3362
Simtractor V4
  • kiscody
    #1722
    MÉRTNEM TUDTOK VALAMI TANÁCSIT,MEGOLDÁST ADNI???
  • dj norboo
    #1721
    KARIPAPA..még jóhogy kitaláltuk az uj rendszert...tul sok már a
  • kiscody
    #1720
    sziasztok mértvan az hogy egyszer elfogadja a kódot+key-t és utánna már nem!!!mit csináljak??SEGÍTSETEK!!!!Kösy
  • Gergő1991
    #1719
  • bella11
    #1718
    sziasztok
    multiplayer nincs benne?
  • DJKonya
    #1717
    a homlokrakodós géppel hogy tudom felvenni a bálát? vagy nem is azzal kell?
  • gibic
    #1716
    Lol, pont robi 11XD Elolvastad az utolsó hsz-eit?? De ezek a reagálások se a témához tartoznak, és végülis szemétnek minősülnek akárcsak a sok láma kérdések. Nandorb jelentkezz házigazdának és töröld az ilyen láma hsz-eket, ja és a többi normális fórumozó ne válaszoljon és ne is reagáljon az ilyen hsz-re!!! Más topikokban hatékonyan müxik, itt se ártana valami rendtartás! Sok sikert, holnap meló után meglesem mi sült ki a dologból!!:)
    UI: Kettő login és key van használatban! A tied meg egy amit megosztottak a youtube-on:D
  • nandorb
    #1715
    hat ezaz az enyem 1.80as dual,pecspapinak a vistan muxik,mien hibat ir ki sok marhasag kozott nem lehet meglatni a bajt
  • karipapa
    #1714
    annak pedig jónbak kellene lenni
  • Szigi95
    #1713
    ATI RADEON XPRESS 200M SERIES A VIDEOKARI
  • Szigi95
    #1712
    1GB RAM VISTA 1.86 GHZ
  • karipapa
    #1711
    a cinfig az az hogy mi van a gépedbe!vga ram proci
  • Szigi95
    #1710
    MERT EZ A SZAR NEM MEGY:@
  • Szigi95
    #1709
    de a segitségét értem nandorbnakés azt irta h mondjam h mien a configom vagy mim és nem tom h mi az a config és ara kdeztem h mit irjak..
  • karipapa
    #1708
    szigi te semmit mivel nem vagy törzs teg
  • Szigi95
    #1707
    nandor akor mit mondjak??
  • karipapa
    #1706
    meg a robi 11 és ha lehet más ne küldjön nekem pm-et mert úgy sem mondom el neki csak ennek a 4 embernek
  • karipapa
    #1705
    én a nandor,miky90 meg max a konrád jelentkezését várom hisz így vagyunk tagok!a többi márt megvan nekem
  • dj norboo
    #1704
    xD...igaz ami igaz!!Meg olyat h hogy kell megtölteni a vetőgépet??Barom állatok..LÁMÁK....aki egyetért velünk szoljon!
  • karipapa
    #1703
    konrád nem a norboo vette a key + a logint hanem én!de nem legyetek márt ennyire barmok!a kurva isten faszáért nem tudtok visszaolvasni?ott van minden leirva csak olvassatok vissza!1 normális hozzászólás nincs miattatok!mert mindig login+kéy,telepítés,skinek meg ilyen dolgokat kérdeztek!le lett márt 1x2x irva!olvassatok vissza a kurva életbe
  • Szigi95
    #1702
    az 1általán mi is???:S:D
  • dj norboo
    #1701
    Az nem jó..akik törzstagok azok irjanak pm-be 2őnknek és irunk nekik valamit...és amit irunk vagy beleegyeznek vagy nem..ennyi.
  • karipapa
    #1700
    én benne vok norboo!a törsztagok komunkiálnak pm-ben és kész
  • dj norboo
    #1699
    inkűbb sztrájkolni kéne 3 napig..mekkora felfordulás lenne itt...ki van benne?
  • karipapa
    #1698
    elösször teszteljétek a játékot próbálgassatok mindent ki és utána tegyétek fel a kérdéseket ha márt tényleg nem megy!a telepítéssel meg a skinekkel meg a modokkal meg ne zaklassatok minket mert ha nem megy így jártatok!a sok barom miatt megy tönkre ez a topik!csak azt olvasom mindig hogy segits meg help meg ez mi az mi!jöjjetek rá magatoktól!mi is úgy jöttünk rá
  • karipapa
    #1697
    kiscody tanulj meg visszaolvasni és ott lesz a key meg a login
    a faszom hogy mindig mindenki ugyanazt kérdezi !key login meg hogy mit hogy kell csinálni!olvassatok vissza és minden le van irva minimum 3x
  • dj norboo
    #1696
    Ezaz karipapa..aggy bele mindent..huzzá belééé...óccsad őket..így tovább...
  • karipapa
    #1695
    a faszom ki van!a 3.66 az nem ez a forum!nem tudsz olvasni bazdmeg?mi a faszért ide teszed fel ezeket a kérdéseket!te meg kit2000 kezdj márt magaddal valamit mert nem akarom a te nyavajgásodat olvasni hogy ezt hogyan azt hogyan!a faszom televan márt veletek!próbálgasd!ennyi!ha meg nem értesz hozzá akkor meg hagyd a gecibe vagy kérdezz pm-ben
  • nandorb
    #1694
    oda kell az eredeti kod
  • Borsi14
    #1693
    Bocs h ide irom de most ha már ennél a témánál vagyunk az 3.6 nál lehet vagy oda kell eredeti kód?
  • Miky90
    #1692
    a hivatalos oldalon is le lehet tölteni egy packot.bent van a műtrágyaszóró meg vmi ami a farmon változtat.
    itt van
  • nandorb
    #1691
    de nem lehet vele,mert nincs olyan opcio
  • nandorb
    #1690
    C:\Program Files\SimTractor 4.0 ide kell berakni es felulirni a meglevot
  • Borsi14
    #1689
    Hello!
    Azt szeretném kérdezni h ha lanba szeretnénkjáccani ahhoz is kell eredeti kod?
    Előre is kössz!
  • kitt2000
    #1688
    Én is onnan szedtem le egyet beraktam oda ahova mondtad és nincs a játékba a farmon.Ekkor mi van ?Valaki kitrobált már ilyet?
  • nandorb
    #1687
    www.simtractor.net-en talasz es a X:\Program Files\Simtractor 4.0\ mapaba felulirni a meglevot
  • gibic
    #1686
    Jaja, tényleg jók, milyen oldalon találtad a képet? Mondjuk a bálákat én nem tudom úgy felrakni a kocsira mint a képen:D
  • cselendzser
    #1685
    csá
    valaki mondja már meg valaki a linket hogy csak rákelljen kattintani és letölti jó vagy küldje el az msnemre [email protected] ra kösz
    mer nagyon akarnák játszani a játékkal
  • NH G240
    #1684
    Én rád szavazok.
  • kitt2000
    #1683
    Szeretnék kérdezni valamit hogy néhány képeken látható a farmon tároló épűletek van kialakitva.Most azzokat honnan lehet letölteni és hova kell betenni a fájlokat.Aki tud ijet az belinkelné.
    ilyenre gondoltam itt a kép
    Tudtok valamit rólla?