2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • HaaS
    #1766
    Most fogtam fel, hogy pala vagy... akkor felejtsd el a litániát, gondolom nem nagyon tudsz kétszer varázsolni... sebaj, később esetleg jól jöhet.
  • HaaS
    #1765
    Azért ez az világtérkép (obeliszkes) csere az elfekkel tényleg kicsit túlzó. 10 kristály minden típusból ez túl sok.

    Gipsz75: tapasztalataim alapján mindegy. A random miatt volt olyan sereg, amit _nagyon_ sokáig csak kerülgettem még törpland elején: egyszerűen úgy dobta az egységeket egymás mellé. Néhány impossible nehézségű (akár hősös) ellenfél is lehet az összetétele miatt ujjgyakorlat. Amit úgy ítélsz meg, hogy sok, amellett menj el, sakkozd ki, (eddig egy sem volt lehetetlen). Ha nem mozdul és nagyon erős, akkor próbálj kimenni a térképről, majd visszajönni, az ellenfelek nagy része járőrözik, csak néha "beakadnak".
    Voltam úgy én is, hogy a szinthez kellett még egy-két csata. Atevickéltem Demonisba, és ott léptem meg, csak keresni kellett megfelelő partnert... hiába írja nehéznek. A fear és a slow a legtöbb csatát nagyon leegyszerűsíti. Sárkányoktól se félj, valahol írtam már, így a végefelé az íjászok egy körben 10-12 vörös sárkányt is leszednek. Próbálj ki taktikákat. Az invisibility is félelmetes fegyver. hiába a rahedli sárkány, nem látják az egységet (az íjászokat), akik a vesztüket okozzák, egy körrel később... ami meg arra kell, hogy kapjanak egy Dragon Arrowt, és ne fogyon belőle egy sem. Mikor megkapták a spellt, addigra volt időd, hogy sehogy ne férjenek mellé, bevéded őket három egységgel, ők hirtelen előtűnnek, és pillanatok alatt elintézik őket. 1 körig nem használod őket, de stratégiailag ez jócskán kifizetődik. Ők az igazi sárkányölők, nem a lovagok.
  • Gipsz75
    #1764
    1 kis segítséget kérnék. A játékban ott tartok, hogy 2 "megtísztítandó" terület van:

    1 - a törpöknél a bányák, ahol már a démonok rohangálnak

    2 - halál völgye

    Melyiket egyszerűbb ? Magyarán a tapasztalatok alapján hol vannak gyengébb egységek ?

    Köszönöm, amúgy 21-es szinten vagyok jelenleg a paladinnal :D
  • Szabi84
    #1763
    A sárkány meg mint a pikachu:D de nekem tetszik.
  • Landor
    #1762
    baszki, hogy néz már ki ez a csaj? melyik mangabol szalajtottak ?D:D
  • Jocisan
    #1761
    Hát az MM VI. az tényleg tuti volt!
    Jó kis sorozat volt, nagyon kár a IX részért!
  • Jocisan
    #1760
    Sok válaszra itt találsz + oldást!
    REMÉLEM SEGÍT!!!
  • Jocisan
    #1759
    Sziasztok!
    King`s Bounty: Armored Princess , cikk sok képpel!!!
    Itt lehet nézelődni!!!!
  • Sheltem
    #1758
    4-5 a legjobb...Mai napig a kedvenc rpgim..
  • gandrus
    #1757
    Nekem is a VI a kedvencem. :) A VII és a VIII is elég jók amúgy, de a IX-et 5 perc után hanyagoltam, mert egyszerűen rémes.
  • Djuree
    #1756
    ahogy az első szigeten a középső területről átmész az erdőbe, ott nem messze van egy varázslótorony, ott van vagy 150db belőlük.
  • farferi
    #1755
    Fővarázslót hol találok? A királyi udvarban már elfogytak máshol meg nem emlékszek.Tudnék vagy negyvenet venni de hol?
  • Djuree
    #1754
    az is jó volt, de nálam a 6 a favorit:) a 9 az írtó gyenge lett, de így is nyomtam azt is valameddig.
    kíváncsi leszek a 10-re, remélem lesz majd...
  • Djuree
    #1753
    én is elvagyok vele:) egy másik fórumon volt egy top10-es lista és ott volt a hátsó fertájban a játék, de sokan írták hogy sokkal feljebb a helye. mondom nézzük már meg milyen játék ez ha ennyire dícsérik:) megnéztem pár youtube videót és mondom ez nekem most azonnal kell. letöltöttem és azóta nyomom (sajna melóhiány miatt nincs pénzem eredetire:( ). ha kijön a kieg. valszeg megveszem eredetiben, ez az a játék ami megérdemli de nagyon, akárcsak a heroes-ok:)
  • zsotesz
    #1752
    Én anno a Might and Magic VII-et imádtam nagyon.
  • Landor
    #1751
    én most tök jól vagyok ezzel :)
    napi 8 órákat játszok vele :D

    egyébként tegnap kipróbáltam az lcd tvn és levágja a két oldalát 1920*1080ban :) de meg is fájdult a fejem pár óra után a nagy kijelzőn, szóval visszaraktam a jókis 19es monitorra :D
  • Djuree
    #1750
    hát az még odébb van peppet:)
    igaz már nagyon várom.
  • Landor
    #1749
    aham. köszi.
    azt hittem már hogy a homm6ról késtem le :D
  • Djuree
    #1748
  • Zóanagyvarázsló
    #1747
    Ez.
  • Landor
    #1746
    melyik ez a 6os?
  • Djuree
    #1745
    ja értem. azt hittem mindenkinek ugyanolyan skilljei vannak:) akkor szerencsére nem teljesen. még egy jó dolog...
  • csokasg
    #1744
    rúnakő skillje csak a paladinnak van :)
  • Djuree
    #1743
    egységekben eddig (ördögföldön még nem jártam) az elfíjászokra (hol van ezeknek a fejlesztett változatuk?), a zöld sárkányra, a fővarázslóra, a lovas lovagra és a sámánra esküszök. jó kis csapat. néha bekerül az evil beholder vagy a veterán ork is ha a többiből fogyogatna.
  • Djuree
    #1742
    lolll. nekem nincs is olyan rúnakő skillem:O:S wtf?!!! pedig nem lenne rossz....

    HaaS: én is csináltam, de én még csak az elsőt, jó kis csata volt. zseniális ez a játék! tegnap letöltöttem az eredetit (ingyenes már) de azért ma már mások az igények, akkoriban biztos nagyon jó volt, de ma már nem tudok vele játszani. olyan mint a might and magicek, nagyon szerettem őket, összesen sztem több 1000 órát beléjük öltem, múltkor elővettem a 6-ot hogy megint végigütöm, de fél óra után hagytam, ma már ez nem megy. pedig a 6. rész benne van a top3 játékokban amiket eddig gyűrtem.
    most ez a kb legend is bekerült a top5-be. régen, nagyon régen játszottam egy játékkal egyhuzamban ennyit. mikor elkezdtem reggel, azon vettem észre magam hogy már sötét van, enni is kéne:D
  • HaaS
    #1741
    Juteszembe... nem is írtunk még az Igazság Arénájáról (Arena of Truth) törpföldön. Karador szintű izgalmas csata volt a második, és érdemes nekiesni: a 10 rugó mellett mindegyik rúnából adott hármat. Double-nak, a tükörembernek ugyanazok az egységei, csak min. kétszer annyi, és ugyanazokat a varázslatokat tudja... csak neki 200 manája van. A statjait nem is néztem... jó ötlet volt szerintem, érdekes. Csináltátok ti is?
  • Landor
    #1740
    és tényleg csak 1 sárkány van veled? :D
  • Mahamoti
    #1739
    Azért is jó játék, mert mindenki más egységekre esküszik. Én a sárkányokra:


    Most egy paladin-ból probálok ütőképes varázslót gyúrni:
    http://img89.imageshack.us/img89/5615/54443473dq8.jpg

    Ez a Rúnakő skill valami elképesztő brutális, marha gyorsan lehet a képességeket felfejleszteni.
  • Djuree
    #1738
    ok, majd megnézem mindkét helyen:D abban a griffes alagútban sztem nem is voltam:S

    de nemlényeg mert most normalon nélkülük is végigmegyek sztem már.

    majd ha kijön a kieg akkor úgyis újrakezdem hardon.
  • Szabi84
    #1737
    basszus tényleg
  • Leland
    #1736
    Bocs, tényleg ott van kígyóboszorka, de már nem emlékszem, hogy nekem ott mennyit adott. Én a másik boszorkára gondoltam, aki a mocsárban a kis kunyhóban lakik, de csak addig, amíg meg nem csinálod a küldetést, és nem lesz a király testvérének felesége. Utána üres kunyhó vár, és a hős mindig elcsodálkozik, hogy beszélő kunyhó... Na én ott tudtam venni royalsnake-et.
    De a lényeg továbbra is, hogy random!!!
  • tekphos
    #1735
    nem a mocsárban, hanem arlaniaban(a griffek ott vannak ugye?) a föld alatt.A koponyánál lehet lemenni.
  • Djuree
    #1734
    hát én nem vágom de bejártam nemegyszer és nem volt:S a többi kígyóból van dögivel:( az állatkertben sem volt az elején, már azóta lehet van, majd megnézem.

    ahogy olvasom itt a dolgokat nagyon sok mindent nem tudok, pedig ősi heroesos vagyok:) kell még legalább egy végigjátszás az tuti. a karakteremet sem a legjobban fejlesztettem. magyarítást is csak a játék felénél tudtam meg hogy van:S lehet pár küldit emiatt fel sem vettem, vagy jobban is meg lehetett volna csinálni, az angol tudásom nem a legjobb. az a tartalék mező nagyon hasznos, ezt is csak a játék felénél nyomtam be, pedig már hamarabb kellett volna, nem kellett volna annyit szaladgálni. eleve rengeteget szaladgálok, nem alkalmaztam ezt a gyártást/fetámasztást. nincs még inkvizítorom:( ki is kell még tanulnom ezt. majd a következő végigjátszáson hardon:)
    ja és nekem majdnem mindig csak might rúnákat adott:( a zöld mind rúnák nagyon hiányoznak, alig ad be belőlük. van egy artifactom ami adott 10-et de kb. annyi az össz...

    itt vannak a kiegészítőről infok: (kings bounty: armored princess)
    http://www.playkon.com/news-2614-Kings-Bounty-Expansion-INCOMING.html
    itt meg az orosz honlap:
    http://www.kingsbounty.ru/princess/

    sry ha volt már.
  • Leland
    #1733
    Én is ezt írtam, ott nekem is volt.
  • tekphos
    #1732
    Hali!

    Ahol 100% hogy lesz királykígyó(nem értem miért nem jutott eszébe senkinek) az kígyóboszinál van.A békás küldetéssorozatban nála kell kérni a szeelmi bájitalt.Na ott mindig van mindenféle kígyó!
  • Leland
    #1731
    Szia Djuree!

    A program randomra dobja a lényeket,azt csak sejtem, hogy bizonyos egységek bizonyos területen vannak, tehát royalsnake is az emberek földjén lesz főleg. Amit nekem dobott: Arlaniaban az "állatkertben" (ez vmi bestiárium volt v ilyesmi- kb 100db), a mocsárban a boszorkány lányánál, akinek egy kis dombon van a háza (itt nagyon sok volt nekem - kb 2500db).
    Elfeknél volt még egy ház rögtön a parton, ahogy megérkezel hajóval az emberek földjéről, nekem ott dobott még vagy 2000db-ot. Onnan töltöm fel a "katonákat". Amúgy nagyon hasznos egység, én is nagyon szeretem őket használni, tényleg minden ellen jók. Ja, és én reserve-ben is tartok magamnál 240 darabot, mert gyorsan fogyó eszköz, ha nem vigyázok rá :)
  • Zóanagyvarázsló
    #1730
    Utána? Azt ugye tudod, hogy a nyilakkal lehet a kínálatban lapozni?
  • Szabi84
    #1729
    nem sajnos, én megvettem az összeset, utána medvéket adott be helyette
  • Zóanagyvarázsló
    #1728
    3: mocsárban a várakban miután megcsináltad a békáknak a küldiket

    Változó, hogy milyen egység, jelenik meg náluk. Esetemben a küldetéslánc végén beholdereket lehetett kapni, méghozzá a gonoszabbik fajtából :)

    De a mocsárban valamelyik helyen vagy az állatkertben jó eséllyel lehet venni királyi kígyókat. Sőt, az utóbbi nem fix? Mert szerintem ott minden játék során ugyanazokat kapni.
  • HaaS
    #1727
    Szasz Djuree, és hajrá! Jó kis játék, annyi szent.

    A mára utolsó csatában kaszás barátunk egymaga hozzávetőlegesen százhúszezer hápét (ennél csak több lehetett) aratott... szereti a lovagokat:)!