7577
  • rayx
    #5456
    Hi!

    Valaki tudna nekem mondani egy Zombis Szerver IP címet.
    A választ elöre is köszönöm!
  • Pigyu01
    #5455
    Mikor odaértél Reznovhoz, az hamarosan ledönti az oszlopot. Ekkor húzz onnan hátra és így megúszod a perzselést! Csernov viszont sajna megsül, de legalább majd vki elolvassa a naplóját...
  • danny94
    #5454
    nincs mit, örülök, h segíthettem!!! :-)
  • BonBon
    #5453
    Sziasztok!
    Cod5 végén a Reichstag-nál kijön egy lángszóros csóka és folyton leégeti a fejemet, hogy kell itt továb menni?
  • Colton
    #5452
    SEGITSETEK MÁR! LÉGYSIVES!
  • Pigyu01
    #5451
    Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! Nagyon rendes ember vagy.

    Az oldotta meg a problémát, hogy újrakezdtem a pályát trainer nélkül és most már végre volt sárga célmező, így le tudtam bombázni az épületeket és győztem!

    Köszönöm azért a videót.

    Most már a Reichstagnál vagyok és igyekszem kitűzni a zászlót :)

    Jó játékot és viszlát!
  • rayx
    #5450
    Hi!

    Valaki tudna nekem mondani egy Zombis Szerver IP címet.
    Elöre is köszönöm!
  • Colton
    #5449
    jeh és még1 kérdés! Mért inditja ujra magát a gép rögtön az első pályán amikor a havrunk fel segit? Belaggol majd ujra inditja magát! ez mért van? azért mert most vettem egy uj videokártyát? neve: Ati Radeon HD 2600 Pro MSI
  • Jim Morrison
    #5448
    Elöször felmentem egy szeróra, majd egz ölésért kaptam 100xp-t. mondanom sem kell egyből kiléptem. (minden 2. szerver ilyen)
  • danny94
    #5447
    itt van 1 youtube videó erről a pályáról, tekerj bele 08:44-ig, innen kezdődik az a rész, ahol te tartasz... :-)
  • Pigyu01
    #5446
    Igen-igen erre gondolok. Látom neked sikerült lebombázni. Nekem feszt fehér a kis kör és nem vált át pirosra. Nyomom az egér bal gombját, mint a veszett, de semmi. Sztem bugos a játék, pedig már előlről kezdtem a pályát is, hátha. Még örökélet trailerrel sem megy, mert rohangálok körbe körbe a rádióval, nyomom az egérgombot, de akkor sem történik semmi. Ez elkeserít és frusztrál... Nem szoktam ennyit szerencsétlenkedni.
  • danny94
    #5445
    hy!
    Erre gondolsz???
    A lényeg az, h épületekre hívd le az airstrike-ot, először ami veled szemben van (észak felé) azután a legnagyobbra (kelet felé)
  • Farbiter
    #5444
    Helló!valakinek feltűnt hogy a játék dobozán 18+-van,a CD-n meg 15?:D
  • Pigyu01
    #5443
    Köszi! Végre már vki válaszol. Én irányítom, de nem történik semmi. Állok a rádióval a kezemben és előbb utóbb eltrafálnak... Már órák óta ezzel küszködöm, nem nem találok rá megoldást :( Le tudnád írni pontosabban?
  • Morfi
    #5442
    És merre mondja? Előre? :) De szerintem ha már megfogta a rádiót az már haladás és már csak egy bal egérgombot kellene megnyomni a célon :D És a cél nem más mint a palota és annak a szárnya vagy mi. Az első épületre elég egy légicsapás a palotára 2 kell. És ha csodák csodájára nem a levegőbe nyomja el az airstrikot az ember még sikerül is neki lebombázni :D
  • HD JOHNNIE
    #5441
    Arra kell irányítani amerre mondja
  • Pigyu01
    #5440
    Könyörgöm írja már meg vki, az amcsi küldetés végefelé hogyan kell légibombázást (airstrike) kérni a palotára, mert nekem csak fogja a rádiót és kész. Segítsetek már légyszi!!!
  • Colton
    #5439
    Vagyis csak ugy indul el ha szarakodok kb 2 percig ALT+TAB és a CTRL+ALT+Del kombináciokkal! mit tegyek ez érdekében?
  • Colton
    #5438
    Hello!

    Az a gondm hogy: most vettem meg a játékot és ahogy New game után bármelyik nehézségi fokra kattintok egyszerűen befagy! Mi lehet a gond? Volt már valakinek ilyen gondja?
  • darki81
    #5437
    Na itt az összes fasza map, aki akar zombizni és eredeti a játéka annak itt az xfire: darki1981666

    nazi_zombie_anzio
    nazi_zombie_bunker
    nazi_zombie_bus
    nazi_zombie_death
    nazi_zombie_FRUmansion
    nazi_zombie_frurathaus
    nazi_zombie_military
    nazi_zombie_po
    nazi_zombie_pre
    nazi_zombie_psy
    nazi_zombie_subway
    nazi_zombie_system
    nazi_zombie_tower
    nazi_zombie_tun
    nazi_zombie_vac
    nazi_zombie_wh
    Nazi_zombie_winchester
    nazi_zombie_zct_bunker

    maps download http://hosted.filefront.com/CoDFanEGO

    Total Commander:
    Beállitások: Álltalános beállitások..
    Képernyo - és ott a felso: Látszik a rejtett/system fájl(satöbbi)
    azt kell bepipálni, és akkor klikk:
    Documents and Settings - (neved) -
    Local Settings - Application Data - Activision - CoDWaW - mods
    Ebben a mappában legyenek az uj zombis mapok kicsomagolva (mappástól)
    Elinditod a singlét és a Mods-ban átváltod arra a pályára amin játszani szeretnétek!
  • darki81
    #5436
    lehet azért mert eredetivel akarsz törtszerverre menni, oda xfiréből kell, vagy az eredetibe a játékból ;) Amugy meg csatlakozhattok az esti nagy zombivadászathoz :D !!!
  • danny94
    #5435
    azt olvastam, h az 1.2-es patch kijavítja ezt a hibát!!!
    úgyhogy szentem várnod kell az 1.2-es patch-re...
  • pzs
    #5434
    SERVER AUTHENTICATION FAILURE ,és mindig ezt irja ki bármilyen szerverre próbálok csatlakozni co-op meg megy faszán.
  • darki81
    #5433
    mi az az auten? ird le az egészet mit ir ki
  • pzs
    #5432
    Sziasztok
    1 kis help kéne: ha multizni akarok és be akarok lépni 1 szerverre állandóan: Szerver auten.... eror hibaüzenettel kidob. Valakinek volt már ilyen és mi lehet rá a megoldás fel van patch-ve 1.1-re és eredet a game , Pb be van kapcsolva co-op ban tökéletesen megy a "multi". Ha valaki tud segíteni akkot thx.
  • Waczkor
    #5431
    Nem valóban nem csalás.Én inkább úgy nevezném,hogy sportszerűtlenség...
    Ha valaki úgy viszi végig,hogy 1 óra alatt elér mindent,szíve joga.Csak kicsit idegesítő,hogy ha egy balf*sz letunkol ppshval,van két fragje,meg 10 halála és neked meg csak alap fegyverek vannak.Akkor maradjon a fast level servereken és ott jártassa a pofáját.Mert ilyenkor még arcoskodnak is.

    Pontosan idesorolom a martyrdomot,last standet stb.Attól függetlenül,hogy belekerültek a játékba,nem sportszerű.
    Lelőnek,akkor abban a pillanatban legyőzött vki,függetlenül hogy campelt,oda spawnolt stb.És akkor miután legyőzött,meghal egy szaros gránáttól,vagy hátbalövi az akit leszedett kispisztollyal a földről.

    Ezek inkább csak ilyen dolgok...
    Ja és semmi személyes,azt csinál mindenki amit akar,csak nem kell zokon venni,ha valaki másnak nem tetszik.
  • Farbiter
    #5430
    AKinek van kedve e tájban játszani egy kis zombit,vegyen föl és inveljen gémbe!Rostamike
  • darki81
    #5429
    az csak arra jo amikor HC-n teszik a bombát és félméterről hátbafujja :D nemsokatér
  • priluki
    #5428
    ja sztm is 0:D néha bejön neki de kevés ahoz hogy jonak mondhatnám...
  • RNadal1203
    #5427
    a lángszóró nemér sokat ! SZERINTEM ! semmire nemjó közelharba nem HCn kifogy a nafta ire meghal az ember ! bocsánat ha ezzel sokmindenkinek elrontottam a gyerekkorát :D
  • do2
    #5426
    én se nyomtam tovább a prestiget jó nekem a 65, amit természetesen nem csalással értem el, ezért kicsit értékelem is a mentésemet :) Ja és azért ha vki 65-s szonten kimaxolja az összeset az a kezdő nem csalókkal szemben mindenképp csalás,hisz yó perrek vannak pl ptt a lángszóró ami 65-l van az eléggé tud aprítani
  • darki81
    #5425
    Na itt az összes fasza map, aki akar zombizni és eredeti a játéka annak itt az xfire: darki1981666

    nazi_zombie_anzio
    nazi_zombie_bunker
    nazi_zombie_bus
    nazi_zombie_death
    nazi_zombie_FRUmansion
    nazi_zombie_frurathaus
    nazi_zombie_military
    nazi_zombie_po
    nazi_zombie_pre
    nazi_zombie_psy
    nazi_zombie_subway
    nazi_zombie_system
    nazi_zombie_tower
    nazi_zombie_tun
    nazi_zombie_vac
    nazi_zombie_wh
    Nazi_zombie_winchester
    nazi_zombie_zct_bunker

    maps download http://hosted.filefront.com/CoDFanEGO

    Total Commander:
    Beállitások: Álltalános beállitások..
    Képernyo - és ott a felso: Látszik a rejtett/system fájl(satöbbi)
    azt kell bepipálni, és akkor klikk:
    Documents and Settings - (neved) -
    Local Settings - Application Data - Activision - CoDWaW - mods
    Ebben a mappában legyenek az uj zombis mapok kicsomagolva (mappástól)
    Elinditod a singlét és a Mods-ban átváltod arra a pályára amin játszani szeretnétek!

    by darQy_HU

  • Wreck86
    #5424
    na! azért magához a codwaw-hoz kell már egy "alap" gépigény.hozzá egy beépített mod már számítva van.
  • darki81
    #5423
    ebbe a zombis modba az is jó hogy alig kell hozzá gépigény, sztem probáljátok ki ;)
  • danny94
    #5422
    köcce, kipróbáljuk...!!!
  • darki81
    #5421
    Akinek eredeti a game és szeretne az uj zombis mapokon játszani alacsony pingel az szoljon :) pár uj map:
    nazi_zombie_anzio
    nazi_zombie_FRUmansion
    nazi_zombie_frurathaus
    nazi_zombie_subway
    nazi_zombie_tun
    nazi_zombie_tower
    nazi_zombie_wh
  • darki81
    #5420
    danny94 azért mert nembirja a haverod videokártyálya, válasszatok olyaqn mapot amin kevés a mozgó dinamik cucc
  • Nazgul1980
    #5419
    Sziasztok.Van egy nagy gondom.A játék állandóan kidob a Burn Em Out pálya végén. Néztem mindenhol,de sehol nem találom a játék mentéseit Bár valahol biztos vannak.Nem tudna valaki nekem valami későbbi mentést küldeni? Ide kéne: [email protected]
  • Pacal17
    #5418
    A presztizs hogyan emelkedhet?
  • danny94
    #5417
    hy all!
    1ik haverommal szeretnénk egymás elen tolni, csak az a baj, h neki nem tölti be a pályát...
    elkezd neki tölteni, aztán leáll a töltés és lefagy a game...
    ha tudnátok segíteni, azt megköszönném...!!!