7577
  • Dave0092
    #2016
    az mind hazudik, vagy hülye... ugy birom amikor valaki első pl ez tegnap vagy azelött volt, és lekzdi van vagy 3 fps-em ... na persze..
  • Gaben17
    #2015
    hát nem:DD
    amúgy nekem tetszik a gém...még a grafika is + faya hogy leszakadnak a végtagok néha chat közben előjönnek az fps-ek...van akinek 10,meg 6 fps,annyival hogy lehet játszani???
    optimalizálással sincs nagy gond,nékem átlag 90-100fps-el fut
  • Dugo999
    #2014
  • Cat 02 #2013
    Mostanába nekem is ezt csinálja.
    Meg a szerverkereső is fosch :S
  • Grove4
    #2012
    És az mit takar?
  • Snexi
    #2011
    beírom konzolba hogy /connect ip cím de csak 0-át mutat és nem csatlakozik
    miért?
  • Snexi
    #2010
    nézd meg a profilodba a callofduty.com-on,ha ott sincs akkor lehet h már nem osztanak többet
  • Snexi
    #2009
    azért mert egy a goty változat
  • barmi
    #2008
    megőrülök mindjért... mit qrok el azt nem tudom, rendesen végigcsinálom a regelés folyamatát aztán baszik küldeni a kulcsot...
  • priluki
    #2007
    Hol mondtam én ilyet aki megöl az csiter,ember? Amugy ez lenne a legkisebb gondom mert felmegyek másik szerora,a fö gond az maga a játék...
  • barmi
    #2006
    Miért nem jön mail? Már 3 féle címről regeltem de nem jön egyikre sem válsz ... freemail, vipmail, gmail. valaki megmondaná milyen mailszolgáltatót használjak hogy jöjjön mail?? Egyáltalán lehet még kulcsot kérni?
  • do2
    #2005
    Mindig ezzel vág ki a játékból: no free entities.... mit kéne csinálnom hogy ne legyen ez ??
  • Neoncsoves
    #2004
    bazmeg 13ezer HUF?
  • Snexi
    #2003
    parancsojj
  • soo277
    #2002
    Bcs ne ide tartozik!!

    parancsojj
  • Solyom2
    #2001
    Azt viszont szeretem hogy ha valaki egy vékony fal mögé bújik akkor átlehet lőni a falon és kinyírni.
  • Dave0092
    #2000
    hasonlokkal találkoztam már :D az egyén 41 es szinten volt, de azért a végén cskajobb lettem :D
  • Solyom2
    #1999
    Rengetegen csalnak.Egyszer egy embert nem tudtam lelőni géppuskával pedig már az egész tárat belelőttem.Ő meg egy pisztoly lövéssel leterít úgy hogy a hátamba lőtt.
  • Hellsing47
    #1998
    én arra a következtetésre jutottam hogy élvezik..nem tudnak játszani, ezért elkúrják más játékát is
  • Cat 02 #1997
    Jajjmár. Nem mindenki cheater aki megöl ...
  • LackoMester
    #1996
    ja,kb.ennyi lehet az eltérés...
  • priluki
    #1995
    ja ,sajnos.. többkek között ezért lett uninstall.
  • Dave0092
    #1994
    pff.. már most telivannak csiterekkel a szerverek... mér kell csalni :(?
  • kakaoskalacs
    #1993
    dél amerika serveren jatszottam és volt egy srác 65-ös profillal :C
    megkérdeztem és aztmondta Koreaiak csinaltak hacket a jatekhoz :D bár maga a tag nemvolt amerikai ^^ koreaikak durvan dolgozhatnak :D
    egyik menetben 65-ös volt masikban 40-es eleg érdekes.. Üdv
  • norbi56
    #1992
    MIért írja ki állandóan a játék h másik számítógépen ahsználják a profilom?Pedig senkinek nem adtam meg a key-t és nem tettem fel más gépre sem.
  • Dave0092
    #1991
    nálam maxon 70-80 fps... égre nézve 150-180... kb 10 fps eltértést tapasztaltam a cod4hez képest
  • kabel15
    #1990
    Szinte minden netes áruházban meg lehet venni!
  • Snexi
    #1989
    már hogy ne lehetne megvenni?
  • PLackó
    #1988
    Nektek hogy fut a játék?
    Eléggé optimalizálatlannak tűnik.
    A cod4 átlag 70-100 Fps-el ment max graikán, ez meg örülök ha megvan 20-25.
    És annyival nem szebb,sőt..
    Kár hogy nem lehet sehol megvenni a cod4-et :(
  • Hecker007
    #1987
    rossz módban játszol S&D kell tolni ott jobban fejlődsz
  • BIZ0906
    #1986
    Hát nem tom a hang nagyon tré sztereóban hallani a csávó futását meg valami gyorstrappal jön az ellenség hol ott gugolva jön mögöttem, és a fegyver hangjai egyszerűen vékonyak vagy magashangon szolnak a basszus valahogy hiányzik :(
  • ivitzp
    #1985


    átírtam semmi változás :(
  • priluki
    #1984
  • Snexi
    #1983
    kár hogy sokkal nehezebb fejlődni,egy egy meccs végén tized annyi a bonus xp mint a 4-ben
    vagy csak azért mert minden szerver 750pont limitre van beállítva?
    jó lenne ha kicsit több lenne a pont,mert így egy egy meccs 20 slotos szerón se tart 5 percnél tovább :/
  • NeBby
    #1982
    Az nem a rangtól függ , hanem , hogy hányadik szinten vagy fegyverrel / hány embert öltél meg vele!
    25kill 1. szint (hangtompító)
    75kill 2. szint (célzóka)
    150kill 3.szint (nagyobb tár)
  • Hellsing47
    #1981
    az viszont már a rangodtól függ
  • ivitzp
    #1980
    Gainward 8600GT
  • RaveAir
    #1979
    Csak kíváncsiságképpen, milyen videókártyád van?
    Amúgy szerintem a megoldás ez lehet:

    Start menü > Futtatás > Regedit
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management és itt a PagedPoolSize átírása FFFFFFFF-re.
    (Lehet, hogy a CurrentControlSet-ből van 1,2,3, stb. Ha igen, akkor írd át mindet.)

    Ezt követően indítsd újra a gépet, és futnia kell mindegyik pályának.
  • priluki
    #1978
    sztm az a repülös kártya az ,hogy nem lát a felderitö repülö(de nem biztos) Amugy 3 ember megölése után kapsz felderitést,5 után tüzérséget,7 után kutyák! Nézd meg a beállitásoknál melyik gombal tudod hivni "Ground support" asszem..
  • kabel15
    #1977
    ja ok! És a thomsonra a hangtompítót vagy mit?