71
  • who am I 7
    #31
    Játkhoz hozzászólva, szerintem nagyon feelinges ötlet, mivel fantáziát vált valósággá, és barangolhatunk "egymás" galaxisaiban....Szerintem ez akkora ötlet, h egy ilyen gyerekes grafikával is megállja a helyét :) ...na nem nekem, mert én már kinőltem ebből, h 5-6-7 órát játszok a gépen 1 nap, de a fiatalságnak talán...
  • who am I 7
    #30
    sőr cigi pin*lé minden vágod....egy kétszázforintos sőr + 1 dobi cigi..esetleg 1 kis tömény...mi a fas*om ez vmi munkástalálkozó?izacságszag,bakancs,rokkerség whahahah Egyébként inkább wowozzon valaki, mintsem ilyen igénytelen partikba járjon.(attól függetlenül, h én nem wowozom :D) Nálam parti : belépő + 2x (2-3) koktél bnő miatt + benzin ez egy 7vége alatt helytől függően 12-15 rudi...LENNE :D , ha lenne igényes normális szórakozóhely itt MAGYARÓRSZÁGON..de 2005ig igy mentünk :) Egyébként elég szomorú, h az "éjszakák" is igy eligénytelenedtek...itt is minden a pénzről szól, minőséget pedig csak az alagút végén lát majd 1x az ember.....
  • Sanyix
    #29
    Fú de menő a cigi oáh. :D Nemis tudtam hogy már cigi is kell egy bulihoz.
  • Sundance
    #28
    A cikk információtartalma: "lesz majd Spore" :D
    De komolyan.... ezeket 1.5 éve is tudni lehetett....

    Na nem baj, meg a grafika sem, nem azon lesz itt a lényeg.
    Nagyon várom.
  • djukel
    #27
    cigi és a sör. ez lehet ám a király élet.
  • AnarchoiD
    #26
    kicsi csillag a wow az nem egy napos dolog ; )azt meg magyarazd be hogy neked 1havi bulizasodat fedezi 2700ft ;) ROTFLMAO
  • warchief
    #25
    Mindenesetre értem én mire akarsz rámutatni, de azért a wowozás messze olcsóbb mint a "bulizás". Egy diszkóba vagy koncertre nem mész be 1 sörre meg egy cigire 2800 ft-ból. Jót mulatni a haverokkal szintén jó dolog, de én meg tudom oldani, hogy legyen wow is, legyenek bulik is.
  • warchief
    #24
    Mondjuk kíváncsi lennék egy olyan bulira, ahol 1 sör = 1 buli. Nem tartom magam alkesznak, de csak ha egy sör van beterveze, akkor inkább otthon wowozok. :)
  • matt taylor
    #23
    Bocs elírtam
    4Xsör(200)+4Xdoboz cigi(500)=2800
    de lényeg a légyeg
  • matt taylor
    #22
    Szerintem az a szánalmas aki a péntek/szombat estéket "magányosan" egy gépelőtt tölti ahejett h bulizna vgy csak szimplán a haverokkal lenne(utobbihoz nem is kell sok pénz)
    Mennyi 1 woww kari?kb6000
    Nos ha csak minden szombaton bulizol akkor az 4Xsör(200)+4Xdoboz cigi(500)=2500 ennél több nem is kell a bulihoz de ha még egykis tömény is akkor az +1200 huf=számold ki
    Szal mi az olcsóób?
    WoW6000>Bulizás 3700

    Utóirat:
  • Mr. Perfect
    #21
    Úristen!!!! Dehogy fog ez bármit is letaszítani a trónról...
  • jeti00
    #20
    nekem meg azokról van meg a véleményem akik a bulik és nők helyett játékra költenek xD
    ez a grafika naon gyerekes, rem lesz rendes köntöse is 1x ...
  • AzUs
    #19
    sry az nem #16 ra ment; A játék grafikája viszont egyelőre siralmas, az alapötlet viszont jónak tűnik, csak így elsőre kicsit átláthatatlan...
  • AzUs
    #18
    mekkora xar :DDDD
  • gyuri12
    #17
    egyik sem jó.
  • zola2000
    #16
    Remek lesz, és mindez így jön a dsemre, kicsivel később a wiimre. Egyébként pcre a wow és a Counter strike óta nem jött ki jó online játék?
  • HUmanEmber41st
    #15
    Én inkább maradok FPS / Battlefield2 / POE2 mellett míg lesznek online játékosok :D
  • kanduhr
    #14
    Kicsit gyerekes és bugyuta a megvalósítás. Le nem fogja taszítani a vezető online játékokat a trónról, sőt van egy olyan érzésem, hogy inkább egy színfolt lesz, de semmi több.
  • ScarY MAN
    #13
    sztem meg szánalmasak akik ilyen WoW gyíksággal jáccanak...
  • Csaba42
    #12
    Azért jó lenne, mielőtt baromságokat beszélsz, ha tájékozódnál. Ugyanis a WoW-hoz KÉThavonta kell venni feltöltőkarit, ami sokkal, de sokkal kevesebbe kerül, mint a heti buli/vigi/pia adag. Szánalmasak azok az emberek, akik folyton azzal jönnek, mennyire drága a WoW meg a PC, holott havonta többször annyi pénzt elbasznak szarságokra, mint egy WOW GC, és évente annyit, mint egy csúcs PC.
  • gyuri12
    #11
    húúúúúú:O
  • Oldern the 1st
    #10
    Nem taszít ez semmit a mélységekbe, olyan rétegjáték lesz, hogy öröm lesz nézni :)
  • m4G1c
    #9
    hehh, királyság. várjuk szeretettel.
  • Radi
    #8
    Én már nagyon várom. Lehet hogy nem lesz gyönyörű grafikája de nem is az a lényeg
  • jeti00
    #7
    hát a képek alapján tragikus. de az ötlet tetszik, talán lesz jobb megvalósítás is :)
  • kopaszrobert
    #6
    De legalább ez nem csak only online lesz.
  • matt taylor
    #5
    képek alapján elég bugyutának tűnik, de az alap ötlet qva jó!remélem ez nem oan lesz mint a wow h minden a pénzről szól és vegyél havonta 1 feltöltő kártyát az amugyis 16000ft os játék mellé
  • gyuri12
    #4
    pedig jó lenne
  • ldavid
    #3
    csak nem mostanában
  • heyman8909
    #2
    kifoják
  • Sanyix
    #1
    Adjákmáki