7577
  • arsnl
    #1976
    Az nem szint függő. 5(vagy 6) embert kell megölni halál nélkül.
  • Hecker007
    #1975
    torrentről lejön félóra alatt :)
  • kabel15
    #1974
    Amúgy hogy kell légi bombázást kérni?
    Mert elértem a 10-es szintet kaptam valamilyen repülős kártyát vagy mit de nem tom hogy kell hívni
  • Solyom2
    #1973
    Egy szerver se indul.Mindegyik azt írja ki: server disconnect
    A szerverek 3/4 ezt írja ki
  • BIZ0906
    #1972
    Én ezt a DX-et ajánlom ebben benne van minden a webseup nem mindíg szedle mindent.
  • KaryKeksz
    #1971
    *** nem indulna a játék ***
  • KaryKeksz
    #1970
    ha valakinek nem indulna a gép akkor kerresen olyanra rá googleba hogy dxwebsetup .
    letölt - telepít -> Játszik.
  • arsnl
    #1969
    Ugyan ez de csak Castle nél...
  • mrzoltan
    #1968
    Nem onnan kell szedni nekem átlag 220-al jött..
  • ronihun
    #1967
    kösz már nem kell sikerült szerezni
  • ronihun
    #1966
    megköszönném
  • preti96
    #1965
    Küldjek neked pm-ben egy nemhasznált cd-keyt?
  • kifli
    #1964
    bazz én még csak most szedem de kurva filefrontról csak 150-el jön :@
  • ronihun
    #1963
    hát eza baj mert nem tudok regisztrálni"mert nekem a második oldalnál nem lép tovább amikor regisztrálnék."
  • ivitzp
    #1962
    callofduty.com regelsz majd a profilba ott lesz
  • ivitzp
    #1961
    tegnap találtam egy 2008aug directxet fel is raktam de ugyan az :(
  • ronihun
    #1960
    vagy hogyn tudok béta kulcshoz jutni ? :S
  • Hecker007
    #1959
    próbáld felrakni a legfrissebb directx-et
  • ivitzp
    #1958
    Cod5ben csak a makin mapon tudok játszani mert a többi mapon kilép és ezt a hibát irj:


    valaki segítsen megoldani
  • ronihun
    #1957
    a bétához ugye regelni kell a hivatalos oldalon nem? mert nekem a második oldalnál nem lép tovább amikor regisztrálnék.
  • Hecker007
    #1956
    egyszer se indult el?
    van amikor nekem is ezt csinálja de másodjára már indul
  • mrzoltan
    #1955
    CS all.
    Mért van az ,hogy nem indul?
    Működés közben leállt ezt írja a winfos...
  • Neoncsoves
    #1954
    hát még a beszédhangok sincsenek benne (suppressing fire, stb...) szóval sokmindent kivettek, hogy letudják sokan szedni. egyébként legalább 5-6giga lesz a játék, szerintem azért néz igy ki a BETA mert direkt butitották
  • Hellsing47
    #1953
    egyik majom sem robbantott fel? :-o
  • SpeedXHUN
    #1952
    igen,CoD 4 et nagyon szidták(én nem:D:D) azt mégis mekkora siker lett.
    Merthogy a CoD= második vh......sztem ilyen nincs..
  • Pepsi Twist
    #1951
    csébe meg a mohaa ba ilyen nincs :) ott rendes nyugodt kis csata van bár sztem ilyen lehetett 1 világháború is de lehet hogy taktikoltak
  • priluki
    #1950
    :DD hol van itt távolság,ne viccelj,az ellen mögém születik akkora a felfordulás,10 fö fölött már idegesitö mert kicsik a mapok.Ésha bezumolok melettem meg elhomályosodik minden akkor van távolság?! .. :::D amugy a cod 4 be is volt ilyen...
  • Misi az ezredes
    #1949
    Mert itt már van távolság... ha bezummolsz a közeli dolgok homályosak lesznek ezt próbáld ki egy tűvel a szemed előtt hasonló dolog lesz ha távolba nézel
  • Misi az ezredes
    #1948
    A játék butított változatát kapták meg a béta verzió tesztelői! Sok fórumon ocsmárolják a cod5-öt ahogy ano a cod4-et idővel úgy is minden játékos megveszi :) szerintem
  • Dave0092
    #1947
    cod4nek élesebb a képje...
  • KaryKeksz
    #1946
    Nekem tetszik nagyon a game . Jó lett szerintem és meg is fogom venni .
    Üdv all
  • Hecker007
    #1945
    a modellek jók így ahogy vannak, a fegyverek meg a talaj textúrát kéne kicserélniük, szerintem az meg nem olyan nagyon bonyolult...
  • thesnowy
    #1944
    #1878 pls
  • Solyom2
    #1943
    Szerintem túlságosan pörgős.Azt se tudod ki lő le mindenki csak rohan ész nélkül.
  • Pepsi Twist
    #1942
    meg azért nemhiszem hogy egy betanak ilyen szarnak kéne lenni mert "elriasztja" a vevőket...
  • benkoszabi
    #1941
    2 lehetőség van. vagy egy eleve butitott bétát kaptunk meg most, hogy kevés helyet foglaljon, és sokan letudják tölteni, igy a végleges verzió tényleg szép lesz....avagy tényleg ilyen rondán néz ki, és már csak 2 hetük van a megjelenésig...ami igazából csak egy hét, mert a boltokba meg európába is ki kell küldei ugye...ami azért pár napba beletelik, amig elteritik a játékkal a piacot, szal már 2 hetük sincs rá igazából
  • Misi az ezredes
    #1940
    Ugyan arra a motorra épült mint a cod4 csak picit átírva és grafikailag átdolgozva
  • gyuri12
    #1939
    Látom még mindig nagyon valósághűtlen játék.:(
  • Misi az ezredes
    #1938
    De a tanra nem lehet felülni, értelmezd a szöveget mielőtt válaszolsz... beülni lehet 2 helyesek a tankok de az oldalára még nem lehet felülni
  • Gaben17
    #1937
    kipróbálom majd köszi