7577
  • DarkSector
    #1856
    Gamershell volt már eddig 3x, és mindháromszor szar lett.

    Már közben megtaláltam...ITT max sebességgel jön. :P
  • Eisenhower
    #1855
    innen nekem 6.5mbittel jött az én netemen maxon :) ellenőriztem még mindig jo :)
  • Eisenhower
    #1854
    http://gamedaily.newaol.com/pub/COD-WAW-Beta-Setup.exe
  • Cat 02 #1853
    gamershell.
  • stonesour
    #1852
    Hello! frissitettem a dx-t, de mikor inditom a játékot, csak egy fekete képernyő fogad, nem történik semmi. mit tegyek?
  • DarkSector
    #1851
    Van egy kis probléma.
    Letöltöttem a cod bétáját, de hamarabb befejezte a letöltést, és azt írta ki hogy nem futtatható.
    Nincs basszus valahol egy link, ahonnét hamar le tudnám szedni, mert 120kb/s-el jött eddig, és ha megin ilyen szar, akkor nem akarok vele mégegyszer szenvedni.
    Esetleg torrent?
  • kabel15
    #1850
    Ez ilyen szemétládákból van elegem!
    Elrontják más játékát!
  • stonesour
    #1849
    Hello! frissitettem a dx-t, de mikor inditom a játékot, csak egy fekete képernyő fogad, nem történik semmi. VALAKI SEGÍTSEN!
  • LSy
    #1848
    Nezzetek mar valamilyen elvetemult **** csinalt a cod5hoz wht.Es csak 1 napja van kinn. :D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


    Call of duty 5 beta vidi
  • kabel15
    #1847
    Légi támogatást hányas szintől lehet kérni?
  • Gibor
    #1846
    tök8... kitömöríted valahova, és utána ahova kilett tömörítve megkeresed és a setup.exe re kétszer rákattintasz.
  • MoLc
    #1845


    Sziasztok !

    Nekem ezt irja ki , ez mi lehet ?
  • Pacal17
    #1844
    menj
  • SouD
    #1843
    vótam
  • Pacal17
    #1842
    Hova kell telepiteni a DX-et? Nem ad be semmi alapértelmezett telepitési helyet. Valaki leirna egy pontos helyet pls!
  • SkylineGTR
    #1841
    nincs vkinek ötlete miért dob ki mindig directx-el? frissitettem már mindennel ami a fórumba szinte le volt írva, kicseréltem a ddl fájl is de, sehogy se jó. bejön a multi, elkezdi tölteni a mapot, és kidob, múltkor kb sikerült 2 percet játszanom aztán mapváltás és megint ugyanaz.
  • Gibor
    #1840
    Gyere MSN.... elmagyarázom
  • zotya10002
    #1839
    Itt az a szenny!
  • DarkSector
    #1838
    Na mégis hol?
    Háát kéne olvasgatni Gamestar oldalát néha...például ITT
  • zotya10002
    #1837
  • Pepsi Twist
    #1836
    na hol lehet letölteni ezt a szennyt? :D
  • SpeedXHUN
    #1835
    elfogad bármit:D
  • SpeedXHUN
    #1834
    ja vhol kéne 1 ütt lenni?::D
  • kabel15
    #1833
    HUNGARY COD FAN szervere sikerült belépnetek? Nekem csak awaitong ot ír!
  • kabel15
    #1832
    melyik szerón vagytok? össze kéne gyűlni valahól!
  • G.I.JOE
    #1831
    Ja nem, cod4-nél mégsem ott van. Hiába, látszik hogy mindig a configokat bújom...
  • gduck
    #1830
    Próbáljad átírni a config_mp.cfg fájlt, hogy ne 640x480-as felbontással induljon, hanem mondjuk 1280x1024-ben! Hátha segít...
  • G.I.JOE
    #1829
    Tényleg. Jut eszembe a cod4-nél is így van vhogy! :) Kösz!
  • Gibor
    #1828
    DE van CFG file... C:\Documents and Settings\NEVED\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaWbeta\players\profiles\NEVED\
  • Gibor
    #1827
    fasza eléggé érdekes kulcsok is vannak... haveromnak beregeltem mert nem tudodd azt mejdnem végig 1111-1 ez volt...
  • SkylineGTR
    #1826
    ha ilyen lesz a teljes akk nem lesz cod5
  • G.I.JOE
    #1825
    Van egy gondom. Nekem a futás az egéren lévő, backspace-nek beállított gomb szokott lenni (mert az jó total comm-ban cd.. -nak is, meg FF-ban visza-nak és faszán kézre esik), de itt most nincs cfg file, nem tudom átírni benne "backspace"-re! Lehet szerintetek valami megoldás azon kívül, hogyha játszani akarok átbindelem az egér gombját a setpointban?
  • SkylineGTR
    #1824
    na jó ez a cod5 beta egy rakás trágya. összevissza frissitem ezt a rohadt directx-et sehogy se jó, megcsináltam már 3 fajta képen amik le voltak írva, és sehogy se jó, most hogy kicseréltem a ddl fájlt már kék halál is volt.
  • Tuncee
    #1823
    Nemtudom ti h vagytok vele, de én vmi cod2-cod4 keverékre számítottam de ez... :S sztem elkezdem várni a cod6 ot, márha lesz xDXD
  • V43 1105
    #1822
    Bocs, hogy megint irok de titeket sem enged onlinera csatlakozni ? :O a profilom is eltünt :|
  • V43 1105
    #1821
    Nem tudok játszani, mi a szar?! :|
  • Cat 02 #1820
    Elsőre nekem is ez van, másodszorra jó :D
  • SkylineGTR
    #1819
    hi, nekem directx hiba állandóan, felraktam egy frissitést, ami ide volt linkelve napközbe, amivel állítólag tuti jó, de nekem így is szar
  • Puhos
    #1818
    Csá Mindeniknek!

    Van egy béta kulcsom, priviben vagy e-mailon elküldöm valakinek!
  • Gaben17
    #1817
    nekem sp1-es Windows Vista Ultimate-en megy simán,és hawerok közül akiknek xp-jük van nem megy:S