3362
Simtractor V4
  • Gergő1991
    #1162
    én eddig is voltam
  • ZTM
    #1161
    tess segítség a regeléshez + a kódvételhez...:


    Then, if you register, you will receive (by e-mail within 48 hours) a personal key to be entered in the Licence Registering... option when starting the game. If the key is correct, the message "Registered version" appears and "licence to" with your login name.


    SimTractor 4.0 (Licence Key only, sent by email) 38.00EUR




    Click to enlarge
    Licence key V4, sent by email within 48 hours
    It unlocks the game. The game is available on the Download Center or CD BACKUP.

    SimTractor Game simulates farming operations with fields, featuring varied terrain and weather conditions. Add to this over several of the worlds most exciting farm machines, accurately modelled in every detail, combines, sprayer, loader and tractors.



  • ZTM
    #1160
    hhhhhúúúúúúúúú van itt még vki?
  • ZTM
    #1159
    figyi 1 próbát +ér ha nemjó nem vesz le pénzt..
  • karipapa
    #1158
    hy!figyi ha nekem nincs visa meg ilyen kártyám akkor is tok venni kódot vagy ha pl junior kártyám van még mindig akkor tok ?mert sajna még az van mert nem váltottam pedig már 4 éve elmiultam 18!help
  • ZTM
    #1157
    hy all elindítottam a játékot beírtam a v3.66 reg kódját és loginját
    akkor ez lett a config fájlomban:www.mttu.com DC456FF0FTlL main_eng.sim FALSE 0 2 0 0
  • ZTM
    #1156
    hy all újratettem a V4-et mert elb**m vmit és újratettem után rögtön mentem keresni a config fájlt a játékot el se indítottam...nem találtam a fájlt...akkor elindítottam a gamet és játszottam mikor kiléptem ott volt a fájl de nem volt benne a login+a key csak annyi hogy false0200..sztem ezzel kéne vmit kezdeni..(csak 1 ötlet)
  • konrad91
    #1155
    sztem igen!!
  • karipapa
    #1154
    köszi a segitséget de csak holnap tom megvenni mert holnap jön meg az uj kátyám de remélem sikerülni fog!és hova az email cimemre fog jönni a kód vagy hogy?
  • zozouzo
    #1153
    honnan lehet letölteni az egészet?
  • sztomi87
    #1152
    ok köszi remélem talász
  • konrad91
    #1151
    http://www.simtractor.com/shop/login.php

    ez a tuti
    add meg az e-mail cimed
    alá meg a jelszavát
    és onnan menni fog neked is
  • konrad91
    #1150
    http://www.simtractor.com/shop/shopping_cart.php?sort=3a

    innen sztem már egyedül is boldogülsz
    de ez csak 15 eoro
  • karipapa
    #1149
    hy all!valaki segitsen nekem regelni a sim tractor.com-on mert nekem nem igazán megy:(meg akarom venni a keyt mert én már nem birom a várakozást:(és akkor megosztom veletek is:)mert ha mindenki olyan farmmániás mint én akkor tudom hogy milyen szar nektek is!légyszi segitsen valaki!köszi
  • gyurka666
    #1148
    szerintem azért nem müködik mert nálam ha beirok egy keyt+logint akkor utána az marad benne de szerintem nálad az eleje jó de ez csak egy vélemény
  • ZTM
    #1147
    sajna sehogy sem műxik...de már érzem hogy közeljárunk a +oldáshoz...kösz az infot Joel2...
  • ZTM
    #1146
    10534437 CCC5JMwCPUBFRPTWD0FTIL0FTlL main_eng.sim FALSE 1 2 0 0

    nekem ez áll benne...
  • ZTM
    #1145
    nem jó??? az egészet beírtad mert ahogy látom ezt már nem kell odaírni:
    0FTlL
  • Joel2
    #1144
    Sziasztok!nyissátok meg a CONFIG.SIM fájlt,van benne egy kód csak sajnos nem jó(nálam)Ez van benne:simtractor v4 configba:[email protected] 123456780FTlL
    a 3.66-os config simjébe meg ez:www.mttu.com DC456FF0FTlL
  • pecspapi
    #1143
    meiket??v3.66 vagy av4???v4-hez kell frisíteni a directx9-et
  • matuja
    #1142
    HAL FELVTTELEK ÉS SEGÍTSÉG KÉNE H MEIK FÁJT MÁSOLJAM BE!
  • matuja
    #1141
    nekem is ugyan az a baj letöröltem ujra telepítettem a 3.6 bemásoltam a simtractor v4 machines a 3.6 megy a JÁTÉK CS NEM TÖLTTI BBE SAJNA NEM TOM H MI LEHET A BAJ

  • szabi2008
    #1140
    Hello mindenkinek nem tom mi van a játékot fel instaláltam és nem indul el mi lehet az oka ?
  • matuja
    #1139
    sziasztok !én olyat próbáltam csinálni h a v4 mappájába ahogy belébsz átmásoltam a 3.6 a mappájába meg av4 machines mapáját átmásoltam a 3.6 machines mpájjába de sajna nem jó de am működne me má tudtam menni a xerionnal!!
    most próbálok vmit szerkeszteni rajta hátha jó lenne
    üdv

  • dj norboo
    #1138
    Ezaz konrad91....jól csinálod..csak kihagytál pár file-t azért nem tölt be...akinek kell az men cimem: [email protected]
    Egyépként majd aki felvesz majd várjon egy pár napot mire összeállitom a csomagot amit be kell másolni..
  • konrad91
    #1137
    figyi fiuk átraktam a v4-ből egy pár gépet a 3.66 ba de azzal akarok indulni és csak tölt befele és nem megyen tovább
    neketek sikerült????
    jah és a poziciót h lehet változtatni????
  • pecspapi
    #1136
    nekem nem jönnek be ezek.
  • gyurka666
    #1135
    szevasztok olvastam egyik oldalon valami config.simröl hogy meg kell nyitni.van benne valami kód +key akit érdekel nézze meg
    .amugy valami hir a keyröl.loginrol?
  • Gergő1991
    #1134
    hajátok ha tudtok a 3.66 ba a v4 es gépekel menni úgy h ki cseréltétek a gépeket akkor a kódnak is van egy ikonja akkor ha azt ki cserélnénk a 3.66 ra akkor lehet h tudnánk játszani a v4 a 3.66os kód dal.Lehet h egy kicsit bonyolultan írtam le:
  • karipapa
    #1133
    hy dj norboo!mi az msn cimed légyszi ird le!és minden géppel tudsz menni és menteni is lehet?üdv és kösz
  • dj norboo
    #1132
    oksiiiii
  • axial1991
    #1131
    majd nézek valamien progit jo??????
  • dj norboo
    #1130
    tudomásom szerint is
  • sztomi87
    #1129
    hali aval nem csak rajzolni lehel?"ac3d"
  • axial1991
    #1128
    csá aki programozni akar az ezt szegye le ac3d nevü progi.
  • dj norboo
    #1127
    Egyépként aki kiváncsi h hogyan csináltam ezt az vegyen fel msn re...olvass vissza és megtalálod az msn cimem...ennnyih...
  • dj norboo
    #1126
    Gyerekek!!kell a kód??Nekem is!!És én nem állitottam át semmitse...de akk is jó a xeri...márcsak a többi géppel kell mennem...egyépként az unregistedbe lehet menni a dodge-al is....de én a v4 be csak a tolatást szeretem meg a trailer-t...meg az uj gépeket...a grafika fika...a térképbe az a baj h ez már tul nagy...am ha vaéaki tud programozni nekem is szoljon mert van a henger meg a plató amit csináltam azt be kéne tenni a simtractorba....
  • alexander034
    #1125
    lassan a testel!nem nagyon keresgéljetek crack,serial után mert mind1gyik fake!ha nem vigyáztok akko keptok egy trójait aminek mérete kb 47kb és Virus Alert!,Antivirus 2008 pro nak álcázza magát,
    A gépből egy zombit csinál,
    ha nincs rendszervisszállítási pont akko Combofix vagy Format C
  • sztomi87
    #1124
    hali lenne egy problémám!
    valaki tud programozni?vagy valamit ért hozzá,milyen progi kell hozzá?kelene egy kis segitség rajzoltam pár modelt(mezögazdasági gépet) és szeretném müködtetni,mozgatni.
  • Miky90
    #1123
    ki kéne cserélni fent a szöveget:"Lassan kijön a Simtractor Újjabb verziója!"(mivel már megjelent):D:D