2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Jocisan
    #2366
    Aha! Nagyon ütős lett.
    Igaz orosz verzió, de kb egy hét és kész a magyarítás. Még Oroszul is iszonyat hangulatos a játék, és hihetetlen nehéz. Felejtse el mindenki azokat a beidegződéseket ami a Legendbe bejött, itt nem fog működni. A demó sem volt rossz, csak nagyon könnyű. Szóval bővebbet az SG: King`s Bounty: Armored Princess fórumon. Valamint a készülő végigjátszás oldalon. Itt!
    Kész van már skill-fa, a medálok, és a sárkány varázslatok,fordítása és leírása. Szóval fel a fejjel, ismét hatalmas játékban leszünk nemsokára.
  • Landor
    #2365
    miért, megjelent már?
  • Jocisan
    #2364
    Sziasztok!
    Milyen karaktert indítasz vagy indítottál a King's Bounty: Armored Princess-ben?
    Kíváncsian várom az eredményt!
    Szavazás-Link!
  • lammaer
    #2363
    Ja, miota van sacrifice, nem nagyon vasaroltam egyseget :) Plusz a 900 HPs giantoknal meg resurrect se kellett a level 2 sacrifice utan, csak 2*1 manna erteku healing :)

    Paladinnal epp most faztam ra hogy elertem a 7-es intelligenciat, mert igy a level 2 sacrifice mar 950-et ut :S Kenytelen vagyok level 1-el bibelodni a csatak utan...
  • Zóanagyvarázsló
    #2362
    Sacrifice spell.
  • Landor
    #2361
    hogy gyártottál
  • wantonly
    #2360
    Nekem már egészen korán volt. Amint volt lehetőségem lesunnyogtam Démonföldre és loptam egy vörös sárkány tojást. Utána meg gyártottam belőle párat.
  • RZednik
    #2359
    Megnéztem egy régi elmentésemet, és a Death Valley-s mapra írtam megjegyzést vörös sárkányhoz. Ott a linkelt térkép 1-es pontjánál, illetve ugyanitt a nem sokkal feljebb levő sárga hídtól picit balra fölfele lehetett nálam vörös sárkányt kapni. (kb ha a térképen jelölt 2.es ponttól húzol lefele egy vonalat, és a hídtól meg balra föl, akkor a kettő metszésénél)
  • RZednik
    #2358
    Hát, már én sem emléxem pontosan (és vmennyi véletlenszerűség is van abban, hol mit lehet venni), de vagy Death Valleyban, vagy a Valley Of Thousand Riversben lehet majd venni. Mind2nél a terület nyugati (vagyis baloldali) csücske körül. Térképek!
  • lammaer
    #2357
    ha egy kicsit aludnál még rá :).... elfeknél lesz ez?
  • Landor
    #2356
    a sárkányos küldetésnél egy víz melletti helyen tudsz majd venni tojást sokat meg sárkányt. bocs, most 3 óra alvás után csak ennyire futotta :Ð
  • lammaer
    #2355
    Skacok, tudja vki mikor/hol lehet legkorabban voros sarkanyt szerezni?

    Teljesen belejuk zugtam, miutan a Gremlin kastely pincejeben jol pofanvagtak (az eddigi legvesztesegesebb csatam volt... miota van heal+resurrection, meg a jegcsajszinak a toltoje, azota nem nagyon szoktam veszteni csatakban embert).

    Ugyan a kastelyban akadt sarkanytojas, sajnos az fekete es nem lehet se gyogyitani, se "gyartani" sacrifice-val, mert az atkozott varazslat immunins. De a voros az nem, es mostmar akarooook olyat :)

  • rotator
    #2354
    Számoljunk! Impossible fokozat, 1 nap alatt, mind a 107 quest megcsinálva, 30-as szint.

    floor((100+(100-1)*4)*(1+0.02*(30+107)))=1855
  • Zóanagyvarázsló
    #2353
    Azt én is néztem :) Kíváncsi lennék, hogy ezek tuán mennyi a teoretikus maximum, mert őszintén szólva a formulát nem igazán értem.
  • rotator
    #2352
    Milyen szép kerek pontszám! :D
  • Zóanagyvarázsló
    #2351
    Még kétszer megnéztem a végét, így sajnos háromszor kerültem fela toplistára, ez van.

    Egy küldetést nem fejeztem be:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a barbárokhoz kellett menni diplomatát játszani.

  • Zóanagyvarázsló
    #2350




  • Zóanagyvarázsló
    #2349
    HaaS volt az, és ő 52 nap alatt teljesítette, azért veszített sok pontot. Nekem azt hiszem csak 39 nap telt el a játékban. Küldetés, csata gondolom neki is megvolt szinte mind.
  • rotator
    #2348
    És azt hogy? Valaki itt korábban végigküldte impossible fokozaton veszteség nélkül, feleennyi idő alatt, és csak 5. lett. (Amúgy grat! :D)
  • b-type
    #2347
    Szerencsés James-nek nincs köze Darion bányáihoz, Szerencsés James a Szabadság szigeteken bujkál, ha jól emlékszem a keleti szigeten.
    A jelszót ott fogja kérni az őr.
    Koronás küldetés, mivel háború készülődik neked meg kell szerezned a törpék térképét...ezért kell felkeresned a Szerecsés-t.
    Irány a kikötő és hajózz el a szigetekre, kérdezősködj, és csajozz be :)

    DArion bányái akkor fognak megnyílni amikor a királyod utasítására jogot kapsz a belépésre...ehez viszont pl. ki kell derüljön a rabszolgadolog, meg Ashey baró magánakciója..stb

  • Zóanagyvarázsló
    #2346
    Egyelőre nem tudni, de március végén még az orosz demóra is azt mondták, hogy nincs tervben, tehát bármi lehet.
  • kavaro
    #2345
    sziasztok!

    A kiegészítőhöz nem is lesz valami közismertebb nyelvű, többek számára is érthető demo verzió??

    Üdv Misi
  • bat777
    #2344
    köszi, akkor megkeresem azt a helyet,már sokat kerestem, de nem találom, remélem mag lesz.

    a végigjátszást már néztem, de nem részletes
  • Sir IvanHoe
    #2343
    Köszi!
  • Jocisan
    #2342
    Itt nézzél szét: Végigjátszás!
    Jó játékot.
  • Lobsterman
    #2341
    Nem enged le a törpe mert James nem ott van, hanem a kalózszigeteken valahol. Ha jól emlékszem az eastern részen.
  • bat777
    #2340
    hali, lenne egy kérdésem, hogyan jutok el szerencsés james bányáiba, a feladat szerint a jelszóval kell bejutnom. a darion bányáiba az őr nem enged be, már játszottam ezt a játékot, csak nem vittem vissza, akkor már a törpéket is végigvittem a ppokolban is voltam, de most egyszerűen nem tudok továbbmenni, a bányákban van a képhez az anyag, és minden feladat james-hez kötődik, nem tudom, h mit nem csináltam még meg. segítsetek :)
  • tomcsa4
    #2339
    Ha jól emlékszem, sehogy. Ennél a játéknál nincs küldi limit. Bármennyit felvehetsz, amit meg nem akarsz megcsinálni, kihagyod.
  • Sir IvanHoe
    #2338
    ?
  • Landor
    #2337

    biztos van hozzá valami hack
  • Sir IvanHoe
    #2336
    Hello!
    A questbookbol,hogyan tudom kidobalni azokat a questeket amiket nem akarok mar megcsinalni?
  • gandrus
    #2335
    Jól van, látom nem esett le, hogy ez egész más kategória, mint az általad emlegetett játékok...
  • Jocisan
    #2334
    Sziasztok!
    Fergeteges a Demó!
    Én már végig toltam. Iszonyú nagy feeling. Próbáljátok ki a 3d-t is. Options menüben, állítsd be, ha van szemüvegetek hozzá, naon király. Ez nagyon ott lesz! Jó játékot!
  • Jocisan
    #2333
    THX!
  • RZednik
    #2332
    Ide is:

    És itt egy újabb link is, nekem a másik nem volt jó. Armored Princess demo (russian)
  • Jocisan
    #2331
    Köszi a linket!
    Nagyon lassan jön az K.B.A.P.orosz demó. Kipróbálta már valaki?
    Játszható?
    Csá: Jocisan
  • b-type
    #2330
    huh én spec. utálom a 'véletlenszerű lehetőségeket', az alkalmas leginkább arra hogy csaljon a gép, ..persze a sebzéskülönbséggel is, de viszonylag korrekt a játék.
    mondjuk a tavitündérek 'elkerülése azért kicsit necces :))

    Sztem állat a harc is, nem lehet akkorákat taktikázni mint a HoMM sorozatban, de nagyon látványos és sokszinű a csata, a csataszellemek és a rage, grafikai kidolgozás is remek...pl. a ork katapultos töltésén le tud esni az állam.
    Remek taktikára ad lehetőséget az is hogy mikor tartalékolok, és mikor használom el az összes rage-t a szellemek gyorsabb fejlődésére. A halál fekete lyuk varászlata detto 'istentelen' király. :)
    Kár abba ahgyni szvsz.
  • steweee
    #2329
    nekem a harc nem tetszik hogy annnyira vontatott....
    abba is hagytam emiatt. kisebb is a csatatérkép mint a h5ben, kevesebb a véletlenszerű lehetőség. a disciplesnek jobb a harca, ez vhol a heroes és akközött van.
  • Zóanagyvarázsló
    #2328
    Nincs.
  • Sheltem
    #2327
    Lehet nagyon buta kérdés előre is bocs. Angol nyelv választás van benne?