7577
  • Tower Guard
    #4536
    Most ezek a death cardok mire jók? Mert hiába szereztem meg őket, nem engedélyezett semmiféle cheatet vagy mi
  • TomDantes
    #4535
    Valaki ? Senki? Senki nem járt így? Tudtok segíteni? hahó
  • Boron Power
    #4534
    Nem köszi.
  • Bokafix2
    #4533
    Én fel tudlak... mondjuk 1 hétig zaklatlak privátba. Na?
  • Boron Power
    #4532
    És én keménykedek mi? :)
    Te annyira hülye vagy, hogy még felidegesíteni sem tudsz. :D
  • osan
    #4531
    nvidia drivert frissíteni!!!! megéri!
  • Jobboka
    #4530
    csuszi látom te még mindig egy belológatós csicska vagy de sebaj
  • csuszi
    #4529
    anyázni már tudsz. hadd gratuláljak.
    takonypóc.
  • Jobboka
    #4528
    Gáborka az anyád és 16 vok :D
  • csuszi
    #4527
    én tudod hogy beszállok. 20-slotos. és megmondom őszintén nagyon csodálkozom, de még a wowot is lenyomta eladásban. a waw a top 1 a listán.
  • TomDantes
    #4526
    Hé figyeljetek már, kéne egy kis segítség!

    Megőrült a játék! A második orosz küldetés...és egyszerűen megőrült!

    Hirtelen lelassul...majd felgyorsul...nem szaggatt...hanem ilyen fura. Lassú...aztán túl gyors...mi a fene?Igaz nincs egy nagyon durva gépem de azért elég jó...a COD5-höz mindenképp.

    Le vettem mindent a grafikában de ez továbbra is ilyen gagyi maradt...mi ez? Ez így jászhatatlan!
  • zotya10002
    #4525
    Vedd meg!!Jó ez!!:-))
  • Stief
    #4524
    Hallo 2-en vagyunk a haverommal kéne még ember egy kis coophoz, kis zombi írtásra! Msn [email protected]

    Me estére, akár most is :)
  • Marci0115
    #4523
    aki a multi belépésnél azzal a unhandled szarsággal dobja ki a játék, az csinálja azt hogy kihuzza a netet majd belép a játékba és visszadugja a netet és scatlakozhat a szerokhoz énis igy szoktam
  • oneal1
    #4522
    erre valaki??

    amúgy olvastam olyat, bár nem vágom nagyon az angolt hogy át kell állítani a hangkártyát hogy 24 biten menjen vagy mi...de az enyém csak 16 ot tud:S

    igy nem is fogom tudni elindítani a progit?
  • Immigrants
    #4521
    Helló!!!Holnap megyünk olyan helyre ahol meg tudom venni de 11 000 FT-ot nem akarok kidobni egy 5-órás játékra(cod4 multin halottam)Akkor már a gta-t vagy valami mást veszek.Szerintetek megy vegyem akkor???????
  • Boron Power
    #4520
    Ha kijön egy végleges promod vagy pam, és lesz obinetes linux szerver, elkezdhetünk gondolkodni az origi pubon. Elég sokan megveszik.
  • mama 2
    #4519
    Honnan veszed hogy nincs hozzá crack?
  • Boron Power
    #4518
    Ez most nem volt nagy mutatvány, rákerestem a nevére, ott találtam egy msn-t, aztán rákerestem az msn-re több keresővel és ott volt ő.
  • csuszi
    #4517
    ez a prestige kurva jó:) elkérik az árát rendesen;) a game 10-es. csak az a kibaszott rifle alultervezett:)
    kl te mindnekit megtalálsz vagy honnan vágod a nevét? :)
  • BIZ0906
    #4516
    a sajátomat igen megadja? xD
  • süni96
    #4515
    valaki tudja a cd kulcsot??
  • Cat 02 #4514
    Nem igazán.
  • chadi
    #4513
    De attól a single el fog indulni?
    mivel nincsen crack hozzá.
  • Cat 02 #4512
    Patch-eT ? :D
  • chadi
    #4511
    Hi!

    az 1.1 -es szerverekre hogyan tudok felmenni?
    pontosan mit is kell feltenni?
  • Boron Power
    #4510
    A level hack az bizony csalás. Ezt támasztja alá, hogy a cod4-es pb is dobálta kifelé a népet rendesen, streamelt szerveren banolta is.
    Különben most én keménykedek? Te írod itt 15 éves létedre a hülyeségeidet, én még egy rossz szót sem szóltam hozzád Schein Gáborka.
  • strebacom
    #4509
    Sziasztok egy segitséget kérnék....egy haver feltette a játékot, de mikor beállít mindent és inditaná a NewGamet... akkor vissza dobja a fömenübe, semmi hibát nem ir csak kidobja a fömenübe, meg a másik, ha beállít mindent elmenti és kilép, majd ujra inditja akkor megint minden az alap beállításon van....miért lehet ez??? Vista32 van neki...
    Köszi!!!
  • The Norberto
    #4508
    mi csicska te???:D
    Fogalmam sincs mivel csináltam azt nyomozom 2 napja:D egyser sikerült már makinn átlátni a kerítésen de az szar volt
  • Dave0092
    #4507
    fuu te csicska :)
  • Jobboka
    #4506
    A lvl hack eleve nem cheat, ez az egyik az meg, hogy én hogy írok ahoz nem hinném hogy közöd lenne, mellesleg ez nem vmi szépíró verseny.... (az ovis oltásod nagyon kemény volt, te is ilyen kemény vagy??)
  • The Norberto
    #4505
    üdv mindeninek lenne egy kérdésem:D CSináltam 1 cfg-t magamnak egyéni beálításokal és sikerült valahogy valami úgy álítani hogy Hangar coutjard seelow és egyéb mapokon egyes textúrák átlátszóak:D nema föl me a falak hanem PL hangar 1db hordó átlátszó és nafgyából csak hordók vagy dobozok átlátszók azokból se sok:D ÉS szeretném bebindelini hogy ki be kapcsolhassam:D nem tudjátok mi a parancs??? ha kell belinkelem CFG-met:D
  • lacy86
    #4504
    Na végig vittem! Nálam az a gáz hogy az utóbbi már annyira egyforma volt! Nem lehet már ujjat "kitalálni" , kíváncsi vagyok a következőre! :D
  • zozox333
    #4503
    OK KÖSZI
  • grafl
    #4502
    szerintem nem kellene 1mást baskurálni
  • Boron Power
    #4501
    Amíg magad játszol otthon akármilyen csittel, az a te dolgod, de amint fellépsz egy szerverre, más játékát cseszed el vele, és onnantól nem csak a te dolgod.

    Óvodában is van már net? :)
  • nono55
    #4500
    B@szod. Kábé úgy fogalmazol, mint egy 5 éves gyerek. Megkérnélek, hogy a kis és nagybetűket különböztesd meg és használj ,-őt vagy .-ot.
    Azután okíthatod az embereket.
  • grafl
    #4499
    szia
    hogy sikerült.Nekem az istenért sem indul.
    üdv
  • Wreck86
    #4498
    Sziasztok!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lenne egy kérdésem.Mivel minden játéknak van egy olyan letöltési változata,ami a legelterjedtebb,legnépszerűbb,mint anno volt a NFSMW-Black Edition ZHonda vagy hasonló,ennek a játéknak van ilyenje,mert van egy pár torrenthozzá.


    köszi
  • Jobboka
    #4497
    nincs origim és nem is lesz neked meg szentem semmi közöd ahoz hogy én mit csinálok v mit nem szented engem érdekel itt a keménykedésed hogy csiáld csak nyenyenye hol nem szarlak én le téged szerinted??