7577
  • hekagros
    #6857
    hellóall!
    haveromnak ezt irja a game amikor csatlakozni akarna:" This game session is no longer available " vki tudna segiteni pls , előre is köszönöm! üdv
  • oregon1987
    #6856
    Mit kell beírni hogy az új zombi mapot magamban kiprobálhassam?
  • oregon1987
    #6855
    Jaja 4-en nehezebb többen jönnek!
  • lee56
    #6854
    Azért ha 4en vagytok kicsit nehezebbnek tűnnek a szintek, szerintem ;)
  • untoten
    #6853
    Üdv, mi a teendő akkor ha rámegyek egy szerverre HLSW-vel és belépve az mp-be rögtön kidob és ezt a hibaüzenetet kapom: "Fastfile for zone 'common_mp' is out of date (version 5, expecting 387)"? próbáltam rákeresni a file-ra neten de nemigen találtam meg, vki ötlet?

    játék: 1.5, crackelt, HLSW
  • norbi2fraktal
    #6852
    2op rendszerem van 1 Win7, és egy XP, mind 2 alatt ugyan az:(, köszi azért
  • csuripi
    #6851
    A 2 map amit betölt az az előző patchbem volt, nem tudom mi lehet a gond, ha lenne ötletem leírtam volna. Bár a win7-re sokan panaszkodtak, h különböző gondok voltak vele.
  • norbi2fraktal
    #6850
    akkor mi lehet a gond? pedig néztem a játék mappájába és benne vannak a map fájlok
  • oregon1987
    #6849
    Palesz de az alap pályán csináld meg a 27 kört ne valami bugos vacak pályán amit letöltöttél valamerről, mert ismerek sok mapot ami tényleg elég könnyü!
  • csuripi
    #6848
    Azok nem customok, az 1.5 patch-ben vannak benn.
  • G.I.JOE
    #6847
    Stalingrad, meg Kwai nincsenek a patchben ezek custom pályák, amiket külön kell letöltened a szerverről amire felmentél. Viszont a letöltés valószínűleg nálad nincs engedélyezve! Options -> multiplayer otions -> allow donloading!! Ezt állítsd "yes"-re!
  • norbi2fraktal
    #6846
    léyszi valaki-- #6842
  • Palesz2
    #6845


    és még nem is votla gem over.. csakmá meguntuk.. tul egszerü volt ... :D
  • rusher
    #6844
    Tud valaki ajánlani a WaW-hoz magyar zombi szerver IP-t? Meg azt is leírhatnátok, hogy hogy kell consolból be lépni oda.... nincs XFire-m. Előre is köszi!!
  • levii29
    #6843
    köszi törő a segítséget
  • norbi2fraktal
    #6842
    szevasztok, feltettem az 1.5-ös patcht,és az uj mapok közül 2-öt enged betölteni,az egyik az egy alagút vonatokkal, a másik meg amikor éjjel égnek a házak, de amikor jött egy olyan map hogy: Stalingrad,meg Kwai,és egy hajós jönne, mindig kidob..mi a gond?? légyszives segítsetek
  • rexHUNter
    #6841
    ezt a pöcsömmel játszok topikba kellene hirdetned
  • haaszkrissz
    #6840
    Hali! Nézz át az OFF topikba, ott van a megoldás a problémádra.
  • Ridikula
    #6839
    sziasztok!Amikor feltettem a cod5-öt akkor nem enged fellépni semmilyen szeróra sem pedig megvan minden patch feltettem őket és amikor be akarok lépni egy szeróra nem csinál semmit segítsen valaki légyszi nagyon kéne a segítség köszi előre is
  • Nagyi06
    #6838
    Crackelt szerverek: 193.33.186.111:27960 , 85.223.51.215:28960 , 78.129.202.14:28960 , 213.149.249.50:28960
  • csuripi
    #6837
    IP?
  • eminemtheking
    #6836
    és nem kell ide magyar szeró van 1 sokkal jobb cseh, 46 férőhelyes tdm egy baja hogy nem hc de hát istenem.. ennél jobb szeró nincs európában
  • jack0101
    #6835
    Szasztok!
    Győzzétek le!
    Csináljatok ti is egy brutot :D
  • oregon1987
    #6834
    Igen igy elindul de alig van magyar szerver sajnos!
  • #6833
    bemásolni a privat client patchet a telepitési mappába.
    xfireről kimásolod a szerver IP-jét elinditod a private client.exe-t mikor belépsz a játékba nyosz egy F3-at aztán lehivod a console-t beirod h : connect(space) és ide másolod utána az IP- cimet aztán mikor belépett a játékba nyomsz egy F4-et h ne dobjon ki a PB.
    asszem ennyi :)
    ja és ha nemtalálod a privateclientpatchet akkor : www.gamecopyworld.com
  • levii29
    #6832
    sziasztok...egy ki segitség kéne...felraktam az uj patch-t 1.5 és crackkeltem is de ha xfire-röl indítom a játékot nem irja ki hogy waiting for other players stb amit szokott hanem a multi menübe irányit..hogy create an account..stb...mit kéne tennem?
  • oregon1987
    #6831
    Na ha egyszer is zombiztál, akkor tudod hogy 20-körtől olyan nehéz mint a rosseb! Ha nem akkor meg ne gyengézz! :D
  • Palesz2
    #6830
    gyenge.
  • oregon1987
    #6829
    Ezt akartam:
  • oregon1987
    #6828

    Na ez milyen? Haverokkal kicsit szórakoztunk! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #6827
    Falusi könyvtár...
    ...most is onnan írok, bizalmi alapon néha megkapom a kulcsot - itt van 0.5 MBites net.
  • IMYke2.0.0.0
    #6826
    S ráadásul, otthon nincs is netem... könyvtárból és munkahelyről írok, amikor irodai munkát kapok...
  • emokiller
    #6825
    LANfix kell nektek , gamecopyworldön megtaláljátok. És 1.0.1.5 ös hamachi az meg filehippo-n fent van
  • lepike
    #6824
    ahhh ne haragudj, de ezt nem godoltam volna, hogy létezik még ilyen lassú net. De legjobban azon csodálkozom hogy nem kértél meg senkit, hogy legyen olyan kedves, töltse le neked és ne adj isten küldje el 1 db DVD-n. Ennek az összkölsége....hmmm nem sok embert vág földhöz. Mindegy, én szívesen elküldöm neked , küldd el privátba a címedet. Ha minden jól megy kedden már játszhatsz vele :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #6823
    Köszönöm szépen!


    Ez sem lesz kis meló! Basszus, csak jövő hét végén tudok nekiállni a játéknak...
    [Javítások nélkül nem szoktam játszani.]
  • rexHUNter
    #6822
    CoDWaW-1.2-1.4-PatchSetup.exe
    CoDWaW-1.4-1.5-PatchSetup.exe
    ezeket kell
  • IMYke2.0.0.0
    #6821
    Srácok!

    Segítséget kérek!

    * Játék megvan.
    * * Patch-eket EGYENKÉNT fel kell tennem, vagy elég az v1.5-öst (basszus, 974 MB!!!) leszippantanom 1 hét alatt? (0,5 Mbit-es net)

    Röviden:
    Kell az 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 Patch is, vagy elég az utolsó?
  • hekagros
    #6820
    helló!
    haveromnak ezt irja a game amikor csatlakozni akarna:" This game session is no longer available " vki tudna segiteni pls , előre is köszönöm! üdv
  • steweee
    #6819
    most próbáltam az airborne-t. te szent isten, hogy elkúrták
    a waw szinte tökéletes a maga nemében. de ez az új..... egy rakás játszhatatlan fos lett belőle. méghogy önálló interaktív játékosra bízott játékmenet... inkább maradtak volna a kaptafánál
  • Palesz2
    #6818
    Aki akar jönni zombizni új mapokon és egyéb mapokon az vegyen fel xfirere.
    xfire: palesz

    -Legyen Hamachid
    -TS + mikrofon
    -1.5 LAN FIX