7577
  • simonl #1616
    Akkor úgy kérem: akinek működik a béta, az honnan töltötte le?
    Esetleg a NOD tilthatja az indítását az exe -nek?

    Köszi
  • Cat 02 #1615
    Hát, nekem nem nagyon jött be, kutyák faszák, mert könyű megölni. Az a baj h eddig csak kevés férőhelyes szerón voltam, mert ahol sokan vannak nekem lagos és fel se enged.

    CoD2 nálam még mindig marad a favorit, de majd itt is leszek 55 xP
  • LackoMester
    #1614
    hát nálam OK minden,leszámitva,h.melóba vagyok és nem nyomhatom a gamet...
  • RNadal1203
    #1613
    igen megköszönjük :)
  • simonl #1612
    Szép jó reggelt,

    Nekem szintén ez a problémám.....ha valaki tud megoldást vagy egy megbízható letöltési helyet akkor köszönjük.
  • RNadal1203
    #1611
    nem tudja vki hogy miért van hogy fekete kép.... blblabla hibát észlel ezért leáll
  • Cat 02 #1610
    Meddig lesz béta ?
  • BIZ0906
    #1609
    Pont, hogy a CoD2ben jó a hang és erősebben szol mint Cod4ben lehet a fülesed a rossz vagy az enyém túl jó :)
  • Neoncsoves
    #1608
    haver üzeni:
    ird már meg hogy cod4 333 fps és van egy olyan érzésem hogy jobb a gépem mint neki...

    9800GX2
    Q6600
    2Gb 800MHz RAM
    van neki... lehet igaza van h nem 50-70 fpsnek kéne lennie :P
  • Zinaj
    #1607
    Mond neki hogy vegyen szamitogepet 1 millioert akkor nem lesz 250FPS alatt!Idiota baromja uzenem neki
  • Zs0lt1
    #1606
    nem tudja valaki, hogy lehet eltüntetni, hogy low ammo meg no ammo, mert iszonyat zavaró.
  • zotya10002
    #1605
  • Neoncsoves
    #1604
    szerintem marha jó lett a játék!
    a hangok kicsit gagyik az igaz :S a modok ezt megváltoztatják majd :)
    cod2-coduo feeling megvan, szal szerintem ebből vétel lesz

    haverom FPSbuzi, és azért sír mert nincs neki 250fixen -.- és hogy az év szopása ez a játék D:AS?DASD_DSF
  • Hellsing47
    #1603
    hát nálam végig látszott
    ahogyan elindult a játék
  • zotya10002
    #1602
    De amíg nincs emil?Valaki egy kódot légyszi!!!!:-)
  • gduck
    #1601
    A www.callofduty.com/beta oldalon az account/profile-nél írja a kulcsot!
  • wesker24
    #1600
    Még nekem se jött e-mail már órák óta a callofduty.com elmehet a jó büdös francba !
  • bujcsik555
    #1599
    nahmegnéztem, a dominationba tényleg látni mindenkit a hud-on
  • Gabe18
    #1598
    Akkor látod az ellenfelek helyzetét a radaron ha valaki egymás után öl 3 ellenséget és utána behívja a felderitő repülőt.Akkor egy darabig látszik minden ellenfél.
  • zotya10002
    #1597
    Gyerekek nekem nem jött meg a mail!!Valaki nem tudna kűldeni egy működő serialt??

    Köszi
  • bujcsik555
    #1596
    de ott nemvolt térkép. vagy igen?
  • Hellsing47
    #1595
    omg, télleg :D
    valamelyik magyar szerveren játszottunk, nem jegyeztem meg
  • bujcsik555
    #1594
    gyáááááá, de fasz vok, most látom neved, még játszottam is veled vhol:D
  • bujcsik555
    #1593
    én is, de melyiken? van sok én a tudatlanon meg a totalcod 4 en asszem
  • Hellsing47
    #1592
    jah hogy ez szerver függő? :D
    amugy egy magyar szerveren voltam
  • bujcsik555
    #1591
    lol
    mien szerver volt ez h láttad az ellenfelet terkepen?
    ahol én nyomtam nem volt ilyen
  • bujcsik555
    #1590
    kicsit jobbra számitottam, de nem rossz , csak szokatlan cod 2 után. ami viszont nagyon szar az a hangok. rohadt vékony, vagy mittoménmilyen a hangjaminden fegyvernek, mintha paintball fegyok lennének.
  • Hellsing47
    #1589
    én is kipróbáltamm de szvsz élvezhetetlen, ugyanis egyfolytában látom az ellenfél helyzetét illetve forditva
    igy semmi sikerélmény ha lelövök valakit :( meg valami annyira szokatlan az egész kezelésében, mintha túl gyors lenne az emberek mozgása vagy nemtudom, de remélem ez csak a bétában van igy :)
  • kakaoskalacs
    #1588
    ÜDv! Nos szerintem eleg érdekes lett a game . Grafikailag tuningolt cod4-es kulso , jatek belsö resze persze 2.vh hozzá illö fegyverekkel gondolom aki cod2ben ügyes az itt is azlessz , perkek jarmuvek stb ez mind franko :) nalam egy hatulutoje van Ronda messziröl szép kozelrol ronda pedig (1280x1024 2xAA,Minden extra magas,) Tisztában vagyok vele hogy ez még Béta lessz még teljes is (ami remelem szebb lessz) plusz patchek is lesznek vmikor én legalabbis szamitokrá^^ cod2 fanoknak musthave bestbuy cucc
  • gduck
    #1587
    Ez tök véletlen volt Van még fileplanet előfizum és "belebotlottam" a bétába

    Hááát... Vegyes érzelmek! A bokorba nem lehet bemenni: "falnak" ütközök. Ugyanígy a falra nem lehet felugrani vmi más tárgyról: szintén "fal" effekt. Ha ezeket nem nézem egész jó, bár valszeg ezt nem fogom megvenni
  • Misi az ezredes
    #1586
    Hiperaktív vagy? :D már mind1-ik alszik :D tudok ők nappal kockulnak nem éjjel nappal :D
  • JP Forever
    #1585
    Gyerekek szervereket hol kerestek?:P
  • Misi az ezredes
    #1584
    sok kicsi kocka :D még 1-kor is a cod5 telepítésével és beüzemelésével ba*ik :D
  • V43 1105
    #1583
    irjad >.> nekem még mindig nincs.. :(
  • Soldiers
    #1582
    jókivagytok mind a ketten
  • JP Forever
    #1581
    Wááá nekem sikerült megvan a key.. Felrakom ha megy a game leírom neked..:)
  • RNadal1203
    #1580
    NA MIND1 MAJD HOLNAP SZEVASZTOK!
  • RNadal1203
    #1579
    NEKEM IS!
  • JP Forever
    #1578
    SEGÍTSETEK MÁR LÉGYSZIVES!
  • RNadal1203
    #1577
    nemtudom