7577
  • csuszi
    #3936
    ez mi ha nem húzz a picsába te szerencsétlen?:
    "am csuszi tudtommal ez off/warez topic már bocsi :) ha nem teccik valami el lehet menni köszi szia :)" de egy kicsit benézted...te isten barma.
    és egy fórumon ilyet írni, hogy ne a hátad mögött, szerintem elég nehéz. jah igazad van, lehet: mert nem tudsz olvasni, értelmezni, így felfogni ami írok, így sajna tényleg a hátad mögött írok.
    és mivel buta vagy, előre megjósoltam, hogy oda lyukadunk ki, hogy 30 évesen szánalmas vagyok, ha játszok egy kicsit a spanokkal multiban. de igaz, előtte mg azt írtad, hogy az a ciki, ha valaki ezzel jön. ügyes:)
    és nem tudod kimagyarázni, aki tud olvasni, az látja hogy leszánalmasoztad magadat. Te nem tudsz, de sebaj.
    és nem kell megtisztelned, Tőled nem várom el. ahhoz nincs se eszed, se respected Nálam.
    ez a családapa nem uncsi kicsit? aki 30 évesen még nem családapa az mind szánalmas?:) érdekes felfogás. akkor szánalmas a fél világ. hidd el nem kell aggódnod a szocializációm miatt, nincs semmi baj a társadalmi beilleszkedésemmel.
    folyamatosan égeted Magad. nem baj, legalább jót mulatunk rajtad...
  • mNzJean
    #3935
    A klánunkban szinte mindenki a 30 hoz közelít ,és mégis nézd meg az eredményeinket , ha majd te is valamik hasonlót fel tudsz mutatni akkor lessz súlya a szavaidnak ,tévedsz ha azt hiszed ,hogy akinek családja van ,esetleg gyereke az már nem jogosult a kikapcsolódásra.Nekem se feleség se gyerek ,viszont a barátnőmmel így is nagyon jól megvagyunk annak ellenére ,hogy a napi 2 óra játékom megvan.Majd egyszer te is eljutsz arra az értelmi szintre ,hogy ezt megértsd ,de addig is arra kérlek ,hogy fejezd be az offolást a fórumon .
  • kircso13
    #3934
    http://prohardver.hu/tema/call_of_duty_5/keres.php?sfor_all=fekete

    937 hozzászólásba minden benne van! Csináld meg végíg és jó lesz!!!!!
  • Alienhun
    #3933
    mama próbálj több szerót is
    itt keresgélhetsz
    http://www.gametracker.com/search/codww/?sort=players&order=desc&page=1
    remélem jó linket irtam be na hajrá :)
  • Alienhun
    #3932
    csuszi félreértettél valamit nem mondtam hopgy húzz el innen már bocs :)
    és TÉGED A HALÁL TISZTELJEN MEG :)
    Tessék boldogvagy hogy megtiszteltelek ennyivel? :D
    am azért vigyorgok csak hogy tudd hogy nincs miattad rossz kedvem hogy itt okoskodsz nemhogy inkább a családoddal töltenéd a napodat ha már úgyis otthon rohadsz és nem dolgozol na ezen gondolkodj el 1 kicsit.
    és mivel úgy értettem hogy te szerinted az a szánalmas aki leszarja a másikat az 1 dolog hogy félreértetted :) nem az én problémám én tudom mit akartam ennyi az nemérdekel hogy te mit akarsz 30éves fejeddel innkább azon gondolkozz hogy a családoddal mondjuk 1 közös programot eltölts pl valameik nap ne azon hogy ide mit irj nem úgy leszel jó apa ha kockulsz és megmutatod a fiadnak mekkora ászvagy cod5ben..de ha szerinted ez igy jó hajrá családapa :)
    vagy a másik dolog hogy miért is szántad rá magadat a kockulásra az az hogy nincs feleséged sem gyereked ez viszont a te korodban elég gáz..
    de igy tovább :)
    Hajrá Családapa :)
    na én ma már nemvagyok szal amit akarsz azt tartogasd holnapra és akkor ird amikor ittvagyok ne a hátam mögött köszi :)
    mielőtt azt irnád hogy mennyek kockulni csak ennyit:van kivel foglalkoznom igy nem töltöm itt az estém na hali :)
  • kircso13
    #3931
    ok :), fátylat a múltra!
  • mama 2
    #3930
    ezt írja ki, amikor csatlakozni akarok az egyik szerverhez.
    Ötlet?
  • BIZ0906
    #3929
    Igen?
  • Neoncsoves
    #3928
    faszt nem jelent. már kapni 576ban meg amerikában már 3 napja kapni :D
  • mama 2
    #3927
    Aha. Na most a játékban próbáltam úgy, hogy favoritba rakok IP-t, és úgy belépek a szerverre, de sose enged. Azért gondolom mert offline vagyok, de hogy váltok át online? Mert ha át akarok, akkor online profilt kellene csinálni. De azt meg ugye nem engedi. Ötlet?
  • BIZ0906
    #3926
    Nem. Mert a CoD5 még meg sem jelent.
  • leipsig
    #3925
    inditás után fekete képernyő?! valakinek valami tipp?
  • mama 2
    #3924
    Xfire kilistázza a COD5 szervereket?
  • JaSoN HuNTeR #3923
    Jó a zombi mód! kár h cask 1 pálya van:(
  • csuszi
    #3922
    minden tiszta, semmi problema :)
  • csuszi
    #3921
    már írtam:"ui.: a sok mosoly jel nem mutat eredetinek, se nem humorosnak. ahhoz némi szellemi fölény kell. az meg Neked sajna nincs."
    olvasástan: "az a szánalmas, aki leszarja a másikat, én ebben a példában leszarlak téged." ha Te (nagy betűvel írjuk, ezzel tiszteljük meg a másikat - szal a téged helyesen Téged) leszarsz, így szánalmas vagy. mit is lehet ezen mást értelmezni?
    "am nem itt néztem amit irtamhanem a forum és keress rá a topicra alatta van kiirva ott nehezen kattintasz rá :)" ki magyarázza meg a dolgokat? Te kurvaokos:) írtad hogy ez az offtopic, és húzzak innen. ez Nem az offtopic. ezt benézted cica ez van...
    kevés vagy Te ahhoz, hogy kihívás legyél. szellemileg nem jelentesz kihívást, ez van.
  • kircso13
    #3920
    viszont :D
  • BIZ0906
    #3919
    De egy kúrva hülye vagy!
  • Dave0092
    #3918
    pff... akkor rendelem is elő... pcdome csak jövöhéten szálitaná
  • tojas1
    #3917
    Igen 576
  • Neoncsoves
    #3916
    576
  • Dave0092
    #3915
    hol? én ugytudom 1 hetet késik
  • tojas1
    #3914
    Ma vettem?
  • Dave0092
    #3913
    hogy van eredetid?
  • tojas1
    #3912
    Talán a PATCH hiánya miatt??
  • tojas1
    #3911
    Sziasztok!!

    Tud valaki arról hogy eredeti game-val mért nem enged fel egy szerverre sem.
    Bár senki nem volt rajtuk.

    Köszi
  • Cat 02 #3910
    Fel a lépcsőn, aztán később le. Egyik védi a lépcsőt, többi meg a 3 ablakot.
  • SötétBarom
    #3909
    Spannal zombiban eddig level 11 a max. Van valami követendő taktika, ami elég célravezető??? Ill. a random weapon crate-ből összeszedett csúzlikhoz lehet valahogy ammot szrvezni?? (machine gun meg az FG42 egész jó.)
  • Alienhun
    #3908
    bocs hogy félreértetted a szánalmas részt csak értelmezned kellene a mondatot és vágnád mit irtam :)
    de no problem öregvagy te már ahoz hogy értelmezd a dolgokat :)
    Inkább a családoddal foglalkoznál minthogy itt vered magad hogy milyen kurvaokos vagy :)
    am nem itt kell okoskodnod....ha van fiad akkor inkább foglalkozz vele ne itt oszd az észt :) am nem itt néztem amit irtamhanem a forum és keress rá a topicra alatta van kiirva ott nehezen kattintasz rá :)
    nah várom a következő okosságodat :D
    hajrá mindentbele családapa :)
  • Blackhunter
    #3907
    Sziasztok !

    Aktív olvasoja vagyok a forumnak. Elégok hibát látok az embereknél és nekem is volna egy:Az én hibám az volna h amikor el akarom indítani .exe hibával leál. Na már most ugyan ezt csinálta velem a CoD 4 is és azt akkor ugy lehetet megcsinálni h egy fájlnak a formátumát etneveztem valamiröl valamire. aszthiszem hogy ez a fájl a mainba volt.Szerintem ez a hiba nem csak nekem van hanem még sok másnak is. Ugyhpgy ha valaaki tudna nekem segíteni azt megköszöném.
  • csuszi
    #3906
    np. írtam priviben:)
  • csuszi
    #3905
    még mindig fogyatékos vagy. és még mindig analfabéta. ember, téged nem is kell oltani, oltod Te magadat. :) mint amikor saját magadat leszánalmasoztad...
    segítek te agysebész: az offtopic nem azért van kiírva mert ez az, hanem hogy ha warezolnál kattints rá. gyengébb kedvéért. ez NEM!!!! az "off/warez topic már bocsi :) ha nem teccik valami el lehet menni köszi szia :)" grt :D:D
  • kircso13
    #3904
    az lehet :D! De Én nem úgy értelmeztem ahogy Te gondoltad! Félreértettük egymást ezek szerint, vagy csak Én értettelek félre! Ha Én voltam a hülye akkor 1000 bocsesz!
  • Alienhun
    #3903
    csuszi szánalmas vagy még mindig a kutyaólon vagy felakadva :D
    hát igen az öregek nemnagyon tudnak továbblépni :)
    am csuszi tudtommal ez off/warez topic már bocsi :) ha nem teccik valami el lehet menni köszi szia :)
  • Cat 02 #3902
    Fel aztán le ugye ?
  • csuszi
    #3901
    "ha azt írták volna, hogy szar a játék, mert a játékmenet tré, vagy a hang, vagy a történet, vagy a fegyver balance egy szót sem szóltam volna (bár tehetném, hisz még mindig nincs joguk szídni, de nem tenném). és 100 % hogy ezek a direct x szarságok, fagyások PROFILNÁL meg stb mind a törés miatt van." tehát nem csak az a probléma, hogy van-e joga kiakadni, hisz írtam, hogy ha nem a warezes hiszti menne, nem is szólnék... és én nem sértegettem, nem küldtem kutyaólba srtb stb. igen finoman oltottam.
    és az a tény, hogy külföldi fórumokon senkinek semmi baja az original játékkal. de kurva egyszerű, igazságérzetem határtalan, nemhazudok, nemsoká használom az eredeti játékom (nekem is volt bajom a warezzel (az egész winemet széjjel baszta, szar a hang, és fagyogat a game), és ha az eredetivel is csinálja, megkövetlek Téged - csakis Téged, a két vérpistike nem igazán érdemli meg.
  • Balumann
    #3900
    Jaj de meg tudod magyarázni, mintha nem függne össze egyáltalán. Mind1, arra is válaszoltam, ne törődj vele mert semmi értelme. De az utána lévő üzeneteire is válaszoltál, téged eleve az ő gondolkodásmódja zavar.

    De rendben, neki nem állna jogában ide írni amíg nincs eredeti játéka (ahogy az itt fórumozók 90%-nak kb., legalábbis még). De neked ugyan úgy nincs jogod személyeskedni, ítélkezni felette, sértegetni, megmondani neki hogy mit csináljon, és offolni.

    Arra meg várom a magyarázatod, hogy akkor legtöbbünknek miért megy normálisan a crackelt. Mégis mi az a konkrét hiba, ami miatt ilyen változatos hibák jönnek elő (szaggatás, kifagyás, gondok az offline profilokkal), és miért nem mindenkinek van... Persze, mert egyesek rosszul mentek rá a create profile-ra mi?
  • csuszi
    #3899
    ja és elolvastam mit javított a patch - te is olvasd el. semmi olyan nincs benne, amikről itt szó van. nem véletlenül, mivel a gyártó ezekkel a hibákkal nem szembesül, hisz az originállal játszó emberek nem számolnak be róla. MIVEL NINCS - csak warez verzióban...
  • csuszi
    #3898
    "Mégis miért ne vennék észre ezt? Fogd már fel, hogy azért warezolnak legtöbben, mert inkább másra költik a pénzt ami számukra fontosabb, nagyrészük nem venné meg úgyse, vagy csak amikor lemegy az ára." - kurvára nem a warez zavar nem tűnt fel? még válaszoltam is Neked, csak el kellene olvasni. vagy 3 oldallal korábban... zomg. nem is értem.
  • Balumann
    #3897
    Én eleve nem is szeretem a cod -ot már multiban, már leírtam sokszor azt a néhány tényezőt hogy miért. ^^
    Amúgy megy Hamachin ha valaki (akár többen) bevállalna szervezői szerepet, sokkal jobbakat lehet játszani, mint az ilyen netes szervereken, ahova többnyire úgyis bemegy valaki aki nem tartja tiszteletben vkinek a véleményét, vagy nem szimpi. Hamachin ezeket nagyon könnyen el lehet kerülni, és jó kis ismerettségi, netes haveri kört kialakítani, és kicsivel értelmesebben játszani (összejátszva, mert akiket kicsit jobban ismersz, beszéltlé vele, jobban tudsz összedolgozni).