3362
Simtractor V4
  • ZTM
    #1202
    remélem nektek sikerül , akit érdekel ez a game azok szeme rajtatok van(az enyém is)
  • ZTM
    #1201
    neki is a v3.66 kódja van+ csak a haveromnak mind1 mien simtraci és ő azt hitte a haverjának a V4 key van
  • Gergő1991
    #1200
    ja jó lesz érzem + lesz.
  • ZTM
    #1199
    jaja ,tán majd ma, de nem biztos hogy oda adja:(((( próbáljátok ti is azt +látjuk...
  • Gergő1991
    #1198
    az jó utol kéne pedig érni valahogy.
  • ZTM
    #1197
    jee ha vki vesz kódot az lehet hogy jó mindannyiónknak és tudunk multizni mert a 3.66-ban is lehetne a nem eredeti keyel de nézzétek + a simtractor fórumot oda írtam mi a gond...szal aki tud keyt szerezni..én is +próbálom állítólag 1-ik havereom haverjának van key de ő soha nincs MSN-en
  • Gergő1991
    #1196
    fel vettelek
  • Gergő1991
    #1195
    jó van msn címed ad meg azt el rendezzük.
  • karipapa
    #1194
    gergő1991 akkor a te adatadiat kell megadni és az én kártyámat!jó igy neked?
  • Gergő1991
    #1193
    http://www.simtractor.com/download.php
  • sombre
    #1192
    honnan lehet ezt a játékot letölteni?
  • Gergő1991
    #1191
    találtam vezetékest a mamámét kell?
  • karipapa
    #1190
    hy!rábactunk fiuk mert paypal kell vagy mi és oda nem tok belépni meg vezetékes teló ami nincs nekem:(transferrel tom csak megvenni sajna ami az hogy át kell utalnom pénzt:(de majd meglátom hogy ez hogy megy:)
  • karipapa
    #1189
    hy all!laik89 te értesz angolul?mert meg kellene venni a kódot én adom a kártyámat hozzá!légysz segits!kösz
  • nandorb
    #1188
    bush---->>>>Profiknak
    Amíg nincs kód,(mentés nem működik,de gépeket ki lehet próbálni):
    data.vmo 31827d0 utáni visitor 1 -> átírni Tiger 00 byte vel lezárni
    visitor 2 -> átírni 9400 00 byte vel lezárni
    visitor 3 -> átírni 7920 00 byte vel lezárni
    car 1 -> amien gépet szeretnél
    Nálam megy,a tiger nagyon állat(mondjuk a modell nem a legszebb)
    Sok szerencsét

    mert nem probaljatok meg
  • ZTM
    #1187
    mind 1 hadjuk...
  • ZTM
    #1186
    hy all aki tud az most azonnal indítson ezzel:a simtraci v3.66 indítsátok: game mod: multiplayer:ott a waiting roomba nézzetek szét van nektek ott vmi?
    pls most rögtön aki tud ide írjátok + pls kösz(indítottam 1 host gamet a farm neve:magyar komoly...)pls köszi
  • Gergő1991
    #1185
  • dj norboo
    #1184
    www.webforditas.hu
  • ZTM
    #1183
    hi. én nem értek hozzá olyannak add aki ért angolul és van róla fogalma hogyan kell csinálni....
  • Laki89
    #1182
    na sikerült kódot szerezni??
  • karipapa
    #1181
    mtz én csak délig vok neten és utána majd csak 11 után leszek este!ha más nem akkor várj meg és megoldjuk!kösz
  • karipapa
    #1180
    én nem jutottam semmire!fiuk valakinek meg kéne csinálni a vételt de úgy hogy én adom a kártyám meg mindent ami olyan kell hozzá!kell 1 telefonszám ami vezetékes!én nem tudtam megvenni igaz én nem is értek angolul:(na figyi MTZ:én megadom neked az msn-címem de remélem nem használod ki hogy neked adom meg a kártyám adatait!figyi akkor vegyél majd fel és csináld meg a key+login vételt jó?na az msn cí[email protected]!itt leirom neked a kártyám adatait!
  • Gergő1991
    #1179
    nekünk csak mobil van vezetékes egyáltalán nincs.Az egyik rokonod számát mé nem írod oda?
  • ZTM
    #1178
    sajna nálunk sincs vezetékes teló....
    de ha vki akarja az adja + sztem nem fogják hívni:)
  • karipapa
    #1177
    hy all!kellene 1 kis segitség nekem mert megakarom venni a key-t meg a logint de kellene vezetékes telószám ami nekem sajna nincs:(valaki nem adná kölcsön a számát hogy minden jó legyen és megtudjam venni a kódot és akkor veletek is megosztom:)help!köszi(a körzetszámot ne hadjátok ki)
  • Gergő1991
    #1176
    én nekem az a baj a torrentel h azt mondták h nehéz kezelnem.Mert ha csak játszani tudok akkor minek nekem.
  • ZTM
    #1175
    HY all ha vkinek sikerül torrentezni az a crack serialokat keresse, ha csak nincs egyértelműbb utalás ott a regelős key-re...
  • Gergő1991
    #1174
    ha nagyon szeretném akkor tudnék szerezni de nem akarok.De azért köszi
  • konrad91
    #1173
    regelve vagy???
    akk meg a neved meg a jelszavad és letöltöm
  • Gergő1991
    #1172
    nincs torrent töltöm
  • ZTM
    #1171
    30 hsz múlva....:)))))) a francba elfért volna 1 hszben is
  • ZTM
    #1170
    enyém az 1200. hsz
    jeee...
  • ZTM
    #1169
    hy all vki nincs regelve vmi warezos torrentes oldalon?
    az ltölthetné a key-t+ a logint...
  • Gergő1991
    #1168
    ja
  • ZTM
    #1167
    hát ez az...ha a key+ a login +lenne...
  • Gergő1991
    #1166
    semmi
  • ZTM
    #1165
    mi van+?
  • Gergő1991
    #1164
    má meg van bocs hamar írtam.
  • Gergő1991
    #1163
    ő most az egész játékot veszi + vagy csak a kulcsot?