7577
  • Placebo74
    #4176
    Kell hogy legyen (rejtett), Vistánál más a helye a fájlnak, le van írva az NFO-ban.
  • Puhos
    #4175
    Rejtett fájl! A Tc-ben beállítások, általános beállítás, képernyő, első ablakba pipa /látszik a rejtett/system fájl/. Majd ok.
  • Bogdogege
    #4174
    Nem mindenkinek annyira pénzes, az apukája meg az anyukája mint a tied
  • JackyBoy
    #4173
    menj ki az utcára, őrjöngj, ugrálj, üvöltözz és sírj... aztán kérj anyukádtól pénzt és vedd meg eredetiben...
  • jack0101
    #4172
    Nekem nem enged online profilét csinálni :S
    MIT TEGYEK ILYENOR??
  • kazu89
    #4171
    nekem ilyen hogy Local Settings Application DATA nincs a Documents and Settings-ben ilyenkor hova másoljam.
  • mikiking
    #4170
    oké köszi,müködik
  • Placebo74
    #4169
    Ha arról van szó, hogy van NEW GAME meg MISSION SELECT de mégsem tudsz játszani akkor arra az a megoldás, hogy lecuccolod a fájlt (unlocker) a GCW-ről majd bemásolod a Documents and Settings USER_NAME Local Settings Application Data könyvtárba. Utána menni fog a gáma.
  • kazu89
    #4168
    Valaki segítsen!!! mikor a játékot elindítom csak fekete képernyő és várni kell úgy 2 percet mire elindul elég idegesítő várni.
    És már csináltam hogy jobb klikk,tulajdonságok, meg a többi és úgy jó is de mikor elindítanám a solo,resume game fekete kép és kész megfagy nem csinál semmit.
    Ha tudtok segíííííítsetek!!!!!!
  • Gibor
    #4167
    várjál kb 5percet, elfog indulni...
  • mikiking
    #4166
    Feltettem a játékot,belemegyek,kezdem solo ,new game , veteran, és semmi. rámegyek mission select, a pálxára,veteran,és semmi. miért nem akar ez elindulni ??? Más enhézségi szinten sem
  • mikiking
    #4165
    Coop modba csak eredeti játékkal lehet ???
  • Swy
    #4164
    #4118-ra valaki?
  • Gabe18
    #4163
    Ha a multiban lenne még 6-7 akkora pálya mint a Seelow,király játék lenne.Ezen már egyből elfér vagy 30 ember jól.Hát remélem majd ehhez is lesznek készitett pályák,talán majd akkor.
    De a legtöbb pálya egyelőre csak 14-16 játékossal élvezhető,azon felül már csak az esek-kelek megy.
  • foxpal
    #4162
    Beprobálok lépni és még csatlakozást sem ír...
  • foxpal
    #4161
    Valaki nemtudja mi a probléma a coop-al?legalábbis engem nemmindegyikre enged fel:/ eddig csak 1 coop on voltam:(
    Amugy eredeti!
  • Dave00
    #4160
    Igen szerintem is jó ötlet csinálni egy táblázatot:)
  • martin1992
    #4159
    nincs valakinek kedve most egy kis zombizáshoz???

    az adjon hamachi szobát
  • k9duli
    #4158
    Diego-nak elég faintos nete van,ritkán van egy kis lag,de 2-3embert kiszolgál.Tehát saját gép.
    Másik ötlet ha szintén valaki mondjuk elmegy 20as szintig 3emberrel. Akkor a táblazatban ugy osztozkodnak a helyezésen hogy amelyik csapat kevesebbet halt tehát a "down" oszlop.
  • LeWyTy
    #4157
    szerveren jácotok?
    vagy saját gépről indítotátok?
  • Palesz2
    #4156
    jó ötlet:P
  • k9duli
    #4155
    Szép eredményeket láttam azért másoktól is :)
    Nem kéne egy rekord gyűjtő helyet csinálni táblázatban?
  • k9duli
    #4154

    Nagyon kemény volt rail volt már mindenkinél bár, én 17ig szintig húztam a pofám, mert végig thomsonnal írtottam kb.
    És az utolsó help szobába szorultunk vissza kb 15.szintnél.
  • Miskolc88
    #4153
    nem sok jelentkező lesz :D
  • foxpal
    #4152
    Solo Co-op ba várok magyarokat én csináltam a szerót!
    Előre mondom hogy csak eredetisek tudnak játszani!:D
    Szeró neve:MAGYAROK
    csak simán search és megtaláljátok^^
  • Miskolc88
    #4151
    ha piros zöld nevet akarsz ezt ird be:
    ^1ko^2andras
  • koandras
    #4150
    SZÍNVÁLTOZÁST PONTOSABBAL LÉGYSZI!!!
  • harmadas
    #4149
    köszi
  • koandras
    #4148
    mikor kell az altgr 3 7-et nyomni?
  • dark night
    #4147
    helló felraktam a cod 5-öt belemegyek a new game-> indítanám a játékot és nem indul semmilyen szinten sem most kezdeném a játékot segítsetek please mi lehet a gond ki kell kapcsolni valamit indítás előtt?
  • jordan
    #4146
    Nah az tök jó csak akkor még mindíg fent áll a probléma hogy a patch után se hajlandó single-t indítani :S Ujratelepítettem stb de tanácstalan vagyok...
  • Andrejka
    #4145
    ^7 a
  • osan
    #4144
    altGR + 3 és utána a szinkód pl: 7
  • #4143
    én még mindig nem tudok online profilt létrehozni...
    mindig feladja ugyanazt az ablakot h "nem hozott létre még online profilt, de szeretne" vagymi? és mindig ugyanaz...
    vkinek volt már ilyen?
  • harmadas
    #4142
    Hogy lehet színes nevet csinálni?
  • crysis
    #4141
    Nekem is az a gondom,hogy az xfire nem mutat ki szerókat.Ugye ez majd később megoldodik?!
  • Husimoto
    #4140
    Sziasztok!

    Valaki esetleg tud nekem abban segiteni, hogy amikor x-fire be van kapcsolva és elinditom a játékot, akkor fekete képernyő után lefagy a játék. Ha ki van kapcsolva az x-fire ilyen gondom nincsen. Driverek a legujabbak vannak fent!

    Köszi előre is!
  • wilson bácsi
    #4139
    Szevasztok! A COD 5 szerver újra él, lehet már multyn játszani!!!!!!!!!!!!
  • V43 1105
    #4138
    A faszt nem ! -.-
  • TaRka0107
    #4137
    Szevasztok!! Xfire felismeri csak szerót nem mutat még ki... mert még tán magyarországon nem jelent meg