2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Phoenix007
    #2286
    Üdv! Villámkérdésem lenne. Van egy olyan küldi, hogy 'Carl és Martha', de fogalmam sincs már, merre találom Carl-t. Help plz.
  • Kmarha
    #2285
    tudom nem az a fórum, de az itt olvasottak alapján gondoltam, hogy kipróbálom az öreg klasszikus MoM-ot. Sokat hallottam róla, de valahogy kimaradt az életemből. De most bepótoltam, egyszerűen nem tudok leszakadni róla, bár egy nehezebb szinten újra kéne kezdeni, mert túl könnyen veszem irányítás alá a területet. :)

    Kösz a ráhatást :)
  • DEKA25
    #2284
    Hát nem tudom skacok,nekem nem ossza így a zsét,az anyagi oldala úgy látszik átcsúszott hardba...:))
    Tudtok valami cheatet,nincs kedvem előről kezdeni,nagyon jó játék de másodjára már nem olyan érdekes....mivel tudod a sztorit.
    Haas leölése után vége a játéknak?
  • gandrus
    #2283
    Én anno pár milliót elköltöttem rúnákra és varázskristályokra (vagy mi volt a neve, már nem emlékszem :S ), és így is vagy 4-5 millió aranyam maradt a végén. :)
  • Szabi84
    #2282
    21 szint 420 ezer arany
  • zsotesz
    #2281
    Én is ott tudom tartani milla környékén, ráadásul én már vettem rúnát 400e aranyért is.
  • Szid
    #2280
    Normálon milla folott végeztem, úgy hogy vettem 2rúnát is, meg feleségkirúgásnál lenulláztam a millámat elf nyilasokat meg vadászokat vettem 1000, 1000 darabot. És még így sem volt semmi gondom a pénzzel. Mindez persze normálon tortént. Hardon már elofordul a pénzhiány
  • DEKA25
    #2279
    Talán a verziószám más,így a játék is szigorúbb?
    Az enyém 1.65 (34 205)Magyar verzió, tietek milyen verzió?
  • DEKA25
    #2278
    Mennyi az a rengeteg,és hol jársz a játékban???mivel,hányadik szint...
  • DEKA25
    #2277
    Nem vásároltam a törpénél a várban mert drágán adja,normál szinten játszom,29.szintü paplovaggal,sosem volt 300 000-nél több zsém.Nektek mennyi aranyotok volt?H a kellett komoly sereg egykettő elfogyott....
  • Szabi84
    #2276
    nekem normálon rengeteg pénzem van
  • zsotesz
    #2275
    Valamit nagyon elronthattál mert a pénzzel szerintem nem nagyon kéne gondban lenned. Vagy túl sok rúnát vásároltál? Milyen szinten tolod?
  • DEKA25
    #2274
    Sziasztok!
    Szerintem így senki nem járt!Az összes pályán minden nagy és kis ellenséget kicsináltam,viszont Haas megöléséhez nincs elég harcosom,mivel elfogyott a pénzem,van 112 lovagom+65 000-em.???????????????????
    Esetleg nem tudtok egy cheat-et?????
    Amit eddig próbáltam nem müködött (shift+~),1.65 Magyar verzió...?????
    Segítségetek előre is köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Checkker
    #2273
    Sziasztok!
    Úgy tapasztaltam, hogy az armageddon varázslatnál a saját lényeimet ért
    sebzést, nem csökkenti a tűz és a mágia immunitás. Ez tényleg így van?
    Előre is kösz.
  • andrej
    #2272
    A megjelenés dátumárál van valami híR?
  • Landor
    #2271
    kőkemények ezek a monitorról kifényképezett screenshotok xDD
  • Jocisan
    #2270
    Csövi!
    A kiegészítő anyag frissítve! King`s Bounty: Armored Princess.
    A Full Térkép, Karakterlap, Új játék képernyő, Screenshot-ok!!!
    Ha még nem láttad, rengeteg infót,képet, lefordított interjút találsz!
    ITT!!!!
  • Landor
    #2269
    a Force Commander is?
  • Zóanagyvarázsló
    #2268
    Bármelyik karakter tudja használni.
  • rexking13
    #2267
    sziasztok!
    a harag ládát a pap lovagok is tudják használni vagy csak a varázslók?
    Köszi
  • wantonly
    #2266
    Az előző hozzászólásom nem ide jött. :D

    Valaki végigvitte lehetetlen szinten harcossal? Lehet haladni, de nagyon lassan.. Inkább indítok egy paplovagot. Az elme rúnákra nagy szükség van, harcosként mindig hiányom volt belőle. :)
  • wantonly
    #2265
    rage helyek
  • wantonly
    #2264
    Király ez a játék. Pár napja elkezdtem és a rabja lettem. :D
  • HaaS
    #2263
    Etherlords 1-ről szól az előbbi hsz, azt kihagytam. A kettő azért felhasználóbarátabb lett:D!
  • HaaS
    #2262
    Valamit maszlagoltak, hogy az új verzió (mondjuk rá, hogy peccselt, 1.07 ha minden igaz) az tartalmaz némi balanszolást. Ráadásul official leszedi a védelmet a játékról. Annyira nagyon nem tudom, eredetiben nekem magyar, azzal ugye peccsnek lőttek. Angol verzióval érdemes kutakodni a neten.
  • sanyiiiii
    #2261
    Szerintem csak szimplán szadisták voltak és ők nem játszottak vele :)

    Maguknak megcsinálták a 2t:)

    Könnyítő patchről meg nem tudok.
  • thomascs
    #2260
    Nekem nagyon tetszett volna anno az etherlords 1, de pont a nehézség miatt vertem majdnem szét a klaviatúrát.Arra nem jelent meg vmi patch, hogy emberbarátabb legyen a nehézség?Vagy a játék készítői voltak ilyen mazohisták, és azt hitték a gémerek is azok?
  • Jocisan
    #2259
    Sziasztok!
    Sokan kérték.
    Kings Bounty: The Legend - Angol kézikönyv
    Minden amit tudni akartál a játékról!
    Varázslatok, statisztikák, egységek, tárgyak, .......................
    A többit nézd meg magad, töltsd le!
  • sanyiiiii
    #2258
    Az egyhez képest nagyon könnyű a kettő, legalábbis eleinte, sokat a kettővel nem játszottam (lvl 4 vagy 5 xD)
  • Lobsterman
    #2257
    Azért a második rész sem kutyafasza. Normál fokozatban 2. szinten nem tudtam lenyomni már az egyik ellent :)
  • sanyiiiii
    #2256
    Rakd fel az Etherlordsot(1) és megtudod mennyire sétagalopp itt a lehetetlen fokozatxD

  • andrej
    #2255
    Azért ez a játék impossible fokozaton is végig játszható :)
  • torma1
    #2254
    Én nem a normál fokozatra gondoltam! Játsz hardon vagy impossiblén! Ott már nem lesz olyan egyszerű! :) :D
  • Landor
    #2253
    Csináld a királyod adta questet - ahogy haladsz előre azok teljesítésével, úgy lesznek ott egyre több egy nagyobb szintű emberi egységek elérhetőek.
  • qsoe
    #2252
    Sziasztok!

    Hol tudok Knightot venni a sátron kívül?
  • zsotesz
    #2251
    Nehéz??? Azért normalon egyáltalán nem vészes, valamit akkor nagyon elrontottál.
  • Szabi84
    #2250
    :DDD na ne ez csalás amúgy normálon pont jó a nehézség néhol nehezebb máshol könnyebb a csata
  • torma1
    #2249
    Szia! Én egy kicsit fetuningoltam a játékot! A paladinom tudja azokat a képességeket is tanulnia amiket a mágus meg a harcos tud! (Harag,Rúnakő stb)A felélesztést már lehet 5-ös szintű egységen is alkalmazni! A slow 3.-ik szinten lelassít mindenkit! Armageddon 10%-ot sebez csak a saját egységünkön!A feleségek is erősebbek lettek! Alacsonyabbak a fejlesztési költségek!Igy játszhatóbb egy kicsit!De nem tulságosan erősek! Még így is nehéz! :) :) :)
  • Jocisan
    #2248
    Sok képpel, és pár infóval frissítve a: KB. Armored Princess!
    Érdemes megnézni.
  • Jocisan
    #2247
    Itt nézzél szét!