7577
  • norbi56
    #1936
    Megjött tegnap dután a key de ma játszottam vele csak játszottam 5 percet kb aztán kiírja h másik számítógépen használják a kódomat,hogy lehet ez?:S
  • Snexi
    #1935
    hc-re nagyon jó a thompson+hangtompító (+steady aim)
    én is azzal tolom,szinte semmi visszarugása nincs a fegyvernek az mp40-el ellenétben
  • LackoMester
    #1934
    tegnap elég sokat nyomtam...hát nemtudom,maradjuk abban,h.COD4 egyenlöre jobban bejön.. :D,de remélem az erdeti verzió jobb lesz,azért is mert már elörendeltem
  • Gaben17
    #1933
    nekem az a kedvenc mapom:DD én is tankoztam kicsit

  • Snexi
    #1932
    elöbb azon a mapon csináltam tankal 25 kil streakot :D mindenki haxorozott
  • mustang93
    #1931
    nekem műkődőtt jó volt a multis bétája csak a grafikával nem vagyok megelégedve.
    A modern warfare-nak jobb volt.Nem tudom de nekem ez a játék csask félig tetszik.
  • Hecker007
    #1930
    tankozni lehet benne, van egy Panzer4 H, meg egy T-34/85, azokkal lehet szórakozni a vasutas mapon
  • Misi az ezredes
    #1929
    Háhá nekem hiba nélkül megy ful grafon 20 FPS-el :D tök jó bár van jópár bug meg hiányolom a tangraülést ami írtak h lesz meg stb.. jó szórakozást én töröltem...
  • RNadal1203
    #1928
    nemtudjátok mét nemtudom állítani a felbontást? az van hogy átállítom! "kilép" mert a ctrl+alt+del azt írja hogy fut de nem látom a tálcán se!
  • mike0013
    #1927
    nem, az indítófájllal van gondja, az áll le hibaüzenettel az indítás után kb 10 másodpercre rá
  • Cat 02 #1926
    Kiadót, készítő, lehet érteni mire gondoltam xD
  • kabel15
    #1925
    Ez igaz! De akkor ki venné meg a játékot ha lelőnék a poénokat?
  • Sugam
    #1924
    tegnap játszottam vele egy kevésnyit.
    grafikában semmi változás nem lelhető fel cod4hez képest,vanak szerverek ahol látod az ellenfelet a mapon, na ez egy "élvezet"... 3 map nagyon hamar unalmassá válik, főképp ha az ember egyfolytába tolja.a fegyverekkel nemvagyok megelégedve, bár nem volt alkalmam mindet kipróbálni.. egyenlőre azt mondanám h ,van még mit javítani. valami egyediséget kéne belevinni, mert ez komolyan (úgytűnik ,hogy) "1mod" cod4re..
    remélem a teljes valahogy máshogy fogja magát előadni.
  • kabel15
    #1923
    Na ja az engem is zavar!
  • kabel15
    #1922
    Én értelek de játékban is mindenki 8soros fikázást ír és már rohadtúl elegem van hogy a fél képernyőt teleírják! Amúgy meg nem minden filmet dicsérek!
  • Gerbill
    #1921
    Mellesleg nekem tetszik a játék, csak a sprintnél zavaró, hogy nem hagyja abba a shift felengedése után, hanem meg kell állni.
  • Gerbill
    #1920
    Na ezt aztán jól megmondtad. Gondolom akkor te minden játékra csak jót mondassz, és a filmeket is csak dícséred mi? Mi nem programozók vagyunk, hanem játékosok, ha nem tetszik aztmondom nem szép, és nem veszem meg.
  • kabel15
    #1919
    3dxd9_.dll hiba?
  • mike0013
    #1918
    Sziasztok!
    Nem tudjátok mitől lehet az, hogy windows hibaüzenet, amikor elindítom a játékot?:S DirectX frissítés ezt nem oldotta meg.
    Előre is köszi a válaszokat!
  • Gerbill
    #1917
    A CoD2-t se az activision készítette:D
  • kabel15
    #1916
    Jól van akkor nézegessétek!
  • Cat 02 #1915
    CoD2-ben szebbek a fegyverek :D Látszik h nem Activison készítette.
  • kabel15
    #1914
    Merthogy?
  • Pepsi Twist
    #1913
    lama
  • kabel15
    #1912
    Minek fikázátok a grafikát?
    1 Majd ha jobbat csináltok akkor fikázátok!
    2 Kinek van arra ideje hogy alaposan megfigyelje a grafikát!
    Én ha játszok ölni megyek és nem nézelődni!
  • Cat 02 #1911
    Van GL-em xD
  • Cat 02 #1910
    Ez egy béta csak :P
  • Spirit
    #1909
    640*480, minimum, értelek, és gondolom jó 50fps..akkor nyugodt vagyok:(
  • martin1992
    #1908
    de holnap délben pmbe küldök a beállításaimról képet
  • martin1992
    #1907
    teljesen minimumon van a grafika, felbontás is 600*480(?)-on,
  • Spirit
    #1906
    Elnézésedet kérem,de kíváncsi lennék,hogy milyen felbontással, grafikával hány fps-t tol,mert nálam egy x2-esen 8600gt-vel repül, de apám A64 2,5ghz-es, 7600gt-s gépén már csak 960*600-ban minimumon lehet 40 fps fölött tartani(átlag 50-60) Azért érdeklődnék,mert az aláírásodban szereplő gép kb hasonló sebességű. Ha nagy az eltérés, megmondanád milyen drivert használsz?
  • martin1992
    #1905
    amúgy feltünt, hogy a tüzérség, az akna, a gránát és a shoti leszakítják a végtagjaid
  • priluki
    #1904
    Na most megfigyeltem még pár apro részletet,a késelés borzalmas,köze nincs ahova szurok mégis meghal az ellen ,meg a sniper... Mellé lövök is meghal.Nemtudom ,hogy még ezek is a beta-nak tudhatoak be de ez igy 0.
  • Neoncsoves
    #1903
    jó igazad van túl sokat fikázok... NFS-eket amúgy se szeretem, de a ProStreetet anno felraktam és játszogattam vele (1-2 napot) de nem... ez meg egyenesen gagyi lett... CoD5 meg hát nem rossz, sőt nagyon jó, de ugyanezt éreztem a CoD4nél is az első hetekben/napokban...
  • Hellsing47
    #1902
    mostmár télleg kussolj ezzel a rakás szarozásoddal, baromira idegesító hogy lehúzod a játékokat amikor még csak alkalmad sem volt kipróbálni
    ne játsz bazdmeg ha neked minden "szar" -.-
  • NeBby
    #1901
    Milyen grafikát vártok? Ebből a régi motorból már aligha lehetne jobbat kihozni...
    Már a 4. résznél is csodálkoztam , hogy nem váltottak enginet , akkoris elvault volt már.
    És látjátok? Így sem indul el mindenkinél! Mi lenne , ha még ennél is nagyobb lenne a gépigény? Fele annyian vennék meg.

    Amúgy én is fikáztam első benyomásra a játékot , de miután nekiestem még 1 órát már nem bírtam abbahagyni , mert szokás szerint ezis nagyon pörgős lett és gyorsan meglehet szokni ismét ezt a 2.vh s formát!
  • Neoncsoves
    #1900
    Underkávör? rakás szar. :)


    Amúgy nem értem, nem rég még 8k volt kiirva a játék árának most meg 12...
  • zotya10002
    #1899
    Ez csak egyszerűen biznisz!!Most kidobtak egy (semilyen)gamét aztán megint bekeményítenek!!Lásd NFS MOST WANTED azóta sem volt jobb,de viszont a következő tuti lesz!!
  • priluki
    #1898
    Teljesen egyetértek veled,olyan mintha egy 2wh mod lenne cod 4 böl,ráadásul sztm is gáz a grafika,az emberek mosgása röhelyes sorolhatnám énis. Nekem se jön be...
  • trogerzsiger
    #1897
    nem volt sok dolga.... :D Vagy dolgozott vele egyátalán?