7577
  • zomgzerg
    #3896
    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • Balumann
    #3895
    Az értékrendjével értek egyet. Azzal egyszerűen nem kell foglalkozni, hogy itt hirdeti hogy nem eredeti a játéka, mert nem fogsz megváltoztatni semmit és csak off lesz.
    Mégis miért ne vennék észre ezt? Fogd már fel, hogy azért warezolnak legtöbben, mert inkább másra költik a pénzt ami számukra fontosabb, nagyrészük nem venné meg úgyse, vagy csak amikor lemegy az ára.

    Arra véletlenül nem gondoltál, hogy az a patch amit kiadtak, esetleg az javította a hibák egy részét...? (amihez még nem készítettek single cracket/lan fixet)...

    Bakker rinyáljanak, írják meg egyszer az érzésüket ezzel aztán abbahagyják, várnak megoldásra. Zavarjon, legyél tőle ideges, de nem kell oltogatni. Mivel ismét mondom ez nem létszükséglet, teljesen fölösleges ezzel foglalkozni. Nem áll jogodban személyeskedni amíg nem ismered jobban.

    Remélem sikerül ezt felfogni 30 vagy nemtudom hány évesen...
  • csuszi
    #3894
    te teljesen kész vagy. nem tűnt fel hogy melléd álltam?????????????????? hogy alien ellen írtam? hogy az ironizálás azt jelenti, hogy gúnyosan oltottalak, mintha nem veled értenék egyet, pedig Magamat is az ólba küldtem? ennyire nem lehet hülye ez a kibaszott fórum...
    marcika. annyit értesz az amdinkodáshoz és a pb-hez mint egy ceruza.
    az eredeti servereken a guid nem nulla. tudod mi az a guid? tudod mi az a gv? tudod mi az a streamelt server? tudod mi az a global ban? gv ban? cb ban? soroljam? pb hack...marha okosat mondtál...
  • Marci0115
    #3893
    attol hogy origi játék nem biztos hogy cheat mentes környezetben játszhatsz, van pb hack is
    TÜNNYMÁR
  • kircso13
    #3892
    Látom, te csak szép magyar szavakat tudsz írni! erre lehet adni! Kemény vagy, vagy nem! Vannak begyöbösödött emberek, ha valaki ír akkor azt le kell fikázni, na te ezek közé tartozol! sajnálom h ezt kell írnom! Remélem büszkeséggel tölt el ez a stílus amit itt csinálsz! Tudom, most jön a válaszod szép magyaros szavakkal! De ez csöppetsem érdekel! Értelmi szintedhez mérem ami nem nagy lehet, de lagalább megpróbáltam a lehetetlent! Légy mindig ilyen, mert ez jó, de nem a fórumnak! Miért nem írok nagyon a forumokba! Na ezért, az ilyen emberek miatt mint te! Kicsit nézz körbe magadba abba a nagy ürbe és vonulj el a sarokba és gondolkodj el egy kicsit! Lehet ez nehéz számodra, de megpróbálhatnád, hidd el menni fog! Csak ügyessen, uri is megmondta! Mukogyj!
    Viszlát!
  • k9duli
    #3891
    anyám:D
    Akkor még mi vérpistike szinten vagyunk. Belekell húzni de szerintem nagyban múlik a szerencsén is.
    Ha varázs doboz nem mg-tól ki mindenkinek, meg ha nem kapunk olyan búnuszt hogy max lőszer akkor b*szhatjuk még az mg-t is.
  • csuszi
    #3890
    kurvára nem a warez zavar nem tűnt fel? még válaszoltam is Neked, csak el kellene olvasni. hanem az, hogy az idióta úgy dumál, hogy nincs meg Neki eredetiben. és pláne, hogy a hibákat akár hiszed akár nem, a warez okozza. akkor baszódik el a játék, amikor a profillal bénázik a user. csak olvasgatni kellene a külföldi fórumokat, ahol csodák csodájára minden hiba megszűnt, ahogy a gazdagabb külföldiek elmentek szépen a bótba, és megvették az originalt.
    de a warezt se kellene szentesíteni, ha már itt tartunk. és az is érdekelne, hogy egy értelmesebbnek tűnt fórumozó, ugyan miben ért egyet egy olyannal, aki 1 ismétlem 1 db pontra se reagált amit írtam Neki, sőt, saját Magába gabalyodik bele, észre se veszi, hogy olyan dolgokra reflektál, amiket Én fel se vetettem.
    és hidd el, nem válaszolnék Neki, ha nem mulattatna a srác;)

    az meg külön szegénységi bizonyítvány, hogy azt se veszik észre, hogy azzal hogy valaki eredeti játékot vásárol ezt cselekszi:
    1. támogatja azt, aki a jövőben Neki készít produktumot. ha ezt nem teszi, az nem fog, mivel becsődöl.
    2. helyesen cselekszik, mert ezt követeli a morális értékrend.
    3. cheater és bunkómentes servereken játszhat, ahol az admin tudja kit baszott ki 1 perce.
    4. ahol a pb és a gv végre tudja követni a csalásokat, és fel is tud lépne ellene.
    5. a crack nem bassza szét a felhasználó agyát.

    de az végképp röhej, hogy azért rinyálnak tele (csak magyar fórumokat), hogy de szar a játék, mert nemindul el rendesen a warez. külföldön is rinyálnak, de a cracket és a warezt szidják, nem a játékot.

    uff. végeztem. menjetek warezolni, az fasza, és Én hülyeségeket beszélek.
  • csuszi
    #3889
    nem is tűnt fel bazdmeg hogy ironizáltam?????
  • Balumann
    #3888
    Alienhun: Veled értek egyet részben, de nem kell forumon ezt hangoztatni. A játék meg tele van hibákkal amit nem a warez okoz, mint ahogy a fekete képernyőt és a szaggatást sem minden bizonnyal, mert a crack tökéletesen működik többnyire (nálam legalábbis perfekt, a játék sem szaggat).

    csuszi: Továbbra sem értem, hogy ilyen idős létedre ezzel foglalkozol meg zavar. Tudom jó szórakozás oltogatni egyeseket, de mint írtam, nem érsz el vele semmit, flémet indítasz, magadat járatod le mert senkit nem érdekel (őt se), ő ilyen és kész. Egyáltalán nem biztos, hogy a te gondolkodásmódod és nézőpontod a jó. Amíg csak hozzászólásait látod és nem ismered, addig teljesen fölösleges ítélkezni, személyeskedni (fórumon pláne!!). Jogod van nem egyetérteni vele, de ehhez nincs amit te most csinálsz.

    kircso13: Akkor jó, ha nem azért szeret a barátnőd mert rá költöd a pénzét. :P Lehet azért úgy is, hogy nem költesz mindent rá :D (remélem). Bár remélem hamarosan megértem ezt a dolgot is :-)

    Mindenkinek meg van a saját értékrendje, a warez arra jó, hogy akinek ez lejjebb van annál amit tud áldozni ilyen célra az is tudjon játszani. A játékkészítőknek azokat kell megcéloznia, akik ilyenre tudnak áldozni (mint tudjuk valahol sokkal könnyebben tudnak mint itt Mo-n). A warez miatt hiába sírnak, adjanak ki jobb, tovább tartó játékot és akkor többen veszik meg, ennyi. Másolásvédelemmel semmit sem érnek, akik nem vesznek játékot (főleg nem teljes áron) azok úgysem fogják megvenni.

    És a warezolók legtöbbje normális, értelmes ember, pl. akikkel én szoktam és szeretek játszani. Nem kor, és hozzászólásai alapján kell megítélni, mert ez csak 1 terület ami nem egyáltalán nem létszükséges.

    Nem szükséges válaszolni a hozzászólásomra, mindenki fejezze be az okosítást és nevelést, és fogadja el hogy másnak más az értékrendje, máshonnan nézi a dolgokat, más korban van, és kész, élvezzétek a játékot, vagy ha nem megy akkor szidjátok és hagyjátok, majd egyszer visszatértek ha javítva lesznek a dolgok.
    Ha nem szimpi vkinek a hozzáállása nem kell válaszolni.
  • Blaki
    #3887
    Ezt nem hiszem el, hogy senki sem tudja, hogy kell beállítani...
  • chooselee
    #3886
    Akkor elütve a témától valaki észlelt végtagleszakadást a környezetében játék közben? :)
  • Blaki
    #3885
    Valaki használ X-fire-t Cod 5 el???? segítsen! köszönöm.....
  • kircso13
    #3884
    Gratula! IQ = 0! Erre büszke vagy remélem! Tudod azért kicsit visszavehetnél! Én nem hülyéztem le senkit! De te magadból indulsz ki! Szánalmas vagy!
  • csuszi
    #3883
    te csak fogd be a szád, mer így közel a 30-hoz Te hülyébb vagy mint ŐFELSÉGE ALIEN a maga 21 évével:) én is megyek vissza az ólba ugatni...
  • Blaki
    #3882
    Hello!!

    Az X-fire miért nem teszi be a cod 5-öt a szerverkeresők listájába? Hogy tudok magyar szervereket találni ígY?
  • csuszi
    #3881
    átadlak Hasselnek, még az oskolások is megértették amit írtam/mondtam Nekik. te erre képtelen vagy. majd Hassel kínlódik Veled. ;) igaz Hassel?:)
  • kircso13
    #3880
    Hát ez nem így van! Az az igazi balek aki a pénzét a barátnőjére költi! DE ezt Te is megtapasztalod, nem tom h hány éves vagy, de még ebbe nincs tapasztalatod :D. Ja én az asszonyra , a gyerekre , magamra , és a gépre is költök! Nem csak 1 dologra! Élni és szórakozni is kell! Ez egy off hsz volt! Sry!
  • csuszi
    #3879
    "Az a szánalmas aki leszarja a másikat ebben a példában én szarlak le téged :D" - örülök, hogy leszánalmasoztad Magad. és még vigyorogsz is rajta. ez a magyar nyelv még mindig nem megy. tudod mi az a funkcionális analfabetizmus? na ennek a fogalmát bőven kimeríted. ennyit az írni olvasni tudásodról.
    és annyira kiszámítható vagy (buta), hogy előre megmondtam, hogy ezzel fogsz jönni: "de nekem a kutyaólban a helyem így 30 évesen, mert a nagyreményű fiatalság megérkezett és kuss a nevem...(erre szokott az jönni, hogy ennyi idősen játszok,
    szánalmas vagyok - tényleg de gáz, hogy nem a tv előtt " de Te fel se fogtad (még jó hogy nem vagy analfabéta - nagy nehezen kigugliztad mit jelent, de a funkcionális analfabétáig nem jutottál el), és jöttél nekem ezzel: "csuszi ha szerinted az szánalmas hogy 30évesen jáccol akkor neked elég ciki rengeteg embert ismerek és jóbani vagyok ilyen korú emberekkel akik pl cabaloznak és 30-40éves kort megütik" akkor ki a ciki? hogy Magadnak mondasz ellent? fel se tűnik mi?

    és ennyit a személyeskedésről te agytröszt: ami a lényeg. azért rinyálod tele a fórumot, mert a warez nem működik rendesen. a geci gyártó, fene a kurva anyját, hogy nem úgy csinálja meg a játékot, hogy a nagy alien tudjon vele warezolni. mert annyi se esik le neked, hogy a warez okozza a hibák 99%át. legalább a játék hangját, scriptelését, történetét, multiját, stb stb. szidnád. amihez warezzel még mindig semmi jogod, de legalább nem mutatnád Magad hülyének, csak szimplán pofátlannak.
    ui.: a sok mosoly jel nem mutat eredetinek, se nem humorosnak. ahhoz némi szellemi fölény kell. az meg Neked sajna nincs.
  • Sugam
    #3878
    lehet multizni tört szerókon. van kb 5 magyar szeró amin játszanak. gametrackeres oldallal megtalálod őket.és én pl console ból joinolok, mert beraktam őket favoritba, de csomoszor bebuggol és azt mutatja ,hogy leálltak a szerverek közben mennek. szal gametracker oldal
  • LackoMester
    #3877
    aha,persze 18.-án majd megkapom...hmmm....
  • Jobboka
    #3876
    87.229.98.14:28960 come on ja amugy az előrendelés az nem a kiadás napján érkezik meg hanem akkor jön egy értesitő ahonnan meg tod rendelni de nem baj srácok :D
  • Alienhun
    #3875
    Ja igen és még csuszi annyit kihagytam hogy vagy csak azért nem válaszolok neked rendesen mert nem érdekelsz :)
    na tényleg off nekem van mivel foglalkoznom nem úgy mint neked csuszi hogy az egész napodat itt töltöd :)
    mindent bele a családod nagyon odalehet érted :)
    ne érts félre nem mondom meg mit ne csinálj te életed nem szólok bele
    ja és analfabéta tudod az annyit jelent hogy olvasni írni nem tud de mivel írni olvasni tudok így nagyon félrenéztél valamit :)
    na hali
  • Alienhun
    #3874
    Csuszi látom megint kezded :D
    Hajrá
    Az a szánalmas aki leszarja a másikat ebben a példában én szarlak le téged :D
    Nem arról van szó hogy nem értem mit írsz :)
    Ha rám célozgatsz :)
    Rólad ennyit :)
    Na ebben a témában erről ennyit én nem folytatom úgy mint egyesek azt irsz amit akarsz de inkább a családoddal foglalkoznál minthogy kockulj....ilyen a jó apa kisfiam hagy már éppen kockulok nemlátod?
    asszony mennyé mosogatni mert kockulok....
    Szép családapa :)
    Hajrá csak igy tovább :)
    Nekem van kivel mivel foglalkoznom szal csak akkor ülök itt amikor az időm engedi szal ne forgasd ki a szavaimat ahogy eddig tetted :)
    na tov szép napot este valamikor re talán bye
  • Alienhun
    #3873
    Ha egyáltalán azzal csináltad :D
  • Alienhun
    #3872
    Totti a cheat engines képed befigyel rendesen :D
  • miking73
    #3871
    gyertek szavazni a cod 5 nek kell nyernie.

    szavazás
  • chooselee
    #3870
    Nektek vannak benne leszakadó testrészek?
  • csuszi
    #3869
    baszki átadom a srácot, én tanultam pedagógiát meg magyart a főiskolán, de ez a gyerek a profoknak is feladta volna a leckét, annyira analfabéta...
    mondhatni nem érti amit írsz.
  • csuszi
    #3868
    teljesen reménytelen. a minimális szintet nem üti meg.
  • Blackhunter
    #3867
    Sziasztok !

    Aktív olvasoja vagyok a forumnak. Elégok hibát látok az embereknél és nekem is volna egy:Az én hibám az volna h amikor el akarom indítani .exe hibával leál. Na már most ugyan ezt csinálta velem a CoD 4 is és azt akkor ugy lehetet megcsinálni h egy fájlnak a formátumát etneveztem valamiröl valamire. aszthiszem hogy ez a fájl a mainba volt.Szerintem ez a hiba nem csak nekem van hanem még sok másnak is. Ugyhpgy ha valaaki tudna nekem segíteni azt megköszöném.

    Elöre is THX csá
  • Shep
    #3866
    Ok, kösz.
  • Slewy
    #3865
    lehet-e
    kijavítottam, nehogy belekössetek. Ugyanis az e kötőszócskát az állítmány után tesszük és kötőjellel ;-)
  • Slewy
    #3864
    Még mindig a megerősítését várom annak, hogy lehete multizni tört verzióval, mert lehet, hogy álmodtam, de 3 napja vagy 20 emberrel játszottam és kétlem, hogy ők eredetiben vették meg. Lehet, hogy a szerverekkel van a gond, vagy nemtoom, ha valóban az a baj, hogy tört verzió, akkor megyek cod4-ezni.:D
    nincs most 12k-m a játékra, múlt hónapban vettem egy eredeti játékot, de most nemtook, ennyire jól azért nem megy :D
    Jah és van barátnőm is :D
  • giorgio81
    #3863
    15+ 1 bonus
  • Shep
    #3862
    Single-ben hány pálya van?
  • matti12
    #3861
    Üdv!

    Van egy kis gondom... a második pálya (little Resistance) miután betölt, kidob egy hibaüzenettel amit nem látok mivel fekete a képernyő (amikor ctrl+alt+delete-t nyomok akkor annyi látszik hogy DirectX error)mi lehet a gáz? eddig minden más nagyobb játék tökéletesen futott, még ennek is az első pályája. DirectX a legfrissebb van telepítve... plz help (multiplayer pályákon is ugyanígy)
  • ChuckyHUN
    #3860
    A-a..
    Én lecsicskáztam. mert baromságokat kérdezett. ÉN IS szívesbben költöm a barátnőmre, vagy a szenvedélyemre. Sőt! Elmondom > én sem fogom megvenni! De nem is fogom/most sem kérdezgetni, hogy miért nem megy a mlti.
    Nálam eddig 1 olyan game volt ami megérdemelte,hogy megvegyem és az a TDU
  •  Evil
    #3859
    Elvileg végtelen szint van :) Szóval hajrá XD
    De 25 körül vannak a rekordok.
  • Bokafix2
    #3858
    Nekem sincs semmi bajom vele, pedig féltem ahogy itt irogatták, hogy fagyás, szaggatás, hang-kép problémák... nekem semmi gond nem volt minden tök gyors és szép... igaz a gép is bika.
  • k9duli
    #3857
    Na megvan a megoldás help ajtót még nem is néztük ott a varázsdobozból finomságok jöhetnek :)
    Majd holnap...akarom mondani ma este:D