demeter
    #1040
    Viszont volna egy kérdésem amire a játék végéig nem jöttem rá. Ahol az egységek kockái láthatóak ott a végén van két kis kocka ahova gondolom szintén egységek pakolhatóak. Csak arra nem jöttem rá, hogy miképp. Vagy lehet nem is jól gondolom??
  • Demeter
    #1039
    Igen abszolúte egyetértek abban, hogy nem csak az év nagy meglepetése lett hanem szerintem is megérdemli az év játéka címet. Egyszerűen frankón nem lehetett felállni mellőle! Mondjuk nem mintha fel akartam volna. :) Ha kijön magyarul akkor egy palával csak nekiállok újból. Hacsak addig nem jön ki véletlenül a Disciples III! Bárcsak.....
  • Cassell
    #1038
    Rájöttem sőőt végig is vittem!

    Az utolsó csata egy kicsit túl könnyűre sikerült bár előtte volt pár igazán húzós ütközet - pl. az undead várat bevenni nem volt egyszerű meg volt az quest ahol a sárkány tojást kellett összeszedni és egyszerre két sárkánycsapat támadott meg.
    Idejét nem tudom mikor játszottam ennyit egy játékkal estéket gubbasztottam a monitor előtt mint ahogy egy játékújság is egyetlen negatívumként az időrabló jelzőt tudta csak megemlíteni.
    A kedvenc egységem egyértelműen a griffek mindenkinek visszatámadnak repülnek és a 90 hp sem annyira kevés.
    Az biztos, hogy nehezen tudom elképzelni, hogy a varázslón kívűl hogy lehet végigvinni még normál fokozaton is mert ahogy néztem a többi talentnél a mind illetve might fülecskénél lényegesen semmirevalóbb képességek vannak mint a magic-nél.
    Egy szó mint száz hiába jött ki sok nagy név ez meg szinte a fű alatt került elő: számomra eddig az év játéka!
  • Demeter
    #1037
    Tehát akkor rájöttél, hogy a Nexy kastélyban nem csak blababla a beszélgetés menete. :)
  • Cassell
    #1036
    Mekkora lámer voltam megvan csak még egy kört kellet dumcsizni:DDD
  • Cassell
    #1035
    Sziasztok!

    Nos nagyon jó a játék de sajnos elakadtam!

    A démonok földjén járok levertem Bhaalt meglett a kulcs amivel be tudnám zárni a portalt Endoria meg Demonland között. Viszont ezt a labirintust egyáltalán merre találom illetve Nexy Castlenál van egy keymaster meg Xeona de velük sem tudok csak blablát beszélni ergo nem tudom merre kéne mennem mert a fő küldinél aktyv, hogy find the key to the labyrint nem számít, hogy Nexy vagy Magnis kastélyban van viszont amint írtam Magnist bevettem Nexy-nél meg csak blablázni tudok.

    Remélem nagyjából érthető voltam és tud valaki segíteni!

    Előre is köszönöm!
  • Fairy Elf
    #1034
    szinte.....
  • Fairy Elf
    #1033
    Üdv,

    Mage lvl 6:

    Attack: 5 Defense: 6 Int: 9
    Leaders: 2890

    és még szint semmit se csináltam:)
  • csokasg
    #1032
    azért a harcos tud ha akar varázsolni... persze neki olyanokat érdemes ami nem függ az intelligenciától... én most hardon nyomom palával (1.-re normal mage) és mostanában azt szoktam csinálni h előre teleportálom a royal snake-met, az likvidálja az ellenfél lövőseit, utána a lövőseimmel pedig szépen lelövöldözök mindenkit, és a legvégén feltámasztom a kígyókat:D (na ahhoz persze nem árt egy kis int, de nem is kell olyan nagy)

    de tény és való h a harcos a legnehezebb sztem is...
  • Demeter
    #1031
    Hát én meg annak gratulálok aki végigtolta harcossal no magic mellett. Már ha egyáltalán lehetséges ilyen. :) Mert el nem tudom képzelni miképp lehet varázslatok nélkül boldogulni. A pala még elmegy mert ért vmit a mágiához, de a harcos?! Szal így mágus után nem kezdeném újra harcossal az tuti. Főleg nem hardon.
  • RZoli89
    #1030
    Lovaggal is lehet varázsolni, nekem már lvl3-as a distrion magic-em, jó tápoló, szivató cuccok vannak benne amik elég sokat dobnak az egységeken. Ja igen aki végigtolta harcossal attól szeretném kérdezni hoyg a végére kb mennyin volt neki az attack és a defense? Én most 10-es vagok így van 21 attack és 23 defense.
  • Fairy Elf
    #1029
    Gratulálok mindenkinek aki már végigtolta a játékot. Én elvittem egy lovagot 21-ik szintig, de most egy varázslóval nyomom mert az élvezetesebb:) Varázslatokkal gyorsan lehet aprítani az ellent:)
  • jocika
    #1028
    Megvolt az utolsó csata is, most kis pihi, aztán vazsival újra. Rendkívül addiktív a játék, és csodálatos, ahogy megcsinálták a fejlesztők. Én egész végig nem untam meg a zenét, és volt úgy, hogy csak barangoltam a tájon. Mókusok, csaták közben futkározó nyulak, (hogy nem csapták őket agyon a tűzesők? :-) ), lábát piszkáló küklopsz, incselkedő demonesses, morcos lovagok, néhány egész poénos párbeszéd stb. Meg merem kockáztatni, hogy az utóbbi évek egyik legjobb stratégiai játéka.
  • Tutilevi
    #1027
    a főküldiket csinálgasd (amiket a király ad), és akkor egy idő után oda kell menned. ekkor majd a kikötőben lévő manussal kell beszélni, és ő odavisz
  • JackSparrow88
    #1026
    Mármint Greenworth-ben
  • JackSparrow88
    #1025
    csá, vki tudja hogyan lehet átmenni a "szabadság szigetére"? ( Islands of Freedom)Mert már elég sok küldit megcsináltam meg egy szinte már minden ellenfelet kinyírtam...
  • Mahamoti
    #1024
    King's Bounty Manual angol:


    Utolsó oldal, várjuk a folytatást :D
    http://img256.imageshack.us/img256/1846/75113527tx9.jpg
  • Demeter
    #1023
    Gratula!
  • Demeter
    #1022
    Nálam így nézett ki a végén a kari. Pedig nagyon gondolkodtam, hogy Neoka-t lecserélem a démon csajszira, de mégsem tettem. Pedig akkor még jobbak lettek volna a statok, igaz nem lett volna ennyi a mana. Mind1 is nem bántam meg, és gyerkőcnek is csak Aiven és Gandalf maradt. Szerencse, hogy "kidobta őket" a gép. :))

    http://img219.imageshack.us/my.php?image=67879067wt6.png
  • Lammer
    #1021
    enis 3ik lettem^^
  • Ariakus
    #1020
    Hát a két +5-ös botot most fogom feltenni , mert most lett meg a démon menyecske (eddig a King's Hammer-t használtam mert 10%-al több törpét tudtam venni vele). Ha felteszem a két +5-ös botot akkor lesz 24-es intellect-em. De az a furcsa , hogy neked tárgyak nélkül is több az intellect-ed mint nekem tárgyakkal együtt. A +4-es bot és a +3-as gyűrű az meg nincs meg nekem sajnos. Nekem egyedül a Spirit of Rage szörnyeim erősek, mert rengeteget használtam őket.
  • Mahamoti
    #1019
    Itt a hős mind a 3 skill-el:
    http://img384.imageshack.us/img384/8736/52158160zi6.jpg

    Demeter: az imageshack-os direct link valamiért nem működik (copy+paste).

    csokasg: igen a 84 mana nem sok, de gyakorlatilag a második körben az ellenfél veszélyes egységei már halottak voltak vagy jelentősen megcsappantak. :)

    Ariakus: "Hogyan van ennyi intellect-ed?"
    Tárgyakból +20 van (két +5 bot, +4 bot, +3 koponya, +3 gyűrű).
    Te milyen intellect növelő cuccokat kaptál, találtál? Mert ha minden quest-et, különböző épületekben található próbát megcsináltál kellet volna kapnod valamennyit ezekből.

    Ráadásul én két játék alatt meg sem kaptam ezeket: :(

    Ancient Amulet:
    +4 intelligence
    +15 mana
    Gives 10 runes of magic after 50 victories

    Dead Skull:
    +5 attacks
    +5 intelligence
  • Demeter
    #1018
    Hát sajna vége! :( Mondjuk a végső csata egy kicsit tényleg könnyűre sikeresett a mégcsak esélye sem volt (egy black hole és két armageddon). Ezt leszámítva erről a gémről csak szuperlativuszokba tudnék beszélni! Az utóbbi idők nagy meglepetése számomra, egyszerűen nem tudtam felállni mellőle (azért nagyon kíváncsi volnék, hogy hány órám van benne..). Nálam a Disciples és a Heroes 4 mögött ott a helye a képzeletbeli trónon! Ja amúgy nem tudom mennyire számít "jónak" normálon a 3-ik hely, de én meg vagyok elégedve a kis mágusom teljesítményével.
    És ha kijön a magyar változat tuti nekikezdek hard-on. Most már legalább tudom, hogy mit csinálnék másképp.

    Szal le a kalappal srácok, iszonyat ütős gémét hoztatok össze!!!!!!!!!
  • Demeter
    #1017
    Mahamoti: vmi gond lehet a linkkel amit adtál mert nekem semmi nem jön be róla. Csak mert kíváncsivá tett. Nálam lehet a gond, vagy nálad?
  • csokasg
    #1016
    a törpök földjén upper hadarban tudod a jégkirálynőt aktiválni...
    a reaper pedig ha elfoglalod főküldiben bogacho várát taron mines-ban

    farferi: nem muszáj Feonora a +3 intellect miatt mert ahogy látod mahamoti hősén is, ő a démon csajt vette el aki 2 fegyvert is tud viselni és oda rakott intellectet adó botokat (2*5), mondjuk az mák h 2 olyat is talált és még a +4es is megvan neki:)
  • Gabee667
    #1015
    Sziasztok!

    Hol van az a hely ahol a jégkirálynőt aktiválni lehet? Az első szigeten már bejártam mindent de sehol se töltödött fel. Reaper templomát se találom. Mivel már elég sokan végigtoltátok remélem vki elárulja :P
  • farferi
    #1014
    Na, én is jártam így.Panaszkodtam az int miatt de tényleg fel lehet vinni, például van egy varázsbot amit +5-re lehet upgradelni.Tudom, hogy nehéz közben a csata de majd újra veszed a csapatod, pénz azért csak van.A békakirálynőt mindenképpen el kell venni az is +3.Más, tp gyüjtés. A démonok tényleg erősek, majdnem feladtam én is, aztán rájöttem egy trükkre.Remélem meg van higher magic képzettséged.A csata elején nem a sebző varázslatokat kell ellőni, hanem két 10 mannás fear-t az ellenfél alacsony szintű seregére.Ha neked 4. szintű lényeid vannak( nekem lovas, beholder, küklopsz, sámán, törpe lövész) az impek vagy cerberusok 3 körig semmit nem tudnak csinálni, a nagyobbakat addig lelövöd/ levarázslod addig.Használtam sűrűn a hipnózist is, inkább egymást üssék, mint téged.Ja és figyeld a sebzéseket, egy pain mirror az ellen felét elviheti ha szerencséd van, és itt nem számit az int.Remélem segítettem.
  • HErBY30y
    #1013
    Mahamoti felraknál nekem olyan képet a hősről, ahol a Might és a Mind skillek is ott vannak? :P
  • csokasg
    #1012
    nem gyenge kis mágus:D viszont csak 84 manád van:) de látom 3as koncentráció segít ebben:D
    spiriteket látom nem annyira használtad: gondolom mindig levarázsoltál mindenkit:DD
    a +800 LS-es zászlót nekem se mágusnak, se most paladinnak nem adta (remélem csak még nem adta mivel 8as szintű csak) pedig az nagyon jó lenne:)
  • Mahamoti
    #1011
    Bár nem írtad milyen feleséged van, de gondolom Feanora (+3 Intellect). Az, hogy milyen tárgyak lesznek random, de kb. kétszeri végigjátszás (normal, hard) alatt a főbb intellect plusszoló cuccokat mindig megkaptam (+5 bot, +4 bot, +3 gyűrűk stb.) Ráadásul a játék vége fele olyan varázstárgyak is lesznek, amik a sebzést %-osan dobják meg.

    Próbálkozzál különböző egységekkel, de ez a 14 intellect elég elkeserítő és a démonok még erősebbek lesznek. Ha nem megy, kezd el elöről (esetleg normal-on), ennél biztos többet fogsz szerezni.

    Itt a játékot megnyerő hősöm:
    http://img356.imageshack.us/img356/61/18988122ea0.jpg
  • Ariakus
    #1010
    Lenne egy-két kérdésem a hősöddel kapcsolatban. Normal vagy hard fokozaton hoztad ezt össze? Honnan vannak azok a jó artifact-ok?(quest-ből vagy találtad vhol?) Hogyan van ennyi intellect-ed?
  • Mahamoti
    #1009
    Itt a hősöm:


    Néhány varázslat max sebzése:
    Ice Snake: 7035
    Fire Rain: 8065
    Lighting: 8815
    Armageddon: 8870

    Eszméletlen jó játék lett. :)
  • Ariakus
    #1008
    Tudom , hogy 24-es mage-ként kevés az intellect-em , de az a baj , hogy szintlépéskor kevésszer adott intellect-et , cuccaim sem adnak sokat. Nem is értem azokat az embereket akiknek ezen a szinten 25 vagy 28 az intellect-jük, hogy a jó fenébe hoztak össze annyit?
  • csokasg
    #1007
    24 mage-ként nagyon kevés az intellected... kb dupla annyi kéne legyen és akkor jóval többet sebeznél a varázslatokkal. én pl levarázsoltam simán igaz csak normal szinten kezdtem először mágussal. most hardon nyomom paladinnal és egyáltalán nem vészes eddig, igaz csak 8as szintű vagyok:)
    amúgy olyan egységeket vegyél amik többet sebeznek halottakon ha nem megy pl: priest, inquisitor, unicorn, black unicorn
  • RZoli89
    #1006
    Én nem találtam a megoldást, elöször én is hard-on kezdtem, de csak szenvedés volt. 1 csata vehettem ujra az egész seregem, ha egyáltalán volt rá pénzem.
  • Ariakus
    #1005
    Hát én hard-on kezdtem neki a játéknak és nem volt igazán nehéz egészen addig amíg General Karador-t ki kell nyírni au undead szigeteken. Level 24-es mage vagyok a Rage szörnyek közül a Reaper már 21-es szintű, a kőgólem arc meg 20-as, a jégkirálynő 19-es és a hüllőszörny meg 15-ös. Attack skill-em 12-es , def skill 17 , intellect 14. Egyszerűen túl erős leet Karador, messze magasabb az attack és defense skill-je és a serege is nagyon erős. Ha valaki hard-on tolta mage-el és van egy jó tippje azt szívesen fogadnám. Fejlődni nagyon már nem igen tudok mivel már csak durva sárkány elenfelek vanna, a démonok pedig túl erősek.
  • farferi
    #1004
    Na, én is végigvittem.A vége kicsit könnyű volt mágussal, 2 armadeggon után alig maradt ellenség.Hetedik lettem a listán, elsőre jó ez.Nagyon klasz játék.
  • RZoli89
    #1003
    Ja, tudok angolul, köszi :), de úgyláttam a többi se ad sokkal jobbakat, olyanokra gondoltam, hogy pl az human egységnek +100% sebzés, de látom hogy annyira egyik se imba :D
  • Demeter
    #1002
    Na eljutottam a végső csatához. De, hogy ezt miképp fogom megcsinálni azt még nem vágom. Egy kicsit sok az ellen a teknőc hátán....
  • csokasg
    #1001
    itt a lista a feleségekről
    ebben le van írva minden, pl az is ha elhagysz egy feleséget akkor újra nem veheted el, viszi a pénzed 20%-át és a tárgyakat/gyerekeket (remélem tudsz legalább alapszinten angolul:D )