7577
  • BiG G
    #3856
    lanyhult a fegyelem... :)
  • Prince23
    #3855
    Az Infinity Ward nem hinném, hogy betett volna egy ilyen hülyeséget, mint a legvégi bonus map :D meg nem is rockosította volna a dinamikus zenét háború közbe lol
  • k9duli
    #3854
    Hát ez a zombies mod nagyon kemény 3-an tóljuk coopba.De a 13szintnél mindig elakadunk.Szerintem 13. az utsó, de keményen próbáljuk hátha mi vagyunk a bénák.
  • LackoMester
    #3853
    nagyon kiváncsi vagyok meg-e kapom (elörendeltem)holnap a gamet?van 1 olyan érzésem,h.nem...mikor kezdhetek el végre normálisan multizni..hmmm...
  • Hassel606
    #3852
    Hééé, csuszi!! Az anyanyelvi oktatás az én reszortom!
  • Jobboka
    #3851
    nekem semmmi bajom a gammel tök jól megy meg minden 1x nem fagyott ki patcheltem tökéletesen ment neten.... pl.:87.229.98.14:28960 gyertek fel me nincs fenn senki
  • priluki
    #3850
    jaja sajna japán rohangál ppsh val sött red dot stb irtogsgyi igy ez a része..
  • zotya10002
    #3849
  • JackyBoy
    #3848
    miről beszélsz lol? kb 1 hét alatt játszottunk ezen a modon 5x vagy 6x az neked sok?
  • Slewy
    #3847
    azt mondjátok meg, hogy miért van az, hogy nem eredetivel tegnap, tegnapelőtt még játszottam és most már nem tudok, ne fárasszatok azzal, hogy azért mert nem eredeti, akkor tegnap se tudtam volna felmenni, nem?:D
    Egyébként is Infinity Ward-nak kell az ilyen játékokat csinálni ez a Tréarc nem győzött meg... de azért kipróbálnám mulitba, ha menne újra.
    És mennyire gagyi, hogy Akárkivel vagy, mindenképp a Tokarevet kapod, mert modern warfare-be még mindig azt mondom, könyebben viseli az ember, ha marine ak-val rohangál, de hogy egy japán katona tokarevvel ???:D
    Hol vannak a régi szép idők Cod1-nél sokkal jobb volt ha német voltál német fegyverekkel mentél... nah mind1, csak akkor fikázom tovább, ha majd játszottam eleget multiban :D
  • Blaki
    #3846
    Sziasztok, vannak már magyar szerverek cod 5-re? Szrverkereső múkod allseeingel?
  • Hellsing47
    #3845
    ha ez neked nem sok akkor te egy gép vagy :)
  • Sammyka
    #3844
    Sziasztok!

    Vista alatt tolom 2Gb rammal a single playert. Az egész mintha képregény lenne, borzalmasan szaggat. DX10 lehet a gond? vagy mi a búbánat. A COD4-el semmi gond nincs. Van valakinek 5lete? Hasonlóval találkozott valaki?

    Kösz a választ!
    Sammy
  • JackyBoy
    #3843
    nem sokat... kb volt egy 16os kör, aztán 11, 21, 24, 21, 25 ...ha jól emlékszem...
  • Alienhun
    #3842
    na off tov szép estét annak aki normálisan tud viselkedni a másikkal :)
  • norbi56
    #3841
    Mennyit játszotok ti?:D Ennyire fejldőtök:D
  • BIZ0906
    #3840
  • zotya10002
    #3839
    De buta vagy ember!!
  • Balumann
    #3838
    Gondolod, hogy ha nem fogja indításkor kérni az eredeti lemezt, akkor az ilyen problémák megoldódnak? :I
  • Alienhun
    #3837
    zotya szerintemis a cod4 jobb lett mint ez de ebben jobb a zombi mod mint a cod4hez gyártott :)
  • JackyBoy
    #3836
    és azt azért tegyük hozzá, hogy a 25ös szint végén voltunk, már készültünk a 26-ra, lehet ez is volt a baj, valahogy bekerültek hozzánk, de majd legközelebb 26-27 a cél...
  • Alienhun
    #3835
    csicskázzátok azt aki nem költ játékra gz van aki szivesebben költi a pénzét a barátnőjére mint 1 szaros játékra szerintem jah tényleg aki játékra költ annak nemnagyon van barátnője akira költhet :)
    hát igen ezek inkább eredeti játékokban élik ki magukat :D
    HAJRÁ :)
  • Palesz2
    #3834
    25 a rekord :)

  • zotya10002
    #3833
    Ezért van tele a ...Nem értem!Frissítettem már mindent de ez van!

    Mikor a cod 4 meglett már aznap este toltam multin meg minden!Azóta is jó!

    De eredetiben szerintem mennie kell mint a szél!
  • Alienhun
    #3832
    nah erről ennyit kijött a lvl65 hack...
  • Slewy
    #3831
    azért baszakszik, mert nem eredeti?
    De akkor tegnap még miért működött, én ezt nem értem
  • zotya10002
    #3830
    Nekem is már tele van a ...!!Én már vid karit is vettem de egyre rosszabb!!Kedden tök jól ment single,multi.Szerdán már le fagyogatott+hibaüzik:-))Csütörtök azaz ma sem single se multi!!Uninstall az egész game!Most meg megrendeltem!!Így már szerintem nem lesz gondom vele!:-))
  • Slewy
    #3829
    Van valaki, aki neten játszik kamu játékkal??? jelezze please
  • Slewy
    #3828
    felraktam újra, a profilom persze elveszett, de így se akar belépni egy szerverre se, egyre rosszabb benyomásom van erről a játékról,a zért a faszom prüntyög már tőle, hogy nem lehetett úgy, mint a 4-gyel
  • Gabe18
    #3827
    Thx!
  • Slewy
    #3826
    vegye meg a hóhér :D
    annyira azért nem jó, a 4 jobb lett
  • ChuckyHUN
    #3825
    vedd meg te csicska
  • Hellsing47
    #3824
    576-nál már lehet
  • Slewy
    #3823
    de lehet törttel is játszani, már játszottam neten vele, csak most felraktam az 1.1-et, azt lehet azért baszakszik sztem a cod4 egyébként jobb, de ezzel is el lehet lenni
  • crysis
    #3822
    Nagyon jó játék,de a cod4-be könnyeb volt multizni,csak beléptem xfire-be,aztán kerestem egy szerót és toltam.De annél nem így van,az xfire a fenének se adna ki egy szerót se.Tele van a makkom az egésszel!
  • gunners
    #3821
    Üdv
    nem tudjátok xpben hol kell az audio és hangeszközöknél beállítani a következőt:24 bit 48000Hz (Studio minőség-re kapcsolás)
  • H2
    #3820
    Lehet!

    Sajnos nálam is ez van, eredeti játékkal nem lehet tört szerverre menni!
    Remélem lesz vmi megoldás! Ha van vkinek ötlete akkor HELP!

  • priluki
    #3819
    ez igy van csaképp hiába mentettem azokat,elveszett.. szoval a faq-val kezdtem eredménytelenül. de mind 1 hadjuk..
  • Balumann
    #3818
    Kérdezd meg még sokszor. Végülis azért van a FAQ hogy itt ezerszer leírjuk még.
  • Gabe18
    #3817
    Külföldről vetted,vagy lehet már valahol itthon is kapni?