7577
  • RedDevilsza
    #1896
    Sziasztok! nem tudjátok ez mi lehet

    Állandóan kidob ezzel amikor kezd jól menni a játék...
  • Hecker007
    #1895
    lehet hogy a játék hevében nem vettem észre, de a fegyverek tényleg elég furán festenek:S:S sorry igazad volt grafikával kapcsolatban
  • benkoszabi
    #1894
    ember...nézd már meg a fegyvereket hogy néznek ki te jó ég, mennyire maszatosak és halvány az egész...a fű, az alnövényzet, de még a kutyák is, ez eddig egy birzadály, SAJNOS:( - a treyarch nem tud játékot csinálni...
  • Hecker007
    #1893
    pedig a cod1 volt az igazi multiban
    de ez tényleg bejövős lett
  • Pepsi Twist
    #1892
    én 1ik coddal sem játszottam (vérpistike effekt) és nekem egész jól bejön :)
  • Hecker007
    #1891
    szerintem meg éphogy jobb mint a cod4
    bár ez nézőpont kérdése, a kettő grafja között semmi különbséget nem vettem észre, szerintem ugyanolyan jó ennek is
  • Code92
    #1890
    a bétának nincs multi demoja :) amit kipróbáltál az valszleg a cod5 multi betája.
  • Hecker007
    #1889
    a /cg_drawfps nem működik sajna, aki látni akarja hogy hány fps-e van az rakjon fel egy frapsot, én am megvagyok elégedve a teljesítménnyel van 80-150 FPS-em max grafikán 1680*1050-ben AA-nélkül x16 AF-el
  • benkoszabi
    #1888
    nos kipróbáltam a world at war béta multi demóját!

    ami tetszik:
    - szinte semmi

    ami nem tetszik:
    - ócska grafika
    - gyengített gépfegyverek
    - rengeteg bug, bug, és bug
    - egy az egyben átvették a cod4 bevállt dolgait, és arra rádobtak pár saját "kreálmányt" - semmi eredetiség
    - trágya menű

    összegzés: hála isten ez csak egy béta demo...igy a grafika a hátralévő hetekben még javulhat, hisz a netes videókon szépnek nézett ki a stuff, tehát ez még nagy valószínűséggel változni fog, bár a Treyarc másik játéka, a quantum of solance demo grafja sem nagy szám...tehát szerintem, egy kész grafikus motorral kötelező elérniük a még mindig szép cod4 szintjét...
    a fegyverek sajnos eléggé levannak gyengítve, a 10 kilós BAR-t 3 sec alatt megtárazza a csávó..a shotgun csak 2 méterre hat, pedig a valóságban nagyobb a hatótávja....
    sajnos nem igen mondható el róla az hogy eredeti lenne, a HUD teljes egészében a cod4-ből származik, semmi változtatás, a menű nekem személy szerint nem jön be....
    LESZ DOLGUK EBBEN A PÁR HÉTBEN RENDESEN....DE FENN ÁLL A VESZÉLY, HOGY PÁR HELYEN NAGYON ELSZÚRJÁK A DOLGOT....Treyarch - csak ennyit mondok, és nem is kell csodálkozni ha nem jön nekik össze....kétesélyes
  • Hellsing47
    #1887
    aham, köszi :) bár annyira nem örülök ennek :/
    előrendelni meg nem merem :) nekem valami nagyon szokatlan ennél, talán a fullban már máshogy lesz :)
  • ProGabe #1886
    nem lehet. a fejlesztők úgy döntöttek (jogosan), hogy túl imba lenne. amúgy ha mittomén melyik oldalról rendeled elő, akkor egy héten át 2x XP-t kapsz és hozzá exkluzív fegyvert^^ pénz beszél...
  • Hellsing47
    #1885
    akkor az már az ő bajuk :)
    de nehogymár 14.-éig amiket megszerzek játék közben csak úgy elvesszen
  • Cat 02 #1884
    Hát ha eredetiben megveszed, akkor talán, bár ez eléggé unfair lenne azokkal szemben akik nem bétáztak, mégha open is volt.
  • Hellsing47
    #1883
    amugy meglehet majd valahogy oldani hogy a mostani bétában megszerzett rangom,challengjeim megmaradjanak?
  • Cat 02 #1882
    CoD2 topik... :D
  • Neoncsoves
    #1881
    lehet h van neki 1000fps... 640x480 LOW grafika minden off :)
  • Dave0092
    #1880
    na mivan, holvan a 1000fps-es dx9es kép?
  • Cat 02 #1879
    Állítsd át dolgokat, AA le pl.

    Console bétában nem működik, se fps kiírás, se lagometer, se névátírás, bár lehet h ha a cfg fájlban turkálsz meglehet oldani.
  • thesnowy
    #1878
    nemtudjátok miért szar nekem a hang? minden játéknál jó csak ennél nem :S
    kép is minden rendbe
  • bldzr
    #1877
    DE HOGY LENNE KAKA HAGGYAD MÁR MAGAD OMG .... PFF
  • Pepsi Twist
    #1876
    kaka a géped...
  • bldzr
    #1875
    és azt hol kell megcsinálni? :SSSSS
  • RNadal1203
    #1874
    nekem a dx frissítéssel megy hála istennek !
  • Pepsi Twist
    #1873
    kaka a géped hozzá
  • bldzr
    #1872
    error during intialization: unhandled exception caught PLS HELP KÉRLEK EZT IRJA :s :(
  • ChuckyHUN
    #1871
    konzolba: /cg_drawfps 1 vagy 2 amelyik neked jobb
  • zotya10002
    #1870
    Hogy lehet megtudni mennyi a Fps??:-)
  • bldzr
    #1869
    error during intialization: unhandled exception caught ---> PLS HELP NAGYON KÉRLEK TITEKET !
  • Pacal17
    #1868
    Működik.... Csak alig van fps

    Hogy lehet az hogy a CoD4 ben alkalmazott kondigurációmmal itt aligha éri el a 40 et? (30 alatt szokott lenni...)

    CoD4 be ezzel 50 alá szinte sose ment... 60-100 között volt..

    Fuck...
  • Prince of Máté
    #1867
    MSI HD3870 OC (aláírásom...)
    Egyébként WIN XP 32bit SP3-at használok, és simán megy.
    Depth of fieldet nem lehet kikapcsolni? Nagyon idegesít =/
  • blabla2
    #1866
    Hello! Nem tuttok valami ötletet h hogyan tudnék ablak módban játszani a bétával???? Nincs fullscreen opció. De szeretném úgy tolni. Hátha van valami megoldás
  • zotya10002
    #1865
    :-))
  • zotya10002
    #1864
  • zotya10002
    #1863
    Hogyan lehet tubos vidit betenni????
  • zotya10002
    #1862
  • zotya10002
    #1861
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-gbu5dMNILU&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-gbu5dMNILU&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  • Pacal17
    #1860
    jjjjjjjaaaaaaaaaaaaa :D

    thx

    remélem megy..
  • Dénes é
    #1859
    szoftverbázis-jól jön innen és biztos hogy működik
  • Szili08
    #1858
    Én is szedemBiztos fassssza lesz:=)
  • Hecker007
    #1857
    akinek esetleg hiba van a letöltéssel az próbálja meg valamelyik torrent oldalról leszedni, énis onnan töltöttem mert a hivatalos az elég lassan jött