7577
  • ropi88
    #6897
    próbáld 1.4es verzióval, utána felpatch-olod
  • eminemtheking
    #6896
    kösz csak az a baj ez az 1.5-ös nem működik nálam pedig ha jól látom akkor itt bizonyos xpt kaphatnék magyarul meglehetnék ugyanannyi amennyi voltam
  • ropi88
    #6895
    nézgelődj erre....
  • eminemtheking
    #6894
    na van egy nagy problémám 41-es szintű voltam multiba amikor újra kellett rakni az xp-t ugyan elmentettem a mentésem de most hogy visszaraktam nem működik gondolom a serial miatt mert mást használtam akkor és most(nem eredeti) így tude valaki olyan hacket hogy level 41-re felrak aztán fejlődhetek magamtól tovább? mert full hack baromság 1.ről meg nem akarom újrakezdeni
  • ropi88
    #6893
    nekem is ment 64 bites win7 alatt a cod waw, 7100as verziót használtam...
  • Dave0092
    #6892
    gyengusz, nekünk 31 kör a rekord
  • G.I.JOE
    #6891
    Hmm, hát már elindul viszont amint apálya bejön, kilép! Pontosabban kifagy. Ha PB nélkül csinálok szervert, megy, ha PB-vel, kifagy! A legfrissebb PB van fent. Megcsináltam >ezt< is, de ugyanaz. Túzfalat kikapcsoltam. Lehet megvárom amíg az evenbalance rendesen támogatja a win7-t.
  • osan
    #6890
    Nekem is simán megy minden ügyeskedés nélkül!
  • rexHUNter
    #6889
    nekem ezen megy win7 x64 gond nélkül és nincs kompatibilis mod-ban
  • G.I.JOE
    #6888
    Ahh látom a win Xp mód és a xp kompatibilisás nem egy. Letöltés ...
    De azért infók jöhetnek, ha vannak!
  • G.I.JOE
    #6887
    Használ vki win7 x64 alatt cod waw-ot? Nálam egyelőre nem indul el! Nyomtam neki xp sp2-3 kompatibilis módot is, rendszergazdaként.
  • Legend Killer
    #6886
    jaja, azt ott nem néztem, de most már meg van. Csak kiakartam próbálni milyen a zombikat irtani összes fegyverrel, god móddal :D. egy ideig király, aztán felejtős :D.
  • Legend Killer
    #6885

    lehet nem vettem észre. köszönöm türelmeteket és a válaszokat.
  • Legend Killer
    #6884
    az király, ezt is kösz.
  • Warton
    #6883
    Options/Game Option-->Enable Console
  • Legend Killer
    #6882
    hol? :D már néztem, de lehet elkerülte a figyelmem.
  • Warton
    #6881
    Be vannak népesítve. Sok szerver van sok játékossal.
  • DarkSector
    #6880
    menuben kapcsold be a konzolt
  • Legend Killer
    #6879
    kösz a válaszod. akkor lehet megveszem, bár nemtom mennyire vannak még a szerverek benépesítve.
    és a nullánál nekem nem hívja elő :(.
  • Lacee86
    #6878
    Nem is fogsz tudni profilt csinálni warezzal. Konzolt pedig 0-val hívod elő.
  • Legend Killer
    #6877
    és melyikkel tudom előhívni a konzolt?
  • Legend Killer
    #6876
    warez cod5nél nem tudok profilt csinálni, úgy vittem végig a singlet is... hogy kell?
  • rusher
    #6875
    Ha új gépre rakom fel a játékot, akkor lehet új profilt létrehozni? Tehát ugyanehhez a serial számhoz?
  • Palesz2
    #6874
    zombi. kb 21:30

    xfire: palesz

    aki akar vegyen fel.
  • tzjh89
    #6873
    Helo

    Cod5-özni szeretnék és szeretnénk..egy kisebb társaság összehozására gondoltam ha valakit érdekel akkor vegyen fel msn-re: [email protected]
  • eminemtheking
    #6872
    ilyen parancsokkal hülyeség játszani csak élvezhetetlen az egész...
  • Palesz2
    #6871
    van.

    kilikk
  • Wreck86
    #6870
    erről van video?
  • darki81
    #6869
    nemtudja vki a parancsokat a nazi zombiba?
    pl.: sf_use_ignoreammo 1 végtelen ammo és no tárazás
    tud valaki még ilyeneket?
  • eminemtheking
    #6868
    úgy tudom augusztus 6.-án jelenik meg(jövőhét csütörtök) a map pack 3 konzolra vajon kiadják-e még augusztusban pc-re 1.6-os patchként? mert gondolom máshogy nem tudnák vagy mégis?
  • oregon1987
    #6867
    Jó az új zombi map csak mikor leszáll a köd és jönnek a kutyák elkezd akadni pár másodpercre! :D
    20-ik körig bírtuk négyen első nekifutásra!
  • koandras
    #6866
    Helo No or bad chalange for adress... ezzel dob ki a kölföldi szerverekről....
    mi lehet a gond?? please help
  • Stefan24
    #6865
    Hali!

    Az 1.5ös patch-el lenne 1 kis gondom. Feltelepítettem. A private client patch-et elindítom, játék, F3, console. Eddig rendben, de az F4-et már nem lehet nyomni, mert be se jelentkezik a játékba, kiírja h más verziójú a szerver. Ez most hogy van akkor?
  • Vityuska
    #6864
    Hali.

    Lenne egy olyan problémám, hogy elindítom a játék single részét kiválasztom h Solo-->New game-->Recruit és nem csinál semmit nem tölti be a játékot. 1.5-s patch van fent régebben is volt ez a hiba:S vki pls help
  • csuripi
    #6863
    Sajnos elég bugosak a nem gyári zombi mapok.
  • csuripi
    #6862
    Ahogy mondod, nem jön, áll 1 helybe.
  • Palesz2
    #6861
    aha, sok hüyle zombi nem jön :D (HD)
  • norbi2fraktal
    #6860
    na az ilyen embereket bírom, nagyon rendes vagy köszi szépen,örülök hogy vannak ilyenek
  • G.I.JOE
    #6859
    Ja vágom akkor, filenevek nem map nevek.
    Norbi: Közben feltoltam ftp-re a kwai filejait hátha a csere segít, de akkor már nem kell.
  • norbi2fraktal
    #6858
    semmit, csak rámész a mission select-re és zombi--majd ott az utolsó az uj--

    amugy megoldottam a map betöltési hibát, ujra tettem az 1.5.ös patcht,és most jó