7577
  • tttttom
    #5496
    Ja rz ugy következik hogy a haverom elinditja a gammát de egyszer csak puff a játék kidobja az asztalra ezzel a hibával
  • The Protector
    #5495
    Ha azt akarod h vki segítesen akkor picit több infó kéne nem csak az h bekopizod a hibaüzenetet.

    Annyi kiderül h a videókártyával kapcsolatos a hibád.sm.3.0-ás a karid.Vagy írd már le a konfigodat.

  • tttttom
    #5494
    Egy haveromnak olyan baja van a gamával, hogy

    used 1.13 MB memory in DB alloc
    Loading fastfile 'ui'
    used 39.48 MB memory in DB alloc
    Setting initial state...
    DirectX reports 256 MB of video memory and 415 MB of available texture memory.
    Using video memory size to cap used texture memory at 240 MB.
    Texture detail is set automatically.
    Using picmip 0 on most textures, 1 on normal maps, and 3 on specular maps
    Error: Could not load material "water_droplet".
    Error: Could not load material "water_dynamic_spray".

    ------- sound system initialization -------


    Error during initialization:
    Unhandled exception caught
  • cumfu
    #5493
    sziasztok itt tartok, csak nem tudom mit kell csinálni. Valaki segítsen.
    Csináltam 1 képet is: KÉP
  • nemethpityu
    #5492
    cs valaki el tudja küldeni a lanfixed
  • Colton
    #5491
    hellO!

    Valaki meg tudná mondani hogy mi az a "UPC Number"? Szeretném regisztrálni a Játékot de nem tom mi az a UPC Number mindenhol néztem de nem találom! Please Help! Előre is kösz!
  • romeozor
    #5490
    ha törlöd az mpdata fájlodat akkor kezdheted az elejéről a szintezést
  • pauly
    #5489
    Nekem ez segített:link
  • Suzaka
    #5488
    ööö valaki eltudná mondani hogyha szerver csinálok hogy lehetne beállítani h pl csak 1 vagy csak a kiválasztott mapokat adja be ne az összeset? Köszi^^ Jah és arra nincs valami megoldás h külső szerver konfig fájlt (server.cfg) be lehessen tölteni?
  • mazsola89
    #5487
    Hi ALL! Egy kis segítség kellene! Elakadtam a "Blowtorch Corkscrew" küldetésnél. pontosan ott amikor elérünk a domb tetején lévő bumkerben és fel kellene robbantani azt az packot! Remélem tudtok segíteni. Előre is köszi
  • #5486
    hy
    kipróbáltam a lvl hacket...
    de semmi értelme nincs,...és nem akar törlödni onnan mindig benne marad a játékba ahányszor ujrainditom...
    ki akarom venni és ujrakezdeni az egész rankot
    ehhez most akkor ujra kell teni az egész játékot?
  • saca79
    #5485
    hát srácok egyenlőre a gépigényt valamint a méretet tekintve nem vagyok elájulva a gammától,(az idén jelentek meg sokkal "butább" gamék melyek grafban lövik ezt)na de még nagyon az elején járok,talán később történik valami ami lenyűgöz.
  • cumfu
    #5484
    Szasztok! azon a pályán mit kell csináli amikor ilyen ejtőernyős csomagokat kellene felrobbantani? vagy mi... Ez a Tankos rész után azzem 2 pályával van, valaki segítsen. köszi
  • cs31
    #5483
    Találkoztam hasonlóval. Szedd le innen a Call of Duty: World at War ALL ACCESS CHEAT + CHEAT ENABLER nevű fájlt és a tartalmát tedd be a C:\Documents and Settings\*neved*\Local Settings\Application Data\Activision mappába. Ha ezután indítod a játékot olyan lesz mintha már végigjátszottad volna. Ha a new gamera kattintasz akkor pedig előről tudod kezdeni a játékot és menteni is fog magától.
  • NintendoGC
    #5482
    Nem vagyok kezdő ilyen téren... bár az igaz, hogy eddig általában eredeti játékokkal játszottam...

    Telepítés, crack... minden megvolt.

    A jobb felső sarokban OFFLINE -t ír... és hiába próbálok indítani SP-t semmi sem történik.... ám lent te magad írtad, hogy nem kell az SP-hez account.
  • cs31
    #5481
    A linket Pulyka9-nek küldtem. Írd le pontosan mért nem tudsz játszani. Föltelepítetted, megcrackelted? Vagy nem tudtad föltelepíteni?
  • macleody
    #5480
    Jó az csak be kell jelentkezni hozzá.
  • NintendoGC
    #5479
    Szerintem nem jó a link
  • cs31
    #5478
    Itt a gyógyszer a problémádra!
  • cs31
    #5477
    Ezt hogy érted. A single módhoz nem kell acc. Vagy a Reloadedes verzióhoz a telepítőkódra gondolsz? Vagy fölraktad a játékot és mikor a new gamera kattintasz nem történik semmi?
  • NintendoGC
    #5476
    Sziasztok COD5 fanok!

    Ne haragudjatok, hogy nem olvastam most egyszuszra végig a 5475 kommentet...

    A kérdésem a következő:

    Én nem akarok multizni meg semmi ilyesmi ... én csupán Single módban akarom végigtolni a játékot de látom accounthoz van kötve az egész (sajnos még nem sikerült megvennem a játékot és egy darabig nem is lesz rá lehetőségem, de szívesen kipróbálnám) de ugyebár accountot csak az eredeti játékhoz kapott seriallal lehet kreálni.... enélkül viszont nem lehet menteni a single módban sőt nekem el sem indítja a Single módot... hogyan lehetne megoldnai, hogy legalább a Single-t végigtoljam?


    Köszönöm szépen előre is válaszaitokat!
  • rexHUNter
    #5475
    Tűzfalon engedd ki, csak akkor látod ha megy a game
    ha Avastod van az szokta fogni
  • cs31
    #5474
    Úgy látom neked Vista van fönn. Egy másik fórumon találtam egy ilyet: "ha valakinek inditásnál ilyen üzi jön ki: "Error during initialization: Unhandled exception caught" Vista alatt , a következő a tehendő:

    1: Go Vezérlőpult
    2: Hang
    3: Hangszórók duplakatt
    4: Speciális lapfül
    5: Alapértelmezett formátumnál: 24 bit, 48000 Hz (studióminőség)
    6: OK
    7: OK
    8: Gamerun ikonra duplakatt (magyarul az indittó ikonra)
    9: örül hogy indul ... kockul

    Próbáld ki hátha segít!
  • cs31
    #5473
    Nekem ugyanez a gondom és akárhol nézem nem találok rá gyógyszert. Ha valaki tud valamit Írja meg!!!
  • Pulyka9
    #5472
  • Pulyka9
    #5471
    Üdv!

    Olyan problémám lenne,hogy amikor szeretnék csatlakozni egy szerverhez ezt a hibaüzenetet dobja ki!!
  • csuszi
    #5470
    melyikmap?
  • fittyfene
    #5469
    Ha ez nekem jött, akkor THX!
  • rayx
    #5468
    Én egyedül vittem el a 10-es szintig, de nem volt könnyű. Különben a lángszoró semmit sem ér a zombik ellen, hiába pörzsölöd meg őket akkor is tovább mennek (ezt csak azért írtam hogy megtudjátok :D ).
  • Cefre
    #5467
    Hello
    Nem tudjátok őj map mikor lesz a játékhoz?
  • Farbiter
    #5466
    Helló!Kb 5 perc multizás után kidob,hogy a punkbusterB.exe failed vagy mi a tökömet.Vki help,NEM TOK RENDESEN JÁTSZANI!!:PEredeti a gémem.
  • Wreck86
    #5465
    Normálisan működnek az új zombie mapok?
  • darki81
    #5464
    ja itt tárol mindent: Total Commander:
    Beállitások: Álltalános beállitások..
    Képernyo - és ott a felso: Látszik a rejtett/system fájl(satöbbi)
    azt kell bepipálni, és akkor klikk:
    Documents and Settings - (neved) -
    Local Settings - Application Data - Activision - CoDWaW
  • cs31
    #5463
    Ha elindítom a multi részt elindul, elkezd szervert keresni majd ezzel a hibaüzenettel kilép: Unhandled exception caught. Hiába patchelem vagy csinálok bármit ez van. Akkor nem dob ki, ha letiltom a netkapcsolatot. Mi lehet a baj?
  • fittyfene
    #5462
    Hali!
    Elolvastam a F.A.Q.-t és abban meg is találtam a kérdésem egy részére a választ, miszerint a mentéseket hol tárolja a játék. Itt jön a kérdésem:
    A statomat is itt tartja nyilván? Tehát a gépemen és nem egy online adatbázisban mint pl. a BF2? Csak azért kérdem, mert Win reinstall lesz és nem szeretném újrakezdeni a "fejlődést"!
    Előre is thx a választ!
  • darki81
    #5461
    Aki akar zombizni és eredeti a játéka annak itt az xfire: darki1981666
    Ma is eljutottunk 3-an a 25-ös szintig, egy olyan fasza pályán ahol nagy a tér és jól lehet sniperelni az élőholtakat XD Kéne még 1 lövész !!! :))
  • bence19940611
    #5460
    HY!Az mér van ha rálépek egy szeróra akk azt írja ki:unhadled exection caught.Erre van vmi megoldás?
  • Wreck86
    #5459
    tök megható a dögcédula a végén:(
  • Wreck86
    #5458
    Magyar CodWaW TDM Szerverek
    Sajnos csak ezt találtam,mivel nincs fent a game:(
  • Wreck86
    #5457
    felbontást állítsd kevesebbre,hátha segít.