7577
  • Admee
    #5536
    Sziasztok!
    Lenne egy gondom a cod5-tel!
    Nem Multi nem Sing, hanem LAN..
    Pár haverral a hamachi program segitségével összekpcsoljuk a gépeket, cod5-ben csinálnak egy szervert és felmennek rá..
    AZ lenne a probléma hogy nekem nem keresi be a szervert :/ :(
    Ha valaki tudja mi a gond pls irja le!
    Előre is köszi!
  • csuripi
    #5535
    xfiréből kiírod az ip-ket, a játékba hozzá adod a favoritokhoz.
  • kenecse
    #5534
    Mondom nem müködik az xfirevel de miért? Mit tehetek hogy magyar szerveren is játszatsak?
  • darki81
    #5533
    tört szerverre xfire, eredetire a menüből! ez igy müxik !
  • kenecse
    #5532
    Sziasztok.Eredeti a game és multizni akarok.Xfire szerverkeresőt használok 1,1patch fentvan de magyar szerverre nem enged fel csak a saját szerverkeresöjével külföldi szerverekre.Mitöl lehet hogy nem tudom használni az xfirét?Cod 4 -nél semmi gond csak itt.Perk-ek leirását valamint console parancsokat tud esetleg valaki?Ha tudtok légyszi segitsetek.Köszi
  • darki81
    #5531
    Ó myy böséges szerver XDXDXD
    20000 XP / KILL XD 208.167.250.18:28960
  • nemethpityu
    #5530
    IP-je
  • darki81
    #5529
    ha eredeti a game látsz olyat is: 10000XP/kill TDM server :D GOGOGO XD
  • nemethpityu
    #5528
    nem tudtok olyan szervert ahol egy embert kilösz 1000xp-t(pontot)vagy töbet kapok.
  • Ben11
    #5527
    Sziasztok!Nekem az a bajom ha be akarok valahol lépni COOP ba akkor join game és nem lép be!Mit tegyek?
  • Jim Morrison
    #5526
    warez kérdés warez topikban..
  • Dave0092
    #5525
    hozz létre egy active.txt-t a profiles mappába, és tetszés szerint válasz ki egy mappát és ird bele a txt-be mentsd el, és jó lesz
  • Gyovai
    #5524
    Megcsináltam így:
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1222987559&no=643

    De nem jó..ugyanugy hibaüzenet ,be se lép..a profile mappábol kell mindent kitörölni nem??
    C:\document and settings\neved\local settings\application data\activison\codwaw\players\profiles\---->a profilesböl kell mindent kitörölni? mert én így csináltam..
  • Morfi
    #5523
    Alapbeállítás hogy nem látod a rejtett mappákat.
    Gyovai: Általános beállítások/Képernyő/Látszik a rejtett/system fájl.
  • Dave0092
    #5522
    Ha van egy profilom amibe vannak mentések, azokat a mentéseket hogy tudom átrakni egy másik profilba? ha bemásolom a saves mappát nem olvassa be őket. valami program van erre?
  • Wreck86
    #5521
    ez nem a patch függő,ez egy rejtett mappa,total commanderben talán alapbeállítás, hogy látod,de várjuk meg azokat,akik pontosan tudják:)
  • Gyovai
    #5520
    Sziaztok!
    OLyan problámám van h fölraktam a játékot ,crackeltem elinditom és kidob hibaüzenettel és kiirja h unhandled exepction caught. Olvastam h mit kéne tenni de nekem nincs ilyen mappám h :
    C:\document and settings\neved\local settings\application data\activison\codwaw\players\profiles\. Magyarul nincs local settings mappa a C:\document and settings\neved\-mappába.
    Kérdés:Mit tegyek? esetleg az 1.2 patch javíthat ezen?Előre is köszi!
  • MEdievil
    #5519
    játékmód függő ha jól emlékszem SD 50 TDM 10 stb..
  • RNadal1203
    #5518
    BUÉK everybody! köszönök nektek minden segítséget amit tőletek kaptam :)

  • HD JOHNNIE
    #5517
    BUÉK!
  • Wreck86
    #5516
    BUÉK!:)
  • Jim Morrison
    #5515
    authentic faliure, hibaüzenettel nem tudok connectalni egyetlen szerverhez sem.(visszaolvastam és az 1.2 patch valszeg segít rajta) mi lehet a gond? hogyan lehet emelni a presztízst?
  • Jim Morrison
    #5514
    Előbb nekem is ez volt...
  • bence19940611
    #5513
    Helló!Az mér van ha rámeek a singléra kiválasztom h resume game betoltődik és kidob semmi hiba üzenettel.Erre van vmi megoldás?
  • Jim Morrison
    #5512
    Most akkor mennyi xp-t kapok multiban 1 kill után?? mindenhol más...
  • cumfu
    #5511
    Na későn de én is kiakasztottam... Szerintem jó volt.
  • Ben11
    #5510
    Sziasztok!Nekem az a bajom amikor a Coop on be akarok lépni valahova join game és nem lép be :S Mit tegyek?
  • RNadal1203
    #5509
    nem..7 kill után hívhatod őket int a COD4-ben a helit
  • Wreck86
    #5508
    köszi!
    a kutyák a pályákon vannak és lehet őket "aktiválni"?
  • watto
    #5507
    Hali! Lenne gey hatalmas gondom, elindítom a single/coop -ot
    rámegyek new game kiválasztom nehézségi szintet , nem történik
    semmi .... ottvan select mission 1db van rákattolok nehézséget
    választok és semmi! ez wtf? mit kell csinálni?:P
  • G.I.JOE
    #5506
    kutyák
  • Wreck86
    #5505
    Sziasztok!Tudna vki linkelni nekem egy videót a kutyákról? Mert hallottam,hogy lehet vhogy kutyát is ráküldeni az ellenfélre,de nem láttam még videóban.
    köszi
  • R0zs0máK
    #5504
    Helló.

    Az mitől lehet, hogy CSAK a COD kiakad folyton? Szabálytalan műveletet hajt végre, vagy egyszerűen csak kékhalál és újraindul. Ma próbáltam egy Win reinstallt, eddig XP64 volt, most XP32, minden driverből a legfrissebb és nem akarja az igazat...
  • The Protector
    #5503
    Jól mondtam.A videókártyád a ludas.Azon nem nagyon fog elindulni.A többi cucc is kevés,de a videókártya a fő bűnös.
  • Waczkor
    #5502
    Ha jól emléxem itt fel kellett robbantani ezeket.Az egyik bunker mellett találsz robbanóanyagot.De ahogy nézem van nálad,szal dupla kattintás az egér jobb gombjával és rádobja majd a cuccot,utána meg bal egérgomb és bumm.
  • NintendoGC
    #5501
    Köszönöm a segítséget.... bevált!
  • romeozor
    #5500
    haverod vegyen új gépet, nem üti meg a minimum rendszerkövetelményt
  • tttttom
    #5499
    A haverom konfigja:

    amd sempron 3000+
    1 gb ram
    radeon x550 256mb
  • Suzaka
    #5498
    Légyszi erre aki vmennyire ért hozzái:
    valaki eltudná mondani hogyha szerver csinálok hogy lehetne beállítani h pl csak 1 vagy csak a kiválasztott mapokat adja be ne az összeset? Köszi^^ Jah és arra nincs valami megoldás h külső szerver konfig fájlt (server.cfg) be lehessen tölteni?
  • tttttom
    #5497
    Ja de nem ez az én problémém hanem haveromé