7577
  • giorgio81
    #4496
    Dobsz egy gránátot az oszlopok közé, majd ledől egy oszlop és azon felmászva tudsz bejutni
  • IgH
    #4495
    A játékidő van annyi mint a Modern Warfare?
  • Boron Power
    #4494
    lvl hackelj csak, majd banolnak pár szerverről az adminok, vagy mint cod4-ben a punkbuster. Eredetivel meg főleg jó buli lesz, csináld csak...
  • Jobboka
    #4493
    vki plz dobjon egy lvl hacket, mert most veszett el a 60 as levelem
  • zozox333
    #4492
    Reichstag ostromkor az épületbe való bejutás előtt nem lehet továbbmenni!
    Körbe van minden akadállyal! Ellenség lenyomva, ott állok, nézegetek, sétálgatok, semmi!
    Mi van ilyenkor?
  • The Protector
    #4491
    Várhatóan mikor indulnak a Multiplayer szerverek?
  • csuszi
    #4490
    még ki sem jött a linux csomag. a szerverek 70%-a linux alatt fut. semmilyen szerverszolgáltató nem indította még be a játékot... úgyhogy nemhogy rifle only szerverek, átlag normális szerverek sem futnak még sehol. amiket most találsz, azoknak a jó része rajongók szerverei, akik nem bírtak várni, és összeeszkábáltak valamit, a kisebbik része pedig reklám szerver a szolgáltatóktól, szarnak a beállításokra, csak a lényeg, hogy a játékos lássa, náluk is van majd lehetőség bérlésre. eddig az összes codnál vártam a megjelenés után legalább 3 hétig amíg lett szerver, a 4-nél volt 1 hónap is.
  • bella11
    #4489
    bocs megoldottam
  • bella11
    #4488
    sziasztok hogy kell beindítani a játékot mert rámegyek hogy solo new game kiválasztom a szintet és nem indul el de ugyanez van hogyha a missions-ra megyek?
  • erieskrisz
    #4487
    Szerintem ird ki 1 cd re és dugd el nehogy elvesszen bocs de ezt nem tudtam kihagyni
  • erieskrisz
    #4486
    DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • zico87
    #4485
    Error:Unhandled exception caught

    Erre tudja valaki a megoldást ?profil váltáskor kifagy és ezt írja..
  • alma2
    #4484
    ...ha a zombit nem szamolod.
  • alma2
    #4483
    Nem, te vagy az elso, majd mondd el legyszi, hogy ez volt-e az utolso.
    koszi.

    amugy az...
  • alma2
    #4482
    Van itt valamekkora esely, hogy lesznek normalis szerverek, pl rifle only minden perk es f*szag nelkul. Vagy ez az egesz jatek fertozott a hulyegyerek szindromaval, ahol mindenki a foldon fekszik gepagyuval es elvezi, hogy atlovi a falat. dobalja az artit, meg kuldozheti a kutyakat. Ma kiprobaltam a multit, mast nagyon nem tapasztaltam. Megyek is vissza cod1 multiba, akkor volt csucson ez a jatek, azota eroteljesen hanyatlik csak a multija.
  • sajtburger
    #4481
    1 próbát megért, de nem lett jó így sem. Frissítenem ellett és az után ismét ledobott és :Punkbuster.... RESTRICTION Service Abnormally! :(
  • lacy86
    #4480
    Senki nem vitte még végig? :):)
    Arra tud valaki mondani valamit hogy a REICHSTAG az uccsó pálya?!

    Köszi
  • k9duli
    #4479

    Na meg van egy újabb saját rekord. De megvan a véleményem a cod5 zombie modról.
    Rengeteg időt elcseszünk vele és annyira a szerencsén múlik hogy mit dob a doboz és a legfontosabb a max lőszer jön e!!!!!!!!
    Mert bizony ha nem jön, márpedig vagy 5x azért buktunk 20as szint felett mert egyszerűen nem jön!
    Már minden kis trükköt bevetettünk hogy lehetne spórólni, de hát hiába.
  • zotya10002
    #4478
    Amit keresésnél találsz!!Cod5/activision meg ilyenek!Röhej de nekem jó lett!!
  • ACE
    #4477
    Én régebben BF2 key-t rendeltem tőle, és működik a mai napig.
  • ACE
    #4476
    Alternatív megoldás eredeti COD5 beszerzésére:
    COD5 orig key
  • lacy86
    #4475
    Arra tud valaki mondani valamit hogy a REICHSTAG az uccsó pálya?!

    Köszi
  • sajtburger
    #4474
    Egy próbát azt hiszem még megér, regedit alatt minden ami sajátgépbe cod5-re utal arra célzol? :D
    neked valami memória gond volt ha jól emlékszem, újratetted és jó lett végül, megy minden?
  • IgH
    #4473
    Valaki a megoldást elküldhetné nekem privibe,mert nagyon nem akar bejönni az offtopic,nem mutat semmit..
  • zotya10002
    #4472
    Werck 86 jól mondja!Azt kell:-))
  • zotya10002
    #4471
    Figyi nekem sikerült megoldanom!!Uninstal cod5 és minden ami cod5 a regedit-ben töröltem!!Minden ami kulcs/azonosító/érték!!!!
  • sajtburger
    #4470
    huu azért én újra windowst nem rakom.. de nincs valami más megoldás erre? Cod4-nél minden tökéletesen ment ezzel meg kb 10 percet nem tudok játszani...
  • grafl
    #4469
    Köszi a gyors segitséget.
    üdv
  • Palesz2
    #4468
    leírtam már...

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1222987559&no=711
  • gallardo
    #4467
    nekem is ugyanez volt a hiba, a játékot is többször újra raktam de csak a windows reinstallal megszünt ez.
  • grafl
    #4466
    sziasztok.
    Nekem is ez a hibám.
    Single módban betölti a játékot majd rákattintok hogy Solo majd New Game és utána visszadob és nem indul el.
    Előre is köszi
    üdv
  • sajtburger
    #4465
    Frissítettem a PunkBustert, de továbbra is ezt írja ki 2 perc game után.. RESTRICTION: Service Abnormally! Mit tegyek, h menjen rendesen???
  • FlashMan0
    #4464
    Hello!
    Tört szerók vannak már? Ha igen hogyan müködik a dolog? ugyan ugy kell profile reg stb?
  • foxpal
    #4463
    Nekem eredeti és feltudok menni minden szerverre csak a coop-nál nem mindegyikre és csatlakozni se mindig csatlakozik
    miért?
  • ppeterke
    #4462
    valaki megtudná mondani h mért fagy le a 2. pálya végén? Haveromhoz elvittem és neki is lefagyott
  • JaSoN HuNTeR #4461
    aki akar zombizni vagy küldizni az jöjjön ide.
    hamachi:
    szoba: laggXD
    pass: CODwaw

    csak 1.0.1.5 hamachival tudsz jönni játszani :)
    lanfix is. 1.0 játék
  • Wreck86
    #4460
    Próbálj meg egy teljes uninstallt,meg regisztryből kiszedést,hátha segít,meg engedj meg neki mindent,hogy felrakjon,mikor telepít.
  • Jobboka
    #4459
    a pb frissités nem oldja meg, ezután letöröltem a pb mappát és utána updateltem mégse lett jobb....sőt egyre kakibb
  • Jobboka
    #4458
    Hahóóó senki se tudja a corrupted file/memory 81395 re a megoldást?
  • V43 1105
    #4457
    Megveteted apádékkal-.- vagy marcsival :|