3362
Simtractor V4
  • vargabalazs
    #1682
    csá nem voltam itthol mer táborba voltam!!!!!! És valaki nem tudná nekem a kódot leírni nagyon szépen kérem!!!!! Előre is köszi
  • kiscody
    #1681
    sziasztok valaki nemtudna regisztrálós kódot küldeni privátba?a játékhoz!!köszönöm
  • nandorb
    #1680
    ha semmkisem ellenzi akkor igen az eleje ahol meg nem volt jatek torolve lesz
  • Miky90
    #1679
    de az se ártana ha vki összedobna egy FAQot.lehetne az előző részét is alapul venni mert sok bennük a hasonlóság.
  • Miky90
    #1678
    tőlem,ha sok időd van.:)(meg persze kedved a sok baromságot végigolvasni):D:D:D
  • robi11
    #1677
    nandorb te jó lennél házigazdának
    nandorb re szavazok!
  • nandorb
    #1676
    nah szavazzuk ki! En jelentkeem hazigazdanak
    Ki szavazik ram?
  • gibic
    #1675
    Ahhoz kellene egy jó házigazda aki a sok szemetet kitörli mielőtt teljesen ellep minket!
  • gibic
    #1674
    Szerintem meg valamelyik szám lesz, 1 v 2.:D
  • dj norboo
    #1673
    Kéne csinálni a játékba uj gépeket..házi gyártásba...nem?
  • nandorb
    #1672
    ird le mien konfigod van
  • nandorb
    #1671
    ird le mien konfogod van
  • Szigi95
    #1670
    CSŐ AKÁRMIT IS CSINÁLOK LETÖLTÖTEM EZT A PROGIT DE NEM MEGY AHOL A FARM NEWT KÉRI OTT RÁKATINTOK A ok RA DE NEM MEGY TOVÁBB(UNREGISTER MÓDBA) MI A FRANCOT CSINÁLJAK(AM MÁR AZT A PROGIT FELTELEPITEEM.
  • DJKonya
    #1669
    köszönöm szépen:)
  • karipapa
    #1668
    nem hiszem el hogy minden barom megtalálja ezt a forumot:(itt a mukikam és azt kérdezte hogy ki e adtálk márt a v4-et!ez 1 barom!ki kéne az ilyeneket tiltani az oldalról szerintem
  • mukikam
    #1667
  • nandorb
    #1666
    hat probald meg a googlenel keress ra K-lite Codec
  • nandorb
    #1665
    linkeltem de spoilerben van nezd meg
  • nandorb
    #1664
    probalgasad asszem a 0 vagy += plusz jel bill
  • Szigi95
    #1663
    Nandor akor azt lekelene töltenem vagy mi??:A
  • Szigi95
    #1662
    Kb 1 hónapja Olvass visza és megtalálod
  • pezso79
    #1661
    Mivel lehet bekapcsolni, mert sehogy nem sikerül.
  • Szigi95
    #1660
    NanDor nemhiszem h lene e valami a gépen mert még ujj
  • robi11
    #1659
    de most a vegyszerezőt ö vel
    v a vetőgépet?
    am a doboznak mellé kell álni a vetőgépel és úgy nyomni a gombot??
    me én tegnap búzát vetettem a kukorica,cukorrépa vetőgéppel XD
  • mukikam
    #1658
    hellosztok meg jelent a simtractor v4? és honnan lehet letolteni segitene valaki? meg kosszoném...!!
  • nandorb
    #1657
    mert nem kapcsoltad azta reszet be
  • nandorb
    #1656
    meg kul. adottak ezek a komandak a minden jatekhoz van leiras legjobb ottmegnezni
  • pezso79
    #1655
    Köszi ne hari ha láma vok de én csak most kezdem ezt a gamét. Még ha kérhetnék annyi segítséget, hogy miért nem fújja a silózó a silót. levágni levágja.
  • axial1991
    #1654
    helló mindenkinek van valakinek skin-je a claas lexionhoz
    mindehy h mien??????
  • gibic
    #1653
    Nem fogok mindenkinek válaszolni külön úgyhogy egybe, és válogasatok:
    -A silózó után ugyanúgy kötöd a pótot mint a tractor után magyarul odatolatsz és insert gomb.
    -Minél gyorsabban mész az adott géppel annál nagyobbat ránt fordulásnál, tehát lassabban menj, munkavégzésnél meg javaslom a 10km/h-t ott szép kezes.
    -Robi komolyan szánalmas vagy!! Meg szoktad nézni az előző HSZ-t?? Vagy csak a címszavasokat? Karipapa az 1639es HSZ-ben épp ezekre írta le a megoldást!! A permetre meg a számok valók mint minden munkavégzésnél itt is azokkal kell írányítani!! amúgy asszem a 7-essel lehet pumpálni! De komolyan mi is végigpróbálgattuk a gombokat és tapasztalat utján jöttünk rá a megoldásra, ennyibe ti se haltok bele, és nem kell rögtön kérdezni!! Akinek nem inge...........
  • konrad91
    #1652
    olvass már vissza!!!
    amugy meg ö-vel
    de am 1x már megkérdezted és kaptál választ is ne piszkold már a forumot!!!!!!
  • robi11
    #1651
    hali!
    h lehet megtölteni a vegyszerezőt?
    h jön ki a mag a dobozból a cukorrépa mert vetnék de nem tok me kipróbiznám már aropa tigert:)
    előre kössz
  • traktormágus
    #1650
    máshová nem tudjátok esetleg feltölteni?
    mert akárhogy próbálom nem szedi le.
    nagyon megköszönném
  • pezso79
    #1649
    Sziasztok! 1 kérdésem lenne. Mivel tudok pl. a silózó után pótkocsit akasztani. Köszönöm szépen ha segítetek.
  • Sanxi007
    #1648
    Lenne egy kérdésem.
    Lehet az irányítás érzékenységén állítani?
    Mert nálam ha egy kicsit mozdítom jobbra vagy balra akkor nagyon fordul.
    Másnál is így van vagy csak nálam?
    A választ előre is köszönöm!!!
  • karipapa
    #1647
    ha kiszálsz a gépből az előre vagya hátra nyillal meg a hosszú ú egyszerrre való lenyomásával ülsz vissza a gépbe,a hátrafele nyillal tudsz futni,a kombájnal meg a pontos ö vel tudsz üritteni de ürittés elött nyomd meg a hosszú ó-t hogy kitolja a csigát!manteni ott tudsz ahol a busnies meg a machineri meg ilyenek vannak és allúlról a 2 a save az a mentés a játékból a menüben meg jó hosszan nyomd az esc-et és bedob a menüben!addig nyomd mig oda nem ugrik
  • DJKonya
    #1646
    ja és hogyan tudok visszalépni a játékból a a menübe ahol van a bussines meg ezek

    bocsi a láma kérdésekér de simtractor terén kezdő vagyok
  • DJKonya
    #1645
    és még 1:
    hogyan tudok menteni ?
  • DJKonya
    #1644
    sziasztok nagyon jó a game de lenne kérdésem 3:
    1. ha kiszálok egy gépből hogy lehet abba visszaszállni?
    2. hogy lehet gyorsabban sétálni
    3. a kombájnal hogy tudok üríteni

    segítségeteket előre is köszönöm
  • nandorb
    #1643
    fent van a k-lite codec ha mond valamit