3362
Simtractor V4
  • Gergő1991
    #1242
    MÉG NEM JÖTT SEMMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • konrad91
    #1241
    mikor lesz key+login??
    már naon várom és ezer köszen aki megteszi azt h megveszi és megoosztja velünj
  • Miky90
    #1240
    a hivatalos oldalon van egy csomó kép.
    képek
  • ZTM
    #1239
    hüüü a graf az rosszabb még fizika sincs benne...a gépeden se biztos hogy gyorsabban fut majd a game...látod nem kellett kép(az attól függ kinek mit bír a gépe tud ez is jó lenni...)
  • krisztianp16
    #1238
    Hello léci tegyetekfel egykét képet milyen a grafika mert én most a farmer szimulátor 2008-cal jácom és kiváncsi vagyok rá.
  • Gergő1991
    #1237
    cs még várjunk mert lehet h megjön.
  • gyurka666
    #1236
    persze hogy kerestem még én irtam hogy a config.simben van valami key meg én is azon vagyok hogy mindenkinek jó legyen de egyszerűen nem találtam jó keyt meg logint
  • karipapa
    #1235
    aki kereste a keyt meg a logint velem együtt az küldjön nekem privat üzit!köszi
  • karipapa
    #1234
    kerested te is a key a neten mint a többi gyurka666?légyszi válaszolj erre a kérdésre !mert mi kerestük és elhatároztam hogy megveszem!de lehet hogy a pénz nem volt elég a kártyámon de max fizukor meg fogom venni ugyhogy tőlem kell mejd kérned!tehát te is kerested velünk együtt?
  • gyurka666
    #1233
    szevasztok fiúk lenne egy kérésem hogy aki megvette a keyt az majd oda tudná nekem adni? elöre is köszönöm
  • karipapa
    #1232
    csé!gergő mi a helyzet?ha nem érkezik meg akkor nem sikerült levenni a kártyámról annyi pénzt!mert kaptam tegnap 1 sms-t hogy levonták a biztosításim ami 6500 minden hónapban!ha nem sikerült akkor a jövő héten csak:(!de addig meg márt kibirjuk valahogy
  • vargabalazs
    #1231
    Szevasztok én kérem majd a kódot ha lehet!!!!És ezer hálám annak aki megvette:D Köszi szépen!!!!!!!!
  • konrad91
    #1230
    oks értem
  • nandorb
    #1229
    caseih a nagymamajanal van hamarosan jon vissza
  • konrad91
    #1228
    fiuk de sztem választhatnánk más házigazdát nem??
    szavazzuk meg ki a legjobb,mert caseih9400 már elaludt sztem
  • konrad91
    #1227
    sokmindenki nem csak te
  • landwir
    #1226
    ok csak már várom nagyon
  • konrad91
    #1225
    majd megoldják nyugi
  • landwir
    #1224
    hy all a kodot majd hogy küldöd el ide leírod vagy majd privibe
  • karipapa
    #1223
    csákó fiuk!én vettem a kódot ha levonta a pénzt!ha nem akkor a jövő héten lesz csak!én adok kódot persze de nem akarom hogy mindenki továbbadja ok?ezt miértünk vettem meg mert itt szoptunk mindannyian!ha másnak kell vegye meg!
  • ZTM
    #1222
    mindenki abban bízik hogy sikerült, aki kér az kap kódot
    !!!a tulaj eldönti de sztem ne adjátok tovább MSN-n+sehol se Gergő vagy papa eldönti!!!
  • alexander034
    #1221
    Én megkapom a kódot ha lesz?
  • dj norboo
    #1220
    hát...bizok benne h sikerült...
  • Gergő1991
    #1219
    de az se biztos h sikerült venni.
  • ZTM
    #1218
    mondjatok vmit...
  • ZTM
    #1217
    aki kér az kap aki nem az nem...ilyen egyszerű...
  • dj norboo
    #1216
    én kérem ha lesztek oly kedvesek és megadjátok nekem..én nem szolok mele h ezt igy ezt meg ugy csináljáto ka kóddal kapcs.ba...örülök h egyáltalán lesz...
  • ZTM
    #1215
    ha itt van ez a key amit +vesztek azt ne adjátok akárkinek .... nehogy feldobjátok a forumra mert akko az egész világ fogja majd használni és nemtunk multizni(+ha lesz key és mindenki akinek +lesz más serveren játszik akko +szűnik a probléma ,és ki tudja lehet, 2 hónap és lesz hamis key azt akko 1 haverral tudunk játszani 1 serveren...)a simtractor topikon +nézhetitek mé...(a keyt sztem privibe küldjük el 1másnak aki kéri annak küldjük és így nem fogják azt mondani hogy csalunk + ilyenek...)
  • Gergő1991
    #1214
    jöhetne már az a kurva levél.
  • ZTM
    #1213
    mind1 annak is örülök majd hogy mindenet tok csinálni..( ha lenne bankártyám már +vettemvolna a kódot...)
  • alexander034
    #1212
    Lesz kód!!!!!!!!jaj de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gergő1991
    #1211
    de nem azt ír tátok h nem vesszük meg mer nincs benne multi.Most meg van?Nem nagyon értem.
  • ZTM
    #1210
    akko holnap vagy után lesz ha lesz(ha jó lesz mindenkinek, és jó lesz, sztem azzal má lehet multizni mert biztos nincs olyan hibája mint a v3.66-nak...:DD azzal is lehetne én láttam servert is talált +minden...)
  • Gergő1991
    #1209
    ja reggel játszogatunk vele.
  • ZTM
    #1208
    és miko vettétek ma?
  • Gergő1991
    #1207
    azt írta h 48 órán belül.
  • ZTM
    #1206
    2 nap mulva jön az e-mail ,ezt írták ha elolvastátok volna.... ~10000Ft vett le de ez csak 1 érték a pontosat nemtom de még mindig olcsóbb mint a v3.66....szal ha 2-3nap múlva nem jön akko nem sikerült...
  • Gergő1991
    #1205
    de lehet h jó lett mert a pénzed le ment akkor jól állunk de még nem jött levél.
  • karipapa
    #1204
    megpróbáltuk megvenni de nem sikerült eddig
    max a pénzem nem elég
    de mejd fizukor megpróbáljuk megint
    azt a pár napot márt kibirjuk:)
  • Gergő1991
    #1203
    remélem