7577
  • Norbi01
    #4576
    Hi all! Help plz hogy kell online profit létrehozni??? mert nekem nem original a game és crack-elt,de amikor muliplayer elinditom kéri hogy Creating Online profil,beírok a nevet és semmit nem fogad el,mi lehet itt a problem???
  • BIZ0906
    #4575
    Már vannak szerverek? (TudatLan, ...stb)
  • HD JOHNNIE
    #4574
    használd a belső keresőjét a játéknak.
  • HD JOHNNIE
    #4573
    na azt látod kihagytam :)
  • Freddycom
    #4572
    A grafikán még mindig ámulok és bámulok.



  • Zs0lt1
    #4571
    Mosint-Nagant!
    Büntet :-)
  • Freddycom
    #4570
    Na én most fejeztem be a single-t, kéne menni multira.
    Most nem olvasok el mindent visszamenőleg, kérdésem az, h hamachi nélkül lehet-e játszani? Mint pl a Crysis Warst(most ez jutott eszembe)
  • Sugam
    #4569
    5napja nemjátszottam, nem csaltam, nem módositottam exet semmit nemcsinaltam, lvl 55 voltam, ma mennék játszani , de ledob pb ezzel a hiba üzivel:
    RESTRICTION:Corrupted File/Memory[81395]

    valaki help?
    irtam warezba is hátha tud valaki segiteni, de ezt gondolom hamarabb észreveszik.
    előre is köszi!
  • HD JOHNNIE
    #4568
    Hi! Kinek mi a kedvenc fegyója? :) Nekem az svt, gewehrt jött be eddig. A ppsh az egy állat de olyanom még nincs :)
  • Purga
    #4567
    Pedig nem, csak az a standard.
  • bajsz
    #4566
    Hello srácok!

    Tudom sokan jöttek ezzel,de olyan problémám van ,hogy egyszerüen a játék nem indul el.elindítom és kidob az asztalra.Folyamamatosan Safe mode-ban akarja elindítani 800x600 képernyőben és kikattanok,hogy enm tok mit kezdeni.Akinek ötlete van szóljon,a Game eredeti.
    Ha lehet senki ne ugasson le ,normálisan próbálok segítséget kérni.
  • danny94
    #4565
    1. :online profilt én sem tok létrehozni...
    2. :úgy oldottam + ,h a játékot átállítottam windows 95-ös kompatibilitásba!!!
  • bordy
    #4564
    nah, király kis gami lett szerintem ez, nekem nagyon tetszett, jól össze voltak pakolva a helyszínek is. viszont nem tudom melyik a rövidebb. ez vagy a warhead. bár ennél a gaminál a multi a lényeg úgy hiszem, bár azt nem ismerem.
  • Stief
    #4563
    Aki hamchin akar jönni zombizni most [email protected] Msn!

    Hamachi
    Name:Wodoo
    pw: xxx

  • Zs0lt1
    #4562
    ha van ezer pontod, akkor már bemehetsz az ajtón vagy a lépcsőn.
  • Neoncsoves
    #4561
    ha megveszed akkor mehetsz fel vagy be az ajtón
  • Bokafix2
    #4560
    Én single-ben nyomom a zombi módot, de csak 4 kör erejéig tudtam kiszolgálni a srácokat ólommal. Azután valahogy kezdenek keménykedni, meg többen is jönnek.
    Az az ajtó amin a felirat van, mikortól nyitható ki? Vagy felmenni az emeletre mikortól lehet?
  • V43 1105
    #4559
    Négyen.
  • atenza
    #4558
    Hányan lehet max. coop-ozni?
  • suti100
    #4557
    Danny94 te hogy oldottad meg ap roblémád?Csak mert ugyan az volt a bajod nekem is mint nekem és a játék nálam mind a mai napig nem megy:(Annyi lenne a problémám hogy egyszerűen nem tok online profilt létrehozni mert midnig egy ujjat akar velem csináltatni:(A másik hogy ha offlinéban szeretném tolni ugy be van alssulva az egész az 1. pályától kezdve mitn a szar:(Nem akad csak lassÚúúúúúú!PLS HELP ME!A gépem adatai:Pentium IV. 3GhZ 1GB ddr3 ram ati radeon hd 3800(valamennyi)512mb ram shader model 4.0 directx10 támogatás.Sima mezei windows xp-m van.Pls help me!!!!!PLS!!!SEGITS!!!S.O.S RIZS!
  • Stief
    #4556
    Aki hamchin akar jönni zombizni most [email protected] Msn!
  • Cs3
    #4555
    Milyen stratégiával csináltátok? Minden részlet érdekel, s bárki más aki tovább jutott a 12. szinten írjon tanácsokat és trükkket pl. Mi ennél tovább még nem jutottunk.
  • danny94
    #4554
    köszi szépen
  • csuszi
    #4553
    ismét megmutattad szellemi fölényed (csicskázni és anyázni már tudsz - egyéb?:). akkor lennék igazán csicska amikor hozzácsapnálak a falhoz ;)

    értelmesebb téma: a prestige-nek összesen 10 szintje van, így 715 szint van. az nem kevés:)

    kl: még az is lehet, hogy pam nélkül be lehetne konfigolni úgy a servert, hogy rank marad, és értelmes legyen a server. csak az idióta perkekkel (mondjuk engem csak a jugger basz fel, a többivel nincs bajom) van baj, meg a plant hang hiányzik (defuse van). és találtam egy servert, ahol egész jól megcsinálták (nemtom hogy), és maradt a fejlődés.
  • mNzJean
    #4552
    Stilusodból lehet visszavenni ,ez a topic a játékról szól cheat-et itt rossz helyen keresel ,a sértő megnyilvánulásaidat meg egy másik topicban folytasd. bye
  • Stief
    #4551
    Hello skacok! mért van az hogy mindent az előírásnak megfelelően teszek fel játszok is multiba, majd amikor kilépek a játékból és újra le akarom indítani a multit, ellenőrzi az accountot és kidob error hibával "Unhandled exception caught" Ez miért van és mia az ellen szere? Előre is köszi a segítséget! Valaki plz help!
  • oneal1
    #4550
    nem am ulti belépéssel van a baj... el sem indul a játék:S
  • Viktorr
    #4549
    Hali
    Punkbester nélküli servereket tudnátok mondani?Lehetőleg TDM!
    Köszi
  • TomDantes
    #4548
    Továbbra is senki? Tényleg jól jönne a segítség
  • KraZ
    #4547
    Nyomsz egy 6-os gombot és kijelölöd célpontnak a tankokat.
  • danny94
    #4546
    #4539
    pls.
    Help!
  • Szergej90
    #4545
    Sziasztok!
    1ik haverommal most próbálunk coop-módban játszani, hamachin keresztül.
    A hamachiban látjuk 1mást de ha megcsináljuk a szervert akkor nem találjuk játékban egymást átállitottuk hogy ne interneten keressen szervert, próbáltunk (hamachis)ip szerint csatlakozni de akkor csak 1 fekete képernyö jött be.
    Ha valaki tud akkor pls segitsen ha játszani is szeretne akkor hamachin keressen.
    szoba neve: kergekacsak
    pass: cod5
  • TomDantes
    #4544
    Szóval...a Thier Land Thier Blood vagymi küldetés után lelassult az egész,

    a Blood & Iron vagy mi csoda küldetést meg be sem tölti. Csak fekete képernyő van. Hallom hogy lő a tank..de ennyi.
    Kész semmi több.

    Mi a szar ez az egész? Elég hozzá a gépem...akkor meg? Mi a nyavaja baja van?
  • TomDantes
    #4543
    Oké...ez a játék teljesen tönkre ment! Ilyet...a második orosz küldetés után...szar az egész...le van lassulva...sőt...a tankos orosz küldetést meg már be sem tölti...csak feketeség van.

    Rögtön megőrülük...mi a fene ez az egész? Hirtelen tönkre menta játék? Nem működik tovább? Semmi? Ilyet még nem láttam...nem igaz...valakinek van ötlete ?
  • Andrejka
    #4542
    lenne egy kérésem

    léccives az egymás anyázásával és ovisázásával húztzzatok innen a barnamedve ppicsájába légyszives

    és kit érdekel h 16 vagy

    szerintem ez a hely azért van hogy a játékról beszéljünk és nem azért h egymást szídjuk, keressen más topikot aki másokat akar szídni !
  • TomDantes
    #4541
    Nekem is azt hiszem hasonló volt. Ha be nézel az off topicba és warez a játék ott a megoldás...csak kicsit vissza kell olvasni.
    nekem segített
  • TomDantes
    #4540
    Akkor ez ilyen hiba a játékban? Milyen géped van? Azért kérdem hátha teszem azt az ATI VGA-ra allergiás mint a BIA3
  • danny94
    #4539
    hy
    nemtom ,h tudtok-e segíteni ,de az a feladat ,h call in rocket strike on Japanese tanks [2 of 2]
    itt lelőttem az összes ellenséget és maradt 2 tank ,amikkel nemtom ,h mit kell csinálni?
    Előre is köszi a segítséget!
  • strebacom
    #4538
    Légyszi!!!
  • Bokafix2
    #4537
    Ott nekem is belassul és felgyorsul, de csak 1-2 perc az egész, utána fut rendesen.