2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Zóanagyvarázsló
    #2326
    Na, a végére értem az alapjátéknak, röpke 111 óra és 47 perc alatt :) És a toplistában is megvan az első hely.
  • Zóanagyvarázsló
    #2325
    Armored Princess demo (russian)

    A hivatalos oldalon is megtalálható, de innen gyorsabb.
  • b-type
    #2324
    Ja és tévedés ne essék, én továbbra is HoMM rajongó maradok, de nagyon örülök ennek a játéknak, és annak hogy egyből ilyen magasra tette a lécet.
    ..nagyon jó
  • b-type
    #2323
    Igen és még sem, ahogy Zónagy' is írja. Az eredeti KB-ból kevés dolog köszön vissza a folytatásban, viszont rengeteg olyan ami ismerős a HoMM sorozatból (csak itt még jobb)
    Én sem tudom klónnak nevezni, mert tök más mint egy HoMM, annak ellenére hogy bizonyos részeiben nagyon hasonló :))...lényegét tekintve más a KB The Legend.
  • Zóanagyvarázsló
    #2322
    Tény, a King's Bounty-val rakták le az alapokat, de én nem nevezném a HoMM-et sem klónnak. Más stílus, máson van a hangsúly is.
  • wedge31
    #2321
    A heroes volt egy king bounty klon ezt sokan keverik.

    Rákatintasz az ásora ha a kijelölt helyen állsz.

    A rage majd a láda lényeinél lesz fontos ha megkapod öket.

  • steweee
    #2320
    még csak most kezdtem el játszani. tök jó bár heroes klón, de eléggé más...

    training missionok. hogyan lehet ásni (3. küldi páncélt kell a tomb-ból)

    hogyan lehet szétválasztás után összerakni azonos egységeket ? mi az a rage?
  • gericooper
    #2319
    Uhh köszönöm!!
  • Zóanagyvarázsló
    #2318
    Újabb boss trailer!

    720p

    800x450

    YouTube
  • Jocisan
    #2317
    Sziasztok!
    Hamarosan megjelenik az ARMORED PRINCESS Orosz verzió!
    Elcsíptem egy jó kis cuccost. Nézzétek +.
    Kings_Bounty_Armored_Princess - Kézikönyv_Orosz_Verzió!
    Rengeteg új infó, kép, karakterek, szörnyek...................
    LETÖLTÉS!!!
    Angol nyelvű megjelenés 2009 Q3!
  • Jocisan
    #2316
    Sziasztok!
    King`s Bounty: Armored Princess
    Friss: Screenshot-ok, trailerek, DVD borító.
    A Végső Teljes Térkép. STB...........

    Itt lehet sasolni!
  • RZednik
    #2315
    Megtalálod Jocisan oldalán mindenféle egyéb hasznos cuccal egyetemben. Itt: link
  • gericooper
    #2314
    Csao!! tudnatok küldeni nekem Magyarositást a játékhoz?? ide: [email protected] KÖSZÖNÖM!!!!
    u.i:Isten király game!!
  • b-type
    #2313
    huh tényleg, ezt a real time dolgot el is felejtettem :D
  • Zóanagyvarázsló
    #2312
    Emlékszem nagyon is jól, de itt egy kalandozó csapatot irányítunk, nem gondolkozunk stratégiai, birodalmi szinten, ezért venné ki magát furcsán. Másrészt a real-time miatt is más lenne, és mivel respawn vagy ellenséges hősök nincsenek, biztonságos terültről véletlenül sem lenne komplikált. Szerintem csak nagyon más formában illene ide.
  • b-type
    #2311
    De azért emlékszel hogy a H4-ben ez hogy volt...ahol kobórló szörnyek voltak azok blokkolták a karaván útvonalát, illetve nagyobb térképeken 4-5 nap volt mire valahova odaértek. ..és akkor még nem említettük azt hogy akár el is csábulhattak, vagy levadászták az ellenséges hősök. :)
    Tehát annyira nem egyszerűsödik,..pl. a karavánt is valahova oda kell rendelni ami már az enyém, sztem nagyon logikus volt a karaván. Sokkal jobb mint a hőslánc mondjuk. De ez csak egy dolog, én jónak gondolnám. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #2310
    -Teszem azt nagyon hiányoznak a H4 karavánjai, azaz ha már egy lénygyűjtő helyet meglátogattam, akkor oda pénzt külde megrendelhessem a sereget.

    Tény, hogy idegesítő lehet mindig visszamászkálni vagy mindnenkit feltámasztani*, de szerintem ez túlzottan leegyszerűsítené az utánpótlást. Ráadásul ez logikailag egy - adventure map szinten is - stratéigai játékban elmegy, de itt furcsán venné ki magát.

    *Az ezen való túlzott hangsúly, illetv eannak megoldása a játék legnagyobb hibája, elvégre 40-70 körös uncsi csaták során könnyű pótolni a veszteséget, ugyanakkor hibátlan taktikával is csak 20-40-re csökkenthető a körök száma, legalábbis, ami az igazán komoly túlerő elleni csatákat illeti.
  • b-type
    #2309
    Jó ez a játék :)
    Tavaly november óta nem igen tudtam játszani, de ez a játék a fejemben volt végig, és most nekiültem...és tök jó a játék :)
    Nagy HoMM rajongónak tartom magam (nekem a H2 stílus a világom), de amit a King's Bounty TL-ben csináltak az nagyon jó...még pár dolog kellene, és teljesen egyenrangú lenne, de mégis más felfogásban.
    -Teszem azt nagyon hiányoznak a H4 karavánjai, azaz ha már egy lénygyűjtő helyet meglátogattam, akkor oda pénzt külde megrendelhessem a sereget.
    -Kicsit hiányzik a harcoló hős...nem is annyira a H4 alapon, mint inkább a H3 WoG alapján a parancsnok.
    -Kicsit az ostromok is lehetnének 'ostromszerűbbek'.
    De aztán ennyi,
    -a küldetések nagyon jók,
    -tetszik az is hogy más területen szabályozzák a hős erejét mint a HoMM azaz nincs nyersanyag, és lénytermelés, itt a KB LT-ben vezetési pontok illetve véges számú lények vannak...rá vagyok kényszerítve a többi lényre is.
    -nagy jók a főellenfelek léte.
    -óriási jó ötlet a Harag szellemei, szépen ki is van dolgozva.
    De egyébként nagyon sok jó ötletet emeltek át a HoMM sorozatból ami a régi King's Bounty-nak nem volt sajátja, illetve nagyon sok új és jó ötlet van még.
    Valmint ahogy olvasom jön majd vissza a zsoldos szintű várvadászás is..
    Na mindegy, szal jó.
  • Csokis
    #2308
    A felbontás az rendesen megvan, azaz az 1360x768, csak a játéktér jelenik meg fekete csíkokkal. Sajnos nincs rá megoldás, ahogy utána olvasgattam. Így ezzel én bizony nem játzom, mert k*rvára idegesít a két csík.
  • ollie
    #2307
    Na most már legalább én értem mit szeretnél. :)
    Az a kép nem 4:3-as, hanem 16:10-es lett a fekete csíkokkal. Úgy tűnik, hogy a játék a 16:10-et támogatja (nekem is abban működik: 1680x1050).
    Próbáltad beírni a felbontást kézzel a data könyvtárban levő game.ini-be?
  • Csokis
    #2306
    Nem igazán értem mit szeretnél?! Épp azért kérdezem, hogy nincs valami módosítás a progihoz, mert 16:9-ben (azaz 1360x768-ban) a kép 4:3-as, azaz oldalt két fekete csík látható. Itt megláthatod miről van szó, KATT! Sajnos a patch-ek se javították.
  • ollie
    #2305
    1360x768 épp 16:9-es.
  • Csokis
    #2304
    Tud valaki olyan módról, hogy 16:9-es felbontásban is teljes képernyős legyen? Még az 1.7-es patch felrakása után is marad a 4:3-as kép 1360x768-ban.

    Magyarítás kellene nekem az 1.7-es verzióhoz. Aki tud segíteni, az írjon már egy PÜ-t. Köszönöm!
  • Zóanagyvarázsló
    #2303
    És itt a tréler párja, Baal helyett Ktahuval
  • Zóanagyvarázsló
    #2302
    Friss Armored Princess képek

    Új tréler, jelenet a Baal elleni csatából

    Ugyanez a YouTube-on
  • Landor
    #2301
    ez egy kibaszott tamagocsi
  • Zóanagyvarázsló
    #2300
    Armored Princess hivatalos oldal

    King's Bounty: Armored Princess - Domestic Dragon Trailer
  • wantonly
    #2299
    Amikor a saját tükörképem kell legyőzni, dupla sereggel az nagyon durva. Órákat elszenvedtem mire rájöttem, hogy győzhetem le. Seregcsere alacsony tűzellenállású egységekre, ügyes taktika, sok harag. 19-es paplovag vagyok, lehetetlen szinten. A csata végére kb. 1-20 egységem maradt. Harcossal ezt képtelenség lehet legyőzni. :P
  • Zóanagyvarázsló
    #2298
    Pontosabban április 10.
  • Landor
    #2297
    na ez az infó is kőkemény
  • Jocisan
    #2296
    King`s Bounty: Armored Princess a megjelenés Oroszoknál elvileg tavasz.
    Egyéb nyelven nyárra várható.
  • Jocisan
    #2295
  • wantonly
    #2294
    endoria térképe
  • wantonly
    #2293
    Ja, értem. Az nem izgat. :) Köszi.
  • rotator
    #2292
    A végelszámolásnál van jelentősége, minél kevesebb idő alatt végzel, annál előrébb kerülsz a toplistában.
  • wantonly
    #2291
    Az időnek van valami jelentősége a játékban? Az ellenséges csapatok nem erősödnek, ezt már észrevettem, de azért mutatja az eltelt napokat. Csak azért kérdem, mert elég lassan haladok, mászkálok össze-vissza nehogy koppanás legyen belőle. :D

    Amúgy ez a játék azért zseniális, mert annyi lehetőség van az ügyeskedésre, hogy le sem lehet írni. Így a lehetetlen szint sem "lehetetlen". :D De lassan lehet haladni azért. :)
  • Phoenix007
    #2290
    Ahh, így már meglesz, köszönöm!
  • RZednik
    #2289
    Arlania (azaz a kezdőterülettől keletre, azon belül meg a map ÉK-i részén van)
    Arlania map (a 7-es pont)
  • Phoenix007
    #2288
    Hajaj ... ez melyik földrész kb? :)
  • jocika
    #2287
    Ahol a lezuhant törpe léghajó van, balra egy toronyszerűben. Onnan kell a várnál álló törpének a fekete doboz is.